Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Aniu dziekuje za poradę, zjadłam bułke cienko posmarowaną i czarną herbate, czuje sie strasznie, dzwonilam do pediatry i własnie powiedziała mi to co ty napisałaś ze wiecej osób może być chorych. Martwi mnie Matuś jest taki słaby, śpi cały czas i tylko chce się tulić.:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ja Adriane pamiętam tylko zamęczyłam testami alergicznymi i ciągłymi anytbiotykami ... aparatura do badania słuchu nic u niej nie wykrywała. Dobrzy lekarze upierali się, że to młoteczek i coś tam :)) są odpowiedzialne za jej stan słuchu! Antybiotyki praktycznie pomagały tyle co wcale....

    Nawet moje dziecko kiedy zapytasz się ją o nazwisko lekarza to go pamięta - człowiek do zachwalenia z podejściem do małego pacjenta i ze stawianiem ( w naszym przypadku ) trefnej diagnozy!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania Ja ubrałam tak jak było widać na zdjęciu ... pod kurteczką miała krótki rękaw!
    Na śląsku temperatury są zawsze wyższe niż w wielu innych rejonach polski!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Myszorko dużo pić podawaj Matusiowi I ZDóWKA żYCZę BAAAAAAAAAAARDZO DUżO!!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    No własnie, z tym ubieraniem to tak jest, Nie ma się co jeszce tak lekko ubierać bo to bardzo zdradliwa pogoda, niby cieplutko, a później gardlo boli i katar jest. Ja wczoraj Oliwkę ubrałam jednak w kurteczkę tą to zawsze ostatnio tylko pod spodem miała cienką bluzeczkę bawelnianą, sama też byłam w płaszczyku typu trencz.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ja też chcę kawę ;D
    Brzdące drzemią i mam nadzieje, że dziś też ktoś nam pomoże wygramolić się na powietrze.
    Ania no to powodzenia na badaniu z Gabi bo o Krzyśku i M napisze tylko - ZUCH CHŁOPAKI !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    IWA dokładnie lepiej mieć jedną warstwę więcej i móc ściągnąć jak marznąć - tym bardziej, że dzieciaki siedzą w wózku i bądź co bądź mało mają ruchu ;D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady tylko on z tym piciem tez nie bardzo, jedynie cyca najwięcej pociągnie.
    Ach te nasze dzieciaczki jak nie badania, to inne dolegliwości, rodzice to muszą mieć nerwy ze stali.
    Lady mnie tez czekają testy Matusia, ale dobrze ze to jeszcze dwa lata
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Myszorka to dobrze że chce choć cyca, jak nie bedzie chciał to choć łyżeczką po troszku ale często mu podawaj.
    Oj wiem co to chore dziecko Jakub mając 4 tygodnie już na zastrzykach i tak chorował do 7 roku zycia a potem jak ręką odjął, czasami ma kaszel czy katar a tak odpukać. Hubert na razie żadnych poważnych. Tylko oby nie było tak ze ten jak do przedszkola pójdzie to wtedy wszystko podłapie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Myszorka moje maluchy jak miały rota wirusa to dosłownie nie mogłam na nie patrzeć bo takie sierotki wyglądały - jak nie moje dzieci ... Bez ruchu, smutna buzia i co chwilę słyszałam jak im "lata po jelitach" i dosłownie nic nie robiłam tylko zmieniałam pampery - serce mi się krajało ... Jednak moje bardzo chciały pić - podawałam im ORSALIT i jeszcze inne elektrolity. Wówcza straciły mi na wadze 2 kg prawie każde :neutral:
  1.  permalink
    Dziewczyny, ja chcę herbatkę jeśli jeszcze mogę zamówić;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Myszorko cyc jest tutaj najlepszym lekarstwem. pamietam ze przy Gabrysi (10mcy wtedy miala) lekarka powiedziala ze nawet kleik i marchwianka nie dadza tyle dobrego co piers mimo tego ze ja tez mega biegunke mialam i wymioty... takze jesli maly chce cycac to dawaj mu ile wlezie

    Lady - no to krotki rekawek to wg mnie dosc chlodno bo u mnie nawet Gabrysia miala pod kurteczka dlugi a ja bylam w krotkim i w polarze i to momentami chlodnawo bylo a niby termometry 18stopni wskazywaly
    a co do testow na alergie to miala 2 razy skorne robione (wziewne i pokarmowe) i nic nie wykazaly, za to z krwi wyszlo ze jest w grupie ryzyka bo ma ige calkowite podwyzszone.


    wiecie co... ale dobrze miec meza rabno w domu... sniadanie w prawdzie dietetyczne ale za to przepyszne bylo :)
  2.  permalink
    łe ja juz nie pamietam co to mąż w domu...ale jeszcze troszke i wraca.musze potem na maksa te dwa tygodnie jak bedzie wykorzystac bo ostatnio to sie cały czas o głupoty kłócilismy,




    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    ciacho Ja też nie wiem co to znaczy mieć rano M w domku hi hi hi
    Uwielbiam z rana moje mieszkanie... jest taka cisza :)) nie wiem dlaczego ale dobrze się wtedy czuję i odpoczywam!

    pogoda pogodą ale śląsk jak pisałam ma wysokie temperatury więc tutaj znacznie inaczej się ubieramy. Na szczęście miałam kocyk cieniutki i jak spała to przykryłam!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    No dobra - to Oliwka śpi od jakiś 30 min, ja już prysznic mam za sobą, malowanie też, teraz tylko sie ubrać i wysuszyć włoski i jestem gotowa na wojaże!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    u mnie na razie w cieniu jest 13 ale słońce jest z drugiej strony bloku więc zanim będę je miała na balkonie będzie 16 :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    IWA Ja już też po porannej toalecie :)) siedzę zwarta i gotowa bo robić w mieszkaniu nie mam co ze względu na remont wrrr
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 25th 2008 zmieniony
     permalink
    A u mnie już 16 stopni w cieniu - szok :shocked:
    No teraz to już nie wiem co założyć Oliwce, może wystarczy sweterek na polarku i bezrękawnik zamiast kurteczki!?????
    --
  3.  permalink
    mój tez spi ale ja jego spanie wykorzystuje na herbatke i na rower.no to pogoda mi sie psuje a mi sie szwędacz włączył wiec mam nadzieje ze sie nie rozpada,Lady w wolnej chwili zmierzysz mi ta powierzchnie do spania w For me?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Witam i ja z rana. Moje dziecko zasnęło z butlą, dokładnie tak samo, jak zasypiał przy piersi, mam nadzieję, że to dobry znak.
    A wracając jeszcze do zmywarek, to my w zasadzie też nie mamy miejsca na zmywarkę, bo mamy malutką kuchnię, ale od mojego ojca w prezencie ślubnym dostaliśmy taką:
    zmywarka
    Jest na cztery komplety i stoi sobie na blacie pod którym już niedługo będzie pralka.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Iwa, a u mnie 42 st. w słońcu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    NR wrrr ale Ci dobrze hi hi hi daj słońca i tego klimatu tutaj :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    ciacho szukam miary bo jak na złość ani jednej nie mam!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady, nie wiem czy to tak fajnie
    W lato znów będzie sauna i znów rachunki za prąd wielgachne, bo klima będzie szaleć.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    ciacho na poczcie napisałam!
  4.  permalink
    November, jak ja kocham taką pogodę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    marzy mi się wypad w takie gorące okolice:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    NR my po zimie mamy wielkie bo centralne nawet do teraz grzeje!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    She Ty nie zagaduj hi hi hi

    She a może tak nawiedzimy NR ? będziemy się obie opikować jej dzieciątkiem a przy okazji i moim hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    NR ale fajna ta zmywarka... no no zgrabna jest :)

    a ja nie wiem ile stopni ale zaraz sie przekonam jak z cieplota bo lece do sklepu po zakupy obiadowe...

    milego dnia wszystkim

    ps. od 12tej uprasza sie o kciuki za moje starsze dziecie. thx z gory
  6.  permalink
    Lady nie ma sprawy, wiesz, ze do opieki nad dziećmi to ja jestem chętna hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady, zapewniam Cię, że byś tu nie wysiedziała.
    2 lata temu, pamiętam, jak siedziałam przed kompem, godzina 23, a na termometrze 33 st....
    W zeszłym roku w sierpniu, jak wstawałam do Cyryla, 2 w nocy - minimum 26 st, tak do 30.

    Urok mieszkania na ostatnim piętrze.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    NR ha ha ha ale maci inny klimat i to właśnie jest ta wielka różnica... na śląsku nie wyrobiłabyś w upały tu to jest z brodnią siedzieć w mieście :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania trzymam z całych sił ... mam nadzieję, że będzie dobrze ...!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania, ja też będę trzymać kciuki :)
    Lady, no klimat może deko inny, ale w lato, w dzień to na pewno w domu nie będziemy siedzieć, a przynajmniej nie u siebie, nie damy się usmażyć.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    My zmykamy na spacer.
    Ania kciuki zaciśnięte i na pewno będzie dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    NR Ja mam zachodnie skrzydło mieszkania więc u mnie w lato znośnie - słońce popołudniu i to przez niedługi czas :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    a Ja idę karmić Julcię i znikam na spacer a przy okazji załapię się na rossmana i zobaczę co ciekawego tam dzisiaj dają :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania ja również trzyma kciuki - my również szamanko i spadamy ;D
    Miłego spacerowania !!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    To pa dziewczyny, my tez już wychodzimy!:wink::bigsmile::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady ja wczoraj w ROSSSMANIE kupiłam fajną torbę-lodówkę w sam raz na plażę ;D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Aniu trzymam kciuki i dla spacerujących dużo słoneczka
    --
  7.  permalink
    Ja tez śmigam zaraz na spacer i do rossmana po bezpłatna paczke Hippa
    Ania kciuki za GAbi zacisniete
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Aniu zaciskam mocno kciuki
    --
  8.  permalink
    A ja nie mogę iśćna spacer, siedzę w biurze, ehhh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Izunia co dawałaś chłopakom przy tym wstrętnym wirusie?
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ksiuki za Gabi mocno zacisniete :)
    --
  9.  permalink
    Ania- ja też trzymam:) Bedzie dobrze- musi :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    wróciłam po 2 godzinkach spacerowania... Julka nie chciała mi siedzieć we wózku i darła się bardzo głośno a ludzie na mnie spoglądali jak na "kretynkę"... Troszkę pochodziłam z nią po trawce ale to nie na mój kręgosłup buuu i dalej jeździłyśmy w nadziei, że zaśnie... Zasnęła ale pod tunelem przejściowym jakieś dziecko tak krzyczało bo echo niosło i miało z tego ubaw i kiedy mama i babcia zwróciły mu uwagę bo widziały, że Julcia śpi to gówniarz podszedł do wózka i z całych sił wrzasnął. Młoda oczywiście się wystraszyła i poryczała a mi tylko szczęki się zacisnęły aby nie przywalić docinką!
  10.  permalink
    Uch-Lady gratuluję opanowania... Nie wiem, czy bym potrafiła...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.