Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aga u nas cena Nan2 jest od 11zł po 17zł !! najtaniej jest w Biedronce, nie pytałam w aptekach po ile jest.
    Dziś kaszki mleczno-ryżowe Bobowity widziałam po 5,49 a z nestle po 6,19 w shlecker, jest też tam promocja deserów dla Bobasów od 4m po 1,99
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    And ceny 11 nie widziałam jeszcze... jestem w szoku bo u mnie jak trafię to najtaniej po 16,5
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    aga a Ty gdzie się podziewałaś jak Ciebie nie było ? :)))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    u nas Nan też z najtaniej w Biedronce - 11,99 ; najdrożej oczywiście w aptekach; dajecie już 3 ?

    właśnie Aga, też się zaczynałam niepokoić
  1.  permalink
    lady- and chyba mówi o nanie tym pudełkowym... U nas activ najtaniej 17 zł.

    dziś kuopiłam te jogurty misiowe- 4 małe pojemniczki. Na rachunku w domu zobaczyłam dopiero- 9,50 :shocked: Trochu drogo:shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    NR - alez dzionek, nie zazdroszcze... chociaz powiem ci ze z tymi upadkami to taka prawda, Krzysko w prawdzie nie spada z lozka ale co i rusz sie przewroci bo nie zdazy sie zlapac albo ja nie dam rady zasekurowac...

    a co do mleka w proszku to najtanszy NAN ACTIV widzialam w rossmanie po 16.99 puszka, kolezanki tych kartonikowych nie kupuja a jak jest promocja to po kilka puszek biora. najdrozsze puszki sa po 24.99 :shocked:
  2.  permalink
    Aaa.. zapieprz mam ostatnio :confused: Doby mi brakuje :/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    aga no tak też może być :)
    Ja daję NAN ACTIV 2 na trójkę przesiądę się za jakiś czas... idę wg schematu :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    a jest jakas różnica pomiędzy Nan-em pudełkowym a puszkowym?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aga moze poszukaj tych jogurtow w innych sklepach. u nas na frutapura np jest rozbieznosz od 5,9 bo 8,99 miedzy sklepami na tej samej ulicy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Dronko u nas w Biedronkach taka jest cena - 11,49 do 11,79 a w promocji potrafi być i po 9 z hakiem (niecałe 10) tylko że ja mówię o zwykłym Nan2 a nie tym aktiw bo to aktiv jest właśnie po 16 a nawet chyba wiecej (nie wiem bo nie zwracałam aż tak na nie uwagi)

    Ok drogie Panie - dobrej nocki życzę :) moje nogi muszą odreagować cały dzień łażenia i chcą już się wyciągnąć pod kołdrą
    Dobrej nocy i kolorowych snów
    --
  3.  permalink
    jemma- ten puszkowy ma bardziej nowoczesny skład, lc pufa i takie tam...

    Aniu- nie wiem czy bede szukała- hania ma w glębokim powazaniu cenę jogurtu i z łaską zjadła pół kubeczka ;)
  4.  permalink
    Powiedzcie mi, czy macie jakiś pantent na te cholerne gołębie na balkonie. Powiesiłam reklamówki- nic. Wiatraki - nic. Polałam domestosem- tez nic. Co drugi dzien mam nowe gniazdo uwite. Jak się tego pozbyć? Kurka- nie chce ,żeby mi się rozmnazały :devil:
  5.  permalink
    Hmm, ja sobie czytam, moze kiedyś ta wiedza mi się przyda;pp.
    W ogóle jestem dzisiaj zła jak osa, humor z serii "bez kija nie podchodź", mam nadzieję, ze to szybko minie i jutro będzie lepiej...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    aga1976 tak, pochodzę z Pruszkowa, moi rodzice tam mieszkają (co prawda - nie razem) i spora część rodziny.
    --
  6.  permalink
    chcesz batonika? :hugging:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    hehehe no to przynajmniej ty moglas sporbowac co to za cudo :) Krzysko tak olal kaszke na dobranoc hippa :P
  7.  permalink
    Wow- NR - no to mamy to samo rodzinne miasto :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aga nie mam pomysłu, zawsze na wiosnę mam ten sam problem z jaskółkami

    Sheh ja mam te z dzisiaj kiepski nastrój, ale mniej nerwowo a bardziej nostalgicznie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aga - a probowalas rozciagnac zylki?? u nas na parapetach i na palkonie to pomoglo

    Sheh ja jak mnie bierze wscieklosc odpalam kyodai mahjong i pykam ktoras 'ukladanke'
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Kurde Wy mówicie o nan 3 a takie coś w ogóle jest? Weszłam na str Nestle i albo jestem już tak zmeczona że nie widzę albo go tam nie ma
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aga :cool::bigsmile:
    Moje dziecię ostatnio niczym nie gardzi. Odkąd nie je mojego mleka po 16 razy dziennie, wreszcie zjada całość zupek, które mu robię :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    na Nan-3 jest napisane, że podaje się go po 9 miesiącu; jest na pewno - gwarantuję :wink:
  8.  permalink
    oo- z żyłkami nie próbowałam- ale zrobilam nawet stracha na wróble :) Z michała spodni... Niestety szybko zdjęłam - jakis głupek zadzwonił do mojego szefa i zapytał czemu majtki suszę na balkonie :devil:
  9.  permalink
    Ja już film obejrzałam dla poprawienia humoru, a teraz walczę z sobą żeby czekolady nie otworzyć - mam taką całkiem zwykłą mleczną, dostałam po oddaniu krwi czekolady, i dwie sobie zostawiłam, chyba po to, zeby mnie kusiły...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Aga u nas wbijalismy gwozdziki po bokach i rozciagnelismy zylki tak pare cm nad podlozem (parapek, podloga) no i jeden wlecial i sie zamotal (zostal uwolniony of course) i wiecej sie srajdole nie pojawily
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    mój mąż oddawał krew i dostał te czekolady, a potem żona (ja...) położyła mu przy kompie i część conieco zmieniła stan skupienia...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Sheh skus sie na 2 kostki. lepiej sobie nastroj kaloriami troche poprawic niz z mega dolem spac isc
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    November, fajny avatar:). Hmm, a czekolada ma to do siebie, że czasami zmienia stan skupienia...
    Aniu, cały weekend sobie folgowałam, wiem, ze jak teraz jeszcze coś pożrę, to jutro będę mieć jeszcze większego doła. Za dużo myślę o głupotach i stąd pewnie ten dzisiejszy nastrój...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    tudziez 'polozenie' :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Coś mi właśnie go przycięło po chamsku :P
    She, zmienia stan skupienia, ale zawsze lepiej, kiedy stan skupienia zmienia w buzi.
    jak to było o m'msach? rozpuszczają się w ustach, a nie w dłoni...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    aga w sąsiednim mieście BYTOM na niektórych budynkach montują takie kółeczka ( nie wiem czy na klej czy inny specyfik ) z tych kółeczek wystają dwa albo cztery hmmm jakby długie bardzo długie gwoździe...
  10.  permalink
    SH- jakie głupoty? Dawaj- poradzimy :) Nie gwarantuję,ze mądrze - ale co tyle głów... ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    aga zobacz ZABEZPIECZENIE PRZED PTAKAMI wejdź na ofertę handlową i zobacz opcję KOLCE!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    cholera, mam dyskotekę za oknem:devil::devil:
    wyszłabym na dach zobaczyć, gdzie dokładnie, ale jestem już w piżamie
    --
  11.  permalink
    Taaak? To ja nie widziałam takiego czegoś... Dzięki dziewczyny :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    aga tam od tamtego czasu nie ma narobione pod sklepami :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Lady u nas na nowo remontowanych budynkach (sady urzedy) tez takie kolce montuja
  12.  permalink
    Aga, po prostu nie umiem sobie kogoś wybić z głowy, choć wiem, że to jest łagodnie rzecz ujmując wskazane..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    a czemu musisz go wybić sobie z głowy? no chyba nie jest żonaty?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    She hmmm a musisz tego kogoś sobie z głowy wybijać ?
  13.  permalink
    No własnie...Musisz wybijac?
    To ten od auta słuzbowego? Gadaj nam tu szybko
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeApr 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Muszę, muszę niestety a może nawet stety, nie wiem czemu mnie tak wzięło wbrew logice. To nie ten od auta, ten od auta to mój eks facet. Wiem, że on nie szuka stałego związku i dlatego muszę się trzymać od niego z daleka, jeśli nie chcę się wpakować w tarapaty.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Sheh bo uczucia nie pojmują logiki :)))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    She nie szuka hmm może tylko tak mówi a rzeczywistość jest inna... znam taki związek, w zeszłym roku w końcu się pobrali :)) Faceci się boją!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    ja spadam. moj dziec dzisaij sie wsciekl i jojczy :(
    ide mezowi z odsiecza

    spokojnej nocy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    Ania spokojnej .... u mnie od paru dni burzliwa :((
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    ja też się kładę, padam, wszak wstałam przed 6
    dobranocki wszystkim
    --
  14.  permalink
    Ja jeszcze posiedzę, czekam aż Ahmed zadanie domowe odrobi:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    No to ja chyba mniej snu potzrebuje:) Kłade się ok 1, a wstaję o 6,30. Starośc? :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.