Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    zuza no i bardzo dobrze! popieram takie coś ale Ja bidulka nie mogę się tego doprosić... mąż chce aby prezenty były kupowane i tyle! :( ale wiem, że dzieciątka miałyby wiecej!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    qrde czy Izunia to ta Nasza zaciążona Izunia? widzę ją online ale nie wiem...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 18th 2006 zmieniony
     permalink
    A znasz inną? Taką, która nie oczekuje na bliźnięta jednojajowe?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    a no nie znam innej hi hi hi :)) to nasz była Izunia ale uciekła :((
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 18th 2006 zmieniony
     permalink
    Nie interesuje jej już 28dni: ani starania, ani odkładanie innych. Nie pierwsza i nie ostatnia.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    taa teraz życie toczy się pod wykresami a nie na forum jak kiedyś. Na dłużej zostaną tylko te które odkładają.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    zuza tzn z pisaniem Ja pozostaę tutaj bo jakoś mi dobrze z Wami... w tempkami moimi to nie wiem do kiedy wytrzymam :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Wytrzymasz przez 3 miesiące. Nie zrobisz tego dla syna? :-)
    Skoro nikt nie ma pomysłów na ciekawy ogólny temat, to trudno. Wcześniej nie było możliwości komentowania.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Amazonko to, że muszę wytrzymać te 3 miesiące to normalne jest! Jestem jednak zdania, ze młode dziewczyny powinny szybko zachodzić w ciążę i nie czekać na ostatnie minuty kiedy zegar biologiczny zacznie bić!
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Labybird, my się jeszcze nie znamy, ale i tak gratuluje Ci zafasolkowania:bigsmile: i zyczę zdrowia, siły i usmiechu :) i zeby na święta było Ci miło jak wszyscy bedą się cieszyc z Twojej Fasolki! Pozdro!
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Ladybird, ok, ale jaki to ma związek z Twoją sytuacją? Przecież nie czekałaś na pełnoletność z pierwszą ciążą.
    Ashley, udostępniasz swój aktualny wykres?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Amazonko bo wiem jak przechodziłam ciążę z córą i wiem jak przechodzę obecnie! wiek tak czy siak robi swoje :)) ale wszystko da się znieść :)

    ashley milusio :)) a to zalezy od tego co zjem i jak będe się czuła :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Im jesteś starsza, tym masz większą motywację do urodzenia pierwszego dziecka, jeśli do takiej sytuacji dochodzi. Często najstarsze matka najbardziej tego pragną i dzielnie znoszą trudy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2006 zmieniony
     permalink
    tak sobie zajrzalam poczytac no i tak - my w rodzinie zdecydowalismy ze prezenty sa tylko dla dzieci, gdybysmy kupowali wszystkim doszloby 9 osob (oprocz nas) i nie wiem czy mialabym za co te prezenty robic (wbrew obiegowej opinii nauczycielom wiele nie placa) a kupujac prezenty tylko dzieciom moge sie bardziej wykazac no i co wazne - moja corcia dostaje od nas pozadne rzeczy a nie substytuty ktorymi musialaby sie zadowolic w innej sytuacji. Mysle ze w takiej sytuacji to nawet nie wiem czy te 700by starczylo bo na same prezenty dla chrzesniakow i naszej psiapsiolki wydalismy ponad 150zl no i dla malej drugie tyle.

    dla nas swieta to tez wielka tulaczka. W wigilie jest najgorzej - najpierw jedziemy do mojego kuzyna (jest dla mnie jak brat rodzony) pozniej do tesciow na wigilie a pozniej na wigilie do moich rodzicow. Pierwszy dzien swiat u moich rodzicow gdzie schodzi sie rodzinka (babcia mieszka z rodzicami i wszyscy ja odwiedzaja) a drugi do jakiejs 15tej u tesciow a pozniej znowu u moich, opstatecznie zawsze wieczorem jestem tak wymeczona ze ciesze sie ze swieta minely chociaz my to mamy jeszcze trzeci dzien swiat bo imieniny taty sa 28grudnia :tongue:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    To ja tak kilka zdanek :) Ostatnimi czasy pomimo że śledzę treści forum nie piszę z 2 powodów - 1 brak czasu i 2 nie mam nic ciekawego do napisania... nie chcę pisać o tym jak panicznie się boję bo to nie ma sensu... Usłyszę to samo - trzymaj się , będzie ok itp - nie mam sił tłumaczyć co się we mnie dzieje, jaka wielka rewolucja itd...
    Co do Świąt - jutro dowiem się czy jadę do rodzinki, jeśli zostaję w domku to trzeba będzie wziąść się za robotkę. Do sprzątania nie jest wiele tylko zetrzeć kurze i poodkurzać - więc zostawiam to mężowi i dzieciakom. a ja wpadam w kuchnię - co zrobię do jedzonka jeszzcze nie wiem napewno śledzia w smietanie i sernik bo już na to są zamówienia a reszta to chyba tradycyjnie :)
    Prezenty to odwieczny kłopot - przy 3 dzieci jest masa zabawek i wszystkiego i przychodzi dzień że się stwierdza ze juz wszystko mają. Nie kupujemy drogich zabawek i takich których zal zepsuć - synek jest na etapie zagladania w środek i spprawdzania co się kryje w środku - więc to nie ma sensu. Lalek dziewczynki mają sporo wiec w tym roku dla najstarszej będzie stroik do gitary (stary coś jej nawala) dla synka może jakaś kolejka albo kolejne autko do skręcania i rozkręcania a dla najmłodszej może jakieś talerzyki i sprzęt do kuchni dla laleczek ... to wszystko oczywiście to moze bo na zakupy ide dopiero w czwartek lub piątek i zobaczę co będzie i w jakich cenach. 26 synek ma urodzinki więc trzeba pomyśleć o torciku dla niego - ale tak jak pisałam wcześniej wiele zależy od tego czy będziemy w domku czy pojedziemy sobie.
    W tym roku Tesciowie wyjeżdżają, moich rodziców też nie ma więc jest lekko inaczej bo zawsze lecieliśmy na Wigilię do teściów 1 dzień Świąt u mojej mamy a 2 urodziny synka :) Ehh jakoś to będzie i jeszcze nie chcę o tym myśleć :)
    Buziak i lece robić wyniki bo na jutro musze mieć.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    And - jaka rewolucja?!:shocked:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 18th 2006
     permalink
    Rewolucja = oczekiwana ciąża, czyż nie tak And?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Wiecie co zazdorszczę osobom, które nie mają problemu z kupnem prezentów! bo Ja mam wielkie! nigdy nie wiem czy dobrze wybiorę i czy sprawię choć troszkę radości! Ważne , ze będzie milusio przez ten okres a i jedzonko będzie pychotka a i Ja się przewiążę czerwoną wstęgą na brzusiu i będę ich prezentem :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Tak, Ty będziesz najlepszym prezentem. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Amazonko mam nadzieję, że dożyję" do pierwszej gwiazdki :))

    Amazonko w sobotę jadę do koników :)) chcę te chrapki ucałować przed świętami i złożyć ekipie życzonka świąteczne :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Super! Opowiedz jak było i w jakiej kondycji jest Batuta.
    Ostatnio byłam z wybrankiem u ogiera. Miał tydzień przerwy w jeździe z powodu pracy. :-( Koń jak gdyby wszystko zapomniał, co potrafił, sztywny, brak reakcji, wrrr...
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Amazonko, tak udostępniam aktualny wykres, jest jak narazie nudny, ale jak ktoś tam zajrzy kiedys to poszę o odp. na pytanko, które właśnie ide zadac. dzieki.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Wiesz gdy lekarz mówi że nie widzi szans na donoszenie lub są one minimalne to zaczyna się rewolucja myśli od tych że może ma rację i niepotrzebnie chciało się tego dzidziusia po takie że się ona myli... Wielki strach czy ta ciąża też nie zakończy się za szybko, jak sobie poradze ze sobą itd.. I myśli że przecież Ono jest i muszę je kochać... To wszystko jest bardzo dardzo trudne i nie umiem tego wytłumaczyć... Mam żal do lekarza ze nie porobiła mi wcześniej badań, że "pozwoliła" na dzidzi ... a z drugiej str jestem zła ze sama nie zrobiłam badań, nie pogrzebałam wcześniej w sobie sprawdzając czy jestem w pełni wyleczona i czy dziecko już teraz to dobre wyjście ...
    Podle mi dzis po prostu :( i źle się czuję. Jutro rano jadę do lekarza, zobaczymy co on powie... boje się
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2006 zmieniony
     permalink
    a to moja niewyraźna fasolka po dzisiejszym USG :)) jest to 9 tydzień ciąży :))

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2006 zmieniony
     permalink
    Widziałam jak serducho bije :)) ale szybciutko :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    And nie potrafię Cię pocieszyć ale mam wielką nadzieję, że jutro usłyszysz dużo dużo dobrych słów ze strony gina odnośnie ciąży i jej przetrwania! Proszę staraj się myśleć jak najlepiej! Daj siły Twojej fasolce poprzez Twoją wiarę....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2006
     permalink
    Ależ masz Olbrzyma w sobie :) Pogłaskaj brzuszek od nas bo my jedziemy za chwilkę do pana dr... jak wróce napiszę co powiedział

    Jejkuś aż się rozkleiłam patrząc na te fotki... moze mi dzis da zdjęcie mojego Małego Ktosia...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    AND czekam na wiadomości po Twojej wizycie u Gina :))
    Jak będą fotki i będziesz miała taką mozliwość to pokaż nam małego Twojego Ktosia :))
  1.  permalink
    lady chcialam tylko powiedziec :ALE CUDOWNA MASZ DZIDZIE :D Grtuluje zdrowiutkiego malenstwa i zycze abyscie oboje byli zdrowi i Ty i dzidzius:bigsmile: I duuuzo radosci z malenstwa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    pszczółko :)) dzidzia gigant na fotkach :)) a w brzusiu maleńka :)) dbamy o siebie jak tylko się da :))
  2.  permalink
    lady to ciesze sie,ze o siebie dbacie :D To najwazniejsze :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    pszczółko niestety chociaz dokucza mi żołądek to dbać muszę dla zdrowo rozwijającej się kruszyny :))
  3.  permalink
    Dorodny bobas- gratuluję ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    aguś :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006 zmieniony
     permalink
    Moj kochany mały dzieciaczek :))

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    Ta druga fotka jest boska :bigsmile:
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    ashley a Ja nie widzę tych fotek tylko żaby jakieś buuu nie wiem dlaczego?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    A więc w kilku zdaniach bo właśnie wróciłam do domu (po wizycie u gin byłam u koleżanki na plotkach) :) A więc Pan dr przejżał papiery z ostatniej ciąży, zbadał zrobil usg i powiedział ze dzidzia jest duża (serducho bije :) widziałam! ) i póki co jest super. Zadanie bojowe wytępić EColi wiec dał mi jakieś globulki "odkażające" i jak 4.01 będe na kolejnej wizycie da skierowanie na ponowny posiew z pochwy. Jedno co mozna zrobić to czekać - tylko aż tyle... Dał nadzieję ze będzie dobrze ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    And :)) cieszę się ogromnie :)) Umacniaj się w tym co Ci powiedział, że będzie dobrze :)) a styczeń już za rogiem :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2006
     permalink
    And - trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :grouphug:

    Lady - no no maluch przeroskoszny :) ja juz pierwsza fote mam w albumie razem z testem ciazowym wlozona :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Lady, piękne zdjęcia ;) trzymajcie się zdrowo ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Wczoraj najadłam sie strachu i nadal nie wiem co myśleć... brunatna krew to nie jest dobry objaw w ciąży a tym bardziej, że spłynęła ze mnie tak nagle.... :((

    Muszę być dzielna, a maluszek w lipcu jak wyjdzie to po pupie dostanie, ze mnie tak straszy :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Biedrono ja bym poszla do lekarzajak najszybciej. Jak powiesz ze w ciazy i takie cos przyjmie od razu!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    And uspokoiło się wszystko i nie wiem co robić... może to z przemęczenia wczorajszego - na prawdę miałam dość! i te zakupy co niosłam! czułam, że miałam ich nie brać!

    Mam mętlik w głowie ale wierzę, że będzie dobrze!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Wiecie co ale skandalem jest moja przychodznia na świętochłowicach. Rozmawiając z lekarzem gin. powiedział,ze mnie przymnie a pielęgniarka w przychodzi, że ona mnie nie zapisze bo dzisiaj siedzi do 19 i do tej godziny pan doktor przyjmuje ! a i tak nie zdąży się wyrobić przed czasem! Beszczelność na maksa!
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    ohoho, ja to bym dała popalić takiej babie w recepcji!!!!!
    Tu chodzi o Twoją fasolinkę, walcz o przyjęcie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Będę przyjęta :) mam się pojawić u lekarza chociaż tylko będzie przez godzinkę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    od 18 do 19 będzie w gabinecie więc przed 20 napiszę coś więcej!
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    o jak ładnie ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.