Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    no cisza jest,my z M szukamy ,po gazetach ziemi pod uprawe ,bo pod dom ,to nas nie stac,to chociaz bude drewniana postawimy ...
  1.  permalink
    U mnie jest przyjaciółka, dlatego będę raczej milcząca dzisiaj. Miłego wieczoru dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    moja Julcia właśnie na etapie zasypiania hmm dzisiaj wyjątkowo późno!
  2.  permalink
    witam wieczornie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    cześć aga
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  3.  permalink
    Chyba tylko my na placu boju :) Cos laski wczesnie spac chodzą :)
  4.  permalink
    Hwlp Lak i moje dziecko nie spi od 16 i jak goo kłade to ryczy!!! ja juz mam resztki cierpliwosci.jest zmeczony to widc ale nie moze spac i co ja mam zrobic padam z nóg
    --
  5.  permalink
    daj mu czopek przeciwbolowy- może mu coś dokucza( zęby np)
  6.  permalink
    My oglądamy 3 serię seksu w wielkim mieście, ciekawe, kiedy spać pójdziemy:)). teraz mamy przerwę na zmycie makijażu. Ale tutaj dzisiaj cichutko:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    o jestem ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    She dlaczego piszesz w liczbie mnogiej dzisiaj hi hi hi ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 19th 2008
     permalink
    Aga gdzie jesteś ???
  7.  permalink
    Lady, bo jest u mnie przyjaciółka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    spicie jeszcze???
    ja dzisiaj mialam ciezka noc. Krzys jadl kilka razy i ogolnie ja jakos niespokojnie spalam... moze to przez deszcz ktory cala noc padal... sama juz nie iwem... na nogach wyjatkowo od 6.30 wiec dzien zanosi sie na dluuuugi... no a jeszcze na 15goscie przychodza... szczerze mowiac to nie chce mi sie jak diabli...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Ania tylko współczuć nocki tym bardziej jak człowiek wie ze goście będą. U nas jak zwykle pobudka o 6, na szczęście temperatura w końcu zaczęła spadać a wymioty tylko wczoraj wieczorem były.
    Tylko ja mam jakiś rozlegulowany organizm bo spać w nocy normalnie nie umiem nawet gdy mały jest spokojny.
    --
  8.  permalink
    gdzie tam śpimy Aniu:)))
    ja czuje sie jakbym sie wogóle nie kładła
    słuchajcie-jade do tesciów na kawe ,juz nie mam siły odmawiac a juz miesiac u nich nie byłam wiec jade odbębnić wizyte i znów na jakis czas spokoj


    --
    •  
      CommentAuthorkachula1
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    U mnie nocka tez nie najlepsza byla.Wrocilismy od znajomych przed 24,maly co prawda cala noc spal,ale Maz za to chrapal przeokrotnie.Pobudka przed 8 a maly cos temp ma,38,7 w pupie.Przynajmiej spokojny,bo siedzi u taty na kolanach i ogladaja mecz.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Hoga taka nocka to dla mnie masakra zwlaszcza ze jestem od paru ladnych miesiecy przyzwczyajona do niewstawania w nocy bo Krzysko nocki przesypial a tu nagle taki zonk

    Kachula ale ma jakis katar czy inne objawy czy tylko temp?

    Ciacho - powodzenia... i nie daj sie wyprowadzic z rownowagi!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    u mnie normalnie VEVE CZYM starsza ,tym czesciej budzi sie na cyca ,jak sie oducz od cyca'''????????????????????????????????????????NA 11 idziemy do kosciola a potem ,na obiad zafundowany przez kosciòl w ramach zapoznania nowo przybylych rodzin,na tej wiosce...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Ja miałam notoryczne pobudki, ale to jak codziennie w nocy, wstaliśmy tuż przed 9.
    Wczoraj się tak superaśnie bawiłam u znajomych. I obżarłam się jak prosiak, dzisiaj nie wchodzę na wagę, bo pewnie pokaże ze 100 kg.
    Ale były świetne rzeczy - koleżanka zrobiła keks z kaszy jaglanej (cuudny), a potem kolega zaserwował zapiekankę z pieczarkami, makaronem, świetnie przyprawioną - chciałoby się garściami jeść.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    no to dołączę do grona niewyspanych bo Julka u mnie też całą noc się budziła, stękała, marudziła wrrrr

    Qrde nie ma dzisiaj pełni albo nie będzie jutro ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    jeju idę na śniadanie bo kiszki marsza mi grają :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    w nocy byla pelnia...
  9.  permalink
    Ja dopiero wstalam ale też jestem niewyspana, wczoraj poszłam spać po 2, tak mnie ten serial wciągnął, a w nocy jakoś spać nie umiałam. I jeszcxze ta pogoda- znowu szaro za oknem:-(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Gaba jeczy ze chce isc na dwor pojezdzic na hulajnodze a nie dosc ze zimno to jeszcze mokro... musze jej to jakos wyperswadowac... powinnismy podskoczyc na zakupy bo konczy mi sie mineralka ale tez mi sie nei chce... od tylu godzin nie spie a poginam ciagle w pizamie... dobrze ze kawa chociaz smakuje tak jak zawsze
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    to by się wszystko zgadzało jeśli jest pełnia :) za każdym razem w nocy tak się dzieje zauważyłam!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    zmykam poprawiac sobie nastroj na zakupach... moze znajde jakas bluzke w ktora cycki wepchne :P
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    no to u mnie dla odmiany od was nocka spoko, taka normalna, mały jadł jak prawie zawsze 2 razy, z tym, że ten pierwszy raz dopiero po 2, więc już byłam wyspana :)

    pogoda znów do dupy całkiem - jak wczoraj, M pojechał powędkować, ja za godzinkę nakarmię brzdąca i pojedziemy i my powędkować - mały się prześpi w samochodzie, inaczej nie do życia będzie. No i też mamy gości dziś, na 17-tą, a taki burdel w domu, eeeech trzeba będzie posprzątać

    a jeszcze psiapsióła rodzi - tzn zaczyna się, czop odpadł, 2cm rozwarcia, itp, kurcze, strasznie się denerwuje, usg miała w tym tygodniu i dzieciak ważył 4500 - strasznie dużo, pierwszego syna urodziła 4900 - siłami natury!! i zapowiada się równie ciężki poród i połóg
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    a mój się zepsuł wrrr stanęłam na wadze i 2 kg więcej hmm nie znoszę pełni!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    harpijko jeju ale kobieta wielkie dzieci rodzi ... aż mi jej szkoda :( jednak te mniejsze milej wyskakują :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Ja sie położyłam szybko i tak usypiałam małą że smacznie spałam do 23, obudziłam się jak małż szedł do toalety - mała nie spała wrr zasnęła przed 24 a mi spanie odeszło :/ No ale dzięki temu spokojnie poprzytulałam sie z małżem, pogadaliśmy i zasnęłam około 3. Jestem zwłok totalny bo od 7 było już czuwanie a i tak mała zleciała z łóżka
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    And ty na tłumaczenie nie zwalaj do 3 nad ranem :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Hello a my wyspani ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Izunia witaj :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Witam witam :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Izunia co tam skarbie u Ciebie ?

    Jedziesz ze mną i z chłopakami nad morze ??? bo samej to mi się nie chce :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    NO ja jadę, ale za 2 m-ce :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Dronko wykorzystujemy czas że nie ma Anki (dziś wraca) Bo wiesz jak ona wraca po 21 do domu (do tych godzin ma zajęcia dodatkowe) to nie dość że musimy na nią czekać to jeszcze najczęściej robi tyle hałasu że budzi małą. A tak ja wyspana i odpoczęta i pełna energii ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    And :)) rozumie :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!! Kurcze za Wami nadąrzyć masakra hihihih - oglądałam wczoraj testosteron - masakra hihihi i ubaw po pach ale się z M śmiałam hihih
    Dobra odskocznia po zaprszaniu rodzinki na komunię - mam dość!!!
    dzisiaj chłopaki pojechali sami bo łobuziak ma katar - na szczęście i zostałam z nią w domu i z Wami hihihih

    U nas noc rewelacyjna - młoda obudziła się ok 5 potem o 6 przywędrowala rękoma taty do łóżeczka naszego i spaliśmy do 9 :shocked: aż Franek się zaniepokoił co się dzieje hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Harpi może poznamy naszych chłopów moi też lubią wędkować a my będziemy plotkować :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    No maluchy drzemią - chwila wytchnienia ;D
    Filip już wstaje mi w łóżeczku czas znowu je obniżyć a Szymon ruszył i pełną parą raczkuje - chce doścignąć brata :P
    Lady u mnie nic ciekawego - wczoraj odwiedził nas chrzestny Szymona z rodziną i było bardzo miło :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    A Izunia ja będę w Łazach od 21.06 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Lady a Ty gdzie się wybierasz?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    U nas zimno szaro i pochmurno ale chyba mimo to wyjdę na chwilkę na spacer, może Iśka pośpi chociaż godzinkę bo mam dosyć jej jak na dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Magg to będziemy bliżej siebie i to o wiele ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 20th 2008 zmieniony
     permalink
    And a jak ty się w ogóle czujesz mamuśko ?? :wink:
    Kiedy wstawisz drugi suwaczek ?? ;D
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeApr 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Babki, ale macie dzisiaj tempo wstawiania komentarzy, u Was też taka pogoda na spanie?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Izuniu czuję sie hmm ciążowo hehehe cholernie mnie mdli i tak jak z Weroniśką nie mogę rano jeść - już wiem że kawa sypana mi nie służy a najlepiej mi zjeść suchy chlebek i płatki kukurydziane na sucho :/ Tak po 16 już mniej mi dokuczają mdłości to jem. nie smakuje mi wcale zupełnie mleko i przetwory mleczne - wszystko jest skwaśniałe :/

    Suwaczek hmm nie wiem jeszcze :D narazie zmieniłam kategorię cyklu na ciażowy. No ale może zaraz znajdę jakiś miły suwaczek ... Tylko że mam tak wolny net że ledwie co mi strony otwiera :/
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.