Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    And uważaj, zebys się nie przeziębila, musisz teraz dbać o siebie:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Sheh jak mam być chora to i tak będę :) najszybciej załapię bakcyla przedszkolnego albo szkolnego. Patrząc na słoneczko za oknem na sweter zarzuciłam kurtkę dżinsową - małą ubrałam cieplej.
    --
  2.  permalink
    Ja jeszcze biegam w płaszczyku zimowym, z tym, ze on jest taki "średniociepły", ale pod spodem mam bluzkęz krótkim rękawem.
    Byłam wczoraj u dziadków i mój beret tam zostawiłam ehh, mam nadzieję, ze pogoda sięwkrótce zrobi, bo trzeba będzie po niego na rowerze podjechać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Poszłam odprowadzić syna i ... weszłam do fryzjera i mam boba na głowie hihihihihihihi ale fajnie po raz pierwszy w życiu mam gołą szyję jak żyrafa a na komunię fryzjerka chce mi refleksy kawowe walnąc ech będzie się działo... mama z Tosią już 2 godziny łazi ech wolności ty moja :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 21st 2008 zmieniony
     permalink
    z tej radości cycek mi przemiękł :shamed:
    --
  3.  permalink
    Magg, pewnie super wyglądasz w nowej fryzurce, gratuluję zmiany:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Ja u fryzjera byłam 2 tyg temu teraz solarium zaliczam a przed samym wyjazdem tylko henna i moge wyruszać na wojaże:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Ja też już fryzjera zaliczyłam wcześniej - teraz tylko solarium mi brak ;D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    no ja wlaśnie też już sobie solarium zapowiedziałam od jutra co tydzień :)
    --
  4.  permalink
    Jako zwolenniczka bladej cery chyba będe w mniejszości...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    A ja już po zabiegach kosmetycznych - henna, pealing i nawilżanie całego ciała, po fryzjerze (tylko muszę chyba grzywkę obciąć, bo dziwnie się czuję z jej zapuszczaniem) i jestem w trakcie solarium - chodzę raz w tygodniu, byłam już 4 razy. Także na lato powinnam wyglądać jako - tako!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    co do NK to ja nie kliknelam w link tylko weszlam na strone i chcialam sie zalogowac i komputer mi sie zbuntowal. z komp[utera u malej probowala nie bede bo dorbze ze chocioaz jeden sprzet jakos w domu dziala to do banku dostep jest przynajmniej :)
    a partycje na dysku tez mam i tylko biezace dokumenty trzeba przerzucic ale tym sie zajmie slubny jak do domu wroci bo ja mam zawsze przygody z trybem awaryjnym :wink:

    Lady ja zrzucam foty na platny serwer amerykanski ale wiele osob korzysta z picassa i jest zadowolonych
  5.  permalink
    Ja korzystam z picassy, ale strasznie długo trwa to przerzucanie u mnie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Ja od jakiegoś czasu mam mały album na pikasie i jest ok, ale nie wrzucałam wiecej zdjęć jednorazowo - najwyżej 5 na raz

    Ze spaceru u mnie nici bo Weronika słodko śpi więc chodzę na palcach by odespała sobie - zaraz wrócą krzykacze to po spaniu będzie
    --
  6.  permalink
    A ja mam jeszcze tylko pół godziny siedzenia w biurze,a później idę na siłownię, i będę free:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    And skad ja to znam... dzisiaj Gabrysia w domu wiec mlody kiepsko spi... no ale kimnelam sie z nim przez 1,5godz a Gabrysia bajke ogladala wiec on troche podespal (jeszcze sie nie obudzil) a ja tez odpoczelam
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    no u mnie Weronika mało spała od czwartku bo dzieciaki są w domu. Dziś trochę odespała ale już nie śpi :/ Może zaraz ich zabiorę nad rzekę na chwilkę, niech sie pomęczą to lepiej będzie im się spało w novy. Tylko czekam teraz na Anię jak wróci ze szkoły bo nie ma kluczy
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    hej kobitki ,u mnie piekna pogoda ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    A ja dzisiaj zostałam uwiązana do komputera.
    Buu
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Wiecie co ja zamorduję moją Ankę! poszła do szkoły na 10,45, miała mieć 3 lekcje a potem zajęcia chóru. Max do 16 miała zawsze. od 16 do niej dzwonie a ta nie odbiera. W końcu zadzwoniła kilka minut temu że mają dziś śpiewaja w Kościele bo jest światowy dzień Inwalidy i nie wiadomo kiedy wróci :devil: a ja jak debil czekam na nią
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Wróciłam od dermatologa. Upchnęły mnie kobiety na dzisiaj bo terminy dopiero w czerwcu !!!
    Maści i jakieś tabletki .... i za dwa tygodnie kontrola...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    To miałaś szczęście Lady.
    Mnie by wypadało do ortopedy pójść, bo chyba dysk mi wypadł. Boli mnie kręgosłup, w jednym punkcie, gdzieś tak pośrodku.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    NR na kręgosłup niedawno miałam przepisaną krioterapię i na razie boli ale nie aż tak bardzo :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Lady a co ci przepisala? mowila od czego ta alergia moze byc ?


    NR - u mnie do reumatologa termin najblizszej wizyty...25 LISTOPADA! Pytalam czy mozna w kolejke rano sie zapisac to nie - przyjmuje w prawdzie 2 lekarki ale wychodzi ze tylko 4godz dziennie wiec koszmar z miejscami... na szczescie do ortopedow wizyty sa w ciagu tygodnia - dwoch jesli sie chce zapisac telefonicznie
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Na razie to się muszę zapisać gdzieś do przychodni... :P Bo po tym, jak się wypisałam z tej, gdzie chodziłam przed ślubem, to nie udało mi się do żadnej zapisać...
    A co do terminów, to mam nadzieję, że w stolycy będzie trochę lepiej z terminami.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    NR znalezc dobrwego lekartza to dzisiaj prawdziwa sztuka... wy to wybor chociaz macie bo u nas zerowy. u nas np.na cale miasto jest 3 panstwowych ginow co jeden to "ciekawszy"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Ania na razie zero kremów, zmienić na chwilę obecną proszek, myć wodą przegotowaną albo mineralną...
    Tabletki TEFAST, maść CORTINEF 0,1 i jeszcze jedna maść robiona ale nazwę podam jutro. Jest to jakaś forma uczulenia ale jeszcze nie wiadomo co to takiego!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    na moje szczęście u mnie dużo jest poradni lekarskich i mogę sobie pozmieniać kiedy chcę....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    kobitki podczytuje,ale nie ma czasu pisac...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Oo, ja nie wątpię, że ciężko trafić na dobrego lekarza, ale chciałabym znaleźć takiego internistę - w sensie, że z powołaniem, jaką mialam ginkę w ciąży - świetna młoda lekarka, która nie bagatelizowała żadnych moich pytań, poświęcała tyle czasu, ile było trzeba.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    o jak mi się nie chce, a muszę do środy napisać mężowi pierwszy rozdział pracy mgr...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Lady znam cortinef, ciekawe co masz tego robionego. jak juz bedziesz miala to wklep mi sklad nawet na szepta czy wiad wewnetrzna

    NR ale ma ten twoj maz z toba dobrze... a jego pogon do pisania... co to mgr na papierze tylko bedzie :wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    A ja juz w domku pozdrawiam wszystkich serdecznie wieczorem wrzuce jakies fotki Dusi na dzidzie i pod wykresik:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Dzień dobry!
    Witam się i tutaj. Zauważyłąm, że tutaj panuje zawsze największy ruch. W wolnych chwilach chetnie dołączę się do dyskusji. Jestem tutaj od niedawna a lubię wszelkie forumowe dyskusje. Przyjmiecie mnie do swojego grona?
    Pozdrawiam!
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Witaj Irlandia :swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Hej Irlandia :)
    Ania, nie ma ze mną dobrze, bo za tą jego pracę miałam się w styczniu wziąć, ale ciągle coś się nie mogłam zebrać, a teraz terminy gonią, on biedny, bo nie ma kiedy... Ale ja mu piszę tylko pierwszy rozdział, na rozpęd, bo kolejnych, żebym nie wiem co, to nie dam rady napisać, bo raz, że nie czuję, a dwa, że nie mam zielonego pojęcia... Mąż studiuje usługi finansowe, a pracę sobie wymyślił z ubezpieczeń
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Irlandia - witaj i tuytaj :) zapraszamy tez na rozpakowane i wszelkie inne tematy dzieckowe bo z twoja wiedza farmaceutyczna plus maminym doswiadczeniem bedziesz mocno przydatna :)

    NR - o zesz... to ja pewnie i wstepu bym nie machnela.. .zreszta ty prace wcale nie 'lzejsza' piszesz... to juz wolalam moje kolokacje :D
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Troszkę już zapomniałam o niemowlęcych sprawach. Mój Olo jest teraz na etapie "pacielków", "kopalek", "piachu" i "atobusiów". Trochę przypomina mi się teraz "mamusinej wiedzy praktycznej" bo moja bratowa ma trzytygodniową maleńką córeczkę. Choć muszę przyznać, ze w pracy tematy dziecinno, niemowlęco, ciążowo porodowe to moje ulubione... Ciesze się, że mogę się przydać... :wink: Choć fajnie by było gdybym towarzysko też się mogła wykazać... :bigsmile:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Irlandia z jakiej czesci PL jestes??? widzialam w Twoim profilu ze tak jak ja tez 'experymentujesz' z npr :wink: planujesz jeszcze malucha w najblizszym czasie czy zaliczasz sie do odkladajacych?

    aaaaaha no i wiesz mozesz sie wykazac nie tylko toawarzysko ale nawet kulinarnie wiec jak masz fajne przepisy to wrzucaj do MNIAM MNIAM :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    AniaM: NR - o zesz... to ja pewnie i wstepu bym nie machnela.. .zreszta ty prace wcale nie 'lzejsza' piszesz... to juz wolalam moje kolokacje :D

    Mnie wstęp dużo trudności sprawia (jest w połowie, mąż będzie musiał sam machnąć), bo nie wiem, co on zamierza w tych dwóch kolejnych rozdziałach pisać....
    A co do mojej pracy, to... Czuję ją, angażuje mnie i gdzie popadnie tam głoszę swoje niepopularne poglądy...
    --
  7.  permalink
    Hej dziewczyny, wróciłam właśnie z siłowni, poczytałam sobie Wasze wypowiedzi, lecę teraz do babci, mam nadzieję, ze późniejszym wieczorkiem będziecie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Póki co wystarczy mi jeden. :smile: Chciałabym mieć dwójeczkę, ale na razie chcę trochę zadbać o karierę zawodową troszeczkę. Mój zawód wymaga ciągłego dokształcania, co jest sprawdzane co pięć lat. Muszę mieć ukńczoną odpowiednią ilość kursów i testów, zeby moja wiedza nie zardzewiała. Przy dziecku, pracy zmianowej, prowadzeniu domu to trochę trudne. W związku z tym póki co odkładamy poczęcie, ale jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. :bigsmile: Jestem z okolic Łodzi.
    Co do eksperymentowania to po prostu dla mnie takie obserwacje to bardzo pasjonujący eksperyment naukowy, tym przyjemniejszy, że pełen niespodzianek i właściwie niekończący się.
    Kulinarnie jestem raczej cienka... :shamed: Moje popisowe danie to schabowe z kurczaka i schaby w ziołach a ulubione ciacho to zwykły murzynek. Na szczęście mój małż nie jest wymagający w tym względzie - wystarczy mu ciepły, świeży posiłek podany z uśmiechem. Olo ma większe wymagania, choć dziś np. na kolację zjadł schabowego z piersi i kromkę suchego chleba, bo jak smazyłam to sobie zażyczył "kotlecita".
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
  8.  permalink
    A te sie znów rozpisały....hehe ja dzisiaj dostałam rano telefon od "cioci rodzącej" ze ma doła a na jej doliny najlepszy jest Pietruszka i czy go przyprowadze do niej:) no pewno ze tak ,bylismy tam od 14 do 19 w miedzyczasie ja skoczyłam na miasto>efekt taki ze ja obkupiona,Pietruszka wycałowany wysciskany i zmeczony ,u cioci doła brak:) i wszyscy byli szczesliwi



    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Koniec samoobserwacji to dopiero menopauza, nie premenopauza.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Irlandia no to tym bardziej wpadnij na MNIAM MNIAM bo tam sa przepisy proste i szybkie w wykonaniu w duzej mierze... moze czyms meza zaskoczysz :D

    Ciacho - moja ciocia tez do nas wpada zawsze jak ma zly nastroj twierdzi ze pobyt z Krzysiem ja regeneruje a moja przyjaciolka co jakis czas namawia mnie na wspolny spacer z ... Gabrysia bo twierdzi ze Mloda jej robi pranie mozgu i na wlasciwe tory nawraca :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    ale milo tutaj,ja od kiedy jest ladna pogoda nie mam czasu pisac ,bo na polu siedze ,to u tesciowej ,to w parku...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    IRLANDIA miło, że i tutaj zawitałaś i mam nadzieję, że poranna kawusia w gronie dziewczyn wejdzie ci w nałóg :))
  9.  permalink
    witam wieczorową porą :)
    Kto chetny na nocne pogaduszki? :-D

    Mojemu synowi własnie przywieżli pizzę. Aby cierpienia zmniejszyć do minimum, zamknęłam się w drugim pokoju :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Aga lec na pizze. zjedz kawalek i za mnie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    aga nie odmawiaj sobie jej powąchania nooo :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.