Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Spokojnej nocki pa.
  1.  permalink
    eee- to one wam tylko przypominały o waszych chłopakach- tak na wszelki wypadek, gdybyście zapomnieli :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia hehehe no ja za dubeltowke podziekuje :) a do rozmow o staraniach mamy wrocic za wlasnie jakies 6lat wiec kto wie :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania no to fajnie sobie macie bo Ja chyba nie wrócę... raczej nie ale w życiu różnie bywa!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia a Olek nic nie gadał bo się finansowo nie przykłada do tego interesu więc go to nie interesuje! poza tym już klamka zapadła :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Aga też tak myślę - ;D
    Ania spoko :wink:
    Hihi Lady wiesz nigdy nie mów nigdy :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Lady moj maz mowi ze ja ciagle mloda dupa jestem wiec sobie to do serca wzielam hehhee
    marzy mi sie spokojna ciaza ale strach ze takowej gwarancji nie mam tez jest paralizujacy daltego musi troche wody uplynac nim sie na takowy krok zdecydujemy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    jeśli kiedykolwiek miałabym mieć drugie dziecko to chyba już nie w tym związku wrrr
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania no właśnie nie ma nigdy takiej GWARANCJI - jednak wierzyć trzeba, że będzie dobrze :D No ale to za 5-6 lat :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    za 5 /6 lat to moze i ja do was dołacze ;) narazie wystarczy mi dwojka maluchow potem troszku przerwy i sie zobaczy :) a teraz juz ide spac :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    No właśnie Kfiatuszku nam też na razie dwójka wystarczy hihi ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    dobrej nocy Kfiatuszku...

    Lady zawsze sa wzloty i upadki a pamietaj ze slubowalas dopoki smierc ... :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania :P ale nigdy nie wiadomo co będzie w życiu :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Lady rozumiem ze miedzy wierszami mowisz ze go wykonczysz :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    hahaha obawiam się, że ostatnimi czasy on wykończy mnie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    kurde nie moge znalezc komorki... nie wiem gdzie ja wpitolilam a chcialam budzik nastawic... nie moge zadzwonic z jednego tel na drugi bo wiem ze nie jest wyciszona i dzwonek cala rodzine by na ngi postawil... laze i szukam po omacku zeby ich nie pobudzic... coooz przyjdzie mi liczyc ze sama sie obuddze :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    spokojnej nocy
  2.  permalink
    dziewczyny chcia lam sie z wami wczoraj tu posmiac i co? padłam po tym basenie jak nic! oczywiscie basen jak basen mnie wymeczył ale najbardziej to sauna...uwielbiam saune i to uczucie lekkosci po niej:)ide znów w piatek:)tym razem dołaczy sie do mnie ciocia rodzaca.aaa wiecie co kupiłam strój jakis miesiac temu -nawet mi sie podobał ...do wczoraj.kupiłam w New Jorkerze i poprostu porazka.na sucho jest fajny -we wodzie juz mniej.chyba przeprosze swój stary nie dosc ze wiizualni e lepszy to jakos chyba lepeij mi pasuje
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Witam z poranną kawą ;D
    Miłego dnia !! Ciacho ja zawsze mam stary strój w rezerwie - choć ostatnio zakupiony na allegro spełnia moje oczekiwania - nawet na mokro sprawdzałam co prawda nie na basenie ale w wannie :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    LADY A TY masz kuchnie z ikea?kto ci montowal? bo siorka chce ,kupic w ikea i nie wie ,czy oni tez montuja? DZIEN DOBEREK...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    witam z porannym red bulem
  3.  permalink
    Izunia wiesz co ten stary to tez nie jest znowu taki stary:) ładny ma kolorek i kosztowął mnie majatek-całe 3 miesiace odkładałam na niego.ale po ciazy cycki byłytakie wielkie ze musialam kupic nowy a ten to M na siłe mi go wciasnał.I po co? wczoraj mu zadzwoniłam ze niepotrzebnie bo jest do niczego.otóz material zrobili podwójnie i jak dostaje sie tam woda...to sie nadmuchiwuje..rozumiecie o co chodzi? poza tym stanik we wodzie juz nie jest taki sztywny i brzydko wyglada...eh tam przymierzyłam stary ,cycki nie wyłaza same wiec moze byc:)
    Skorpi a Ty z red bullem od rana to cos czuje ze energii brak


    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    papa lece popracować http://www.madzik.pl/gify01/gif26.gif
  4.  permalink
    a ja ide na rowerek,10 km i wracam do was:)


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ciacho szalona kobieto... o tej porze rowerek? matko ja sie z butelka mineralnej dobudzam :)
    za oknem piekne slonce no i ma byc 15stopni dzisiaj wiec moze bedzie calkiem niezly dzien :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Zapomniałam wam napisać, że jestem już po kontroli w US - weszłam do nich jak wracaliśmy z Łodzi ;D
    Oczywiście stres był nie potrzebny i znowu muszę przyznać Wam rację - M zapomniał wpisać rubryki ogółem na PIT 0 hihi - no i po kłopocie - reszta ok :rolling:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ania u nas również zapowiada się ładny dzionek - rok temu też tak było - chyba jednak ciut cieplej ...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Lady, też mam ten stołek z Ikei. Jak na razie dobrze służy i nie rozpadł się, choć jest trochę krzywy. A może to podłoga jest krzywa?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    :flowers: IZUNIA dla Twoich chłopaków Filipka i Szymonka z okazji tak ważnego 1 urodzinek życzę:

    Kolorowych snów...
    Usmiechu od ucha do ucha...
    Pięknych bajek na dobranoc...
    Własnego pieska i kotka...
    Co dzień nowych przygód...
    Butów siedmiomilowych...
    Gwiazdki z nieba...
    Wspaniałych przyjaciół...
    I wesołej rodzinki...
    :flowers:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia dobre z ta skarbowka :) tylko szkoda ze to przeoczyliscie bo teraz znowu procedura czekania na kase sie przedluzy :confused: nie wiem jak u was ale u nas to jest na tej zasadzie ze po kontroli okres oczekiwania jest taki jakbys zlozyla dopiero co PIT do US
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ania u mnie jest tak samo czeka się do tych trzech miesięcy :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ania no cóż mówi się trudno ;D
    DRONECZKO dziękujemy bardzo :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia 100 lat dla naszych ukochanych blizniaków, dużo zdrówka i szczęścia górę prezentów i milion uścisków życzy Tosia z całą rodzinką :) :crush::flowers::flowers::flowers::crush::heartsabove::heartsabove::hugging::hugging::rainbow::rainbow::threesome::threesome:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Magg dziękujemy - wyściskaj Tosię i całą familię :wink::crush::kissing::threesome::hugging:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    normalnie się rozczuliłam tym naszym pierwszym forumowym roczkiem :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Tak jak Hoguś napisała - wszystkim nam się udziela to rozczulenie :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    W najnowszej Vivie płyta z filmem "Plac Zbawiciela".
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Dzień dobry!
    Wszystkiego najleprszego dla szanownych jubilatów!
    Roczek to poważny wiek!
    Pozdrawiam i ide popracować.
    Miłęgo dnia!
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izuniu wyściskaj i od nas Chłopców bardzo bardzo mocno !!
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Iza to tak jak byśmy u kogoś bardzo bliskiego takie święto obchodzili, masz rację że przez ciąże i potem narodziny maluszków, wszystkie wizyty u lekarzy, każda nowa umiejętnośc. Wszystko tak się razem przeżywa....no i znowu świeczki w oczach:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Krótko na razie z Wami jestem, ale i mnie się udzieliło rozczulenie :)
    I od nas wszystkiego najlpeszego dla chłopaków - szersze życzenia po dwykresem.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Haga wiem wiem, dla mnie to nie do uwierzenia - cieszę się, że mogłam i nadal mogę doświadczać tego CUDU - bo dla mnie i M te dwa małe SMYKI tym właśnie są ;D
    Irlandia i And dziękuję - teraz maluchy padły i drzemią - ale potem ich wyściskam :wink::bigsmile:
  5.  permalink
    Hej dziewczyny:))
    Izuniu, wszystkiego najlepszego dla chłopców:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    NR, She dzięki ;D
    Laski o tej porze byłam an izbie przyjęć i zaczął się cyrk ... badanie, usg i magiczne słowa "na porodówkę" ... A ja ciągle się zastanawiałam dlaczego na porodówkę :neutral:
    Piękna pogoda :bigsmile:
  6.  permalink
    Laski wiecie co ,ja juz sie łapie na tym ze opowiadam czasem cos M o którejs z WAs(ostatnim hitem było Gabrysine"schronienie i ratunek")a on mówi ze nie ma chyba drugiego takiego forum gdzie jakas czesc ludzi sie tak zgrała.Dziwiło go jak my to robimy ze kojarzymy sie np po dzieciach.Wiemy kogo jest ten chłopczyk czy ta dziewczynka. Dla niego trudno pojac ta wirtualna zżyłosć ale mówi sam jak mamy problem"zapytaj koleżanek" czyli WAS.I ba! nawet słyszalam jak mowił tesciowej mojej ze na takim fajnym forum przesiaduje bo pytała skad ja wszystkie ciekawostki wiem,myślała ze ksiażki czytam:)))
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    He he Ciacho moj tez mowi ze to nasze Forum to takie zżyte
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ciacho jak ja mam wyjść z domu i mówię że muszę z kimś pogadać to słyszę po co - masz swoje babulce :D a to że dzieciaczki się poznaje po Mamach i w 2 stronę już go nie dziwi :D
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ja jestem uzależniona jeszcze od jednego forum. Tam jestem już od ponad dwóch lat, znamy się tam juz nie tylko z netu. Było kilka spotkań, na regionalnym też jest fajnie. Jak się jest nowym tak ja tutaj to trudno się czasem przebić, ale jak są otwarte osoby to łatwo się zaaklimatyzować. :bigsmile:
    Mój tez twierdzi, ze mam tyle "psiapsółek" że jakbyśmy się wszystkie częściej spotykały to byśmy głosy od gadania potraciły. Ale na spotkania ze mną jeździ chętnie. :wink:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
  7.  permalink
    Ja muszę przyznać, ze jestem uzależniona od tego forum, choc stosunkowo krótko tutaj jestem.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Mój żon już sie nauczył że rano jak włączy komp to oprócz wiadomości załącza mi moje stronki , bo ja mam dwie:Was i e-mame gdzie są wszystkie maluszki z tego samego terminu co Hubercik :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.