Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    A ja kocham sie opalac... Wiem,ze to niezdrowe itp itd- ale niesamowitą przyjemnosc sprawia mi lezenie na słońcu
  2.  permalink
    lady- a próbowałas odstawic wszystkie kosmetyki?
    Ja dawno temu miałam podobny problem do Twojego. Okazało się,ze w tuszu, którego uzywałam sa jakies bakterie i non stop zarażałam sobie skórę. Wymieniłam kosmetyki na nowe( tych samych firm) i przeszło jak ręką odjał.
  3.  permalink
    Mnie zawsze na czerwono opalało, i krostki mi wyskakiwały, więc z przyjemnością się teraz chowam pod filtrami, co prawda jak to niektórzy mówią, jak nie mam rumieńców to jestem jak ściana blada, ale przynajmniej tego uczulenia nie mam
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Kurcze, oderwać sie nie mogę od kompa, zmykam do łózka chyba jednak, dobranoc:)
    Lady, trzymam kciuki, zeby to uczulenie zeszło.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    aga hmm tusz mam nowy i puder tak samo. Wcześniej jak ich nie miałam a miałam z tej samej firmy działo się tak samo...

    Wiesz zaczęłam podejrzewać mleko NAN 2 od Julci bo podjadam..
  5.  permalink
    A moze spróbuj odstawić krowę?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Baby litości ponad 100wątków :shocked: przeczytałam pobieżnie, jutro (właściwie to rano) przeczytam dokłądniej i się pośmieję w głos bo teraz nie chcę pobudzić zbójów moich. Nie mogę zasnąć ale chyba najrozsądniej będzie się położyć, zresztą małż na mnie warczy
    dzięki ... do potem bo już nie do jutra :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Ja już na nogach - zabieram się za ogarnięcie naszego lokum ;D
    Jestem zmęczona jakaś, albo pogoda mnie tak przytłacza ... Nic miłej soboty - :P
    And jakie masz dla nas wieści ?? Buziaki dziewczyny :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 19th 2008 zmieniony
     permalink
    ja tez juz zwloklam zwloki z lozka... z lekka sie nie wyspalam ale od razu sie obudzilam jak wasza wczorajsza produkcje przeczytalam :)

    doooobre jestescie :D ale jakbym ja zaczela to tez byscie mialy sie z czego posmiac :P

    milej soboty, my dzisiaj rano jedziemy po zakupy prezentowe dla Gabrysi i juz na 15 mamy gosci..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    aaa i Lady - ja kiedys tez uzywalam MF ale pewnego razu dostalam jak ja to mawiam PARCHA na twarzy, zmienili troche wtedy swoje kosmetyki i niestety mam na MF straszna alergie :( teraz uzywam tuszu z bourjois a cieni podkladu i pomadek z Estee Lauder i Clinique (nie zebym kupowala sis przysyla hehehe)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Ania no to imprezujecie tak jak my ;D
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    hej hej Laski :)

    co tam z rana dobrego słychać ? :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Skorpi dobrego chyba nic - u mnie leje ... Czekam na M niech zajmie się maluchami bo mi łeb peka - chyba kawa tu wskazana ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    mój M w domku dzisiaj z rana więc będzie dym .... wrrr już się czepia mnie a Ja już zła na nogach :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Izunia to łączę się z Tobą w tym pękaniu łba :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Oj troszkę kawy wypiłam i jakoś samopoczucie lepsze ;D
    Czemu dym - czego się czepia ?? Drona ??
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    HEJ,mòj M pomyl podlogi a teraz sie goli,potem wysle gVEo na spacer z VEVE ,JA ROBIE SOS WARZYWNY DO MAKARONU...VEVE rozpracowywuje kabel..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    No cóż, nie takiej wiosny chciałam ale u mnie zielono...
    Jestem po długiej rozmowie z małżem i cóż on jest większym czubem i optymistą niż ja i się bardzo cieszy ... ja ciut mniej:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    And mój też ale on się do tego nie przyzna i twierdzi, że Ja jestem gorsza od niego hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Izunia to taki typ, że czepia sie wszystkiego czego tylko można...
    Wczoraj mieliśmy gości brat z żoną i dzieciakami. Chcieli abym im poustawiała wszystko przy nowym nabytku notebook... niestety wszystko byłoby OK gdyby nie oburzony M, że nie zajmuję się dzieckiem tylko pierdoły robię na komputerze....
    Wręcz w pewnym momencie powiedział, że mamy te głupoty już zamknąć.
    Burza dopiero poszła o to, że dziecku nie zrobiłam mleka ha ha ha bo on nie wie jak .............
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    No niestety M już pojechał, wróci w piątek! :cry::sad::cry::sad:

    A do tego u nas cała noc lało i teraz dalej szaro, buro i ponuro ni i oczywiście leje deszcz! Nici z zakupów i spacerku z Oliwką! Siedzimy w domku, a na 15 idziemy na obiadek do moich rodziców!
    Chyba zrobię sobie kawkę, bo inaczej to zaraz usnę!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Lady no to niezły ten twój M! Ja bym się za niego wzięła, ale już dawno temu...!:devil::devil::devil::devil::devil:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    LADY mòj tez tak mòwi ,jezeli chodz o kompa,ale mnie to nie zlosci ,bo ma racje...mòwi ,ze glupieje od tego kompa...i ze net zwiazki psuje,bo zamiast rodzina sie zajmowac ,to sie siedzi przed,albo gra na play stej...(nie wiem jak sie pisze),TEGO AKURAT NIE MAM...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    IWA to jedyny człowiek do której nie mogę podejść bo nie wiem jak........... a skakać nie będę i wiecznie mu przytakiwać bo tego by on chciał :((
    Siedzi teraz z dzieckiem i już patrzy co robię na kompie i zagaduje, zę chce spać abym Julkę mu wzięła - 10 minut z Julcią i ma dość hi hi hi ciekawe jak długo wytrzyma jeszcze.....
  6.  permalink
    Iwa tacy sa niereformowalni:))))) moj tez jak jest w domu to sie czepia i chodze zła-taki typ człowieka nie umie wdomu usiedziec:)
    Iwa trzymaj sie ja juz jestem trzeci tydzien bez M,jeszcze dobre 3 tygodnie bede wiec spoko,jest dobrze.Dzisiaj mam gosci i na jutro jestem zaproszona do TESCIÓW.Łomatko jakos przepekam te kilka godzinek
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    ewa ale jeśli ktoś parę dni wcześniej mi o tym mówi i się z kimś umawiamy bo obiecałam, że poustawiam wszystko to dlaczego nagle mam powiedzieć, ze nie mogę bo muszę się 24h zajmować dzieckiem... to też jego dziecko a on ma 33 lata.
  7.  permalink
    Ewa Play station to my akurat mamy i jakos mnie juz nie ciagnie...ale w ciazy miałam manie grania i wszytsko poprzechodziłam wiec teraz gra juz dla mnie nie ma sensu.za to mój brat jak przyjezdza to sie PS zajmuje
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    ciacho to witaj w klubie czepialskich mężów siedzących w domu .........
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    dopóki jest w domu zrobione to co jest do zrobienia nie ma problemu i nie ma kłótni. Dlatego też robimy podziały kto co robi :) Jakoś się nie kłócimy o kompa i nawet jak on gra a ja proszę by zajął sę małą po prostu wstaje i to robi
    Ja najwięcej czasu spędzam teraz z wami i tutaj na forum, nawet jak nie piszę to czytam - no ale i o to też nie ma fochów

    Dziś chyba ja robię obiad bo sobie wymyśliłam naleśniki z pieczarkami i ... i właśnie nie wiem z czym - muszę poszukać czegoś pysznego
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    NOLADY rozmiem,mòj szwagier ,jak nas odwiedzi ,to 5 godz potrafi siedziec na kompie,juz mu powiedzialam ze jak sie ozeni ,to wspòlczuje jego zone...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    PLEYA też mam ale od początku jak jest w domu nie gram na nim bo nie lubię gier!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    To prawda, choć przez te pare minut mógłby się Julcią zająć.
    Mój M ma 31 lat i chyba został stworzony do tego by mieć rodzinę, rozpieszczać żonę i uwielbiać swoje dzieci, bawić się z nimi itd. Dzieci do niego lgną, nawet takie obce na podwórku. :wink::bigsmile: Poprostu ma w sobie to coś co powoduje że dzieci go uwielbiają!:bigsmile::wink:
    Ja zresztą też!:heartbounce::heart::heartsabove:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    ewa u mnie nikt nie siedzi ale jeśli ktoś się nie zna i prosi o pomoc tym bardziej brat to dlaczego mam nie pomóc? zrobił to pierwszy raz ....
  8.  permalink
    Lady mój nawetz Norwegii przez skypea sie czasem czepia hihih
    ale skypea mozna zawsze wyłaczyc....:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Witam sie z rana i tym zycze milego wekendowania my zaraz mykamy bedziemy dopiero poniedzialek lub wtorek zobaczymy zalezy od pogody :wink::wink::wink:

    Droneczko nie zlosc sie tak kochana :grouphug::grouphug: a maz tez niech poczuje co to obowiazek
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Dusiu mój to nie znosi siedzieć w domu i zajmować się dzieciakami ....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    U nas zimno szaro i pochmurno i niebo przecieka :( Chciałam iść z nimi na dłuuugi spacer a tu chyba się nie da.
    Małża pogonie tylko po jakieś pieczary a sama siedzę w domu i się nie ruszam nigdzie. Rano byłam na spacerze w biedronce po kawę 3in1 i to mi wystarczy jako spacer. No i byłam porozmawiać z babeczką u której zaczęłam pracować że niestety muszę zrezygnować :( We wtorek mam przyjść po pieniądze. Nawet nie była zaskoczona - pewnie myśli że mi się odechciało, bo nawet jej nie mówiłam dlaczego tak, jednak dźwiganie w obecnej sytuacji nie jest wskazane jak i latanie po schodach

    Kurde nie mogę sobie znaleźć miejsca dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    a Ja coraz bardziej zastanawiam się nad pracą dla siebie... muszę chyba sobie zrobić rozpiskę wszystkich za i przeciw ............ i tego co zrobić z Julcią!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Lady a moze instytucja babciowa? ja tez czekam na odpowiedz niani co z Gabrysia siedziala i jesli sie zdecyduje przyjsc do Krzysia to wracam od wrzesnia do pracy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    a my wrocilismy juz z zakupow - Gabrycha wybrala najdrozsza hulajnoge a na moj text ze nie mamy az tyle pieniazkow powiedzilaa ze sie "dorzuci" z tych co dziadkowie dali... teraz tylko mam nadzieje ze sie jej ten nabytek szybko nie znudzi :wink:

    rano zrobilam napad na ciucholand. chyba to bedzie moj sobotni nalog, bluzki nowe z metkami georke HM M&S po 8zl pokupowalam sobie :) w koncu jestem uradowana ze nie tylko dzieci ubieram :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    no to super Aniu!
    a do mnie zaraz wpadnie siostra popilnować Oliwki więc może będę mogła wyskoczyć na zakupki i kto wie może nabędę spacerowkę wkońcu!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Ania nie liczę na babcię tzn na moją mamę a co dopiero na teściową!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Julcia chyba czuje moje poddenerwowanie dzisiaj... M w domu albo ma do mnie ciągle jakieś nieuzasadnione ale i docina mi... albo zasypia podczas gdy Ja coś robię a on opiekuje się małą. w ostateczności zmuszona jestem zostawiać swoje zajęcia domowe i zajmować się Julką...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Normalnie popłakałam sie ze śmiechu jak was czytałam. Ja tylko podpiszę listę obecności u nas gorączka dalej, rano wymioty aż chlustało na dzień dobry więc zmykam do małego.
    Miłego, słonecznego i udanego weekendu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    HOGATKO a dużo zdrówka życzę ....
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziękujemy Dronko. Młody wstał i o dziwo w lepszym humorku, teraz siedzi na podłodze i "czyta" katalogi z Qelle:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Hogus duzo zdrowka... przy wymiotach dobrze kupic gastrolit (uzupelnia mikroelementy) albo orsalit...

    Lady a moj nad podziw mi dzisiaj nie zawadza :) nie dosc ze mnie oddelegowal na zakupy to jeszcze mase roboty od rana zrobil... lubie czuc sie jak ksiezniczka ale chyba to jak kazda z nas :)
  9.  permalink
    Hej dziewczyny, a ja dzisiaj w dobrym humorze, po zakupach już jestem nabyłam nowy stanik i mam nową koncepcję zmiany wystroju pokoju (jak będę w takim tempie zmieniać koncepcję, to nigdy remont do skutku nie dojdzie), a teraz wybieram sięna siłownię choć lenia mam ogromnego, ale cóż... Mierzyłam sie dzisiaj, mam o 4 cm mniej w pasie, więc jakiś efekt jest i trzeba walczyć dalej:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    She, 4 cm - szacuneczek, trzymam kciuki oby było tak dalej :)
    Dzisiaj idziemy do znajomych. Będzie wielkie porównywanie.
    Będzie mój Cyryl, Adam starszy o 5 tygodni i Kazik starszy o 4,5 m-ca.
    I będzie kupa zabawy, bo nasz przyjaciel (ojciec Adama) jest cudnym człowiekiem, a już jak się spiknie z moim mężowcem, to... he he he.
    Nie mogę się doczekać.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Ależ tu dziś cisza - widać że Połówki są w domu :)
    Weronika pospała 15 minut i teraz w najlepsze się bawi wrr Kładę się z nią może uda mi się ja zmusić do poleżenia a w końcu do zaśnięcia
    Dobrej nocki Drogie Panie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.