Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    ale się boję ... cały dziionek dzisiaj leżę w łóżku! kości mnie już od tego bolą wylegiwania się....

    Będzie dobrze :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Lady w sytuacji jak twoja jesli nie uda ci sie pogadac z Twoim lekarzem do jedz do szpitala, powiedz co sie stalo ale nie mow ze wczoraj tylko ze dzisiaj i oni MUSZA cie przyjac, jesli nie zechca to niech ci dadza to na pismie, przepis jest ze ciezarnej nie mozna odmowic nawet jesli by tylko chciala posluchac tetna dziecka. Nabywalam sie po patologii ciazy wiec jesli idzie o takie rzeczy to jestem pewna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Ania hahahha jesteś niesamowita :)) dobrze, że jesteś :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Lady no wiesz ja po prostu jestem wyszczekana i cholernie ciekawa :) wszystko zawsze sie musze wywiedziec i kiedys myslalam ze to wada a teraz jednak w iwelu przypadkach okazala sie ta dociekliwosc zbawienna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Aniu Ja tez dociekliwa i upierdliwa w dociekaniach ale dział medyczny to moja gorsza strona :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    Będę brała Duphaston co 8 godzin 1 tableteczkę! i wierzę, że on pomoże i będzie wszystko OK :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    jak tam przygotowania do świąt :))

    Ja właśnie w trakcie robienia uszek...

    Kapusta już się gotuje

    Wieczorem rybka w sosie greckim....

    Jutro córa z mężem poodkurzają a Ja zobaczę bo może pomyję podłogi...

    i tak małymi krokami do przodu :))

    aaaa i jutro makóweczki mnia :))
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    Lady - czekaj , czekaj , ..... czy ty aby za bardzo sie nie przemęczasz ? I jeszcze o podłogach piszesz . Dziewczyno , gdybyś nie była w ciąży , to byś klapsa dostała . Nono , Ty masz sie cieszyć świętami i odpoczywac , niech inni członkowie rodziny tym razem je uszykują . Zdrówka i całuski.:kissing:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    Lady! Nie myj podłóg!!!! Bo w tyłek dostaniesz!!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2006
     permalink
    Lady czys Ty oszalala!!!!!!! myslalam ze mialas juz nauczke zeby sie nie przesilac a ty dalej chcesz wariowac. Mycie podlog zostaw corce - pokieruj ja najwyzej slownie jak to sie robi ale sama ani sie waż je dotknac bo.... bedziesz miala ze mna doczynienia :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    Biedrona wleje Ci i to solidnie (ciężaróweczka może chyba dać klapsa ciężaróweczce) - masz odpoczywać a nie szaleć !!

    Ja wczoraj poszłam na "małe" zakupy i wróciłam zjechana jak nie wiem co. Jeszcze teraz boli mnie kręgosłup i brzuszek :( Dziś leniuchuje i robię bardzo niewiele, przynajmniej narazie, popołudniu może poczuję się lepiej to wezmę się za coś. Teraz odpoczywam. Najbardziej chciało mi się śmiać z męża który wczoraj (i dziś już też) ciągle powtarzał - to zostaw tamtego nie rusz, siadaj, to za ciężkie, ja to zrobię... szok. Jak wracaliśmy z zakupów ja niosłam tylko jakiś kilogram a on jak wielbłąd :bigsmile: I jak nie kochać takiego faceta :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    AND hahah mój tez mnie ostatno szokuje swoim zachowaniem! Nie znałam go takiego a jesteśmu dopiero hmmm 13 może 14 lat :))
    Z domku nie wychodzę, jak coś zrobię to za chwilę bęc i w łozeczku sobie leżę :))
    Kobiety robić też coś muszę - bo moje kości zaczynają się prosić o jakiś ruch - maleński ale ruch :))
    Gotuję barszczyk cały wieli garnek - potężny garnek bo i uszek jest duuuuużoooo :)) potem zrobię tylko makóweczki a rodzinka zabierze się za smażenie rybki - bo zapach mnie zabija :(( hmm cebulę też pokroją to nie będę musiała ryczeć a oni się trochę pomęczą :)) ( no tak to się nazwywa wredne wykorzystywanie )

    Podłogi hmmmm ach te nieszczęśliwe podłogi! Córa z pewnością powalczy z odkurzaniem a Ja pomyję! to żaden wysiłek zważywszy na świetnego mopa jakiego mam :) Ja tylko będę z nim tańczyła hi hi hi powolutku :)) - rozruszam kości :))

    Jeszcze choinka - zawsze zakładałam gwiazdę - tym razem nie ma mowy bo jest wysoko - zrobią to domownicy no i stroić oni będą a Ja narzucę anielski włos :))


    Piszę tak sobie i piszę a jak u Was przedświąteczne przygotowania!? co dobrego pichcicie na stół :)) jakie pyszniutkie wypieki?
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    Ja spedzam wigilie u dziadkow MM . Prawdopodobnie pojadę tam jutro rano , żeby pomóc w przygotowaniach . A co do dań , to teściowie i ciotka coś przygotowują , babcia też trochę i cała rodzina zasiada do stołu. Na nas młodych na razie ten obowiązek tradycyjny nie spada . Co roku robiłam z babcią pierogi , ale w tym roku już sa zrobione , więc przynajmniej pojade rano i przygotuję reszte , stoły , posprzatam itp., bo jakoś inni nie mają na to czasu . :bigsmile: MM jutro do pracy , wraca dopiero o 18.00 , no i w Boże Narodzenie też niestety pracuje . Tak więc te świeta trochę dziwne , z dala od mojej kochanej rodzinki i prawie bez MM. A tak szczerze to wcale tych świąt nie odczuwam. :sad:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    mona poczuj je w serduszku to i Twoi bliścy je odczują! ciesz się świętami bo kto wie czy w takim gronie jak teraz jeszcze zasiądą.... Mona warto się cieszyć!
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    Może dlatego taki smutek , bo to pierwsze święta bez mojego taty i w dodatku tak daleko od rodziny . Ale postaram się mimo wszystko cieszyc , bo wiem że tata będzie z nami mimo wszystko.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    mona - znam to uczucie! bo chociaż taty nie ma mojego już 11 lat bardzo za nim tęsknię! czas goi rany ale u mnie to gojenie trwa jednak bardzo długo....

    mona - pamiętaj o żyjących!


    Życzę Wam nadziei,
    własnego skrawka nieba,
    zadumy nad płomieniem świecy,
    filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
    piękna poezji, muzyki,
    pogodnych świąt zimowych,
    odpoczynku, zwolnienia oddechu,
    nabrania dystansu do tego co wokół,
    chwil roziskrzonych kolędą,
    śmiechem i wspomnieniami.
    Wesołych Świąt!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 23rd 2006
     permalink
    tak niewiele dzieli Nas od tego szczególnego dnia, kiedy rodzinnie zasiądziemy do Kolacji Wigilijnej...
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeDec 24th 2006
     permalink
    Buu... :( niepokojące wieści, Biedronko.. a ty jeszcze konno chciałaś....:confused:
    Mam nadzieję, że te plamienia to jednak nic poważnego. Pilnuj się!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2006
     permalink
    Pilnuję się i wszystko się stabilizuje z każdym dniem :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 26th 2006
     permalink
    Jak się mają Wasze brzuszki po świętach :)) ?

    Mój przejedzony i o dziwo czuję się całkiem całkiem :)) delikatnie mnie mdli ale da sie wytrzymać :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 26th 2006
     permalink
    Witaj Lady :) własnie troche nadrobiłam tego wątku :) i widzialam twoja dzidzie :)) a ty widzałas moja ??:) a moj brzuszek zrobił mi prezent na swieta i sie zaczał powiekszac :)) kochane malenstwo :) i to nie z powodu objedzenia bo sie nie objadam jem jak zawsze :))
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 26th 2006
     permalink
    Jak rodzina zareagowała na Twoją czerwoną kokardę?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    Kfiatuszku a gdzie mogę zobaczyć Twoje maleństwo? Ja też chcę widzieć je :))


    Amazonko u mnie na Wigilii tylko mama była :)) powiedziała, że bardzo ładnie pasuje do Świątecznej kreacji :)) bo ozywiła biel z czernią :)) a wstążka była szeroka o pięknym kolorze czerwieni :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    Amazonko właśnie spoglądam na TVP2 na program o koniach w różnych dyscyplinach ... właśnie leci o rodeo - niemożliwe to jest :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    Super, co to za program?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    Lady widac nie zagladasz do watku przyszłe mamusie :)) wysle ci linka :)) oto moja usmiechnieta kruszynka :)

    http://foto.onet.pl/dpov8,so4qqq408hqs,5z0do,u.html?D=1
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    kfiatuszku no masz rację :( ale dziękuję za linka :)) już wchodze na niego :))


    Amazonko musiałabym spojrzeć na program TV ale niezłe ciekawostki o koniach :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    kfiatuszku ale leniuszek z maleństwa - leży sobie brzusiem do góry :)) kochane maleństwo :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    jupi testuję możliwość wklejania suwaczków :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    szkoda tylko ze nie mozna tych suwaczkof miec pod kazdym naszym postem cio ??:)


    Lady ja nie wiem czy taki leniuszek :P jak sie wyginał na tym badaniu :P ale se lezy do gory brzusiem to fakt :P a niech se lezy jeszcze sie w zyciu nameczy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    kfiatuszku mój jak zobaczysz to buja w obłoczkach :)) - na zdjęciu odnosi się takie wrażenie :))

    no szkoda, że tu nie ma możliwości suwaczkowania :))

    Jesio znikam spać bo jakoś z żołądka mi źle i niedobrze i może jak zasnę to do rana przejdzie to co męczy buuuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 27th 2006
     permalink
    oj czas przygotować się na powitanie Nowego Roku :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 28th 2006
     permalink
    Jesio jeszzcze się dobrze nie obudziłam a już jestem zmęczona i śpiąca :((
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 28th 2006
     permalink
    Nie jesteś jedyna...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 28th 2006
     permalink
    Amazonko ale jako jedna z niewielu poszłam dalej spać i właśnie przed chwilką wstałam :))

    gorzej niż chora :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 29th 2006
     permalink
    a w sercu mi gra biała zima na śląsku :)) co by tak do Nowego Roku się utrzymało biało :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 29th 2006
     permalink
    a u nas w podlaskim 5stopni ciepla i nawet platka sniegu nie uwidzi... ja tez chce w koncu troche zimy!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 29th 2006
     permalink
    Ja też chcę zimę! Śnieg, mróz i słoneczko ta pochmurna pogoda mnie dobija!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 29th 2006
     permalink
    Na Dolnym Śląsku śladowe ilości śniegu, niebo 100% zachmurzone jak gdyby na dalsze opady, temperatura tuż powyżej lub tuż poniżej zera st.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 29th 2006
     permalink
    wróciłam z miasta brrr zimno mi byłó :( śnieg jest ale to nie jest to co powinno być w zimę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 29th 2006
     permalink
    co poza sucharkami nie działa mdląco? jesio jestem zmęczona faktem, że jak coś już zjem to potem nic nie zrobię w domku a jedynie mogę od razu wchodzić do wyrka...POMOCY!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Serduszko mnie boli i jest mi smutno!

    Miałam bliską znajomą jak ona mnie potrzebowała ale kiedy Ja jej potrzebowałam - znikała!

    Nie rozumię czasami ludzi albo to Ja mam takie skomplikowane myślenie!

    Nie ważne - było, minęło, pozostał smutek..... i wspomnienia!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Ania M uduszona za narobienie mi smaka na wieśmaka :)) jesio ale mi slinka leci :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Lady wydeleguj meza po WIEŚKA :)
    ja jeszcze sie turlam ale mam wrazenie ze zaraz pekne z wielkim hukiem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    a mi dzisiaj wieczorem graja przeboje z lat 80tych, maz wrzucil plytke i spiewa a wlasnie z dedykacja dostalam Lady in Red... moja ukochana piosenke... no no jak juz dzisiaj tance przytulance sie zaczynaja to co bedzie jutro :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    wow Lady in red is dancing whit meeeeeeeeee :)) też to lubię i tez mi się to z moim nickiem kojarzy poza biedronką :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Ladybird, możesz zajrzysz też na mój wykres?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Amazonko u ciebie pełny spokój panuje ale z przyjemnością :)) czyżby jakaś niepsodzianka ??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Yyy, tego spokoju jest aż za dużo. Temperatura cały czas niska, zastygła, nie ma skoku! :-(
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.