Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Skorpio zabierz mnieeeeeeeee pleaseeeee
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    uwaga BRZYDKIE SłOWA.....

    Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy ma swój własny pomysł.
    Przychodzi do pierwszego domu, a tam otwiera facet, który bierze listy i wręcza mu czek na 200zł. W drugim domu dostaje pudelko kubańskich cygar, w trzecim butelkę dobrej whisky.
    Przychodzi do czwartego, otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka.
    Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga do sypialni. Jeden, dwa; pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniałe danie. Na sam koniec podaje mu kawę i banknot dziesięciozłotowy. Facet z lekka zblazowany drapie się po głowie.
    To co pani dla mnie zrobiła było wspaniałe, ale po co mi te dziesięć złotych?
    - Zastanawiałam się co panu dać w związku z odejściem na emeryture. W końcu mąż mi doradził: Pierdol go - daj mu dychę! A kawę sama wymyśliłam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lodówka zaprosiła na imprezę znajomych. Wszyscy świetnie się bawią: odkurzacz się nawciągał, kaloryfer nieźle już nagrzany, kuchenka daje ostro w palnik, pralka się rozkręca, w łazience wiatrak dmucha suszarkę. Krótko mówiąc imprezka na całego. Gospodyni chodzi po mieszkaniu i roznosi drinki. Nagle patrzy, pod ścianą stoi smutny Trabant.
    - Trabant, co ty tak stoisz i się nie bawisz? Masz tu setkę, to się rozruszasz.
    Trabant:
    - Nie mogę, jestem samochodem.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Prognoza pogody a la Zubilewicz:
    W ten weekend będzie 30 stopni ciepła - 15 w sobotę i 15 w niedzielę!
  2.  permalink
    Ten o dysze jest świetny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    świńtuszysz heheheh
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Skorpi ha ha ha bo mi się nudzi dzisiaj - wszyscy śpią a Ja cierpię jak na razie na bezsenność. Zajadam jabłko i popijam wodą :)
  3.  permalink
    Ja czytam shape'a i się wkurzam na Ahmeda, ale to norma ostatnio...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Idzie sobie Czerwony Kapturek do babci, a tu zza krzaka wyskakuje wilk:
    - Ha, Kapturku zaraz pocałuję Cię w miejsce w które jeszcze nikt Cię nie całował! - wykrzyczał napalonym głosem
    Na to Kapturek wyciągając na chwile peta z ust:
    - Hmm... w koszyk??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Do niecodziennego wydarzenia doszło podczas wystawiania baletu „Jezioro łabędzie”
    Podczas „Tańca małych łabędzi” upadła jedna z baletnic.
    Profilaktycznie służby weterynaryjne zaleciły wybicie całego stada.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    posmialam sie troche...
  4.  permalink
    No jasne,sobota i wszytskie śpia...echh a ja juz od 6 na nogach
    --
  5.  permalink
    Ja wstałam przed godziną, ale nadal w piżamie biegam:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    dzień dobry, my dziś znowu dzień na spacerach, młodemu wczoraj jak się padło po 20 to dość że nie budził się w nocy to spał do 7:40. Jeszcze nigdy aż tak długo nie spał:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    ja juz ni spie szykuje sie do wyjazdu milego wekendowania dla was dziewczyny i buziaczek w nosk dla maluszkow:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    Ja nie śpię od 8,30 a właściwie już wcześniej tylko drzemałam sobie i nie miałam chęci i sił wstawać :/
    Mała zasnęła nawet szybko ale kolejna noc kiedy o północy miała ponad półgodzinną przerwę. Ja pospałam w dzień i nie mogłam zasnąć, zasnęłam po 3 i to nie był mocny sen tylko takie "kimanie".
    --
  6.  permalink
    Ja właśnie wróciłam z zakupów z nowym nabytkiem - płatkami orkiszowymi, ciekawe jak będą smakować:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    She mi smakują :)) lubię takie byle co :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    My z Julcią po 9 grubo przed 10 wstałyśmy :)) w domu mam sajgon.... Adriana i Olek powinni brać się za pokój a coś mizernie im to idzie buuu w mieszkaniu wszędzie bałagan - nie znoszę tego :(( chodzę naładowana jak nie wiem co wrrr i warczę z rana :((
  7.  permalink
    Dziewczyny co byscie zrobiły:
    mówicie cos mezowi w tajemnicy,wiadomo ze nie chccie by cos powtórzył dalej a juz nie osobie o której mu mówicie.Wydaje sie po pewnym czsie ze maz to wyklepał chyba ale sie nie przyznaje.Wierzycie mu.Mija troche czasu i znów sie odzywa ta sprawa ze jednak maz wyklepał,mówicie mu ze źle zrobił i wogóle jak mógł ,a on na to ze przeciez nic takiego sie nie stało.Okłamał żone żeby komus powiedziec prawde-w porzadku??? wg mnie NIE i sie obraziłam,tez byscie tak zrobiły? oczywiscie długo z nim rozmawiałm ,chciałamw iedziec dlaczego mi nie pwoeiedzał:tak wygadałem.Cały czas sie upierał ze nie,dopiero postawiony pod sciana nie miał wyjscia-przyznał sie
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    Ja mam chwilkę, mam ekipę pracującą w ogródku, młody wreszcie padł i spi za blokiem w wózku. Potem wam wkleję fotki z dzisiejszej pracy, ja to raczej jako nadzorca i fotograf a chłopaki pieką sobie w żarze z ogniska ziemniaki.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    ciacho nie wiem,to zalezy ,jaka sprawa ,jak glupota ,to nie warto sie obrazac chyba,sama nie wiem,bo mi sie tak jeszcze nie zdazylo...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    HOGA zazdroszcze ogròdka,jak zaczne prace za rok ,to kupujemy dzialke...
  8.  permalink
    w sumie chodzi o naszych znajomych,akurat tak sie złozyło ze ona to jest jego wilelotnia znajoma aonmój kolega ze szkoły jeszcze,i cos usłyszałam jak ten kolega powiedział-cos co lepiej zeby ta dziewczyna nie słyszała.meżowi w zaufaniu powiedziałam a on jej wyklepał.Dziewczynie przykro,kolega sie wnerwił na nasza dwójke i zaraz sie wszyscy pokłóca o taki pierdół.Mogłabym dac spokój ale nie moge tego przezyc ze mnie własny maż wykiwał
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    nie wiem ciacho ale ja bym powiedziała mężowi że jeżeli jemu nie można zaufać w poufnych sprawach to mu więcej nic nie powiem.
    zresztą nieciekawie się mąż zachował, ja może uprzedzona do takich zachowań ale po czymś takim nie wiedziałabym czy i spraw dotyczących nas by nie wyklepał, ale to tylko moje odczucia a ja jakoś jestem na nie dla czegoś takiego.
    --
  9.  permalink
    Hogatka własnie tak zrobiłam....i sie zawiodłam no,na własnym mezu
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    oj ale cicho, u mnie sobota spokojna ,siedzimy w domu ,bo jakos nie mamy ochoty na wyjscie,VEVE spi ,M przyniòsl lezak z garazu i wsztawil mi na balkon,a ja jem chipsy,nic specialnego ,ale milo jest...
  10.  permalink
    Ja wychodzę po 19 z przyjaciółką potańczyć, a później spotykam sie z moim eks, nie wiem w sumie po co, ale zależy mu na tym spotkaniu, więc zaryzukuję, mam nadzieję ze się nie zanudzę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    She, kto wie, co z tego wyniknie.

    Mój eks też kiedyś nalegał na spotkania po latach. Na tym spotkaniu stwierdził, że koniecznie muszę poznać jego kolegę, koniarza - wybranka, hehe.
    --
  11.  permalink
    Ama, ale fajnie:)), mój to raczej takich planów nie będzie miał, z tego co wywnioskowałam z rozmowy chyba chce się pochwalić nowym służbowym wozem; ciekawe czy w ogóle jest sie czym chwalić:tongue:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    no to czekamy na relacje ze spotkania...
  12.  permalink
    Ale tu cicho,co Wy robicie kobietki?
    my własnie GRILLUJEMY ze szwagrem i jego dziewczyna,Pietruszka juz spi
    Ehh gdyby nie sytuacja z M to bym nawet miała dobry humora tak troche dolina jest...poza tym rozmawiałam z tym naszym znajomym i wyglada na t o ze na tym incydencie nasza znajomosc sie skończy:confused:
    i wiecie co...kolejny raz sie przekonałam ze jesli umiesz liczyc-licz na siebie



    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    Ledwie żyję - pół dnia na placu zabaw i masa kilometrów :D ale było super - dzieciaki wymęczone już śpią, Ania śpi u koleżanki, ja czekam tylko na M i idę do łóżka :D Pogoda superaśna a jutro ma być jeszcze cieplej więc rano podszykuję obiad i idziemy daleko daleko :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    Wiecie co, ja jestem zamot totalny ... przekopałam całe mieszkanie nawet pod segmentami w poszukiwaniu tych książeczek zdrowia nie ma i wczoraj juz stwierdziłam ze zgubiłam, wypadły mi po prostu gdzieś i chciałam w poniedziałek iść do pediatry po nowe skierowania. Do tego stopnia to przeżywałam (po prostu wściekłam sie na siebie że jestem taki roztrzepaniec) że aż śniło mi się dziś w nocy jak wychodzę z przychodni bo ich zarejestrowałam, podchodzę do męża do wózka i wkładam te książeczki nie do torby ale do kosza pod wózkiem i przykrywam je folią by nie wypadły... jak brałam wózek (jeżdżę teraz Riderem) zajrzałam pod Jedo - a tam spokojnie pod folią leżą książeczki i skierowania :devil: aż mi ulżyło normalnie! ale sie śmiałam sama z siebie a małż ze mnie i mojego - na pewno były w torbie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    a Ja dostałam od M dzisiaj strój kąpielowy i mogę spokojnie jechać i wejść na basen z Julcią :))
    Teraz idę sobie popedałować na rowerku. Czas ruszyć dupsko :)
  13.  permalink
    Ewo, na spotkaniu było ok, okazuje się, że mój eks miał silną potrzebę pochwalenia się nowym autem służbowym, dobry powód żeby spotkac siez byłą dziewczyną, nie powiem....
    Ciasteczko, mam nadzieję, ze uda Ci sie dojść do porozumienia z mężem, no i że on zrozumie, że sekret to sekret...
    And, gratuluję znalezienia książeczek, wiesz, ja kiedyś schowałam sobie 200 zł za okładkę z kalendarza, zeby tego nie wydać od razu po wypłacie, no i zapomniałam o tym całkiem; po jakiś2 miesiącach, szukając jakis dokumentów, natrafiłam na tę kasę, ale byłam szczęsliwa:D
    Lady, a jak ten strój wygląda?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI,milej niedzieli ,my na 11 do kosciòlka ,potem na obiadek do tescioewj...a potem na kocyk na trawke...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    no to widze ze sobota pod znakiem spotkan i spacerow minela...
    my bylismy u tesciow na ogrodkowej posiadowie i zrobilam mega wejscie.. zdazylismy tylko przyjechac i zamykalam samochod zostawiajac w nim palca... jak zobaczylam miesko ktore sie macha to odlecialam i tyle bylo z imprezowania,... palec mam zawiniety na taka baboche ale boli okrutnie no ale najwazniejsze ze kosc cala. smialam sie do meza ze wiedzialam jak sie doprawic bo to prawa reka... nawet jesc sobie nie mam jak zrobic, oby do jutra przeszlo bo z dziecmi sama zostaje :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    Ania łomatko Ty to masochistka jesteś , kto to widział palce zostawiać w drzwiach buuu. Ból niesamowity :(( Trzymaj się dzielnie!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    Pytanie z innej beczki - czy któraś z Was ma i używa pralko-suszarki bądź suszarki? Mam problem z suszeniem (brak miejsca) mam problem z pralką (ciągle coś jej dolega) i znajomy może za parę złoty przywieść mi pralko-suszarkę ale nie wiem czy warto :/ interesuje mnie przede wszystkim prądożerność takiego urządzenia i czy mocno niszczą sie rzeczy przy takim suszeniu
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    And, pralko-suszarki są bardzo prądożerne - właściwie prądożerna jest suszarka, bo pralka to nawet nie.
    --
  14.  permalink
    Jadę do Wisły, co prawda tylko na pół dnia, ale zawsze to trochę kontaktu z naturą:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    wrrrrrr...jakie to moje dziecko dzxisiaj obreczone....cały dzien na dworze prawie jestem bo nie moge wytrzymac tego jego mruczenia.Teraz przyszlismy na chwile zeby cos zjadł i znów breczy-ani jednej łzy same breczenie.Mam dosyc...aaa szwagier nas zrobił w bambuko i onas "zapomniał" tak ze nigdzie nie pojechalismy.A miało byc tak pięknie.....
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    kobitki co robicie??????????
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    u mnie młody zasnął a ja zmykam po molestować moje ciało i tez do spania bo padam po dzisiejszym spacerze w tym słońcu.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    no ja podobnie...
  16.  permalink
    Ja oglądam CSI kryminalne zagadki miami:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    a Ja siedzę i przeglądam strony www praktycznie za wszystkim i za niczym .... Moja Julcia niedawno zasnęła :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    A ja byłam dziś na przemiłej imprezie imieninowej :) Uśmiałam sie w doborowym towarzystwie i w ogóle było superaśnie :)
    Wróciłam o 22 dzieciaki poszły spać, Weronika wynoszona, wypieszczona i wycałowana przez chrzestnego śpi. Mój mąż szykuje łóżko i kładę się bo jestem skonana. Ale było super!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    And to suuuper! a jak się czujesz tak ogólnie i gdzie Twój drugi suwaczek znikł ?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.