Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No dobra dziewczyny, to ja się żegnam i do usłyszenia tym razem z domku!

    HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    IWA no to biegnij do Oliwki - do zaklikania ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    My ślub braliśmy w sierpniu i było bardzo ładnie i ciepło w "nasz" dzień, a tak prawie cały sierpień padało i dzień przed i dzień po ślubie też lało
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Cortunia a powiedz mi jeszcze - dluga jest zywotnosc tych blach... te metalowe ok 17zl kosztuja i starczaja gora na rok. jest szansa ze taka posluzy dluzej?

    IWA - no to samych uciech w weekend :wink:
  1.  permalink
    Ehh, jeszcze tyle muszę tutaj siedzieć, chyba z nudów umrę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    NR mówisz że pracowałas w Arkadii no popatrza ja na Bemowie hihihih a w jakim dziale?
    Wreszcie nadrobiłam zaległości w czytaniu.... pozdrawiam Was i znowu jutro znikam na 4 dni pewnie jak wrocę to się nie doczytam....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    My już po testach. U Kuby wszystko ok. U Gabi dziwnie :/ wyszło jej że jest uczulona na kurczaka i pomidory. Skąd ten kurczak nie wiem - nigdy nic jej po nim nie było. Pomidory to moje ostatnie odkrycie no ale czemu nie wyszły orzechy na które na pewno jest uczulona?
    Za tydzień mamy testy na wziewne - zobaczymy co one pokażą :/
    --
  2.  permalink
    A ja jeszcze w pracy siedzę juz mnei kręgosłup od tego boli, mam nadzieję, ze chociaż na siłowni mało ludzi dzisiaj będzie, bo jak jeszcze tam będę musiała czekać w kolejce na bieżnię i step, to chyba padnę dzisiaj...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Oj She współczuję tego siedzenia - pewnie czas Ci się dłuży niemiłosiernie ;D
  3.  permalink
    Jak widac, posty nawet podobne piszę, ehhh, nienawidzę takiej bezczynności...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    a Ja uporałam się z myciem okien, luster na odcinku 3,5 metra, podłóg, kurzy i teraz tylko jeszcze pozostaje skręcić do końca szafę Ady i powkładać cały ten jej bałagan... Moje pomieszczenia na szczęście są czyściutkie i pachnące mmm aż miło.... wieczorkiem skończę zabiegi pielęgnacyjne :) pościel, pranie pochować :) Jutro zacznę weekend w ładzie i składzie to mam też wielką nadzieję, że i Ja będę spokojniejsza!
  4.  permalink
    Lady, ja dzisiaj będe chyba miałą nocną szychtę - muszę pokój ogarnąć, i w ogóle w domu posprzątać no i spakować sie.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Lady az ci zazdroszcze tego sprzataniowego zawziecia.... ja nie nawidze sprzatac i dostaje szalu jak przychodzi mi to orbic... no ale kiedys trzeba zwlaszcza ze spodziewam sie w piatek gosci :)

    Sheh - mi sie cos dluzy ta ostatnia godzina w oczekiwaniu na meza.. mam nadzieje ze w silowni bedzie chociaz po twojemu. no a nadgodziny mam nadzieje ze albo platne albo bedziesz mogla sobie "odebrac" w ramach urlopu

    And nie jestem pewna czy dorbze pamietam ale kiedys cos czytalam w art o alergiach ze jak wychodzi uczulenie na kurczaka to moze byc jakies utajone na bialko ale nie dam sobie glowy uciac. a na orzechy mieli chociaz odczynnik? u nas wiem ze w pakiecie podstawowym nie maja
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    PYTANIE TECHNICZNE

    czym i jak czyscicie klawiature? bym ja odkurzyla ale jest dosc mocno eksploatowana i ma z 1.5roku wiec sie boje ze jakies literki mi odleca... rozbieralyscie kiedys na czesci pierwsze moze??
  5.  permalink
    Aniu, a jaką masz klawiaturę?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No tak Lady - przecież Ty miałaś mini remoncik - no to się spisałaś na medal ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Sheh - bezprzewodowa :tooth: tylko nie wiem czy o to ci chodzi hehehe
  6.  permalink
    Bo wiesz, te starsze to rozbierać sie da na części, ale z nowymi róznie bywa; ja w biurze jedną zepsułam, bo chciałam ją rozebrać i wyczyścić.... Muszę sprężone powietrze kupić
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    AniaM: a na orzechy mieli chociaz odczynnik?
    tak Aniu mieli i to 2 lub 3 orzechy były i buu. Obawiałam sie że szybciej mączne (gluten) wyjdzie - no nie wiem czekam na nastepna wizytę a potem pediatra i zobaczymy :/ Chociaż alergolog patrząc na Gabio i jej poliki od razu stwierdziła że to zmiany alergiczne

    Co do klawiatury - taką zwykłą najzwyklejszą rozbierałam całą - była uszkodzona i nie zależało mi na niej -> po wyczyszczeniu działają wszystkie klawisze a syfu było co niemiara :/ (to co nie działało nie naprawiło się niestety)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Aniu a4tech bezprzewodowa przeżyła rozkręcanie u kolegi - ba on mi nawet tłumaczył jak sie podlutowuje coś tam w myszy - ale tego nie robiłam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    And no ale najwazniejsze ze macie juz staly kontakt z alergologiem i gabrysia bedzie pod opieka specjalistycznej poradni. ja na alergie lecze sie od 25lat wiec wiem jakie to wazne zeby byc pod kontrola dobrego lekarza a nie patalacha...

    a co do klawiatury kurcze to moja nie wiem czy z tych starszych czy z nowszych w kazdym badz razie juz z tych multimedialnych co to przyciski ma do roznych fukncji wlacznie z muzyka... to moze jej rozkrecala nie bede... kiedys kolezanka cos mowila o czyszczeniu wacikiem do uszu nasaczonym w spirycie myslicie ze to cos da? a przeglad kanapkowo ciastowo chipsowo jakis tam po prostu wystukam trzymajac ja do gory nogami chyba :cool:
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu, ja tak właśnie wystukuje wszystko z tej biurowej, bo w pracy jem przy kompie (wiem, wiem, nieładnie:D), a w domu mam laptopa, to staram sie trzymac napoje i jedzenie z daleka od komputera, bo już mnie kumpel uświadomił, ze jak tam klawiaturę zaleje, to będzie źle...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    jeśli klawisze same nie wypadają to odkurzacz ich nie wciągnie (moja jest odkurzana raz w tygodniu) Wacik trochę podczysci ale może być i tak że ściągnie sie watka (porobiło mi się tak) ale zawsze dobre i takie podczyszczenie niż żadne ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ania Ja biorę do łazienki i nad kabiną przewracam do góry nogami ( klawiaturą na dół ) i stukam aż okruszki wylecą a poza tym przecieram szmatką wilgotną! ... tak samo robię z notebookiem z tą różnica, że pędzelkiem wyganiam nieczystości :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ania co do sprzątania to uwielbiam to robić tylko nie znoszę jak mi się ktoś krząta pod nogami :)) a tak to bym mogła sprzątać dzień i noc... Niestety przy mojej rodzince to czasami też się wściekam bo oni są moją przeciwnością uwielbiają bałaganić
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Aniu ta jest rozkręcana u znajomego i w myszy lutowany co jakiś czas prawy klik. Ja narazie nie jestem jeszcze aż tak zdesperowana by to robić - jeszcze działa mi
    http://www.format.home.pl/www/OPTIMA.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    oooo pedzelek... nie pomyslalam zeby tego uzyc....

    a wiecie... moja koelzanka ma jakies dziwne palce bo... po 3 miesiacach uzytkowania sciera literki na kazdej kalwiaturze. kupuje juz zastepcze literki i znowu wyciera, mowilam jej zeby poszla na jakies badania ale stwierdzila ze nie podjzie do lekarza i nie powie ze wyciera literki bo ja wysmieje... slyszalyscie o czyms takim??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Co do alergologa cieszę się że ta pani dr jest lepsza od tej co byłam w tamtym roku. Ale to z polecenia innego pediatry. Najbardziej właśnie się cieszę z pediatry - bo ta pani dr jest konkretna i rzeczowa.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    hahaha ja myślę że to zależy od klawiatury i farby na niej - w laptopie starłam kilka liter a tu od ponad 2 lat żadnej jeszcze (lekko alt jest przytarty ale naprawdę lekko)
    --
  7.  permalink
    Aniu, mi w laptopie się starła część literek, a mam go od wakacji, a w pracy na klawiaturze więcej klikam i się nie starły, dziwne
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    kolezanka sciera w kazdej jakiej nie kupi. nawet takie ktore ktos jej oddal uzywane i bez starc ona zalatwiala do konca... u mnie tylko Z ulega "znieksztalceniu" :P
  8.  permalink
    u mnei nie ma już k i l, nawet nie wiem, kiedy się starły:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No proszę jaka kosmetyka sprzętu komputerowego ;D Podoba mi się to z punktu widzenia informatyka :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia no to moze cos doradz a nie tylko ma ci sie podobac :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Ja kiedyś użyłam pompki od roweru na odkurzenie - sprawdzony pomysł i działa ;D
    Teraz jednak sprężone powietrze no i nie jadam i nie pijam przy kompie - gonię nawet męża :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    no niestety ja jem i piję wraz z moją klawiaturą czasami :shamed: jedynie nad laptopem nie jadłam bo świadomość że nie mój jakoś mnie stopowała
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Na kompach się nie znam, klawiaturę przecieram szmatką i wystukuję okruszki, sprzątać lubię ale jak nikogo nie ma w domu obecnie jak wszyscy łażą nienawidzę ...
    mam pustą lodówkę. M dopiero wrócił T spała dzisiaj 40 min i 20 ! Reasumując - uchlałabym się.....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    ooooo chętnych brak do gadania no to chyba spadam...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Magg: Reasumując - uchlałabym się.....
    ja też
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Weronika łaskawie zasnęła około 15,40 i po godzinie już była na nogach wrrr teraz zajeła się czymś - siedzi na podłodze i czyta gazety
    --
  9.  permalink
    A ja nadal siedzę w pracy, świra zaraz tutaj dostanę..... A chciałam być o 19 na siłowni, ehh co za dzień, jak kasy za to nie dostanę, to ich chyba powybijam...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    a ja idę do łóżka, przytulić się do dziewczynek i obejrzymy razem dobranockę (może nie zasnę)
    --
  10.  permalink
    Wow, juz dobranocka,,, Ale ten czas leci,a jaka bajka dzisiaj? Ja ostatnio jestem troszkę do tyłu jeśli chodzi o bajki
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    And a Ty byłaś dziś u tego gina ?? ;D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    And :kissing::hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Tak Izuś byłam - relacja gdzieś pod wykresem
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    OK lece ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Magg ja sie chetnie przylacze :thumbup: w prawdize rano Krzysko pospal dluzej ale Gabrycha daje mi wycisk nieziemski...

    Izunia ja sniadanie obowiazkowo przy kompie no i czasami Gabrysia tez jakies ciacho podjada grajac w bystrzaka... a swoja droga zlozylismy jej komputer ze zdobycznych czesci, ma go u siebie w pokoju ale grac i tak przychodzi do nas :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    U nas dzieci mają też kompa z części i mają go tylko dlatego że w naszym za mocno broili :( Gabi uwielbia grać w Sokratesa - i to jest jedyna gra w którą gra a Kuba wiecej gierek lubi ale lubi i pisać

    Bajka dzis głupia - Świat małej księżniczki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    to co dziewczyny po wirtualnym wscieklym ???

    ds
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.