Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Wściekły pies

    Przepis na: 1 kieliszek

    Składniki:
    30 ml wódki
    20 ml soku malinowego
    5 kropel Tabasco


    1. Na dno kieliszka wlać sok malinowy
    2. Po ściance kieliszka wlać ostrożnie wódkę, aby nie zaburzyć konsystencji
    3. Musi być widoczna granica między sokiem malinowym na spodzie, a wódką
    4. Dodać 5 kropel Tabasco
    5. Wypić jednym ruchem
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    na zdrowie...pije...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Wirtualnie chyba mogę pić? Więc piję i poproszę podwójna porcję
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    ale znalazlam przepis... nazwa szalenie wymowna ale hmmm po takiej mieszance to chyba faktycznie jak ZOMBIE sie wyglada :P

    Zombie
    Przepis na: 1 drinka

    Składniki:
    20 ml białego rumu Bacardi
    20 ml złocistego rumu Bacardi
    20 ml rumu Jamaica
    20 ml Apricot Brandy
    20 ml soku ananasowego
    20 ml soku pomarańczowego
    20 ml soku z limony lub cytryny
    10 ml rumu Jamaica (75%)
    8 kropli Angostury Bitters
    1 barowa łyżeczka cukru pudru
    1 kawałek świeżego ananasa
    1 plaster pomarańczy
    2 wiśnie koktajlowe
    kruszony lód.


    1. Do shakera wrzucić bardzo drobno tłuczony lód.
    2. Dodać soki, Apricot Brandy, 3 gatunki rumu, angosturę, cukier i dobrze wstrząsnąć
    3. Razem z lodem przelać do szklanicy do long drinków
    4. Skropić rumem Jamaica (75%).
    5. Przybrać ananasem, plastrem pomarańczy i wiśniami.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Wirtualnie mogę i rum wypić którego nie lubię :D A generalnie to bym coś zjadła tylko że mi dziś nic nie smakuje :(
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    zapiekanki ,ale mi sie robic nie chce...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    moja siorka pojechala do Zakopca ,ja nigdzie nie wyruszam ,bo za duzy ruch na drogach,pospacerujemy sobie z M wzdluz morza...
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    ufff dotarłam do domu.

    wino jest to mogę się relaksować

    AniaM - ja mam je jakoś pół roku, używane często - super i zero śladów użytkowania
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    a ja właśnie się mobilizuję do robienia zapiekanki ... chce mi się pieczarki ale jakiejś takiej mniam - jutro napewno będzie sos pieczarkowy AniM ale z kurczakiem - może będzie dobre ;) A dziś jeszcze nie wiem co stworzymy w kuchni ale coś zjeść trzeba.
    Moje dziecko w końcu śpi!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No - ja mogę się upić z wami, jutro dłużej można poleżeć to możemy popić. Ja nie lubię wódki, ale w postaci wściekłego psa mogę wypić, nawet mi smakuje, ale najbardziej to lubię wina!

    Cortinia - wkońcu obejrzałam sobie twoją suknię ślubną - bardzo ładna z nutką nowoczesności!

    Lady pokoik córy iście dziewczęcy, taki landrynkowy, a te dodatki sprawią, że widać będzie, że to nie pokoik maluszka!
    --
  1.  permalink
    Ja sie podpisałam, choć dzieci nie mam jeszcze, ale uważam, że przesadzają z tymi reformami, niedługo może niemowlaki trzeba będzie do szkoły przyprowadzać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Dr Siwik uważa, że edukację seksualną należy zacząć od przedszkola, tak aby rodzice mieli jak najmniejszy wpływ na dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Dobra dziewczyny ja tylko papatki chciałam zostawić bo rano 6:24 wyjazd naszymi kochanymi kolejami pkp zajże w niedzielę wieczorem ,pewnie znowu będę nadrabiac, szczególnie ranki :bigsmile:
    Pogodnego, przede wszystkim udanego długiego weekendu majowego.
    --
  2.  permalink
    Miłego wypoczynku Hogatko:))
    Dziewczyny, widziałyście Rusin?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    CO się stało?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    She gdzie Rusin ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    a mój M chciał dzisiaj w porywach wiatru jechać nad morze do niedzieli... wypędziłam mu ten pomysł bardzo szybciutko... My z córą planowałyśmy sobie wypoczynek do tego stopnia, że nie mamy ochoty jak mało kiedy na szaleństwa wyjazdowe.... Poza tym bardzo mi na pływalni w niedzielę zależy dla Julci!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    No właśnie She co z Rusin ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Izunia spać babolu a nie siedzieć :)) jeju mnie dzisiaj rozwala siła moja i mam ochotę coś jeszcze robić... nie mam już nic do prasowania jedynie idę na balkon pranie wieszać :)) uwielbiam mieć porządek bo i Ja czuję się znacznie lepiej :)) śpiewać mi się chce i pić alkohol he he he ale samej to nie za bardzo a do lusterka wyszło z mody :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Dronka mnie wyganiasz spać a sama siedzisz po nocy :P
    U mnie bałagan na max'a i mam lenia na sprzątanie !! A co tam :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Spokojnej nocy - zmykam ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    a ja jeszcze ze szmatą pomykam a już na zegarze pierwsza.... udało mi się pozmywać naczynia, podłogi i teraz jeszcze prontem kurze przelecę aby ładnie pachniało :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Rise and Shine - jak to się mówi, po jedynych 4 godzinach snu wstałam dzisiaj.
    Wczoraj mąż o jakiejś 23:45 wysyłał nasze pity :crazy: - trochę nerwów, bo zaginęły nam pity zeszłego roku, a on potrzebował do tegorocznego zeznania... Cóż, mam nadzieję, że jak go wsadzą do więźnia, to gdzieś blisko, żebym nie musiała daleko dojeżdżać...:confused:
    No nic, pozostaje się łudzić, że skarbowy jak do tej pory będzie się trzymał od nas z daleka.
    O 1 gotowałam mężowi żarcie, żeby miał co dzisiaj do pracy wziąć...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Magg, pytałaś na jakim dziale pracowałam - na dziale kas, jeździłam na wrotkach :bigsmile:
    Kurde, jaką miałam wtedy figurę....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Izunia mam nadzieje ze katar poszedl w niepamiec i plany weekendowe nie ulegly zmianie

    Lady skoro jestes w kursie dziela to moze i u mnie wpadnij po katach polatac :wink:

    SHeh ja widzialam Rusinowa... niezle sie rozneglizowala :P

    HOgatko - bezpiecznej podrozy

    NR - ja mialam zderzenie z wrotkarka bo dziewczyna nie wyhamowala tyle ze ja sie polki utrzymalam (duza baba ciezko mnie z nog zwalic) a jej sie az usiadlo :cool:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    o co chodzi z tym negliżem Rusinowej?
    --
  3.  permalink
    W you can dance, tak ją ubrali, ze mało trupem nie padłam z wrażenia:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :) Spaliśmy dziś świątecznie :D Mała obudziła się koło 8 ale rodzeństwo dało jej kromeczkę chlebka i ją zabawiali do 9,30 - aż tak dobrze mi jeszcze nie było
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Cześć dziwczyny - melduję się z kawusią. Oliwka śpi, a ja mam chwilkę dla was. Ale fajnie być rano w domku i to nie jest sobota, ani niedziela!:wink::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Niestety pogoda nieciekawa, ciepło ale pochmurnie i chyba będzie padać, w związku z tym nici z Książa. Ale to nic pospacerujemy na miejscu, zawsze można do domku pobiec jak zacznie lać!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    tu słoneczko a ja się czuje chora
    teściowie przyszli remontować chcą a ja bym głównie spała
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    U mnie za oknem normalnie ćwierkają ptaki jakieś.
    Czuję się jak na wsi.
    Choć w samym sercu śródmieścia.
    --
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    tu też ptaszci świergolą.
    co oznacza - jutro wyprawę do castoramy po siatkę bo mi koty wyłazić przez balkon chcą
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    No dobrze, Oliwka się obudziła, idziemy coś zjeść i na spacerek. Do usłyszenia!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    sluchajcie jaka akcja przed chwila

    dzwoni komorka, numer zupelnie mi nie znany i pada pytanie KRZYSIEK TO GDZIES TAM JEST? no to ja szok co mi gosciu od dziecka chce ale odpowiedzialam ze pomylka... kurde a moglam powiedziec ze po podlodze sie turla :rolling: ciekawe co by gostek powiedzial hehehehe :tooth:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    niezłe :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Ania jemu pewnie chodziło o zabawkę turlającą się pod meblami od krzyśka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    fajna mi majówka w deszczu wrrr poszliśmy na spacer i wróciliśmy bo deszcz zaczął padać :((

    Pod oknami na osiedlu przejechało mi ze 100 motorów - ale świetnie to wyglądało :) mają zlot w innym mieście :)) a Ja mam autostradę pod nosem więc sobie popatrzałam. Wspaniały odgłos był :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI jak mija dzien?MY do poludnia na spacerku a teraz w domku,ale o 5 znòw ma spacerek idziemy.Dzis M zazartowal ,ze powinnam chinczyka poslubic a nie wlocha,bo ciagle ryz bym chciala na obiad robic a on ,chce makaron ........
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    No cóż Lady - nie jesteś sama z tą obrzydliwa pogodą. Ja też biegiem wracałam z M i Oliwką do domku, bo zaczęło padać. Zabrałam rower i troszkę pojeździłam sobie, ale Oliwka miała radochę, ale niestety deszcz pokrzyżował nam dzisiejsze spacerkowe plany. Teraz jest brzydko i co chwilkę coś kropi z nieba!:sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    A ja przyjechałam do mamy i na razie ugrzęzłam, bo najpierw padało, a teraz Cyrylo zasnął
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    no Ja też siedzę w domku od ostatniego spacerku i nie zapowiada się na kolejny....
    Mój M siedzi na balkonie i zakłada siatkę aby Julcia była bezpieczna a Ja.. martwię sie bólem głowy bo podobno jak boli głowa to dupa rośnie :)))
    Poza tym troszkę poczyściłam nowy wózek i może znajdę siłę to ten drugi nowy spakuję!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Kurcze ja też muszę obczyścić x-landerka i chyba sprzedamy cały komplet. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nowej spacerówki to chyba tamten sprzedamy! Tylko komu się chce go umyć, wyszykować, porobić zdjęcia i wrzucić wszystko na allegro...??? Bo mi się nie chce!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    U nas jednak troszkę się rozpogodziło i M poszedł z Oliwką na spacerek, a ja troszkę prasuję, bo ostatnio trochę prałam i odkładałam na kupkę! Niecierpię prasować!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    A my powoli szykujemy się do kąpania. Ania zabrała dzieci na rower (uparła sie że nauczy ich jeździć na 2 kółkach) więc mam chwilę ciszy, ale pewnie wrócą w takim stanie że cali będą sie nadawać do prania :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    AND widze ,ze u nas jest zazwyczaj podobnie ,bo ja tez szykuje kapiel...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Ewa ja spokój i cisze mam względną na bajce, dziś się tak udało że jak wrócili do domu Mała już sie pluskała, obejrzeli bajkę i wrzuciłam ich na szybkie mycie do wanny. Teraz już sa w łóżkach, Ania na spacerze z psem i czekam tylko aż Iśka zaśnie i sama idę się kąpać i lulu
    --
  4.  permalink
    Witam wieczornie

    Pamietacie króliczka Titou?
    U nas w domu jest nowy hicior :)
    Hania patrzy w monitor jakby ją ktoś zahipnotyzował;) O tym,ze dupsko ciągle podskakuje to juz nie wspominam nawet :)

    http://pl.youtube.com/watch?v=TMmzixwtTes
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    hahaha Aga u mnie to się nie znudziło od kilku dobrych tyg :/ a doszło do tego z Bebe Lili "Ty jesteś moim skarbem wiesz" Gdzie Weronika zaśmiewa się w głos jak to słyszy i jak ktoś to śpiewa :D
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.