Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    Padam na twarz, kłade się spać (o ile znajdę jakąś piżamę, bo bieżącą wrzuciłam z dziką satysfakcja do praleczki w jej dziewicze pranie :wink:)
    Wpadłam tylko powiedzieć Wam dobranoc :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    NR dobrej i spokojnej nocy życzę :))

    Ja też lada chwilka polecę przytulić się do podusi :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    Donko dziś czuję się świetnie :) zasługa radosnego słoneczka na niebie - aż chce się żyć ;D (mój małż mówi że to też zasługa upojnej nocy hihihi)
    A suwak pojawi się zpowrotem jak dzieci się dowiedzą o Maluchu - wolałabym jednak by usłyszeli to od nas a nie Ania wypatrzyła na monitorze
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    And rozumie... kiedy chcesz z M powiedzieć to dzieciakom ? i jak mówisz jak zareagują na Nowe Wieści :) ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo...
    dobrze ze ten tydzien taki krotki bedzie :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI,no AND musisz zdac relacje z reakcji rodzenstwa.... LADY a na tym basenie z JUlcja ,to tak sie tylko pluska ,czy mozna bobasa juz nauczyc plywac???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    witajcie PONIEDZIAłKOWO :))


    ewa wszystko w swoim czasie... trzeba dziecko przyzwyczaić do wody :)) i pływania w formie zabawy ale wszystko zależy od indywidualnych ujmiejętności maluszka!
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, udanego poniedziałku:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi :)
    Mój małż poszedł z dziećmi do przychodni pobierać krew, nie powiem by uczynił to bardzo chętnie ale poszedł :D

    Co do wieści dla rodzeństwa hmm dowiemy się już za 2 dni :D po wizycie u lekarza jeśli będzie wszystko ok powiemy im chyba. Maluchy chyba łatwiej to przyjmą niż Ania. Z jednej strony chciałabym poczekać jak najdłużej a z drugiej wiem że już na mnie patrzą dziwnie jak rzeczy które robiliśmy razem ja mówię że nie mogę (samoloty, podrzucanie, wojny na podłodze)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Jak zareagowały na wieść o Weronice?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    czy ktoras z was wie jak nazywaja sie plastry na rany dajace takie jakby druga skore i sotoswane na odlezyny? chce zadzwonic do apteki zapytac o cene a nie pamietam jak to sie nazywalo :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    juz znalazlam. GRANUFLEX. Tani nie jest ale polecam na otwarte rany
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Cześć kobiety poniedziałkowo!
    weekend pod hasłem "Spacery" dlatego mnie nie było przeczytać też nie mam czasu powiedzcie w skrócie co mnie ominęło please!!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Amazonka: Jak zareagowały na wieść o Weronice?
    Amazonko na wieść o Iśce był strach czy Dzidzi się urodzi czy też umrze ... A dopiero potem jak Mała kopała ich po rączkach położonych na brzuchu była właściwie radość - tak mi się wydaje :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Moje dziecko bawiło się przed chwilą butelką po wódce żołądkowej gorzkiej... Patrzę, a on zżera akcyzę :tongue:
    Wymieniłam na chrupki.
    Aha, nie jesteśmy rodziną patologiczną, alkohol pije się tylko ze znajomymi, raczej piwo lub wino, a ta butelka pochodzi jeszcze z kawalerskich czasów mojego męża.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    W słońcu u mnie ponad 30st ... Małż dzwonił że wracają do domu w samych bluzach bo aż tak ciepło... Oj trzeba iść z domu jak najdalej :D
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Godzinę temu zostałam sama.
    Małż wraca w środę wieczorem.
    Mam nadzieję, że dam sobie radę z małym. Dzisiaj było całkiem nieźle, obudził się 2 razy, ale w miarę szybko udało mi się go uśpić.
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    miłego poniedziałku :)

    ja odchorowuje weekendowe stresy :/
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    And, u mnie w słońcu 46,5 st :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    u mnie była koleżanka z Bobasem 8miesięcznym. Dzieci bawiły się na kocu i jak jej mały dopadł butelkę po jupiku z makaronem tak z nią wyszła :D mówi że pierwszy raz aż tak go coś zaintrygowało i od soboty bawi się najwięcej właśnie tą butlą :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    NovemberRain: And, u mnie w słońcu 46,5 st
    NR to temperatura jak dla mnie :D nienawidzę upałów ale jak mam wybierać między zimnem a upałem wolę to 2:D a moja córa najstarsza sie śmieje że takie żmije jak ja muszą sie wygrzać hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    And u nas też gorąco mała śpi i zaraz wybywamy....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    a ja nie mam jak sprawdzic temp. termometr okienny 2 razy mi sie odkleil i wiecej nie kupuje... trzeba zadzwonic do rodzicow i sie zapytac bo nie wiem jak dzieci wystroic... no ale u nas do spaceru to daleko bo Krzysko wlasnie zasnal
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Wrócili - Kuba bohater bez uronienia łzy ale Gabi jeszcze chlipie że boli :shamed: Panikara nasza hehehe
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    To ucałuj kruszynę :hugging: i bohatera od nas
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    cześć kobity

    u mnie też bobo zasnęło, ale na pewno na pół godziny, więc obudzi się, poczekam do karmienia i wybywamy

    weekend pod znakiem działki, w sobotę M pojechał teściowi pomagać przy budowie domu u teściów na działce, ja z małym dojechaliśmy później. Potem wróciliśmy na obiadek i pojechaliśmy do tesco - po pajace dla małego bo wyrósł już z tych 0-3, no i obkupiłam przy okazji małego w letnie rzeczy - fajne i tanio. No a wczoraj wybyliśmy do nas na działkę, od 11 do 19 dziecko (no i my też) na dworze, aaaale było fajnie. Przyjechali też nasi przyjaciele, z kumplem Kamila o 6 tyg. młodszym. Piotruś przespał praktycznie cały pobyt, Kamil na zmianę spał, nie spał, jadł - i ani razu nie jęknął nawet :))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Ta pogoda super działa na dzieciaczki :)
    --
  2.  permalink
    Pogoda śliczna, a w biurze trzeba siedzieć... mam nadzieję ze w długi weekend będzie podobna, bo jadę do siostry:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    a mi wlasnie wlosy na glowie deba stanely... zrobienie Gabrysi zabiegu na uszy prywatnie kosztowaloby od 3700 do 6tys... zostaje nam kombinowac z przyspieszaniem terminu :devil: to jest chore... czlowiek taka kase placi na ubezp zdrowotne a jak przyjdzie co do czego to trzeba czekac miesiacami :devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aniu, niestety, tak jest jak mówisz... System jest chory.
    Ja też wybywam, jak mały się obudzi i zje. Mamy poważne zakupy do zrobienia, przede wszystkim proszek do prania. W dziewicze pranie praleczka ruszyła na przywiezionym przez męża z Bułgarii żelu, nie jest zły, nawet kołnierzyk z mężowej koszuli wyprał, ale boję się go zastosować do Cyryla rzeczy.
    No i dawkowanie proszku wydaje mi się jakieś rozsądniejsze...

    Dzisiaj muszę też iść do kancelarii do parafii. Mój mąż ma zostać chrzestnym swojej bratanicy, o czym dowiedział się wczoraj, chrzest 3 maja, a od dzisiaj do środy wieczora nie ma go w Warszawie, w czwartek siedzi w pracy 14h, więc nawet gdyby była czynna kancelaria to nie może iść, a w piątki kancelaria jest nieczynna w ogóle.
    Więc ja musze wywalczyć zaświadczenie od proboszcza.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    NR ja uzywalam plynu do prania persil ale nie wiem czemu wole proszek... powodzenia z zalatwianiem zaswiadczenia!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    udalo nam sie zalatwic prywatna wizyte u lekarza w isntytucie patologii sluchu na 5maja na 15:20, jeszcze tydzien niepewnosci nam zostal
  3.  permalink
    Ja sie wkurzam, moze to PMS, ale wszyscy w biurze nerwowi, wrzeszczą i w ogóle, a ja mam dość...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Ania no to trzymamy kciuki za pomyślną wizytę. A mój młody zasnął jak wstanie to jedzenie i spacer kolejny
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny po wekendzie!

    Kurcze dopiero teraz udało mi się nadrobić zaległości, ale miałam do czytania!
    Najważniejsze: Aniu trzymajcie się, wszystko będzie dobrze, ty musisz być dzielna, a my będziemy się modlić za zdrówko Gabrysi!

    U nas wszystko w najlepszym porządku - wekend super. Zaczął się już w piątek (miałam wolne), śliczna pogoda - spacerowałyśmy prawie cały dzień, a już o 14 wrócił M z delegacji i popołudnie było pod znakiem "tatusia"! :wink::bigsmile:
    W sobotę rano pojechaliśmy do Pszczyny k/ Katowic do brata M! Oni maja domek i tam Oliwka całą sobotę spędziła na dworze, ubaw miała wielki, 5 dzieci starszych wprawdzie ale bawiły się z nią bardzo fajnie, prowadzały za rączki, bawiły na trawce w ogrodzie itd. Oliwka wycałowana i wyściskana przez wszystkich, a najbardziej przez tatusia. Po tygodniowej nieobecności Oliwka próbuje sobie odbić nieobecność tatusia i co tylko go zobaczy lub usłyszy to wyciąga do niego rączki i się przytula albo szybciutko do niego raczkuje! :bigsmile::bigsmile::bigsmile: W sobotę padła jak piesek pluto już ok. 19, była wykończona, miała takie śliczne rumieńce, spała z nami w sypialni brata M - jak zabita!
    Niedziela znowu pod znakiem spacerów i spedzania czasu na świeżym powietrzu, byliśmy pospacerować w parku przyzamkowym w Pszczynie w po Rynku! Powrót do domku o 16 (trzy godzinki jazdy) w domku ok. 19. I Oliwka tak wykończona że usnęła o 20 i obudziła się dziś o 6 rano jak wychodziliśmy z M do pracy. Także wekend bardzo udany z jednym małym szczegółem. Znowu miałam atak migrenowy i nic nie pomagało na ból głowy, strasznie źle się czułam (chciało mi się już nawet wymiotować), a do tego w sobotę dostałam@. Przeszło dopiero po powrocie jak połknęłam kolejna dawkę tabletek i wypiłam aspiryne na migrene!:sad::sad::sad:
    Nie wiem co zrobić z tym bólem, rodzinka namawia mnie na rezonans magnetyczny, żeby sprawdzić czy to na pewno migrena, czy nie daj boże coś powazniejszego. Ale mnie do lekarza to tylko końmi...!:bigsmile::wink: Dzisiaj juz jest super, jak ręką odjął!:bigsmile::wink:

    U nas dzisiaj śliczne słoneczko i po pracy na pewno wspólny spacerek sobie zrobimy i może jakieś zakupki, a teraz jeszcze troszkę trzeba w pracy posiedzieć!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Migrena występuje u Ciebie często w czasie prawdziwej @ czy w czasie krwawienia z odstawienia?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Amazonko - to nie ma nic wspólnego z @. Tym razem akurat zbiegło się z @. Ale ja już bardzo długo mam takie bóle głowy i występują w różnym czasie. Kiedyś myśleliśmy z moim ginekologiem, że to przez tabletki i zmienialiśmy na inne, aż wkońcu zdecydowałam się na odstawienie anty i niestety to nic nie dało, bóle znowu się pojawiły. Jak się staraliśmy o dzidzię i nie brałam nic przez rok to też miałam te migreny. Musiałabym być cały czas w ciąży, bo tylko przez tych 9 miesięcy nie wystąpiły. :wink::wink::wink::wink: Jak tylko urodziłam ból powrócił i występuje tak od czasu do czasu, ale jest naprawdę duży, chwilami nie moge wytrzymać, a działa tylko bardzo silna tabletka, albo 2 aspiryny na migrenę i musza minąć 2 dni...! :sad:
    --
  4.  permalink
    Iwa skad ja to znam...bardzo dobrze Cie rozumiem
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    a mnie w zyciu,glowa bolala ze 3 razy ,na szczescie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    IWA polecam krioterapię....
    Dzisiaj gadałam z moją mamą, która miała do niedawna skierowanie na zabieg laryngologiczny... Po dzisiejszej wizycie u lekarza skierowanie odłożone zostało na półkę!
    Poszłyśmy na inne schorzenia pomogło na inne...
    A co do migren był czas gdzie brat z tym walczył. Ból miał nie do zniesienia pamiętam. Płakał. Pokój zazwyczaj był pozasłaniany zasłonami i dość często wzywali rodzice pogotowie!

    IWA oby było wszystko OK!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    kobitki co robicie? pewnie kolacyjke ,dla waszych M... ja pieke frytki w piekarniku ,bo mnie cos wzielo...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam ja juz wrocilam niestety jestem chora ech wekend byl super za to grypa nie jest teraz :cry:pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Hahaha Ewa mnie też wzięło ku radości dzieci na frytki :rolling: tylko ze my we frytkownicy robimy
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    A ja namiętnie piorę :wink::bigsmile:

    Byłam dzisiaj w kerfurze i kupiłam tonę rzeczy, zapłaciłam stówę i nic prawie nie kupiłam :neutral: Cóż - dwa mleka dla Cyryla i proszek do prania to już było 2/3 wydanych pieniądzy.:confused::

    W ogóle przeżyłam chwile grozy dzisiaj.
    Najpierw tuż przed wyjściem z domu, Cyryl spadł z wersalki - odwróciłam się na moment :cry: Na szczęście, nic mu się nie stało. Obserwuję, nie karmię niczym nowym. Wujek mojego teścia, wiekowy lekarz powtarza mi ile razy się widzimy, że dzieci są dobrze zabezpieczone przed takimi upadkami, natura dobrze je pomyślała...
    A druga chwila grozy - wysiadałam z tramwaju i to niskopodłogowego (!) i się przewróciłam :devil::devil: Nie wiem, jak to się stało, wózek zawisł, ale na szczęście przytomnie jakoś trzymałam go tak, żeby sie nie przewrócił, potem ludzie jacyś mi pomogli. Bylam w niezłym szoku.
    Przez moment bałam się, że mnie zatrzymają, żeby sprawdzić, czy nie jestem pijana...

    I zaświadczenie dla męża do chrztu jego bratanicy załatwiłam bez problemów :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    No i siedzę sama z dzieckiem, waham się czy włączać L kak lubow, czy nie...
    --
  5.  permalink
    A ja jestem taka głodna, ze konia z kopytami bym zjadła, próbuję sie napchać wodą mineralną ale z marnym efektem:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    no kobitki,ja mam wolne M bawi sie z VEVE,JA wzielam prysznic i smaruje nogi...
  6.  permalink
    NR- rzeczywiście - dzień z przygodami..:confused: Dobrze,że skończyły się tak, jak się skonczyły :)
    A co do ceny mleka... Odkąd hania odstawiła się od cycka to rzeczywiście mleko jest sporawym wydatkiem w budżecie :confused:

    A tak w ogóle... Gdzies mi przemkneło w któryms z watków... Czy Ty pochodzisz z Pruszkowa?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    She nie katuj się tak bo to ci nic nie da... napij się herbaty i zjedz jabłko!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    NR co do dzieci wujek ma rację... Julcia też moja już leciała i na szczęście bez obrażeń!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.