Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    skorpi a jak dysk wypadnie to możesz się ruszać?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    kurcze to chyba musi boleć skopri ściskam delikatnie weź ze dwa ...
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Magg - jak mnie dopadnie to na czworakach łażę

    ale biorę dwa Ketonale i po 20 minutach chodzę już jak małpa naczelna lekko pochylona,

    po godzinie biorę jeszcze jeden i po kolejnych 20 minutach już da się żyć,
    oczywiście czuje sie jak naćpana... ale nie boli
  1.  permalink
    A byłaś u lekarza? Ketonal to bardzo mocny lek...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    małpa naczelna spodobało mi się hihihihi
    No to niech szybko przechodzi...
    Mnie moja alergia dopada jak deszcz nie pada niech już ta brzoza przekwitnie...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Widziałam jego reklamy w aptece. Już nie jest na receptę?
    --
  2.  permalink
    Jest, ale moze go każdy lekarz przepisać, ja kiedyś dostałąm na bolesne miesiączki
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    no chyba, ze cośsię zminiło
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    She - nie byłam bo nie mam czasu

    Amazonko - jest na receptę
  4.  permalink
    jest na recepte ale mi nawet Ketonal nie pomaga! oczywiscie jak mnie rozboli głowa Jest jeszcze taki lek Bi-profenid i ten jest skuteczniejszy dla mnie.Dziewczyny ale sie zmachałam ale umyłam wszytskie 16 stopni na schodach:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ciasteczko1984: Ketonal nie pomaga! oczywiscie jak mnie rozboli głowa
    Ketonal chyba jeszcze nikomu nie pomógł na ból głowy :( mi też nie pomaga. Ale pomaga na wszelakiego rodzaju bóle kości i stawów
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Każdy lek przeciwbólowy działa na odpowiednio partie Ciała i musi być dobrze dobrany...

    jak mi Ketonalek nie pomaga to mam jeszcze Tramal albo na pogotowiu Morfinkę :devil:

    zestaw małego ćpacza :)
  5.  permalink
    Wow, skorpi, teraz to mnie zmroziłas...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    każdy ma jakieś hobby :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    hahaha Skorpi nieźle :D
    Ja nie zapomnę jak raz siedzieliśmy ze znajomymi i mnie głowa bolała - miałam straszne migreny. Znajomy dał mi tabletkę a ja nawet nie spytałam co to. Fakt głowa przestała boleć, ale jak zawiózł mnie po Anię do ciotki, ona już nie wypuściła mnie z domu, ze jestem pijana. Dopiero po kilku dniach dowiedziałam się że Antek dał mi tramal :devil:
    --
  6.  permalink
    ja jeszcze nigdy takich leków nie brałam, nie wiem jak to moze działac...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    to leki psychotropowe i nie wolno ich brac bez konsultacji z lekarzem
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ja brałam raz tramal jak mi szły trzy 8 na raz. Nic nie pomagało a mi rozszadzeło głowę i wtedy ciocia ze szpitala mi przyniosła. Wygladałam jak naćpana - wiecie, źrenice, błędne i wyblakłe oczy - szok. Ale juz nie bolało! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    W zeszłym roku jak mój małżonek dostał ataku kamieni w nerce, to pierwszego dnia w szpitalu zapisali mu ketonal i nospe forte, żeby brał, jak go boli.
    Następnego dnia znów miał straszne bóle i łyknął 2 ketonale i 3 nospy, a potem w szpitalu dostał jeszcze dożylnie dolorgan, ale powiedzieli mu, że jak jeszcze go będzie boleć, to ma nie łykać proszków, tylko przyjeżdżać, bo oprócz nerek, ma jeszcze inne organy (w domyśle: na które te leki nie działają korzystnie)
    Ale już go później nie bolało.
    Najlepsze, że dopiero czwartego dnia (od tego pierwszego ataku) puściły p-bólowe i zaczął go boleć tyłek po zastrzyku, jaki dostał najpierw na pogotowiu...
    A ketonale łyka na ból głowy jak nie pomaga apap i twierdzi, że jest skuteczny.
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ketonal pomoże na ból głowy, ale żołądka szkoda. :wink:
    Witam się z pracy!
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ja juz po 2.5godzinnym spacerze... slonko swieci ale wiatr straszny chcoiaz i to ma zalete - drzewa tak pieknie pachna a wiatr zapach unosi ze az przyjemnie sie poszlajac :)

    co do ketonalu to w wawie na czerniakowskiej daja go po cc wszystskim kobietom nawet karmiacym :confused: ja wiem ze na mnie ketonal swietnie dzialal przy problemach z kregoslupem, korzonkach czy przy problemach ze stawami... jak juz zadna masc nie dzialala to wtedy siegalam po ketonal... teraz jakos przyzwyczailam sie ze boli i tylko w ostatecznosci jakies mazidla sobie zapodaje
  7.  permalink
    własnie u nas w szpitalu tez daja ketonal jak sie poprosi o cos silniejszego niz codipar...
    And po ketonalu tez przejdzie ból głowy tylko ze mi tylko stłumi a po Bi-profenidzie(który tez nie jest typowo na głowe tylko na inne czesci ) przechodzi juz po pół tabletki na długie godziny
    Ja dzisiaj miałam wycieczke krótka z Małym-do Polo marketu-zrobiłam zapiekanke ze jak pójde na ten basen to szwagier mi z głodu nie umrze:) mam nadzieje ze Piotrus bedzie juz grzecznie spal jak zwykle o tej godzinie.



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a Ja kiszę się jak kapusta w domu... nie byłam na spacerku bo pogoda do du..... szy :))

    Siedzę i czekam na meble jakie mój M ma rozładować mi na mieszkaniu. Wczoraj mama kupiła dla mojej córy Adriany :)) Farbę na ściany musimy poszukać tzn dobrać coś co by jej się podobało! w końcu wszystko będzie miała w jednej dużej szafie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    nie miałam okazji zazywać nigdy ketonalu ... i obym nie musiała!
  8.  permalink
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    kobieta 53 letnia urodzila tu blizniaczki...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ewa tu czyli gdzie ??
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    w tv mòwili i pokazywali, tu we WLOszech...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ciacho dlatego ja albo nie zrobie zakupow albo tacham wozek nawet po schodach do sklepu.... jeszcze mi sie nie zdarzylo zostawic wozka pod sklepem mimo ze czesto Gabrysia jest ze mna.. jestem moze przewrazliwiona ale nawet jej pod sklepem nie zostawiam a starsza, tak samo z placem zabaw - mimo ze dzieciaki w jej wieku juz w zeszle wakacje biegaly same to ja zawsze z nia chodze i pilnuje zeby miec ja na oku caly czas
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania ja pisałam jak Aga ten artykuł zamieściła, że zawsze z wózkiem wszędzie idę a jak się nie da np u nas rossman tam z wózkiem nie da rady to żon sam albo ze mną idzię.
    A z Jakubem też dość długo wychodziłam, jakoś nie byłabym spokojna jak by latał tak samopas
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    wlasnie przeczytalam ze jest inwazja kleszczy, zastanawiam sie czy jest jakies smarowidlo straszydlo zeby ich uniknac lub jakis zestaw pierwszej pomocy zeby takowego wyciagnac... Irlandio - zaproponujesz coS?
  9.  permalink
    co do tego zostawiania wózka to jako ze nasz chicco nieiwele wazy zawsze tastam wózek ze soba i wjezdzam do sklepu,raz czy dwa sie zdarzyło ze zostaiwłam wózek a małego na rece i heja na zakupy.Olał wózek
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Popytaj o aparat do usuwania kleszczy. Powinni w aptekach mieć. Sa tańsze z taką pentelką jak lasso, która zaciskasz jak najbliżej skóry i po chwili wyciągasz. Albo pompka ale to już chyba w granicach 80 zł. Dobrych odstarszaczy na kleszcze nie znam. Każdy reaguje na nie inaczej to musisz wypróbować metodą prób i błędów
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania Ja znakomity do usuwania kleszczy aparat kupiłam w zoologicznym ale był już testowany na wujku i jest suuuuper
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Lady a jak sie nazywa to "cus"???
    u mnie Gabrysia gania przed blokiem po trawniku a latem planujemy 2tyg na mazurach wiec przydaloby sie cos "awaryjnie".
    moja siostra przywiezie ze stanow takie 'antidotum' na ukaczenia wezy i os/pszczol i dla dzieci i dla doroslych zeby tez tak awaryjnie bylo a ja sie mialam dowiedziec odnosnie kleszczy
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Rany 113 postów - nie ma mowy nie przebrnę przez to dzisiaj ;D
    U nas OK - oczka zdrowe - witam wieczorową porą ;P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia babolcu miło, że w końcu jesteś :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    IZUNIA BUZIACZKI DLA CHłOPAKóW i cieszę się strasznie kochanie, że wszystko OK z chłopakami :)) i ich oczkami :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia nawet nie czytaj tylko pisz co u was!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia witaj! Super że z oczkami chłopaków wszystko OK. Widzisz, a tak się martwiłaś, no ale cóż przywilej mamusi! :wink::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    hej kobitki ,ja mam wolne M bawi sie zVEVE...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ewa a moja Julcia tak baraszkowała ze mną aż padła:))i teraz śpi smacznie moja kruszynka :))

    Miałam z niej nieziemski ubaw bo rozłożyłam wersalkę w gościnnym i jak zawsze wieczorem było wielkie kulanie się etc.. Julcia znalazła sobie zabawę w stawanie i puszczanie się po czym przy lądowaniu mówiłam jej głośno bam :)) i tak jej się to podobało, że ciągle wstawała i upadała na pupę :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Lady no to Julka cwansza niz Krzys bo on sie puszcza najchetniej w kuchni tudziez w duzym pokoju i robiac bam mimo mojej asekuracji dorobil sie siniakow kilku...

    moja kolezanka mawia do swojej malej jak sie przewroci BABUM i Gabrysi tak sie spodobalo ze mawia tak do Krzysia... dzisiaj sie zlapalam ze nawet ja tak powiedzialam :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania ale Julcia cwana bo tylko na łóżku przy mnie tak robi... przy meblach jak stoi to sama sobie klęka :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    haha my mówimy BABĘC i jakoś wprowadziła to Ania jak Kubuś był mały
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Moja Oliwka jak się przewruci to mówi "bach" - nie wiem o jakim BACHU ona mówi!??? :wink::wink::wink:

    A tak pozatym to od dzisiaj moje słoneczko tańczy jak leci muzyczka, dziś jak zaczęła się "jaka to melodia" to Oliwcia stała własnie przy meblach u babci i trzymając się jedną rączką tych mebli podrygiwała w prawo i w lewo ruszając przy tym drugą rączką! Super to wyglądał. Teraz jak zapytam się jej : jak Oliwka tańczy? to mała tak podryguje!:wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    IWA Julka ta reaguje na muzykę rytmiczną do tego... widać podrygiwanie jej po mnie zostało hi hi hi
    Czy to stoi czy to siedzi dupka w miejscu nie usiedzi jak leci muzyka :) a jak słyszy jaka to melodia to chociaż nie patrzy to wsłuchuje się :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    co ciekawego leci, że tu taka cisza?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Muszę się pochwalić mam w końcu okap kuchenny :)) radość wielka :))
  10.  permalink
    A bo chwilowo dyskusja się przeniosła na rozpakowane :)
    Dawaj fotę lady
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.