Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    o- no prosze :) A ja przez przypadek dzs znalazłam :) Trzeba się bylo chwalić babo;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Aga wiesz mi sie wydawało że wszyscy to znają :shamed: Jak Weronika jest upierdek czy coś jej się nie pozwoli i robi podkówkę wystarczy zaśpiewać :Ty jesteś naszym Zbójem wiesz tak bardzo bardzo kocham Cię" a ta w śmiech
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    hahaha fajna ta piosenka Aga z linka :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 1st 2008 zmieniony
     permalink
    Moja Ania chciała glany. Już od jakiegoś czasu mi o nie marudziła no ale powiedziałam nie i koniec. Sama zniszczyłam sobie nogi glanami i wiem co to za ból :devil: Niestety dziś dostała prezent -

    Miło widzieć ją rozradowaną i skaczącą pod sufit tylko zaś w kąt poszło moje "nie" wrrr No dobra dziecko jest szczęśliwe to najważniejsze, może jak poodparza i poobciera nogi zrozumie mnie
    A swoją drogą wygodne to dziadostwo :shamed:

    Ps Wywaliłam zdjęcie bo było za wielkie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    And dziecko musi samo się przekonać na własnej skórze :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    nie gadajcie, że śpicie? Ja od 2.30 z Julką walczę aby spała a ona sobie i śpi i nie śpi i płacze bo nie chce spać a mama jej każe wrrr od niewyspania będę po ścianach chodziła dzisiaj.
    Popstrykałam się też o to z M bo on wstać do niej nie wstanie a tylko w dyktatora się bawi co to Ja źle robię i jak Ja nie powinnam postępować.... wg niego powinnam wyciągnąć dziecko i się z nim bawić kiedy mała widzę, że jest śpiąca i chce spać ale nie chce zasnąć - masło maślane!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    nas to Syneczek zbudził jeszcze przed 6
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Julcia jakąś ciężką noc ma dzisiaj bo budzi się do teraz co chwilkę z płaczem ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    witajcie piatkowo... za oknem szaro buro i ponuro... mezu poszedl do pracy na szczescie dzisiaj krotki dzien bo tylko do14tej. musze dokonczyc zarelko bo dzisiaj mam gosci na "brunch'u"

    milego dnia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    a Krzysko spi jak zabity i nawet nie widac przebyslow budzenia sie... pogoda iscie lozkowa to co sie dziwic..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    u mnie znowu słońce świeci ale chyba jest chłodnawo na dworze bo i w domku jak siedzę to czuję, że zmarzłam...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Julcia też obecnie od godzinki śpi ale coś mi się zdaje, że lada chwila wstanie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Lady to moze kolysanki zacznij spiewac? ja jak widze ze Krzysko sie budzi a cos chce jeszcze zrobic to jakies "aaaaa- anie" uskuteczniam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Ania jestem chyba z tych mam co swoim dzieciom śpiewają i nucą etc... ale czasami to nie pomaga !!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Lady czytalam ze JUlka ma katarek, moze to przez to taka marudna jest....

    ja lece - Krzysko wlasnie sie obudzil i juz szaleja z Gabrysia... i tak mi sie udalo przez 40min przetrzymac Gabrysie bez wybudzenia Mlodego :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Witajcie piątkowo :) Ja nawet wyspana choć noc była zdecydowane za krótka. Mała ładnie spała od 22 do rana, raz Gabi wstała i obudziła mnie czy może iść siusiu:devil:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    LADY to nie fajnie bylo. U mnie w nocy pobudka co 2 godz ,na cyca ale to normalka i juz sie przyzwyczailam.AND glany tez mialam,mam nadzieje zeVEVE BEDZIE BARDZIEJ ELEGANZcka niz ja.U mnie lato...MILEGO DNIA...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Ewa moje dziecko najpierw mówiło że tylko do munduru harcerskiego - ale już to widzę :devil: będzie nosiła do wszystkiego i cały rok :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Witam piatkowo moja Dusia tez od 1 30 nie chciala spac plakala nie wiadomo co chcialbo jesc nie spac nie a oczka senne wstal;a o 7 30 teraz sie bawi ciekawe jak bedzie w dzien
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Hello - ja tylko na chwilę - buziaki i miłego weekendu ;D
    Moje łobuzy oba zaflukane a mnie gardło boli ... Ehh ale słonko świeci i dziś śmigamy spacerować - pozdrawiam !!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Dzisiejsza noc - super! Oliwka usnęła o 20 i obudziła się o 6.30, także mega wyspani wszyscy jesteśmy i w wyśmienitych nastrojach.
    U nas pogoda śliczna - jak narazie - błękitne niebo i słoneczko. Oliwka teraz usnęła, a M poszedł do garażu po swój rower z fotelikiem Oliwki, jak się obudzi to coś zjemy i jedziemy na majową, pierwszą przejażdżkę. Zobaczymy, czy Oliwce będzie się podobało. Opowiemy jak wrócimy!:wink::bigsmile::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    IWA - milej przejazdzki, skoro wczoraj u was padalo a dzisiaj ladnie to jest szansa ze i u nas sie jutro rozpogodzi :)

    Izunia - w takim razie zdrowka dla calej rodziny

    And a Gabi to tak zawsze czy wyjatkowo? pamietam jak Gabrysia kiedys miala faze i sie pytala czy moze isc siusiu zrobic zamiast mowic musze mowila moge :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Aniu to jakoś wyjatkowo. Czasami jak chce się wpakować do nas do łóżka przed północą ja ja wyganiam z pytaniem czy chce siusiu i tyle. Ale takie pytanie w nocy to było po raz pierwszy. W dzień czasami spyta ale rzadko. Przedszkolanka oducza ich tego pytania
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Ania katarku ma już koniec - qrde czyżby równy tydzień było prawdą?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Aż zazdroszczę Ani - miała telefon i pojechali w góry :( Taki szybki krótki wypad bo około 4 godzinek planują pochodzić ale we mnie wszystko krzyczy - ja też chcę!! ehh może innym razem sobie z nimi pójdę! Anka założyła glany, ciekawe jak jej nogi to zniosą :devil:
    Jak narazie łapię stresiora pierwszym dniem w pracy - na 14,30 i jakoś tak szybko czas zaczął lecieć :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    And a gdzie to do pracy idziesz ??? i to stała jakaś praca będzie czy chwilowa ?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    pokłóciłam się z mężem
    już nie wytrzymuję - wszystko, czego on nie zrobił to jest moja wina, bo ja mu rozwaliłam dzień, bo ja chciałam, żeby wyłączyć radio i przez to nikt mu nie mówił, która godzina...

    jutro ma być chrzest jego bratanicy i odgraża się, że nie pójdzie, bo ma ważniejsze rzeczy do zrobienia...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    NR nie złość się bo nie warto... mnie codziennie mój M wkurza a moja córa to szczęśliwa jak go nie ma... przyjęłam opcję gładkich pleców aby do głowy nie dostać i jakoś mi tak dobrze :)) a do tego Julcia i Adzia mnie swoimi uśmiechami rozweselają!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    ja juz po wizycie gosci. normalnie dzisiaj u nas sie drzwi nie zamykaja... trzeba skoczyc jakies zakupy jeszcze zrobic no i jedziemy zwazyc Krzysia do przychodni a moze przy okazji uda sie zalatwic bilans 6latka dla Gabrysi

    NR glowa do gory. mam nadzieje ze do jutra mezu sie opamieta i pojdziecie na chrzest juz w dobrych nastrojach
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    NR - nie martw się przejdzie mu - zobaczysz!

    My po majowej przejażdżce rowerowej - było poprostu super. Mieliśmy być godzinkę - tak na próbę, żeby zobaczyć jak to zniesie Oliwka, a dopiero wróciliśmy. Oliwka była zachwycona, aż popiskiwała i ludzie się na nas patrzyli, a ona śmiała się w głos. Bardzo wygodny mój rowerek, a Oliwki fotelik to strzał w 10, a wszelkie zabezpieczenia na 6. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu.:cheer::clap::cheer::clap: Przejechaliśmy się i odwiedziliśmy dziadków na działce, także tam wypiliśmy kawkę, bo dziadkowie byli przygotowani, Oliwka posiedziała na kocyku, pozrywała stokrotki, była oczywiście sesja zdjęciowa i powrót do domku!
    Teraz piecze się rybka w piekarniku, gotują ziemniaczki, surówka z kiszonej kapustki gotowa, jemy i idziemy na spacerek, bo śliczna pogoda, Oliwka pewnie troszkę pośpi, a my posiedzimy sobie gdzieś w parku i zrobimy zakupki.

    UWIELBIAM takie dni!:cheer::clap::crazy::crazy::crazy::swingin::swingin::swingin:

    Zdjęcia zaraz wkleję na naszych dzidziach.:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    IWA zdjęcia rowerka też proszę... bo nie pamiętam czy wklejałaś już a miałaś się pochwalić :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Dronko mam nadzieje że stała praca - w poniedziałek podpisuję umowę i jak już ją będę miała w ręce to powiem gdzie co i jak :) narazie powiem tylko tyle że było super :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny potrzebuję przepis na grubego biszkopta, który zawsze się udaje!

    Chcę zrobić go z tą masą serową (gotowaną) którą wcześniej podawałyście.
    Czakam na mniam , mniam!
    --
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    IWA - przepis podany
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    And - no to oby tak juz z ta praca zostalo :thumbup:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Oj Aniu OBY :) Jak nie na dłużej to chociaż by mieć jakieś świadczenia w ciąży czy po... Aczkolwiek wolałabym pracować jak najdłużej :shamed:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    oj nie pomoge ,bo nie znam.Ja dzis bylam na zakupach,kupilam ubranka dla VEVE ,jutro ma byc ladna pogoda ,to tez pewnie na spacerku caly dzionek...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    And ,a JAK sie czujesz'? BO JA W CIAZY ,to od 1 miesiaca zle sie czulam i nie dalam rady pracowac...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Ewa odpukać super! i o tyle co pierwsze dni mnie mocno mdliło i były zawroty głowy to teraz to jakby zelżało. Mdłości są ale mniejsze. A tak to mnie roznosi :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Dobrej nocki Kobietki. Ja idę się tulić do mojego Serduszka Małego - może kluska zaśnie
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    denerwuję się przed powrotem męża z pracy, jeszcze w ciągu dnia słał mi smsy, pewnie wróci rozżalony, bo spodziewał się dodatkowych pieniędzy, a tych pieniędzy to będzie tyle, że najwyżej na lody pójdziemy...

    dzisiaj byłam świadkiem takiej sceny w autobusie, że aż mi podniosła ciśnienie

    wsiadłam do autobusu, ustawiłam wózek, jakaś pani przesiadła się do tyłu, żebym mogła usiąść koło dziecka
    wózek stał na środku autobusu. zaraz przy drzwiach, w drugiej części autobusu, usiadło dwóch takich łebków - na oko dwa chamskie cyce.
    na kolejnym przystanku wsiadł pan o lasce, więc ustąpiłam mu miejsca.
    po kilku następnych przystankach wsiadł kolejny pan, staruszek, myślę, że koło 80-tki, o kuli.
    nikt mu miejsca nie ustąpił.
    powiedziałam do tych dwóch łebków, którzy słuchali sobie muzyki z komórki - nie przez słuchawki - "panowie, może byście się ruszyli, starszy człowiek stoi"
    co usłyszałam - "niech stoi", a potem razem z muzyką słyszę teksty "zabij Żyda"...
    zagotowało się we mnie, ale nic nie powiedziałam, nie chciałam się zniżać do ich poziomu - musiałabym klnąć... pomyślałam sobie... łagodnie ujmując "żeby chamów dużo przykrości w życiu spotkało"
    oczywiście, jechali sobie w najlepsze rozparci, a biedny człowiek stał, potem za parę przystanków, jak pan wychodził, to życzył mi szczęścia i satysfakcji z bycia matką...
    przed przystankiem na którym wysiadały te dwa chamy, jednemu z nich wypadła z kieszeni ta komórka, którą już wcześniej nie zabawiali całego autobusu, i wpadła im pod fotele.
    ooo, jaka rozpacz była, klęli jak nie wiem, padały teksty o wyrywaniu foteli. w końcu ten, który był chyba właścicielem komórki, powiedział, że nie ma czasu jechać na pętlę i tuż przed tym jak wysiedli, wyciągnąl klucze i na ścianie zrobił rysę - żeby oznaczyć autobus.
    jak tylko kierowca zamknął drzwi, podeszłam do niego i powiedziałam o tym, że mu porysowali autobus i o tej komórce... mam nadzieję, że udało mu się wyciągnąć ten telefon i że kolesie jakoś odpowiedzą, szkoda, że nie za chamstwo, ale może chociaz za wandalizm.
    a jak wróciłam od kierowcy, to panie, które siedziały naprzeciw wózka kiwały głowami "tak, tak".
    tylko tyłki przyklejone do krzeseł i zareagować nie łaska.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    ja do takich ludzi niestety nie mam cierpliwosci ,od razu rozstrzelac...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Ewa, mam dokładnie tak samo - ale ja mam ogólnie mało cierpliwości i rozstrzeliwałabym już za palenie w miejscach publicznych.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    NR bo niestety ludzie udaja ze nic nie widza nic nie slysza... a dzisiejsza mlodziez ...coz jej wychowanie pozostawia wiele do zyczenia
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie - rzekł Zamoyski
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    wrrr nie wiem co bym Ja zrobiła w takiej sytuacji wrrr ale dobrze im, że komórkę stracili - Pan Bóg sprawiedliwy :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Milej nocki dziewczyny

    NR coraz gorsza mlodzierz rosnie

    My jutro do Krakowa mam nadzieje ze pogoda nam dopisze:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    MD co będziesz zwiedzała w grodzie Kraka ?? :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    My jedziemy tym pociagiem papieskim Droneczko zapomnialas juz ale Krakow tez zwiedzimy troche :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    MD zapomniałam faktycznie - nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci udanego wyjazdu :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.