Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Ama ja nie mam okresu bo raz ze biore tabsy a dwa jeszcze karmie, chyba za duzo czytam o tym ze są nowe zaciążone a samej mnnie się śni że nie moge urodzic (czytaj brak rozwarcia), moze to ten okres kiedy chciałam juz byc po wszystkim rok temu:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    My już po lekarzu, tak jak AniaM clotrimazolum. Gdybym miała w domu było by dobrze a tak musiałam iść po receptę
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Nie pytałam o okres, lecz o krwawienie z odstawienia.
    Podczas brania Cerazette może występować okres.

    Jak właściwie rozpoznać ciążę podczas brania?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Ama mialam mini krwawienia przez piersze dwa miesiące, ale teraz juz nic się nie dzieje. A cały czas biore bez przerwy.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Ano, nie wiesz, co się dzieje wewnątrz i czy endometrium okazało się wystarczająco twarde, aby zniszczyć wszystkie zarodki.
    Test powinien Cię uspokoić. Przynajmniej na razie.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    myszorka jak ja brałam Cerazette to zawsze miałam krwawienie z odstawienia, a czasem i w trakcie opakowania występowało mini krwawienie, ale zawsze było przy odstawieniu! Zaczęłam brać zanim dostałam pierwszą miesiączkę, ale to nic nie zmienia - krwawienie z odstawienia i tak wystąpiło - to norma, chyba że bierze się bez przerwy 7 dniowej!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Iwa, robiłaś przerwy w braniu Cerazette?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Iwa ja dalej biore te tabletki.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Tak - oczywiście!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa, czytałaś ulotkę Cerazette?
    21 dni brania i 7 dni przerwy?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny - sorki - zapomniało mi się i pomyliło! :shamed::shamed::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Pomyliło mi się, bo teraz i wcześniej brałam np. Harmonet - teraz Yasminell i już zapomniałam, że tam było bez przerwy! Sorki dziewczyny!:shamed::shamed::shamed::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Iwa no nic się nie stało, a jak się czujesz na tych tabsach?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Muszę powiedzieć, że bardzo dobrze! Nie mam żadnych niepokojących objawów typu bóle głowy, mdłości, spadek libido itd. Pozatym w trakcie krwawienia z odstawienia czuję się bez zmian, czyli super. Nawet nie wiem że krwawię. Brzuch nie boli i jest ok! Także ja moge polecić, nie sa tanie ale chyba dobre!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia , Hoga dzięki kochane kobiety już się przewietrzyłam zaswędziałam na śmierć i uciekłam do domu - od razu lepiej.... Tola została z babcią i jeszcze łażą...
    Myszorka nie biorę żadnych leków tylko do nosa spay taki amerykański - swietny i krople do oczu idzie wytrzymac choć są chwile że normalnie bym się zadrapała:shamed: na szczęście brzoza zaraz przekwitnie i będzie spokój ..
    Iwa ten Ysminum można brać przy karmieniu?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Yasminelle są dwuskładnikowe i hamują laktację.

    W czasie karmienia dopuszcza się tylko Cerazette.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg - niestety nie , można brać tylko Cerazette przy karmieniu.
    Yasminell dostałam dopiero jak przestałam karmić!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    eeee nie dobzie...
    --
  1.  permalink
    Myszorka to masz tak jak ja...ja mam jakas schize tez na tym punkcie .nawet mi sie kolezanka zapytała ostatnio kiedy wraca płodnosc po odstawieniu tabletek a ja nie wiedziałam co odpowiedziec ale w sumie mnie ten temat tez dotyczy bo od kiedy M sie dowiedział ze bedzie pracowac w Norwegii to postanowilismy ze jednak nie bed brała Mercilonu.no i czekam n @



    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Skąd te schizy?
    Przecież tabletki stosuje się w leczeniu strachu przed ciążą.

    :shocked:
    --
  2.  permalink
    no Ama tak juz jest...tabletki na strach?pierwsze słysze:))



    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Oczywiście. Pracownicy marketingu firmy Organon nie próżnują.
    No bo co leczą tabletki u zdrowych kobiet?
    --
  3.  permalink
    hej dziewczyny, wreszcie do was dotarłam, ale mam dziś "dziki" dzień....
    Lady, obrączka bardzo mi się podoba, ciekawe czy da sie ją kupić w Polsce, bo jeśli tak, to z chęcią bym sobie kupiła:))
    Myszorka, dzisiaj dopiero wrzucę te przepisy na kremy, bo wczoraj nie miałam kiedy. Mam nadzieję ze nie zapomnę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    She - na pewno można kupić w Polsce, skoro poruszali ten temat w DDTVN i pokazywali je.

    Magg - pocieszę cię mocno - mam brzozy!!!! ;)))) małe brzózki właściwie, ale dają półcień dla Kamila, więc super, bo pozostałe drzewka dają na razie półcień z gałęzi jedynie, a to za mało, bo szkrabowi świeci w oczy. No ale spacer odbyłam w ogrodzie cały :))) wzięłam małego w leżaku - jeszcze nie był śpiący - żeby się przyzwyczajał do przebywania na otwartej przestrzeni, do tego zabawki i zamiar posiedzenia do karmienia (godzinkę) i potem w spacery. A tu dziecko myk i spać poszło w leżaku, no i tak 2,5 godziny spał, a ja opalałam buzię i czytałam książkę - aaaaaale mega wypas - naładowałam akumulatory
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    She dzięki za pamięc i roladke tez bym chciała.
    Magg bidulek jestes
    --
  4.  permalink
    harpijko, przeczytałam ze zrozumieniem - można ku[ić, ale w W-wie, kosztuje 159 zł. Kusi mnie to ehh, kolezanka by mi kupiła, tylko skąd wiedzieć jaki rozmiar wybrać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Dopadł mnie albo baby blues albo PMS albo nie wiem co.
    Ale nigdy się tak źle nie czułam z tym, że jestem matką jak od wczorajszego wieczora.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Magg masz już ??? dostałaś - wiesz co ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    przewędrowałam z psiapsiółkom park, potem pojechałam do innego miasta do dziecięcego i kupiłam rajstopki Julci a potem byłam w moim mieści i niedawno wróciłam do domku i biorę się za prasowanie :(((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    She właśnie na spacerku z psia.... mówiłyśmy o tej obrączce i chętnie ją kupimy ze względu na kolor :)) jak się doszukasz jej daj znać i podaj cenę :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Magg bidulo moze jednak zdecyduj sie na claritine chcoiaz? w razie drapania w gardle poledam budesonid w aerozolu no a do oczu ja na zmiane opticor lub polcrom ale i tak te na recepte co mialam byly najlepsze

    NR - moze to stres wynikajacy z odstawienia od piersi? byc moze brak zrozumienia ze strony meza wywoluje w tobie poczucie winy ale nie daj sie :*
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Aniu, od kiedy powzięłam decyzję, że chcę odstawić Cyryla od piersi, nastrój mi się poprawia.
    Mam nadzieję, ze i malż to zrozumie.
    --
  5.  permalink
    Lady,z etgo co wiem, to w warszawie mozna ją kupić w Chic & Prestige,ul. Nowy Świat 53/105 Warszawa; mam koleżankę w Warszawie, jak będzie miała czas to podejdzie i ją zobaczy, bo nie wiadomo, czy w realu też jest taka ładna... A kostzuje z tego co znalazłam 159 zł.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    ja tez kupilam rajstopki dla VEVE ,takie biale siatkowe na wyjscie,bo ona dresiara,jeszcze musze dokupic sukieneczke...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    a ja mialam dzisiaj przezycie ze az sie spocilam jak swinka i rece mi sie trzesly... wrocilismy ze spaceru, pochowalam zakupy, nakarmilam dzieci no i chce zrzucic spacerowe foty patrze a tu nie ma aparatu pod wozkiem... pomyslalam sobie ze moza Gaba go wyjela i dawaj szukac... obszukalysmy we dwie cale mieszkanie i ja juz lzy w oczach z nerwow ze zapomnialam go zabrac z placu zabaw i klapnelam z rezygnacja na lozko... zgadnijcie na co usiadlam... nie wiem jakim cudem i kiedy zdazylam go odlozyc na lozko i jeszcze koldra przykryc... w kazdym badz razie nerw niesamowity :devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Oj, Ania, dobrze, że to się tak skończyło :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    no wierze...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    She tam gdzie wkleiłam to zdjęcie z obrączkami wkleiłam adres i ich cenę - nie są tanie :(( szkoda bo kolorystycznie są świetne :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Przywieźli pralkę, zabrali starą, :D rzecz, a cieszy, jest mała, śliczna i... nieuruchomiona... :D

    pralka

    Głupia jestem, wiem, ale już się nie mogę doczekać pierwszego prania.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    ja sie tak cieszylam ze zmywarki...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    O, ze zmywarki to z mężem też się cieszyliśmy jak dzieci, przy naszej obupólnej niechęci do zmywania (zmywareczka też jest mała i śliczna :wink:).
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    A jaka pożyteczna. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    a my nie mamy miejsca w kuchni zeby zmywarke wstawic :cry:
  6.  permalink
    my nie mamy zmywarki :(( nienawidze zmywac i wogóle zadnych prac kuchennych brrrr



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Ania to pocieszę cię, że Ja tez nie mam miejsca na zmywarkę :)) pozostaje mi stary model zmywania :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    co tak cicho,co robicie kolezanki?...ja mam wolne,VEVE pije wode z lyzeczki z M...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Lady pocieszajace jest to ze moj model zmywarki ma fajny tylek :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    a wlasciwie moled zmywarka :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    aa i jeszcze. Byłam kiedyś u znajomej, suuuuper dom postawiła, pięknie go urządziła ( nie da się ukryć, że widać w nim pieniądze ) Kuchnia jak marzenie :)) wzdychałam pocichutku :)) ale zmywarki NIET hmm pytam się z czystej ciekawości bo chwaliła się sprzętami gdzie ma zmywarkę a ona, że nie kupiła bo dla niej to zbędne urządzenie domowe i szybciej pozmywa w rękach hmmm byłam w szoku bo przy tak częstej ilości gości jakich ona ma hmmmm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    ha ha ha Ania Ja hmm tego nie mogę powiedzieć bo mój model zmywarki swój zad wsadza do kanału :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.