Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    HiHi Lady
    MOj grzebacz też całkiem , całkiem
    ok Skorpionko właśnie wyplułam :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Mój gin tez całkiem całkiem, tyle, ze sporo starszy, ale to mi akurat odpowiada:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Skorpi u mnie też mgła, na szczęście zaczyna powoli opadać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety!!
    My zaliczyliśmy pobudkę o 6 rano wrrr okropność i nocne zrzędzenie od 1 do 2 - czyżby dolne dwójki :sad:
    a dzisiaj taki mega krzykacz że hej ...
    Wydarzyło się coś ciekawego bo szczerze powiem że nie dam rady przebrnąć przez 11 stron :shamed:
    pozdrawiam was seerdecznie :wink:
    --
  3.  permalink
    Z takich najciekawszych spraw to chyba wizyta Lady u gina:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    She jak opada to na pogodę a ja w górę to deszcz :))

    Opadły mgły i miasto ze snu się budzi, górą czmycha już noc, ktoś tam cicho czeka, by ktoś powrócił do gwiazd jest bliżej niż krok..... tra la la
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Magg nic poza moją wizytą o 1 w nocy u gina :))
  4.  permalink
    Ale mam lenia dzisiaj, w sumie "strajkuję" sobie od wczoraj, bo szef się zachowuje tak, ze szkoda słów, więc niech nie myśli, ze ja będę z siebie wychodzić, zeby on był zadowolony...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    She masz rację STRAJK - ja też dzisiaj uskuteczniam :)))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    krzykacz zasnął to z czystym sumieniem posiedzę z Wami :smoking:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    No moje maluchy też już drzemią ;D
    Witaj Magg ;*
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Wiecie zauważyłam że jak mają jej wychodzić zęby to zawsze pojawia się katar...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Izunia to chwila wytchnienia co?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg pewnie - choć nie wiem ile ta chwila potrwa ;D
    A co do kataru - to ponoć normalne jednak to stan osłabienia i maluch zaraz kicha i łapie gluty ...
  5.  permalink
    LAdy łał zaszalałas :) Mój gin tez ztych"ciasteczek".Przystojniak a do tego bardzo wesoły
    my dospalismy do 9..
    ale sie zawstydziłam dzis od rana...wychodzi moje roztrzepanie,jestem za to zła na siebie:shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi

    Hogatko piszesz:
    "Iwa a jak ja robiłam odliczenia na dwoje dzieci to też mogą wezwać żeby pokazać akty urodzenia? Bo u mnie Jakub urodzony w Dąbrowie a Hubcio w Olsztynie i jeśli by wymagali aktualnych aktów to od Huberta mam a starszego mam chyba z przed 2 lat."

    Akt urodzenia nie musi być aktualny :) Spokojnie możesz pokazać ten co dostałaś w UM jak zapisywałaś dziecko. Ja nawet mój akt urodzenia mam ten pierwszy hihihi nie jakieś odpisy tylko oryginał :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho czemu Piotrusiowy suwaczek raz się pojawia a raz znika ?? ;D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho o jakie zawstydzenie chodzi hmmm?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Magg jak tylko CIebie widzę to aparat w ruchu hi hi hi jak to jest :))
  6.  permalink
    hihih Izunia bo ja nie wiem jak mam go wkleis tamw ustawienia,zawsze zrobie jakos nie tak i nie pojawia sie suwaczek tylko link.Wiec mam na pulpicie w Wordzie wklejony i sobie kopiuje ale czasem mi sie poprostu nie chce:)
    Dziewczyny sama sie z siebie smieje ale jestem troche zła na siebie.Mamy komputer jest na hasło zeby nikt nie grzebał.I M miał tam moej zdjecia -hmmmtakie które były tylko dla niego:))rozumiecie o co chodzi.Stare ale były,ja je uszykowałam do wurzucenia i wywaliłam folder naa pulpit.Dzisiaj rano tak dziwnie szwagier na mnie patrzył i sie usmiechał.A mi sie przypomniało ze foty na pulpicie były!!!!! i on na bamnk na kompie siedział i byc moze sobie pogrzebał w folderach.Ha! jestem pewna ze tak ,inaczej by tak na mnie nie patrzył.
    No to mozecie sie ze mnie smiac teraz:((
    Pocieszam sie tym ze film z Paris Hilton widziały miliony ludzi na swiecie a moje foty tylko on:shamed:



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho no to szwagier sobie Ciebie pooglądał - laska z Ciebie nie martw się ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    A linka url całego skopiuj w ustawieniach forum na pewno zadziała :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciach no teraz może tylko bratu pozazdrościć hihihi Broda do góry i dumna bądź a co!!!
    --
  7.  permalink
    :shamed:no jak powiem M to sie ze mnie bedzie smiał i powie:"a mówiem ze roztrzepana jestes" no ja wiem wiem ze jestem,ja cos trzymam w rece i jednoczesnie tego szukam:) Piotrusia tego krzykacza raczej nie zgubie.No wiec chyba pozostaje mi sie smiacz tej sytuacji,zobaczymy czy sie wyda jak wróci z pracy wieczorem:)
    U nas zimno dzisiaj ,niby słonce miało byc ale na razie sie nie zapowiada



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    ciacho ha ha ha Ja to bym mu oczko jeszcze puściła :))
  8.  permalink
    no gdybym niemusiała na niego codziennie patrzec to moze bym mu pusciła:)
    zobaczymy czy sie sytuacja rozwinie,mam nadzieje ze ma takt i nic juz na ten temat nie powie



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho a jak cos powie to zostaje ci riposta ze ty mu w jego osobistych rzeczach nie grzebiesz...
    poza tym wasz komp wiec wara mu od waszych prwyatnych folderow..
    ja to jeszcze bym mu powiedziala co o tym mysle :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Lady motywuję Cię do pracy hihihihi
    --
  9.  permalink
    no własnie Aniu pierwsze co mi przyszło na mysl to ze musze go opierniczyc.Ja mu podałam haslo bo on na gg zazwyczaj siedzi...ehhh trudno juz wywaliłam wszystko ale co widział to jego:)
    musiałam sie poprostu upewnic czy grzebal ,zobaczymy jak wroci do domu czy jeszcze cos na ten temat bedzie.
    A M mówił :kupimy Ci łaptoka to ja powiedziałam ze wole wózek:) aaa i nadal wole wózek:)))



    --
  10.  permalink
    Ciacho, świetna jesteś:)
    ja ostatnio na moim laptopie sobie profil osobny zrobiłam, zeby mi dzieciaki nie grzebały w moich folderach:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho sprawdz w historii otwierane dokumenty :)
  11.  permalink
    No she własnie robie drugi profil:)Ze wczesniej na to nie wpdłam...u nas raczej nie ma kto grzebac -no tak myslałam do dzisiejszego poranka:)



    --
  12.  permalink
    Ania dzieki za podpowiedz-teraz juz na 100% wiem ze je otwierał:)
    podłosc ludzka nie zna granic:)



    --
  13.  permalink
    To przegięcie z jego strony, nie powinien grzebać w Waszych dokumentach.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho no ja bym mu dala tak popalic ze by na dlugo mnie popamietal i szybko do kompa nie usiadl!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho to nie podłość tylko męska ciekawość ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    NO fakt nie powinien "grzebać" w waszym kompie :confused:
  14.  permalink
    tym bardziej ze na folderze było wyraznie napisane MACIEJ,dobra co zrobie teraz,własnie zrobiłam drugiego uzytkownika i zmieniłam hasła.juz sie do tego komputera napewno nie usiadzie



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    dziewyczny BLAGAM o trzymanie kciukow... tesciowa wlasnie dzwonila i poprosila o wymiary naszego przedpokoju... nie chcialam sie sprrzeczac bo nie chciala powiedziec po co wiec zmeirzylam podalam a ona sie pyta jaki kolor mi pasuje najbardziej wiec sie zaczelam dopytywac czego a ona ze.... jada nam kupic chodnik... modlcie sie zeby to szkaradztwo nie bylo :P chociaz MM twierdzi ze jak cos to sie na balkon polozy :D
  15.  permalink
    No to ja mocno trzymam kciuki, kurcze, ale napięcie teraz, ciekawe o której się zjawią z tym chodnikiem..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ciacho, ale jest jakby post factum, bo już widział. Nie przejmuj się tym, stało się, olej to, choć opieprzyć go możesz oczywiście za grzebanie :))

    Lady - twój lekarz to ma zdrowie, żeby do takiej późnej godziny przyjmować, a swoją drogą ja bym po pół godzinie spóźnienia wyszła

    a ja mam mega fajną wiadomość, firma zaprosiła mnie na wyjazd integracyjny na Mazury 1-4 Maja, oczywiście z rodzinką. Co więcej, gdyby nie Kamil to nie można by było dzieci zabierać, ale żebym ja mogła pojechać, to można dzieci brać. Czasem lubię mojego szefa hahahaha. No i jedziemy ale 3-4 tylko, bo M 2.05 pracuje. Mam nadzieję, że Kamil się spisze na medal
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha to musisz teraz w niezłym być stresie ha ha ha było powiedzieć, że ma ci dać kasę kupisz sama :))

    Jeju moje teśiowa jakby mi kupiła to pewnie coś zupełnie nie w moim typie - różnimy się bardzo!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    harpijko no coś Ty dlaczego mam rezygnować jak miło się siedziało i wesoło było hi hi hi ... niektóre laski wychodziły i po godzinie wracały a mi się nie chciało - chociaż mieszkanie miałam pod nosem :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Lady no moja tesciowa do tej pory nic takiego nie kupowala... mam wrazenie ze byli gdzies na zakupach i moze cos znalezli. ona wie ze ja kwiatkow sratkow nie znosze wiec moze wezma cos jednolitego.. dyskretnie powiedzialam zeby kasy nie wydawali i my za jakis czas cos kupimy jak kase uzbieramy ale ona stwierdzila ze oni chca nam kupic... ehhh do jutra przyjdzie nam zyc w nerwie ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Harpi a gdzie jedziecie dokladnie? bo moze zahaczycie o mnie na ciacho i kawke plus przewijanie Kamilka :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ania ja tak błagasz to 3mam kciuki :rolling:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    matko dziewczyny wszystko mi w srodku drzy... u nas w miescie przy glwonym prawie deptaku zawalila sie kamienica... jeszcze przedwczoraj tamtedy szlam z Krzysiem... budynek owszem w remoncie byl ale zero zagrodzenia przejscia a ze wchodzilam do sklepu obok to szlam tamta strona... az sie poryczalam jak przeczytalam informacje... cala sie trzese normalnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ania no to nerwy na wodzy trzymaj tak mocno jak Ja kciuki zaciskam hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    O matko Ania nawet mi nie mów :shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Laski czytałyście BANK MLEKA
    Ania coś dla Ciebie ;D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.