Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia a orientacyjnie Sieradz to ile ma ludnosci??

    u nas o hipermarket walki trwaja - mali kupcy protestuja i niesteyt maja monopol na ceny. niektore rzeczy maja nawet 300% marzy narzuconej :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    ze sklepow z duperelami uwielbiam THIS & THAT :surfing:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Biedronki są ale małe i daleko, nie ma kauflanda a ja go lubię najbliższy w Ostrudzie i Iławie:bigsmile:podobno ma być, real jest Lidla widziałam w Mrągowie, Polomarketu niet, a Centrum handlowe Alfa to jest takie duże jak dwa empiki w Łodzi w Manufakturze
    A w gołonogu miałam pod nosem Plusa, Biedronkę, Lidla , Kauflanda i real o mniejszych sklepikach i rynku nie wspomnę.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia mój starszy syn tez uwielbia już planuje że w piątek idziemy po świętach Bozego Narodzenia był z żonem i zjeżdżał z tej sztucznie nasnieżanej górki i wogóle same ochy i achy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Aniu wiesz tu znalazłam fajnego linka ;D Sama teraz doczytuję :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    no i tak kobiecie dogodzic... Hoga narzeka ze za male, ja narzekam ze nic nie ma :) ja tam bym nawet male chciala :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Hoguś rozumiem hihii ;D Sama wzdycham jak tam jedziemy :P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No Ania nam się chyba nigdy nie dogodzi, ale fakt mieszkanie przez 20 lat w dużej aglomeracji robi swoje, mieszkam tu 4 lata i nadal jeszcze sie nie przyzwyczaiłam, nawet Jakub jak jedzie do łodzi to szczęśliwy bo dużo ludzi, coś sie dzieje i w ogóle.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia no to kurcze miasto sporo mniejsze niz moje (coooz byle wojewodzkie bylo) a jednak cos sie dzieje...

    a wieci ze ja mieszkam w jedynym ex miescie wojewodzkim gdzie nie dojezdzaja i nie dojezdzaly pociagi??? u nas tory sie koncza :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Hoga ja również 25 lat mieszkałam w Rudzie Śląskiej, teraz już jest lepiej, ale za diabła nie mogłam przyzwyczaić się do Sieradza ... :shamed:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ania - pytałaś, czy Cyryl usiedzi na puzzlach - raz, że nie usiedzi, bo się rozłazi, a dwa, że je rozmontowuje zanim się ktokolwiek zdązy obejrzeć...
    Ostatnio tylko trochę tych puzzli wystaje. Wczoraj rozebrał "A" całkowicie. Więc przyczepiłam "A" z powrotem, włożyłam literkę w środek, ale brakowało trójkącika ze środka litery. Szukałam i szukałam i nie mogłam znaleźć. Po jakimś czasie natrafiłam na ten trójkącik u Cyryla w buzi :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    My "na starość" zmierzamy zamieszkać w Wieluniu [rodzinnym mieście M] zupełnie inna mentalność a położone tylko 49km od nas ;D
    Ania Sieradz kiedyś był miastem wojewódzkim i wówczas zbudowano szpital i Policję hahahaha :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ja z marketów najbardziej lubię carrefour, bo mam dwa w zasięgu tramwajów spod domu no i są ładne i w ładnych galeriach, tesco też lubię, ale mam daleko, real i leclerc - też daleko, ale nie przepadam za nimi, czasem jak u teściów jestem, to robimy tam zakupy, a auchan przypomina mi dyskont. A jak mam iść do dyskontu to już wolę biedronkę :P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    ps. zostawić Was na chwilę, to naprodukujecie postów, że szok :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    NR ja lubie Arkadie i namawiam meza zeby przy okazji w poniedzialek tez zahaczyc :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Kiedyś pracowałam w Carrefourze w Arkadii (3 lata temu), heh, ale do tej pory mam tam znajomych i czasem jak się uda, że jakaś znajoma kasjerka na lodach stoi, to większe gałki daje :boogie:
    I arkadię lubię, bo w przeciwieństwie do tarasów - przynajmniej jest tam przestrzeń.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja mieszkam w jeszcze mniejszej mieścinie bo ok. 40 tys. ludzi.
    A mamy różne markety np. POLO, Kaufland, Intermarche, Albert, Leclerc, Plus, Biedronki x 2, a dzieckowe to są 4 sklepiki i mają różne rzeczy także tylko czasami muszę czegoś poszukać we Wrocławiu! Nawet buciki w normalnym obuwniczym są np. bartek, bartuś, dawid, mariquita itd. No i ostatnio otworzyli CCC - chyba zakupię Oliwci tam buciki takie wiosenno-letnie, takie do sukieneczki na roczek.

    Apropo - to my już wiemy, że roczek będzie u nas wyprawiany troszkę wcześniej, bo 25 maja z uwagi na fakt iż właśnie wtedy jest msza dla dzieci rocznych i wolę te pare dni wcześniej niż na koniec czerwca dopiero ( Msze roczne w ostatnią niedziele miesiąca są). Pozatym to jest znowu długi wekend (Boże Ciało) i chrzestny Oliwki będzie mógł do nas przyjechać na te kilka dni i być na uroczestości. Także imprezka w niedzielę, po Mszy obiadek, później tort i kawka i zabawa!:clap:
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny:))
    Ale mi sie dzień zaczął super. W pn umawiałam notariusza, jedna z jego sekretarek mi powiedziała, ze będzie na urlopie i wolne terminy ma dopiero od 20 maja, więc zadzwoniłam do innego, najwcześniejszy termin miał na 12, no to dzwonię do klientki, i mówię, ze umówiłam u tego bo tamten jest na urlopie. Okazało się, ze ten u którego umówiłam akt jest jej znajomym i udało jej się umówić termin na 9 maja, bo powiedziała mu, ze tamten jest na urlopie. Ten jej znajomy umówił ją na wcześniejszy termin, ale powiedział jej, ze nic nie słyszał o tym, ze tamten notariusz jest na urlopie, no i baba zadzwoniła do mnie i z japą, ze ja okłamałam, i tłumaczę jej, ze tak mi tamta sekretarka powiedziała, a baba swoje. I dzisiaj zadzwoniłą do mojego szefa że niby ja ją okłamałam, choć przeprosiłam krowę. Tyle dobrze, ze ja to szefowi już wcześniej powiedziałam, babie powiedział, ze wyciągnie z tego konsekwencje, a mi później, ze mam siękrową nie przejmować;p, ale wkurzona jestem na maksa, bo nie mam w zwyczaju kłamac, a notariusza ciężko było umówić własnie przez to, ze babsko za późno dokumenty dostarczyło, a teraz wszystko niby jest moją winą...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    NR mowisz lody.... oooooj juz mi slinka cieknie na mysl o GRYCANie :)

    a propos mszy za dzieci roczne - w naszym regionie niczego takiego nie ma
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Sheh kocham takie mendy :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    She dobrze jest się wygadać :P
    Nie martw się !!

    Ania u mnie są msze roczkowe - któraś tam niedziela w m-cu - my z kolei byliśmy na mszy którą zamówiła teściowa w intencji pierwszych urodzin :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No o tym juz pisałyśmy, u nas jest na roczek taka msza zbiorowa i na koniec podchodzi sie do ołtarz i jest specjalne błogosławieństwo dla dzieci - dla każdego z osobna i dzieci dostaja obrazki i życzenia urodzinkowe!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    U mnie w kościele nie ma czegoś takiego, ale może za rzadko chodzę na msze do swojej parafii.
    Jak byłam w poniedziałek u proboszcza myślałam o tym, żeby zamówić Cyrylowi mszę, ale nie wzięłam pieniędzy żadnych.
    --
  2.  permalink
    U mnie są takie msze roczkowe, chyba w trzecią niedzielę miesiąca, jeśli mnie pamięćnie myli...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    moje dzieci w koncu sie wyspaly i szalenstwa w toku... kurcze szkoda ze taka brzydka pogoda i nie ma jak isc sie spacernac. moze po poludniu sie cos polepszy
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    U mnie właśnie brzdące wstały po drzemce 1,5h - baterie naładowane więc dawaj do boju ;D
    Pogoda u nas się klaruje - właśnie zaświeciło słonko, musiałam rolety obniżyć bo maluchom po oczach świeciło :P
  3.  permalink
    moje dziecko ucina sobie krotkie drzemki dzisiaj.teraz głaskałam go po pleckach a on trzymał kotka i zachwile patrze a on spi tak fajnie przytulony do niego.wiem ze to nie ten temat ale wstawie i potem usune

    nie mogłam sie powstrzymac zeby nie pstryknąc
    Image Hosted by ImageShack.us

    --
  4.  permalink
    Jaki słodki:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ciacho takie widoki są przepiękne ;D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Jak dzieciaczki tak spią sa przesłodkie, nawet te starsze ale jak wstaną to małe psotniki, ale przecież nie będą wiecznie spać. Ciacho przesłodki:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    dzieki dziewczyny ,no jak śpi to faktycznie słodki anioł a jak tylko wstanie to sam nie wie czego chce ,krzyczy drapie mnie,szczypie ślini i takie tam ale Wy to przeciez wiecie...tez tak macie...:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    aaaaaaaaaaaaaaaaa jesteście niepoważne 88 postów jak Ja je mam przeczytać kiedy mam ręce pełne roboty ?

    CZEść KOBIETY :))

    idę dalej sprzątać całe mieszkanie - jestem na etapie - łazienka zrobiona teraz okna :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Dronka a co tak pucujesz to mieszkanie - spodziewasz się gości ?? ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    hej ,kobitki,ale rozmowne jestesci a ja czasu nie mam...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Oooooooooooooooooo, chyba ładna pogoda wygoniła dziewczyny na spacerki, bo nikogo nie ma!
    Ale wam dobrze, ja jeszcze 2 godzinki i długi wekend!:clap::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    a ja czekam na kolezanke... 5min temu zadzwonil domofon i myslalam ze to ona a tu skucha tylko spoldzielnia do dachu :P


    mam pytanie - czy ktoras z was ma moze silikonowa blache do pieczenia ciast? chce kupic sernikowa jakas bo ta ktora mam metalowa jest g... warta
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    AniaM ja mam 2 keksówki i 1 do muffinek
    kupowałam na allegro - i jak dotąd nie narzekam
    są boskie :D
    --
  6.  permalink
    Ja dzisiaj mam nadgodziny, pewnie wyjdę z pracy koło 18:30:-(. Mam nadzieję ze to przynajmniej płatne nadgodziny będą.... Po pracy na siłownię biegnę, choć pewnie lenia dzisiaj będę miała, a później do babci - szyła mi kostium, z tego co mówiła jest jużgotowy, ciekawe jak wyszedł...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    She chociaż plus tego, że nadgodziny płatne ;D
    A jaki kostium kazałaś sobie uszyć - czeka Cię jakaś uroczystość ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Cortunia dopiero się dopatrzyłam, że na suwaczku śmigają dwie obrączki - tzn. jedna śmiga do drugiej :D
    Masz już stresa przed Wielkim Dniem ?? ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    no wklej fotke kostiumu ...
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia - no śmigają - ale stresa nie mam
    jeszcze

    :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Jejku ja pamiętam, że stres był, ale ja dostałam głupawki - M mnie rozśmieszał podczas składania przysięgi małżeńskiej no z końcowym efektem parsknęłam śmiechem ;D Fajnie jest tak powspominać !!
    Mnie najbardziej stresowała pogoda - bałam się, że będzie lało a tu 23.10.2004 świeciło pięknie słońce - jednym słowem piękna złota jesień i ciepło było - około 17 stopni ;D
    Padało dopiero w niedziele wieczorem :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    A moja koleżanka brała ślub w lipcu i lało jak z cebra - szkoda mi ich było ;D
  7.  permalink
    Ewa, jak nie zapomnę to zrobię jutro fotkę i wkleję:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ja brałam właśnie w sierpniu i lało tak strasznie, że przez rondo przed kościołem nie mogliśmy przejechać, bo by do samochodu wlała się woda i musieliśmy objechać inną drogą. Ksiądz powiedział nam, że to wróży urodzaj dla małżeństwa, bardzo goraco nie może być bo to by oznaczało suszę - ale sobie wymyślił - co??? :wink::bigsmile:
    Ale najpiękniejszy moment to był jak po zakończeniu Mszy, organy graja Mendelsona, a my wychodzimy i w tym momencie zaczyna świecić śliczne słoneczko, moi znajomi i rodzina mówią do tej pory że to wyglądało ślicznie, było brzydko jak wchodziliśmy do kościoła, a jak wychodziliśmy to było już przepięknie.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    ja jestem oazą spokoju, Ł też :)
    jedyne co mnie martwi to autokar dla gości, ale może coś się uda :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia my tez mielismy najladniejszy dzien w pazdzienriku... dzien wczesniej padalo a do slubu jak szlam slonce i o polnocy w kiecce pod sale wychodzilam :)


    Cortunia mogalbys wkleic linka do tego sprzedawcy? bylabym dzwieczna
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania - proszę :D
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2585052
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    wielkie dzieki Cortunia

    to jest cos czego szukalam
    ds
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.