Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Witam sie i ja.
    Olo po sniadaniu a ja nabieram checi na jakis posiłek, tylko jeszcze sie nie wyklarowało, co to bedzie. Poki co racze sie kawa.
    Pozdrawiam i ide sie odliczyc na innych forach bo je troche przez 28 dni zaniedbałam... :shamed:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ja właśnie wstałam, bo mąż przed wyjściem nie mógł znaleźć swojej torby...
    Wrrrr, oczywiście była prawie na wierzchu,
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Małż poszedł do przedszkola, Weronika rozrabia z pilotem i moim telefonem - jest bardzo zadowolona z tych "zabawek" ale dzięki temu ja mogę posiedzieć ;)
    U mnie pogoda beznadziejna :( mglisto szaro i kropi więc jak nie przejdzie to czeka mnie samotny spacer.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Coś mnie uczuliło i wyskoczyły mi drobne krosteczki w kilku miejscach, wieczorem jak rozgrzałam sie pod kołdrą myślałam że zadrapię się "na śmierć". Chyba przejadłam się pomidorów :( Gabiol jest na 100% uczulona na pomidory i orzeszki ziemne. Ale mi nigdy nic nie było po pomidorach i innych "nowalijkach"
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Może te nowalijki były czymś "wzbogacone" żeby ładniej wyglądać? Różnie to bywa... Olo też lubił piloty, telefony i wszystko z guzikami, ale mam pocieszającą wiadomość: to mija... :smile: Potem jest czas poznawania szafek, mam gdzieś nawet takie zdjęcie pt. "Mama przy komputerze a ja rządzę" Jak znajdę to wkleję.
    P.S. Slina daje się wyczyścić ze styków pliota i działa dalej z powodzeniem. :wink:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    :-):-):-)
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    hahaha Olo jest przeuroczy :) i ta jego wymowna minka :D
    Co do śliny na pilotach telefonach i innych rzeczach to wiem :D Czasami nie trzeba nawet rozkręcać tylko położyć na kaloryferze do wyschnięcia :) A mój mały zbój już też włazi gdzie sie da i robi swoje porządki o tyle ma łatwiej że rodzeństwo jej pozwala komentując "ona chciała""ona ładnie sie bawi" ehh przeżyjemy i to :D
    Najbardziej rozbawił mnie kiedyś mały Kubuś - miał jakieś 9-10 miesięcy jak kupiliśmy nowy komputer. Wzięliśmy puszkę która miała całą masę guzików, kółek i różnych nitów - może nie będzie wyłączał. A on na pewniaka z szelmowskim uśmiechem cyk w odpowiedni guzik :devil: Weronika robi dokładnie to samo
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Hah, zdjęcie Ola rewelacyjne :bigsmile: Mój właśnie po raz kolejny oderwał listwę z progu między pokojem a kuchnią... A teraz stracił zainteresowanie i bawi się kostką do łączenia kabli. (samą kostką, bez kabli)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ja po kawie, ale dzis zły dzien mam bo ide do lekarza z Matem, chory bidulek jest.
    Irlandia witaj.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    jestem i ja :) wstalismy przed niespelna 30min :) w prawdzie Krzysko wczoraj padl przed 23 ale zrekompensowal matce pozne zasypianie i obudzil sie na cycka z budzikiem meza o 6.30 i wtuleni dospalismy jeszcze do 8:20 :) wstalam pelna zapalu i w super nastroju bo w pokoju tanczy slonko mimo zaslonietych zaluzji :D

    Irlandia dooobra ta fota rozbojnikowa :) Olo widze mobilizuje Cie do porzadkow hehehe
  1.  permalink
    Ja też sie melduję, jestem już w pracy. pogoda okropna, pada, najchętniej poszłabym spać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Moze zielona herbatka mnie rozbudzi trochę
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    She, w hijabie byłabyś szczęśliwa?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    No to w koncu pn-wch Polska ma jakas przewage bo u nas piekne slonce. juz sie z kolezanka na spacer umawiamy tyle ze nasze spiochy wlasnie sobie drzemke ucinaja :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ja to jestem mocno niedouczona bo az musialam sobie wygooglowac co to ta "hijab" no i w obrazkach widzialam kilka baardzo ladnych ale hmmm myslalam ze to idzie ze zwyklej chustki zrobic :shamed:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Dzien doberek wszystkim :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    U nas w centrum sie własnie zmienia. Wieje i jest przez to chłodniej. My wyjdziemy zaraz po zakupy, ale wózka już ciągnąć nie będę bo idziemy niedaleko. A potem do pracy niestety wychodze...:confused:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Irlandia pracujesz na zmiany?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    A mnie teściowa właśnie ukradła Syneczka, więc znów mam luzy... O ile oczywiście kierat przy mężowej pracy można uznać za luzy. No, ale przynajmniej nikt mnie nie będzie co chwila zaczepiał i odpada mi konieczność obnażania piersi:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    No tak się składa... Ale to mi nie przeszkadza, bo to tylko od rana albo po południu. Dyżurów nocnych jeszcze nie mam, ale myślę, że w przyszłości to się zmieni, bo apteka w której pracuję ma dyżury. Niedawno się tam przeniosłam i jeszcze dyzurów nie biorę, choc dodatkowa kaska by się przydała.
    Olo tez przyzwyczajony...
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    NR :rolling: doobre z tym obnazaniem :D zycze produktywnego dnia :wink:
  3.  permalink
    Irlandia, coś czuje, ze będę u Ciebie szukać porad w sprawie pielęgnacji twarzy hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Irlandia fakt do wsyzstkiego mozna sie przyzwyczaic... chociaz jak pracuje sie w szkole to czlowiek przyzwyczajony do porannych zmian :) nie znosze chodzic np na 3 lekcje od 12 brrrr
    a kto pilnuje Malego jak w pracy jestes?
  4.  permalink
    dziewczyny a ja juz wstałam ,pojezdziłam na rowerku...słonce u nas ładnie swieci wiec pójde na spacerek ale koło południa dopiero.dzisiaj sobie obiecałam basen i saune wiec wieczorkiem szwagier przypilnuje Piotrusia a ja śmigam,juz sie nie moge doczekac 21:)



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ciacho fajnie ze szwagier z Piotrusiem chce posiedziec... ja marze o solarium ale zadne w okolicy nie jest czynne dluzej niz do 19tej :(
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Odkąd poszłam do pracy opieką nad Olkiem dzielimy sie po równo: ja, mój małż i moja mama. Pod naszą nieobecność z małym jest mama. Olo świetnie od początku znosi te zamiany przy nim, bo np teraz jestem z nim ja - idziemy zaraz na spacer i małe zakupy, potem moja mama - da mu obiad, położy na drzemkę a potem wraca mój małż i on spędzi z Olkiem popołudnie, da kolację, umyje i położy, choć przypuszczam, ze poczekają na mnie - kończę o 20tej a jestem w domu o 20:20. Jak zamkę troszkę później to najpóźniej w domu jestem na 20:30. :bigsmile:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Jednak babcia to swietna instytucja...
  5.  permalink
    Ama, nie byłam smutna wczoraj z powodu hijabu.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Ja dopiero teraz, bo dzisiaj w pracy straszne urwanie głowy. Własnie próbuję coś zjeść i przy okazji zerkam co napisałyście. U mnie na Dolnym Śląsku pogoda do d...y! Niestety szaro, buro i ponuro. Ale za to noc dzisiaj - super. Spałyśmy z Oliwka jak zabite, po 2 ostatnich nocach to było nam bardzo potrzebne!

    Dziasiaj zimno na dworze więc po pracy chyba dogrzeję się na solarium i dopiero pojade po Oliwke - ona i tak śpi u babci jak ja wracam z pracy.:wink::bigsmile:
    --
  6.  permalink
    no szwagier stara sie o własne dziecko wiec wprawia sie na naszym:) a tak serio to posiedzi nie ma problemów,na poczatku troche si ebałam z nim zostawiac go ale teraz jak go poduczyłam róznych sztuczek to jest ok i Piotrus tez go uwielbia,Jedyne co to nie poda mu mleka bo sie boi ,ze sie zakrztusi czy cos ...chyba mu sie kiedys to przydazyło i teraz ma taką obawe cały czas



    --
  7.  permalink
    Iwa, u mnie pogoda podobna, ehhh, chcę wreszcie wiosnę prawdziwą, albo lato...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    aaaaaaaaaaaaaaaa ale się rozpisałyście buuu a Ja nie mam czasu na czytanie i mam nerwa na moją wagę buuuu

    Wracam do pedałowania na rowerku !

    CZEść KOBIETY bo zapomniałam :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    u nas piekne slonce i 13stopni ciepla... jak Mlody wstanie to wybywam jak to mawia ciocia na 'przechadzke'
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    U mnie też słońce pięĸne, ale podobno wiatr.
    Otworzyłam okno i suszę włosiska.
    I korzystam z wolności
    Zaraz muszę odwiedzić małżonka z dokiumentami.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a u mnie brak słońca :(( rano padało tzn o 9 a teraz nie wiem bo nie spoglądam przez okno!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    u mnie ,o 7 bylo slicznie a teraz wiatr okropny,wiec na spacer po poludniu idziemy...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    dziec sie wyspal wiec zmykam sniadanie jakies zrobic i w spacery wyruszam. trzeba troche wit d3 sobie za free zafundowac :)
  8.  permalink
    U mnie też wieje, w ogóle nie wiem co to za pogoda jest...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    aleście napłodziły kobity
    u nas słoneczko piękne, ale widzę, że i wieje i chmury jakieś białe nadciągają
    --
  9.  permalink
    Ale się cicho tutaj zrobiło...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    spią :))
  10.  permalink
    Jeśli tak, to robią to na co ja teraz mam ochotę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    eeeee tam śpią ...ja nadrabiam zaległości w czytaniu hihihi
    --
  11.  permalink
    Jak wrócę do domu, to poproszę was przeszkolenie jak suwaczek wstawiać:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Magg ja też tylko do lekarza z młodym poszłam a one juz tyle popisały, żeby to był tylko jeden wątek ale tu jest ich kilka i czasami idzie sie pogubić.
    Młody spi ciekawe jak długo.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    A u mnie tak zaczeło lać, że szok, straszna pogoda, nic się nie chce poza spaniem, a mam kontrolę na karku z IS!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a mnie właśnie wypadł dysk i siedzę i czekam aż Ketonal zacznie działać:devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Iwa do nas też pewnie burza dojdzie.... Tylko żebym po młodego do szkoły zdążyła...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Skorpionka, łączę się w bólu, mnie też coś z jakimś dyskiem dolega...
    --
  12.  permalink
    Haniu,mam nadzieję że ketonal szybko zadziała
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.