Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    aga wystarczy, że babcia potraktowała klapsem :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    głowa mi pękała więc zrobiłam sobie kawusię i zjadłam lody .... boże jak ciężko jest się opanować przed słodyczami :(( Miałam w tym tygodniu zrzucić kilogram a tu kilogram więcej mam i brak motywacji jakoś :((

    W niedzielę na pływalni z Julcią będę wyglądała jak wieloryb :((
  1.  permalink
    Lady, spokojnie. Ja podchodzę teraz do diety racjonalnie, kiedyś załamywało mnie, jak zrobiłam jakieś odstępstwo, a teraz, jak sobie pozwolę na jakąś bombę kaloryczną, to staram sie później więcej spalić, i tyle, nie ma sięco załamywać z powodu lodów.
    Buziak:*
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    She wiesz jestem o jednych gaciach na dupę bo uwzięłam się, ze sobie więcej nie kupię ze względu na szafę pełną tych sprzed ciąży ---- zostały mi 4 kilogramy zbędne i nie chcą zlecieć :((
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    A ja dzisiaj jestem o chlebie z masłem, ciekawe, czy rano waga pokaże cokolwiek mniej...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    poza tym zastanawiam się nad zmianą stylu swojego z tego nieco eleganckiego na ładny "na luzie"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    NR Ja miesiąc temu się odchudzałam i miałam strasznie bogatą dietę w ilość i jakość jedzenia - waga poleciała 4 kg w dół. Obecnie jakoś leń mnie dopadł i brak samozaparcia! jednak nigdy nie odważyłabym się na odchudzanie kosztem niejedzenia albo takiego ledwo co :(
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady u mnie też żadnych zakupów bo zaparłam się na ciuchy z przed ciąży, mnie słodyczy nie brakuje bo nie lubie, ale miesiwa pieczonego smażonego to i owszem. Na szczęście waga idzie w dół ale ćwicząc codziennie pomagam sobie L-karnityną ona pomaga spalić tłuszcz warunkiem jest regularne ćwiczenia i wysiłek fizyczny.
    Młody spi , obiad się piecze jak będzie gotowy wybywamy znowu z domu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady bo nie jedząc raczej organizm zacznie magazynować a nie gubić, głodówka dla organizmu jest sygnałem ze idą gorsze czasy i odkłada. Ja mam 5 posiłków na dzień i póki co mi to pasuje a waga choć nie gwałtownie idzie w dół.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    HOGATKO wiem wiem bo troszkę poznałam zasad skutecznego odchudzania. Wszystko jednak łatwe jest w słowach a gorzej z działaniem. Woda odgrywa ważną rolę ...
  2.  permalink
    ja piję mnóstwo wody, ale chyba za mało jem, będę musiała troszkę poprawic dietę bo jem co prawda 5 posiłków, ale nie wiem, czy są one wystarczające, zwłaszcza, że codziennie na siłownie chodzę
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    ja wypijam prawie 3 litry wody dziennie i ćwiczę choć czasami mam lenia ale jak wejdę już na przyrządzik to jakoś leci. A zaparłam się tak ze nawet końmi nie odciągniesz:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Jak jestem na siłowni, to wypijam nawet do 1.5 litra, a później biegam co chwilę do toalety
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    a Ja ostatnio znowu mało piję :(( wody oczywiście! Muszę się zmobilizować ... muszę coś z tym zrobić! 4 kilo to nie 20 więc powinno się udać tylko muszę się na to nastawić psychicznie!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    She oj z tym sikaniem to normalnie masakra dziś w trakcie spaceru musiałam o centrum handlowe zahaczyć bo myślałam że w majtki narobię:bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Wiesz Lady, z tego co mówią, to najgorzej te ostatnie kilogramy zrzucić ale poradzimy sobie:)), ja mam jeszcze jakieś 10 do zrzucenia, ciekawe, czy sie uda, chcę wysłać kupon do superlinii, może to mnie zmotywuje...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Hogatko, ja mam podobnie, czasami idę kilka razyw ciągu godziny, zwłaszcza po siłowni jak jestem
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    ale jaja ,sasiadka ma syna i nie radzi z nim sobie,wiecie co zrobil,wlazl do auta opuscil reczny ,i auto w rowie skonczylo...ona nawt nie wie ,jak to sie stalo ,bo tak szybko...syn ma 4 lata,podbiega do VEVE i zabiera jej smoczka i sam ciumka,kobita jest spoko ,tlumaczy ,ale on swoje ,fakt ze nie ma taty...
  6.  permalink
    Wow, sprytny dzieciak, kobieta musi mieć chyba oczy na około głowy żeby go dopilnować...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Ewa mój też chowany bez ojca bo niby był ale go nie było a takich rzeczy nie wyprawiał, i od kiedy samochód na samym ręcznym i na luzie zostawiony( skoro się stoczył na pewno na luzie zostawili), ja tam zawsze oprócz ręcznego mam na biegu.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    SUPER NIANIA by się przydała do metod wychowawczych!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    nalałam sobie całą szklankę wody i będę uzupełniała i podpijała :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    She a przy diecie jeszcze brałam clarinolCLA
  7.  permalink
    Lady, a to pomaga? Ja się zastanawiam nad jakimś suplementem, ale jeszcze zdecydowana nie jestem
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    dzieki za kciuki ale niestety tym razem nie pomogly :( jest zle i niestety z prognoza na gorzej. Gabrysia musi miec operacje na uszy (zrobia drenaz obydwu uszu) plus wyciecie trzeciego migdalka, czekamy teraz do poniedzialku na ustalenie terminu... mam dosc siedze i wyje :cry: wszystko sie nas czepia :cry::cry::cry::cry::cry:
  8.  permalink
    Ojej Aniu, bardzo mi przykro:-(. A jak się czuje Gabrysia?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Anulka oj bardzo to przykre ale będzie dobrze. Zobaczysz, fakt już tyle przeszliście i znowu coś... no właśnie jak Gabrysia
    Ania będziemy trzymać kciuki i byc dobrej myśli.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Aniu przytulam przykro mi bardzo:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania a nie możesz się upewnić co do tego drenażu.... nie dawaj im grzebać w uszach - trzeci migdał owszem ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    moje dziecię dzisiaj stało samo bez trzymania w przeciągu mojego policzenia do 10 :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady niestety u nas juz nie ma czasu. poprzedni lekarz i teraz 2 niezaleznych (audiolog i laryngolog) stwierdzilo ze nie ma czasu. to nie jest juz tylko kwestia przeziebien i zap. ucha. blona bebenkowa wciaga sie Gabrysi do srodka i kazda kolejna infekcja jest dla niej niebezpieczna. jesli nie poddamy jej operacji to grozi jej trwaly (b.duzy) ubytek sluchu. badania ktore miala dzisiaj robione wyszly "proste" a powinny wyjsc skoki, dziecko mi zupelnie nie reagowalo na dzwieki :( nie chce zeby bylo jeszcze gorzej...

    przed Gabrycha trzeba udawac bo nie chcemy zeby na razie wiedziala. Lekarka w prawdzie mowila jej ze pojdzie do szpitala i wloza jej rureczki do uszu ale nie weim czy do niej dotarlo. my powiemy jej pare dni przed zabiegiem... na razie musze zrezygnowac z przedszkola zeby ograniczyc przeziebienia. dostalam dla niej kolejna porcje lekow - syropy i 2rodz kropli do nosa ktore mam jej podawac nawet jak jest zdrowa... jestem zmeczona tym wszystkim... psychicznie wysiadam :cry:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Aniu przytulam :grouphug: jesteście obie silne! i podołacie i temu i wygracie tak samo jak Krzyś wygrał !!
    nie znam się na chorobach, ale moze poza ocaleniem słuchu dziecka (co najważniejsze w tej sytuacji) to Gabi przestanie Wam aż tak chorować
    --
  9.  permalink
    Lady, gratulacje dla Julci:))
    Aneczko, nie poddawaj sie, przytulam mocno..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Aniu :grouphug::grouphug::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    aniu słońce jesteś dzielna i silna wszystko MUSI być dobrze :kissing::crush:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Aniu, bardzo bardzo mi przykro, ale musicie przez to przejść i jestem pewna, że pójdzie równie dobrze, jak z Krzysiem - najwięcej strachu i obaw przed

    mówiłam wam niedawno, że moja koleżanka na dniach rodzi - urodziła dziś synka 4810g!!!!! i 58cm SIŁAMI NATURY!!!!! i jeszcze mi napisała, że poszło bezproblemowo, pierwszy syn też taki wielki, nie wiem jak ona to robi, że takie dzieci rodzi wielkie i jeszcze mówi, że bezproblemowo
    --
  11.  permalink
    Harpijka, gratulacje dla koleżanki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    She i jak tam moje przepisy??
    --
  12.  permalink
    Pamiętam o nich, ale mamy nie ma w domu:-(, jak wróci to ją o nie poproszę,bo ona zna je na pamięć, nie są nigdzie zapisane.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania będzie dobrze , psycha wysiada, milion myśli w głowie ale silna z Ciebie kobieta, choć na pewno bardzo wiele cię to kosztuje to dasz radę, bo dla Gabrysi to ty musisz być silna i nie pokazywać strachu bo wtedy ona też to wyczuje.
    Buziaki dla małej a dla was tylko dużo siły i spokoju, jak zawsze kciuki zaciśnięte i musi być dobrze.
    Dopiero wróciliśmy ze spaceru padam.
    Najlepszy mój zon chciał odłożyć młodemu na jakiś prezent i schował sobie 50 złotych, nie wiedziałabym o tym gdyby sierota ich nie zgubił i to zaraz po powrocie do domu
    :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    ANULA ,bedzie dobrze...kobitki ja wreszcie nauczylam sie wklejac fotki na nasze dzidzie...teraz mam wolne,M BAWI SIE Z VEVE..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ja tylko na chwilkę - spacerowaliśmy 3,5 godz - pogoda super, słonko i cieplutko ;D

    Aniu czytam i nie dowierzam ... Przykro mi bardzo, dosłownie brakuje mi słów bo wyobrażam sobie jak Wam ciężko ... Jedak jesteście silną rodziną i uda Wam się przejść przez to z podniesioną głową - ściskam Cię bardzo mocno :hugging:
    Gabrysia potrzebuje Cię teraz jeszcze bardziej - będzie dobrze - MUSI być dobrze :crush:
    Jutro wyjeżdżamy na weekend do teściów - miłego weekendu dla Was ;D
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    do zobaczenia 5 maja - bawcie sie dobrze
  13.  permalink
    udanego wyjazdu Skorpio. Bawcie się i odpoczywajcie na maxa :)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    dzięki aguś - -mam tylko nadzieję, ze pogoda dopisze :)
  14.  permalink
    Baw się dobrze Haniu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ania ach nie wiem co napisać. Miałam prawie tak samo ale skończyło się bardzo dobrze na moje szczęście. Migdałek poszedł wek i mamy spokój!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Haniu miłego odpoczynku Ci życzę :)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    dzieki dziewczyny:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Skorpionko miluskiego pobytu:threesome:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.