Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Teraz czekam na Jakuba i zmykamy na spacer bo sliczna pogoda tylko chyba wieje ale co tam. Młody wstanie i wyruszamy:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    A ja siedzę w pracy, jeszcze 5 godzin i będę wolna hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ja starszemu obiecałam spacer z lodami a mamy taką jedną lodziarnię gdzie lody są boskie. Ja na jedzenie lodów muszę jeszcze poczekać ale potem raz na kiedy na pewno sobie pozwolę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Dziewczyny potrzebuje przepis na jakąś rolade biszkoptowa ale niedroga znacie cos może?
    --
  2.  permalink
    A z jakim kremem chciałabyś tę roladę?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ja czekam aż mała wstanie i idę na miasto, więc pewnie też "niechcący" pójdę na lody... w jednym miejscu są takie pyszne wiec trzeba będzie iść naokoło no ale :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    She a obojetnie byle dobre było :wink:
    --
  3.  permalink
    Myszorko, u mnie na ogół robi się taka roladę albo ze śmietaną, albo z kremem, takim "tortowym"
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    A masz przepis?
    --
  4.  permalink
    Myślę, ze będę miała wkrótce ten przepis; jestem w pracy, czekam aż mama mi wyśle, bo ona zna je na pamięć, a ja korzystam ze ściągawek jak piękę:shamed:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    a ja mam dzisiaj dzien pod znakiem "popisowek" ... robie na obiad bialy barszcz i nie chcialo mi sie odmierzac majeranku lyzka i .... chcac wsypac majeranek do zupy jednoczesnie ratujac Krzysia od wpadniecia do szuflady wsypalam caly pojemniczek (zawartosc jednej torebki) do gara... ciekawe jaki zupa bedzie miala smak. przy okazji znokautowałam listonosza wozkiem bo nie wyhamowalam na zakrecie wracajac z warzywami ze sklepu a na koniec - zdejmujac pranie wyrwalam z sufitu suszarke na balkonie... ja sie moze juz do niczego dotykala nie bede ... zbieram dzieciaki i ide polazic z daleka od ulic i samochodow :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ania faktycznie - dzień nie należący do przeciętnych ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Myszorka a co szykuje się jakaś impreza w domku ?? :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Myszorko ja mam tez gdzies przepis na latwa rolade ale musialabym przeszperac karteczki i karteluszki. wieczorem wklepie bo bedzie komu przypilnowac malego kamikadze :)
  5.  permalink
    Aniu, ale masz dzisiaj dzień hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ja niestety jestem z tych, co zawsze proszą o przepisy...
    Ania - heh - nieźle.

    U nas oczywiście nerwówka. Małż nie zrobił połowy rzeczy, które miał zrobić. Przynajmniej nie jęczy, że moja wina, bo go zaciągnęłam do Pruszkowa.
    Ojciec jak zobaczył prezent od nas (litewski miód 50%), to jęknął, co on nam zrobił - bo nie lubi słodkich alkoholi...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia w przyszlym tygodniu mam urodzinki wiec musze cos wymyslec tym bardziej ze potem Mat ma a nie lubie się powtarzać, wiec za wszelkie przepisy będę wdzieczna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    u mnie dzisiaj obiad szybki piersi z grila i sałata, młoda jęczy niemiłosiernie ja jakoś fatalnie się czuję mam mega dola i wszystko w du...szy ...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    podczytuje ,bo nie mam czasu...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Znów poprzestawiałam meble.
    Mieszkanie wydaje się większe :bigsmile:
    Mam tylko nadzieję, że małż się nie wkurzy...
    --
  6.  permalink
    A ja z siłowni wróciłam, idę coś na ruszt wrzucić póki jeszcze mam przyspieszoną przemianę materii:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ja tez ,kolacyjke jem,kanapki z szynka ,ogòrasem swiezym i pomidorem,i herbata...dla M jest cos wloskiego...
  7.  permalink
    Ja nie wiem co zjeść, trenerka z siłowni poradziła mi właśnie kanapki, z ciemnego pieczywa, z czymś lekkim
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    a u mnie obiad z kolacja bo niedawno zjedlismy dopiero... na szczescie chdoze dosc pozno spac i dzieki temu mam te minimum 3godziny bez jedzenia przed snem zachowane
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    a wy znowu o jedzeniu :D głodna jestem :D
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    kwiat ,ty to mozesz jesc ,bo na diecie nie jestes...i bimbo musi byc odzywione dobrze...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    tez bym co dobrego zjadla
    czekam z lodami na meza
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    moge jesc ale bez przesady :D ja dzis na sniadanie zjadłam 3 duze bułki :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ja mam ostatnio straszna faze na lososia wedzonego z cytryna. baaa to nawet nie faza to mega slabosc. na szczescie jest promocja i za 200gram tylko 8.89 bo bym zbankrutowala :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    a ja na tych tabletkach straciłam apetyt zupełnie, czasem nawet czuję głód ale wszytstko jest takie niesmaczne ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Jemma ale co uwazasz ze warto bylo?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    zobaczymy, póki co za mną tylko kilka dni; myślę, że warto na dobry początek do zmiany sposobu żywienia
  8.  permalink
    Jemmo, ja też się zastanawiam nad takimi tabletkami, ale poczekam jeszcze z 2 tygodnie, zobaczę, czy bez nich coś zrzucę jeszcze
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    JEMMA, a kilogramy idą coś w dół?
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    biorę te tabletki dopiero od 4 dni, niewiele o nich moge jeszcze powiedzieć, 2 kilo mam juz na minusie ale zobaczymy co bedzie dalej

    Sheh pewnie, że lepiej odchudzic sie zdrowo, ja jednak nie mam silnej woli ...
  9.  permalink
    Jemma, ja też nie mam, ale muszę coś zmienić w swoim życiu, a najlepiej teraz, póki nie mam dzieci, męża, i żadnych większych obowiązków
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    na zmiany na lepsze zawsze jest dobry czas :wink:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Jemma, a co łykasz? Meridię?
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    my dziś dzień w biegu, podobnie jak wczoraj i stąd kompletnie dla was nie mam czasu, eeeech

    dziś rano skoczyłam do fryzjera, mały z teściową, potem wróciłam i zaraz teściowa przyniosła małego i nakarmiłam i spacerek i potem musiałam go obudzić, nakarmić, szybko przebrać i prawie biegiem na szczepienie, wróciliśmy, drzemka na podwóku jeszcze wpadła, potem obiad i potem do apteki skoczyłam i jakoś zaraz kąpanie, karmienie, usypianie i ufff, dopiero usiadłam

    Kamil waży 6590g, czyli znów przybrał 1,5kg w ciągu 6 tygodni - jak widać ma swój rytm przybierania hihi
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    tak harpijko - Meridię

    a wizyta u fryzjera się chociaż udała? :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ide do wyrka ,do jutra ...pewnie znowu o 6 pobudka...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Harpijko czyli widze ze mialas dzien z serii 'urwanie kapelusza' :wink:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    taaa, do tego miałam noc z tej samej serii, małemu coś się ostatnie kilka nocy pomyliło i nie może zasnąć po jedzeniu, muszę uruchamiać suszarkę, inaczej gotów do zabawy i monologów

    wizyta u fryzjera udana, szczególnie, że powiedziałam, że chce skrócić i tyle, a fryzjerka podpowiedziała jak i co i podoba się i mnie i M. Nie przepadam za strzyżeniem tej dziewczyny - jest jakaś niedbała, ale przez ścianę mam, więc blisko i poplotkować można i nikogo nie było, więc od razu mnie wzięła na fotel. No i obcięła nieźle.

    Jemma, mój M to łykał, ale nic nie dało, niby faktycznie mniej jadł,ale jak tylko przestał brać, to waga wróciła. A za długo brać nie można, bo to uzależnia, bo z amfetaminą
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą po całym dniu nieczytania Was i niepisania ! Duuuużo tego naprodukowałyście :))


    Dzień zaczął mi się od porannego budzika a potem to już prysznic, ogarnięcie mieszkania i pierwsze odwiedziny znajomej oraz plotki w jej milusim towarzystwie. Następnie przyjechała moja psiapsiółka - jak Wy to piszecie :) i przewędrowałyśmy od mojego mieszkania, do mamy mojej mieszkania na obiadku i deserku, potem powtórka z biesiadowania u mnie ( wizyta znajomych przy okazji ) i odwożąc ją wylądowałam u niej - bo plotek było nam mało :))miło było i sympatycznie i strasznie cieszę się z tego dnia :)) chociaż M na koniec musiał wiele popsuć i łzy poleciały :(( ale było suuuuper
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    DOBRANOC BABOLE :))
  10.  permalink
    wczoraj dzien pod znakiem odwiedzin a dzis mam nadzije ze pod znakiem spokoju :)
    mam w planie długasny spacer bo niestety juz jutro ma sie pogoda pogorszyc.co do apetytu-nie powiem -mam,ale jest mi tak strasznie szkoda tych meczarni na rowerze i na basenie ze jak tylko mysle o jedzeniu to myk-myk na podłoge i robie brzuszki-zeby zapomniec o zachciankach:)
    Jeszcze zostały mi 2 kg do wagi sprzed ciazy ale ja mam ambicje schudnac do 55 kg



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Witajcie czwartkowo ;D
    Ale tu ostatnio pustkami świeci ... Dziś jest bezchmurne niebo - śliczna pogoda się zapowiada więc musimy wyskoczyć na spacer i to musowo :P
    Zaraz parzę kawę - która chce ?? :bigsmile::wink:
    Miłego dnia jak zawsze !!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Izunia witaj, ja po sniadaniu, zaraz kawke dostane i musze popracowac a nic mi się nie chce. U mnie tez ładna pogoda i żal mi Mata bo musi jeszcze w domku siedzieć:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Ja poproszę kawkę, jeśli mogę!
    U nas też śliczna pogoda, jutro biorę dzień wolny i pospaceróję i posiedzę z Oliwką, a co nalezy się nam.
    A co wazniejsze to jutro wraca M i już bedziemy razem!:crazy::crazy::crazy:
    A na wekend wyjeżdżamy pod Katowice - do brata M - bo jego chrześnica ma urodzinki!:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Oj Myszorko przytulam - w sumie jak moja znajoma nie będzie miała czasu to ja również nie wyjdę z brzdącami bo nie dam rady sama - ale nie martwię się na zapas ... Ewentualnie poproszę kogoś - może sąsiada hihii ;D
    IWA zobacz jak ten tydzień zleciał i już M wraca do was - czas zapierdziela na maxa :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.