Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    o kurcze- harpi- ale jazda :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Łoooo matko Harpi no nie źle ;D
    Dobrze, że Kamilek dał pospać mamie - wyspana mama to radosna mama to radosne dziecię :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Aga no to Michal przebil Gabryche :tooth: niezle ciekawski hehehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Harpijko ta sasiadka to chyba za duzo filmow ogladala :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    No wyobraźnie miała wielką ;D
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    sąsiadka lekko stuknięta była, teraz pogotowie ma z nią jazdę - też już ją znają i nie chcą przyjeżdżać, albo prosi sąsiadki żeby ją zaprowadziły do szpitala albo przychodni, bo ona umiera, swojego czasu chodziła po sąsiadkach żeby jej dały coś do jedzenia, bo córka jej przynosi jedzenie, ale zatrute i ona tego jadła nie będzie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Harpi a moze ona cierpi na schizofrenie? bo nie wiem jak to tlumaczyc
  2.  permalink
    Pewnie to jakaś postac schizo...
    Tez miałam taką sąsiadkę- gdy miała ataki była przerażająca :( No i nie myła sie w tym czasie, a ważyła ze 120 kg... Sądiadowałysmy ogródkami, a ze była bardzo towarzyska to gdy przychodzili do nas znajomi na grilla wiecznie warowała przy ogrodzeniu. Wyobrażacie sobie ten aromat? :/

    Na szczęscie udało się znależć na nią sposób - gdy poczestowaliśmy ją jedzeniem grillowym zamykała się w domu aby się podelektowac :) Teraz już mieszka w domu opieki - a ja mam innych sąsiadów... Z trzynasciorgiem dzieci :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Aga no nie źle ... Kurcze tacy ludzie na pewno są chorzy :confused:
    No to teraz będziecie mieli towarzystwo - grillowanego jedzenia na odczepne nie wystarczy hihihi ;D
  3.  permalink
    No teraz to ja zastanawiam się, czy choroba psychiczna mi nie grozi :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Aga no no niezla gromadka... a powiedz mi ile pokoi maja ci ludzie?? bo rozumiem ze dla 15 osob to chociaz z 6 by sie zdalo...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Aga i Harpi niezłe przeboje miałyście :wink::wink:
    --
  4.  permalink
    2 :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Aga to tak jakby spaść z deszczu pod rynnę:bigsmile: zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko ale 13 to juz przegięcie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    o zesz... to ja narzekam ze nas 4 a tylko 3 pokoje i kuchnia... no coz rozumiem ze w pokoju po 2 lozka pietrowe i po 2 osoby na pietrze chyba
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    :shocked::shocked::shocked:
  5.  permalink
    Tego nie wiem- nie byłam u nich. Jakoś nie odczuwam potrzeby integracji ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    no wiesz... jestes a-spoleczna :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Łoooo nie mam suwaczka :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Oooo już jest ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    alez dzisiaj barowa pogoda... Krzysko wstal po 7ej zeby po pol godz znowu zasnac i spi do tej pory..ciekawe czy to deszcz za oknem czy brak Gabrysi w domu :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Ania ale Ci zazdroszczę - moje jeszcze brykają - wstały o 7:00 i tylko jakieś marudne się robią - może zechcą się zdrzemnąć łobuzy ...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Dzień dobry wszystkim:)
    Mocno się rozpisałyście
    Aniu ja też bym pogadała z matką tej dziewczynki może to coś da choc znając dzisiejszych ludzi to żeby Tobie się jeszcze nie oberwało ,że masz jakieś pretensje.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Jedyny plus tej pogody - zauważyłam, że trawa mega zielona i drzewa również ;D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    No Izunia u nas też zaczyna się robić zielono aż człowiekowi tak lepiej sie robi, zeby tylko jeszcze tak cały czas nie lało to już by była pełnia szczęścia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    moje dziecie po praiwe 3godzinach laskawie sie obudzilo... ide jakies sniadanie zmontowac i pora pohasac :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Moje właśnie zostało połozone na brzuchu i bunt ,a mama klaska i dopinguje młodego wtedy się mniej wścieka
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    jeju nudzi Wam się, że tyle piszecie? Ja mam dużo prasowania więc zapraszam :)) siedzą i się produkują baby wstrętne a Ja nie nadążam z czytaniem...

    ooo mam też odkurzanie i mycie podłóg zamiast klikania hi hi hi zapraszam :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    ANIA DLA GABRYSI Z OKAZJI URODZIN DUżO ZDRóWKA I UśMIECHU ORAZ POSłUSZNYCH RODZICóW :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Lady - dzieki i tutaj :hugging:

    co do roboty to ja powinnam jakies pranie nastawic ale pada i nie chce zeby mi sie w domu kisilo... maly zasnal a ja siedze i sie na niego patrze bo lezy u nas na lozku i w suie nawet z pokoju nie wyjde zeby nie spadl
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Ania no to faktycznie Krzyś ma dziś śpiocha :D
    Moje pospały 1,5h i teraz rozrabiają i piskają - ehhh zazdroszczę Ci dziś tego spokoju bo mi już głowa pęka ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    a ja zadzwonilam po tesciowa VEVE ,NIE CHCE NIC JESC,TERAZ GOTUJE JABLKO ,to moze chociaz to zje z tesciowa...uffff
  6.  permalink
    Ale się wkurzyłam właśnie, poprosiłam rano jednego z szefów, żeby ze mną podjechał do stacji krwiodawstwa, i później zaoferowałam, ze możemy ulotki pokleić, i teraz wróciliśmy, a ten drugi z ryjem na nas, i drze sie, ze co to za samowola itp, a przecież są wspólnikami, tak mnie wkurzył dupek, zwłaszcza, ze jest już 17 a ja nadal wypłaty nie mam, a ch... mi będzie kazania robił, niech się ugryzie w tą grubą wstrętną dupę, sorki za słownictwo, ale musiałam się wygadać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    She tak to jest jak się ma wielu szefów - nie wiadomo którego słuchać ...
    A wygadaj się - zawsze będzie lżej na duszy ;D
  7.  permalink
    Izuniu, dziękuję:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Właśnie słoneczko przebiło się przez chmurki aż pojaśniało w mieszkanku - hmmm przytulnie ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    U nas w przedszkolu jelitówka :( Gabi w nocy wymiotowała wiec nie poszli do przedszkola ale teraz cały dzień jest ok :/
    Ania już w Łodzi - dojechała cała i zdrowa i mówi że jest bardzo wyspana bo całą drogę spała. Dobrze że chociaż ona się wyspała, bo my niekoniecznie. Pobudka o 4 bo mieli po nia przyjechać o 5 - pojechała przed 6. Od 4 Weronika przy cycu, przeboje Gabrysiowe i bleee jestem zdechła i mam dosyć. Idę chyba spać
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    U nas też pogoda się poprawiła! A ja zbieram się do domku, na dzisiaj koniec pracy, jeszcze tylko piątek i wekend. Niestety bez M, bo wyjeżdża w delegację - na tydzień - o której już wam mówiłam i już na wekend zostajemy same bez M! :cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry::sad: Już mi smutno i już tęsknię!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    AND to twoja ,jeszcze tak przy cycu WISI? OJOJ,bo moja tez cycowa ,zaczyna mnie to meczyc...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Ewa to pierwszy raz jej się tak zdarzyło - żeby tak długo i w ogóle o tej porze. No ale budziki obudziły dziecko a dziecko nas - jakby one nie dzwoniły mała by pewnie spała spokojnie do 7-8
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    wykorzystalam przeswit pogodowy i sie spacernelismy ponad 1.5godz. 0szkoda ze mrzawka jest bo wcale nie az tak zimno jest i bym pewneij dluzej wedrala

    IWA dobrze ze masz rodizcow i tesciow do pomocy to przynajmniej bedzie ci latwiej dac rade sobie z mala


    Ewa - Krzysko dalej lubi sobie na cycku powisiec ale szczegolnie jak jest podziebiony
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    A ja dzisiaj wreszcie wybrałam się do fryzjera, znalazłam świetny zakład, cichy, nieprzesadnie odstawiony, miły starszy pan strzyże, ale fachowiec...
    Zrobiłam sobie grzywkę i skróciłam włosy - wahałam się czy cieniować czy wyrównać. Postawiłam na wyrównanie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo się sobie podobam.
    Mąż oczywiście tylko "gdzie masz włosy, dlaczego takie krótkie, tragedia". I jedyne, co był w stanie wykrzesać z siebie na temat włosów, co nie było narzekaniem, to "wyglądasz młodziej, nie wiem, czy o to chodziło".
    A najlepsze, że specjalnie wyszłam z synkiem na spacer, żeby go uśpić, żeby mieć spokój. Ale oczywiście, jak tylko weszłam do zakładu, to się zbudził. Moje mycie głowy jeszcze wytrzymał, ale pan mnie strzygł z Cyrylem na kolanach :bigsmile: Powiedział, że jeszcze mu się to nie zdarzyło.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    kobitki co robicie? VEVE spi,a facet montuje mi siatki ,do okin przeciw komarom i wierci ehhh
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    My właśnie wróciliśmy ze spacerku - 1h na powietrzu i chłopaki mają znowu powera - pospały oczywiście ;D
  8.  permalink
    Ja właśnie wróciłam z siłowni. Trochę kiepsko mi dzisiaj te ćwiczenia szły, może dlatego, ze rano krew oddawałam.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    a Ja wchodzę się pochwalić... Julcia zrobiła swoje pierwsze siku na nocniku :)) Może przez przypadek ale jest zaliczone hi hi hi

    Uczulenie na buzi daje mi się we znaki... swędzi jak diabli wrrr - wapno nie pomaga :((
  9.  permalink
    Gratulacje dla Julki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Gratki dla Julcika :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    dzięki dziewczyny
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    na allegro wygrałam do Julci aukcję z sukieneczkę z NEXTa

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.