Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ufff zzjaialam sie jak glupia ale wszystko zalatwilam. w szpitalu udalo mi sie bez zgody lekarza zalatwic xero karty choroby, dobrze czasami sie pousmiechac do ludzi to problemow nie bylo i babka mi karte w rejestracji wydala. pozniej wypisanie Gabrysi z przedszkola i zalatwienie ze od maja smigamy do groty solnej a na koniec jeszcze w szkole bylam i ku mojej olbrzymiej radosci dowiedzialam sie ze dyrekcja na mnie czeka i pojdzie na moje warunki jesli zdecyduje sie wrocic. a moje warunki to max 22godz tygodniowo, lekcje nie dluzej niz do 12.30, nie dostaje wychowawstwa ani zadnej szkolnej 'fuchy' no i zamiast urlopow bezplatnych zastepstwa kolezenskie. no to teraz tylko kwestia terminow lekarskich i zgody niani no i sie okaze co dalej.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania cieszę się, że pozałatwiałaś to co zamierzyłaś pozałatwiać ;D
    Czyli co jednym słowem wracasz do pracy ?? :P
  1.  permalink
    Aniu, fajnie, ze udało Ci sie wszystko załatwić:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    zaraz zdechnę na nie wiem co mi jest.
    :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Izunia jednak do pracy nie wracam, moj dzisiejszy optymizm zostal zduszony w zarodku - wlasnie zadzwonila ta babeczka ze jednak nie da rady zostac nam z Krzysiem... siedze i rycze, :cry::cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    cortunia - o co chodzi, co ci doskwiera kobitko????

    Aniu - nie płacz kochana, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Może jeszcze się coś zmieni! Ściskam!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania, nie płacz :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    cortunia też fajny powód do zdychania :)) a tan na poważnie to co się dzieje ?

    Ania
    nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... nie smutaj się na zapas - może tak musi być?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Właśnie miałam sprawdzaną elektrykę w domu i 2 gniazdka mam do wymiany :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a właśnie nie wiem, jakoś mi słabo i dziwnie - nie wiem czy to ciśnienie czy cokolwiek innego - mam ochotę leżeć pod kołdrą inie wychodzić. dawno się tak dziwnie nei czułam. ale u mnie w domu epidemia wirusa panuje - więc to może być to :/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    cortunia tez może to być właśnie jakiś wirusek... do tego wszystkiego może spadek ciśnienia ?
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady - pewnie wszystko razem
    szlag by to trafił jasny
    o.
    --
  2.  permalink
    Tuniu, a jesteś w domu, czy w pracy?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a pewnie ze w pracy :)
    nie mam wyjścia - muszę być.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    cortunia - nie martw się, będzie lepiej tylko pomyśl o czymś przyjemnym. Np. opowiedz o swojej sukni, uwielbiam suknie ślubne i pamiętam jak 4 lata temu dokładnie o tym czasie odbierałam swoją suknię od krawcowej - zreszta pochwalę się - mój własny projekt! No dawaj opowiadaj, albo zdjęcia pokazuj!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    no Ja to suknię swoją pamiętam bardzo dobrze - taka brzydka była... nie miałam możliwości wybrać sobie taką jaką chciałam. Nie miałam szans na uszycie sobie wymarzonej. 14 lat temu jak brałam ślub wszystkie formalności musiały zostać zaplanowane w przeciągu 1,5 miesiąca! Bardzo bym chciała mieć sesję zdjęciową godną prawdziwej Panny Młodej :) Chciałabym mieć piękną suknię... mmm pomarzyć
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    no to pokażę
    jak zmierzyłam oryginał to upadłam na kolana i bym kupiła, ale właśnie przyjaciółka moja powiedziała, że nie ma mowy, bo materiał spódnicy do bani jest i zrobimy lepsza ;D :D

    raz
    i
    dwa

    kieca będzie szyta na wzór tej, przez moją przyjaciółkę, która ma pracownie krawiecką :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    aaaaaaaaaaaaaaaale piękna :))))))))))))))))))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania przytulam - brak słów ... Ale tak jak dziewczyny piszą - nie ma tego złego ;D

    Ja jestem wściekła - w mojej pipidówie nie ma porządnych fotelików dzieckowych - kasa jest a fotelików brak - wszystko jakieś takie bleee ... :devil::shamed::devil:
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    z tym że dodatki będa ciemno czerwone, nie granatowe jak tu ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    A ja miałam taką suknię jak sobie wymarzyłam - również szyta na miarę ;D
    Kurcze ale moda sukien zmienia się diametralnie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Izunia to trzeba na śląsk zawitać :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady a jak ja potem się zabiorę z 4-rema fotelikami aaaaa ??!! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Izunia tamte u mamy zostawisz :)) i przygotujesz do wystawienia na allegro i wystawisz a mama paczkę wyśle albo siostra :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Kurcze cortunia, ja nie widze zdjęcia, bo w pracy jestem i coś jest nie tak, możesz mi linka wkleić.
    Ja miałam śnieżno białą z czerwono-bordowymi haftami!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Izunia zostawisz rodzicom na pamiątkę:bigsmile:
    Ja do pierwszego ślubu też miałam szytą na miarę przez moją babcię krawcową, a do drugiego tylko skromny kostiumik.
    Wróciłam z pierwszego spaceru , ciepło ale wiatrzysko takie że głowę chce urwać.
    Ania a nie masz nikogo innego kto mógłby z Krzysiem posiedzieć, może jeszcze to co złe wyjdzie na tak.
    Te wszystkie przeciwności losu jak się zbierają to na raz, u nas póki co odpukać wszystko dobrze ale czasami jak się waliło to hurtem.
    Muszę załatwić sobie rodzinne ciekawe czy jak utracą mi dochody i napiszę podanko to dostanę, bo w tym naszym Państwie to już nic nie wiadomo.
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    IWA - linki dla Ciebie :

    http://b0.grono.net/168/230/gallery-48910150-500x500.jpg
    http://b62.grono.net/219/146/gallery-48910152-500x500.jpg

    zdecydowanie będzie śnieżno biała dodatki będą właśnie ciemno czerwone.

    w sumie to chyba wypadałoby się wziąć za szycie :D
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a jaka cena tej sukni,bardzo ladna::....
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Kurcze nie widzę tej sukieneczki! :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    IWA nie wiem jeszcze jakby ją tu wstawić, żebyś zobaczyła - bo link ten co wkleiłam jest na pewno bez logowania i na pewno nie trzeba miec konta na gronie zeby był widoczny :(

    suknia w Warszawie kosztowała koło 3000 zł, przeceniona na 2000.
    ale i tak będzie szyta bo materiał z którego jest spódnica zrobiona jest naprawde tandetny :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Cortunia najwazniejsze ze to bedzie keicka marzen... a Izunia ma racje moda zmienia sie nieslychanie szybko, jak ja wychodzilam za maz to same gipiury i atlasy w modzie byly ale na szczescie udalo mi sie kupic kiecke nie z blyszczacego materialu i z woalowa halka... smialam sie do meza ze jak nie znajde tego co chce to mi krawcowa z koronki uszyje... no a rok pozniej juz mega wybor przeroznosci byl
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Aniu nie martw się może się jeszcze wszytsko zmieni i znajdziesz kogoś porządnego do opieki nad Krzysiem. Przykro mi że Gabi znowu ma problem z uszkiem a Krzyś zlapał katarek.
    Cortunia fajna kiecka, moze reszta z nas wrzuci swoje zdjecia slubne i zobaczymy modę z lat poprzednich :wink:
    --
  3.  permalink
    Cortunia, suknia jest śliczna:)).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ja nie mam żadnego zdjęcia, na którym byłoby widać całość mojej ślubnej sukni.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    NR ja tez wszystkie najfajniejsze mam od pasa w gore chociaz i calosciowych nie brakuje ale te sa juz mniej 'ulubione'


    chyba wystrzele sasiadow w kosmos... cos piluja na klatce zamiast w domu sie zamknac i to zrobic. Krzys kilka razy sie juz wybudzil przez ten huk ale przyatakowalam go cyckiem tyle ze mi juz od tego wycia pily glowa peka :devil:
  4.  permalink
    dziewczyny ja swoja suknie mialam ecru ze złotymi dodatkami-bardzo lubie złoto ogólnie.
    jak znajde to wkleje wam foto...to było 4 lata temu wiec zdjecia gzies zakopane na dnie teraz na tapecie jest Pietrucha

    Lady-fajne krzyczaki kolorki mi sie podobaja
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ciacho widzę, że mamy podobny gust ;D ja również ślubowałam w sukni ecru, haftowaną złotą nitką ;D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania, mam parę zdjęć całej sylwetki z kościoła, ale ponieważ ślub brałam w lutym, to miałam na sobie jeszcze futerko i przez to góry nie widać. Trochę widać tył na zdjęciach z pierwszego tańca.
    Ogólnie sukienka była dość skromna, biała, dwuczęściowa - na sukienkę nakładało się gorset. Który potem mi przyjaciółka rozwiązywała, bo nie dało się w nim siedziec :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ciacho tylko jeden kolorek krzyczący ten drugi to już jest OK.. osobiście do niego dobrałabym zupełnie inny bardziej przybrudzony w fiolecie :) Córa wybrała to jej pokój niech pomieszka w kolorku... Pewnie meble troszkę wypełnią go a z czasem niebieskie roletki dokupimy i powinno być znacznie lepiej... na tym krzyczącym tle będą czarne motywy kwiatowe
    takie czarne
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ciacho a miałaś też podpinany tren ?? Ja miałam ;D No i cała suknia była dwuczęściowa - gorset+spódnica.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Hmmm Lady - córa będzie miała całkiem przytulne gniazdko do randkowania :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    do tego taka głowa stanie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    do tego ślicznie by wyglądało krzesło tego typu ale chyba nie do koloru szafy jaką będzie miała ...
  5.  permalink
    Lady, ale córcia będzie miała super pokój:)). A te wzroki to naklejki czy szablony?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    to naklejki można je w różny sposób naklejać nie koniecznie tak samo jak jest pokazane... Ja mam na przejściu kuchnia przedpokój czerwone trzy maki :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Mamy problem z ulokowaniem komputera a nie chcemy inwestować w nowe biurko jesli będzie miała sekretarzyk i coś takiego nam przychodzi do głowy
  6.  permalink
    Izuniu nie miałam trenu ale była w dwóch czesciach ,jak znajde foto to wkleje:)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady - a gdzie kupujesz takie super nakleiki na ściany???
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    IWA Ikea ... qrde obrazek nie chce wskakiwać
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    czy to prawda, że jeśli złoto brudzi skórę to oznacza chorobę???
    Od bransoletki mam brudną rękę - co chwilę myję ale to powraca a sama bransoleta jest czysta! Nerki mnie jedynie bolą i tak sie zastanawiam czy to nie ma nic wspólnego z tym...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.