Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    nie wiem ale mi czasem brudzi łancuszek na szyi...
    Al e fajna pogoda u nas,mogłoby tak bys w długi weekend bo ja sama zostaje z Piotrusiem:( tak to jest uroki bycia słomiana wdowa:)
    --
  2.  permalink
    Ja jadę do Wrocławia, moze wpadne na ulicy na moja drugą połówkę:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a mnie ból nerek powala z nóg powolutku i boję się co będize wieczorem....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    She życzę Ci tego z całego serca :))

    a u mnie w weekend szykuje się tylko pływalnia z Adrianą i dużo pracy w mieszkaniu - całym mieszkaniu w każdym kąciku :(
  3.  permalink
    ja tez Lady bede sprzatac -nie po malowaniu co prawda ale przyda sie:)
    --
  4.  permalink
    Lady, ja czekam na tapety, które zamówiłam, a później będę remontować pokój, nie mogę się doczekać:)), bo mój aktualny wystrój pokoju już mi sięopatrzył...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    u mnie o tyle fajnie, że zupełnie zrzuciłam w mieszkaniu tapety :)
  5.  permalink
    Ja chcę mieć na jednej ścianie, początkowo miałam mieć szablon, ale zmieniłam zdanie, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale sama wizja bardzo mi siępodoba:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a Ja właśnie powlekłam poszycie na materac wrrr --- raz w roku to dziadostwo piorę ale zabawa z rozebraniem i ubraniem niemiłosierna :(( teraz pachnie świetnie i jest czyściutkie aż miło!!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    A u mnie pada i jest szaro i zimno, ale nie zamykam okna i marznę...
    I pranie nie chce mi schnąć, chociaż wilgotność w domu raptem 45%, czyli raczej sucho.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Dronka współczuję tego bólu nerek - raz doświadczyłam ... Kobieto teraz się pilnuj aby nie było gorzej ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    NR u mnie za oknem widok ciężkich i szarych chmur wywołuje ciary - chyba zaraz lunie ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a u mnie ślicznie słonecznie ....
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Droneczko wspolczuje :grouphug:

    a mnie rozklada coraz bardziej
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    U mnie też jakoś szaro się zrobiło :( a ja mam pranie na dworze! Oby nie padało jeszcze z godzinkę to mi doschnie
    Byłam na spacerze i odebrałam wyniki dzieciaków - ogólnie ok Kuba podwyższone OB ale to co dla mnie najważniejsze TSH w normie. Jutro alergolog
    --
  6.  permalink
    U mnie też ślicznie, aż chce sie żyć:)). A ja walczę z leniem (zaczęłam księgować) i z głodem (zjadłam jabłko i mandarynkę)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    no a u nas padalo ze 3godziny a teraz w koncu sie przejasnia...

    a propos prania - wlasnie sie przekonalam ze firma gymboree ma ubranka dla dzieci niefarbujace - Gabrysia dorzucila granatowe dresy Krzysia do pralki z bialym praniem nastawionej na 60stopni :shocked::shocked::shocked: Mlody sie upackal (z moja pomoca) deserkiem wiec zdjelam ubrania i mowie Gabrysi zeby wrzucila do prania majac na mysli kosz z bielizna a ona... zatrzymala pralke z bialym, oczekala az blokada pusci i wrzucila dresy... ja dowiedzialam sie o tym dopiero wyjmujac pranie z pralki.. cale szczescie ze nic nie farbnelo bo bylby sajgon w domu bo swoje jedyne biale portki pralam :cool:
  7.  permalink
    Aniu, niezłą ta twoja Gabrysia:), dzieci to jednak mają pomysły hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Wrócę do tematu mleka - dziś w biedronce płaciłam 11,89 za Nan2
    Faktycznie jest nan3 ale niewiele sie różni od 2 i wcale nie jest bardziej kaloryczne, niektórych witamin i innych tam jest nawet mniej niż w 2... Chyba więc pozostanę na Nanie2
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ja osobiscie tapet nie cierpie,nawet scian kolorowych ,u mnie wszystkie sciany sa biale a mebelki kolorowe....
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Chciałabym pomalować nasze mieszkanko na jakiś kolor, ale małe mamy, a kolor jednak optycznie zmniejsza.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    jeju nie wiem co mam robić... znajoma mnie namawia do przyjazdu nad morze z Julcią ale qrde boję się z nią jechać w pojedynkę bo normalnie to 15 minut wysiedzi a to jednak kawał drogi jest.... nawet jakbym sama w nocy jechała to nie wiem czy jej się spodoba tyle godzin w foteliku... :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady ja chyba sama z dzieckiem bym sie nei zdecydowala... a Adriany zabrac nie mozezs? zawsze to ktos by razem na tylnym siedzeniu siedzial no i Tobie razniej by bylo... niby mozna postawic fotelik na przednim ale w razie skwierczenia Ty juz sie Julka nie zajmiesz
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania ze szkoły jej nie zwolnię nie ma mowy... ona powinna jak najmniej treningów opuszczać :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Foteliki i pozostałe urządzenia zgodnie z wolą ustawodawcy muszą odpowiadać wadze, wzrostowi dziecka i właściwym warunkom technicznym. Chodzi o to, aby dzieci przewożone w pojeździe były należycie zabezpieczone przez prawidłowe zapięcie pasów bezpieczeństwa. Równocześnie więc ustawodawca zabronił przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera oraz przewożenia poza specjalnym fotelikiem ochronnym dziecka w wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego.

    hmmm rozumie, że Julcia może w foteliku na przednim siedzeniu nawet jeśli jest poduszka powietrzna?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ja to za bardzo bojąca dupa jestem - i wcale nie bałabym się aż tak o maluchy - są spokojne w trakcie jazdy i napewno w grę by wchodziła podróż nocą - ale o tyle km jechać sama ;/ Zajechać bym zajechała pewnie z mapą w ręku i włączonym non stop radiem CB może po 2 dniach buauauaa :rolling:
    Zapomniałam dodać z duszą na ramieniu ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Izunia hi hi hi Ja tam się trasy nie boję ale tego jak Julcia będzie stękała i jęczała.... CB nie mam :( a czasami lubię też pobłądzić hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady a to ty teraz chcesz jechac? ja wszystko myslalam ze dopiero w wakacje.

    co do tego przepisu to z tego co mowil znajomy policjant to owszem fotelik moze byc zamontowany z przodu (ten kolejny przodem do kierunku jazdy) POD WARUNKIEM ze nie ma poduszki lub jest wylaczona
  8.  permalink
    jem pizze...kurde nie mogłam sie powstrzymac-jutro dwa razy dłuzej na basenie bede...
    --
  9.  permalink
    Ciacho, ja biały chleb zjadłam:-(, dwie godziny ćwiczeń na siłowni, a później obżarstwo:-(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ja tez chetnie bym cos zezarla .... najchetniej jakiegos pomidora czy winogrona czyli owoc zakazany :devil: no a w ogole tak naj naj najbardziej to wrabalabym jakies lody (krolestwo za sorbet) ale na takowe nie ma szans... no chyba ze wydrapie lod z zamrazalnika :rolling::tooth:
  10.  permalink
    Ja jestem napchana, ale najchętniej jeszcze bym coś w siebie wrzuciła, ehhh nie cierpię być przed okresem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania to powiedz koledze policjantowi, że nie ma mowy o wyłączaniu poduszki .. taka opcja nie wchodzi i nie przejdzie u policjantów!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady ale wiesz co moi znajomi wylaczali w serwisie w golfie a on jest wlasnie policjantem 'kraweznikiem' :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ten fotelik pierwszy też mógł być z przodu pod warunkiem braku poduszki...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ja też chcę lody, ale zadowolę się mandarynkami :smile:
    lody będą jutro
    podobno teściowa jutro zabierze małego, a mnie czeka cudowny dzień w bibliotece... nie mogę się doczekać, aż wsiąknę...
    --
  11.  permalink
    ja w swoim golfie nie mam opcji samodzielnego wyłaczenia podusxzki,ale ze mój jest po wypadku niedawnym to poduszki u pasazera nie ma jest tylko zaślepka-jak mnie policjant zatrzyma to mu pokaze ze nie ma poduszki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ciacho to macie schowek.... :))

    Primerka moja nie ma opcji wyłączenia poduszki. Julcia w Audi bez problemu śmigała z przodu a teraz na tyłach ale nawet dobrze...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania czyli w foteliku z grupy II może dziecko jechać z przodu pod warunkiem braku poduszki lub po jej uprzednim wyłączeniu... bo już zgłupiałam dzisiaj...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    a ja sie do meza smialam ze moge miec sorbet.. kompot porzeczkowy jeszcze jest lodu wyskrobie i jakie tanie lody a kalorycznosc to dopiero jaka super :bigsmile:
  12.  permalink
    no mam schowek,M chciał tam wstawic poduszke ale nie zdazył przed wyjazdem,wogóle namawiam go zeby mi zmienił auto na inne-teraz mam golfa IV w kombi i nei jest źle bo wszystko moge ze soba wziasc i wózek i fotelik ,ale przez kilka dni smigałam sobie Kangoo i o ile wyglad mi nie odpowieada to funkcjonalnosc tego autka mni e mile zaskoczyła.Szkoda tylko że Renówka ja wole niemieckie auta...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady - wg tego co mowil policmajtek KAZDY fotelik mozna zamontowac z przodu pod warunkiem ze nie ma poduszki lub jest wylaczona (wiem ze niektore serwisy wydaje nawet takie zaswiadczenie dla policji)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ok Ania bo nie wiedziałam do końca jak z tym fotelikiem w przedziale II - DZIęKI
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ja nie wiem jak jest w mojej Astrze II Kombi - nawet się nie przejmuję bo dwójki na to przednie siedzenie nie wcisnę a jedno mi po co hihihi :rolling:
    Chłopaki lądują z tył a obok czasem tatuś zasiada jak się nie boi ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ciacho Ja powiem Ci tylko tyle, że u mnie każde auto z wyjątkami małymi - NIE FIAT 126 i nie samochody białe!!! nie ma mowy!

    Jakiś czas temu mieliśmy renault clio i muszę CI powiedzieć, że z wielu aut to zdało najlepiej egzamin bezawaryjności!!!!
    Przerabialiśmy ich sporo a tym bardziej nie nowych tylko już takich przechodzonych...
    Mój teść ma od lat espace i też sobie to auto chwali a ono zarabia na firmę i codziennie jest na maksa exploatowane.

    Kocham też niemieckie - uwielbiam BMW :)) ale ze względu na ich popyt mówimy NIE...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja również lubię niemieckie wozy VW+Opel+Audi to jest to ;D

    Lady o białym aucie mi nawet nie mów :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    my mamy nissana micra i tez jest ok. w sumie ma lat juz hmmm 14 czy nawet 15 ale jak go mamy 3lata to tylko klocki bezpiecznik i olej wymienialismy :) no a olbrzymia zaleta jest to ze baaardzo malo pali
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Ania ale w dieslu ??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    nie na benzyne 3drzwiowy... pali 5l na 100km
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Lady - a jaki masz fotelik? Montowany przodem czy tyłem do kierunku jazdy? Bo jeśli przodem, to możesz montować przy poduszce.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.