Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    Dzień dobry :smile:
    Pewnie jeszcze śpicie, a ja się denerwuję, bo mój mąż nie chce wstać, chrzest o 9.30, a on musi jeszcze iść do spowiedzi!!
    Piję melisę, ale ścisk w żołądku, nie wiem, czy zdołam zjeść śniadanie...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    Droneczko dziekujemy

    NR ja juz nie za pol godz wyjerzdzamy do Krakowa Usmiechnij sie kochana buziaczki

    Milego dnia dla wszystkich :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    Cześć kobiety!
    Zła pogoda wygoniła nas z działki - za malo ciepłych żeczy wzięlam wrrrr ...

    NR nie denerwuj się przecież to czysta przyjemność :) - ja coś zjadłam ja goście wyszli ok 20.30 ....
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, ja u przyjaciółki siedzę i marudzę, ze nie mam szczoteczki (spontanicznie zdecydowałyśmy wczoraj, ze u niej dziśśpimy). A wczoraj zadziwiałam ludzi we Wrocku, niektórzy to wręcz wmurowani byli - po całym dniu biegania w szpilkach stopy mnie tak bolały, ze zdecydowałąm sie na spacerek na bosaka:D.
    Miłego dnia:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    HEJ kobitki ,u mnie lato,zaraz ide zrobic zdiecia do paszporrtu,pewnie wyjde okropnie z worami pod oczami ,bo w nocy malo sie spi...
  2.  permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    U mnie szaro brzydko i pochmurnie :( Aż się nie chce wstawać z łóżka :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    u nas tez pada... obiecalismy Gabrysi ze pojdziemy na hulajnoge ale przy takiej pogodzie nie ma szans... mam nadzieje ze sie rozpogodzi i chociaz na spacer uda sie na troche wyjsc...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    witam a u mnie taka średnia pogoda, dziecko i M śpia, a mnie się nawet obiadu nie chce gotować, dobrze ze jakies resztki są w lodówce.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    a u mnie dzisiaj mezu realizuje sie kulinarnie :) robi fasolke po bretonsku... na szczescie mam dla siebie jarzynowa bo za takim zarlem nie przepadam...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    Hejka kobiety :))

    U mnie dzisiaj pogoda może i fajna ale wietrznie. Wieje bardzo mocno! Ja wstałam o 11.50....
    Mój M zabrał Julkę i poszedł na spacer. Dziwię się, że ona dzisiaj nie płakała mu na spacerku gdyż rano nie dał jej mleka tzn ok 7 a potem o 11 nie dał jej kaszki i dziecko od wczoraj było bez dwóch posiłków. Dał jej tylko herbatkę i koniec. Myślałam, że oszaleję ze wściekłości... kiedy do niego dzwoniłam nie odbierał komórki. Dostawałam do głowy ze wściekłości. Kiedy przyjechał dostał ochrzan a on mi na to, że myślał, że Julka jadła... cholera jak mogła jeść jak Ja spałam a on się nią zajmował. Żeby mnie chociaż przebudził i zadał pytanie ale nie... i jak się to skończyło - wina moja jego zdaniem!!!! palant
  3.  permalink
    mój M sie na mnie obraził i tyle..jak zwykle o głupote.Mały mi dzisiaj tak marudzi ze juz mi głowa pęka.śpi po pół godziny moze nawet nie.jeden spacer zalviczony ale chyba wybiore sie jeszcze raz bo zwariuje sama z tym małym skrzekotem
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    Mòj M grzeczny jest,ale tez czasem wkurza np,przygniutl raczke VEVE i ze moja wina buuu,a dzidzius plakal,ale ja to sie smieje jak tak sie zachowuje,i to go jescze bardziej wkurza...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    no i wrocilismy jestem padnieta zdjecia jutro troche tylko bylam zla bo planowy pociag papieski nam nie wypalil ale coz Krakow tez jest piekny :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    mam pytanie - działa Wam gg??
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    mi dziala :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    dzięki Dusiowa Mamo :) to coś jednak z moim kompem :/ nie działa mi już od kilku godzin wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    nie ma za coAnd ja tez ostatnio czesto tak mam dlatego mam komunikator tlen podlonczony on zawsze dziala :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    Dobranoc wszystkim:tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    hahaha to ja sobie sama zblokowałam gg antywirusem buhahaha ale już mam :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 3rd 2008
     permalink
    moja rodzinka padła... Ja siedzę sobie i mi się nudzi. Boli mnie brzucho bo chyba zbliża się @
    Jutro na 10.25 mam z Julcią pływalnię - troszkę relaksu a popołudniu może mi się uda jechać na basen!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    hej kobitki ,milej niedzieli ,u mnie lato ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam dziewczyny!
    To już ostatni dzień wolnego! :sad::cry:

    No cóż tak to już jest, ale wekend był wspaniały.
    U nas wczoraj bardzo ładna pogoda i mieliśmy grila na działce u rodziców, OLiwka pospała na świeżym powietrzu , a my pojedliśmy - pasibrzuchy! :wink::bigsmile:

    Dzisiaj też zapowiada się ładna pogoda, najpierw do kościółka, a potem pojedziemy do arboretum z moimi rodzicami i teściami, zrobimy sobie tam piknik - kawa, ciasto itd.

    Apropo ciasta - biszkopt wyszedł rewelacja, masa również, polałam go jeszcze czekoladą deserowa - PYCHTKA!

    No to do usłyszenia i miłej niedzieli dla wszystkich!:swingin::swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam :)
    U mnie ranna pobudka, jak codzie zresztą, ale w miarę było wczoraj.
    Tak się bałam o ten wczorajszy chrzest, żeby małż nie wywinął numeru, bo nie wiem, jak spojrzałabym szwagrowi w oczy, ale na szczęście udało mi się doprowadzić męża do kościoła, choć jeszcze tuż przed wejściem próbował stroić fochy...
    Generalnie, chrzest mężowej bratanicy udany. Szwagier wpadł na pomysł, żeby rodzinę jego żony obwieźć po Warszawie (są z okolic tomaszowa maz), a przy okazji innych gości po drodze do restauracji - mój mąż był przewodnikiem i sprawdził się doskonale, pomimo, że szwagier swoimi uwagami mu przeszkadzał.
    Ciocia męża podeszła później do mojego teścia i powiedziała, że "może być dumny z syna" i ponoć łzy mu się zakręciły w oczach i aż musiał odwrócić wzrok, żeby nie zobaczyła (ale i tak zobaczyła).

    ja również życzę miłj niedzieli i wracam do łóżka, bo spać mi się jeszcze chce i mój diabełek też zasnął, chociaż przedtem dał mi nieźle popalić.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    mam nadzieje ze ta niedziela poza byciem mila bedzie tez mega sloneczna. u nas wczoraj tylko z 2-3godz pogody raptem bylo a tak to caly czas padalo... nam sie weekend o 1 dzien przedluza bo jutro maz ma wolne i jedziemy z Gabrysia do lekarza do warszawy... wiadomo wolalabym zeby nie bylo takiej koniecznosci ale z dwojga zlego to lepiej ze to ciagiem weekendowym idzie a nie w srodku tygodnia.


    NR - ciesze sie ze maz sie spisal :wink: szkoda tylko ze wczesniej tyle nerwow musial napsuc

    IWA - bo moje przepisy juz takie sa ze nie ma szans zeby robiac zgodnie z przepisem cos nie wyszlo :updown:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Nie poszłam spać, bo moje diabelskie dziecko się obudziło z wielkim krzykiem... Krzyczał i krzyczał i nie chciał się uspokoić... Brzuch miękki, temperatura normalna... Dostał czopek p-bolowy i jest spokojny. Może kolejne zęby? Ale oglądałam dziąsła i na razie nic nie widać...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    NR a moze Cyryl odreagowuje jeszcze wczoarjsze wyjscie?

    Moje dzieciaki szaleja od 8. Gabrysia stwierdzila rano zebysmy sobie polezeli a ona zajmie sie bratem no i tak sobie dogorywalismy w betach do 9 - co jakis czas tylko wygladalismy czy aby na pewno Gabrycha ma oko na Krzysia no i spisala sie na medal wiec musze wymyslec jakas nagrode dla wzorcowej nianki :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Hejka... Ja bardzo cieszę się na dzisiejszy dzień... Właśnie czekamy na wyjście na pływalnie z Julką. o 10 przyjeźdzają znajomi i razem jedziemy.

    Pogoda na śląsku dzisiaj bardzo niepewna... już troszkę pokapało! zobaczymy co będzie dalej....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Udanej niedzieli życzę....
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    A i zapomniałam się pochwalić, że Oliwce wyszedł kollejny ząbek, czyli te ostatnie pobudnie w nocy to spowodowane wyżynaniem!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Milej niedzieli dziewczyny :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Iwa gratulacje to ile już ma Oliwka ząbków?
    a u mnie brzydko, pada deszcz i ogólnie wszyscy mamy katar.
    Ostatnio Mati jak mi kilka nocy z rzędu marudził miałam dośći kiedyś mu dałam moją poduszkę i jak ręką odjął, spał sobie smacznie i wczoraj już mu dałam do łóżeczka jego podusie.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    myszorka - Oliwka ma już 8 ząbków!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    a u nas trzy ząbki uparcie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Lady jak tam Julia po plywaniu?

    Krzysko ma 6zebow - 4gorne i 2 dolne
  4.  permalink
    a my zadnego,tylko ciagłe płacze i nocne pobudki-dziasła lekko spuchniete dziewczyny czy to juz niedługo????????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Ciacho u Krzysia od opuchniecia dziasel do zeba (przy gornych jedynkach) bylo przeszlo 2miesiace. dolne wyszly bez zadnych objawow a gorne daly popalic
  5.  permalink
    łomatko to mnie pocieszyłas



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    a mnie juz lapie jutrzejszy stres, sprawdzilismy trase dojazdu do doktorka no i teraz jakos trzbea dotrwac do jutra..
    mam brzydki nawyk obgryzania paznokci w syt. mocno stresowych i co zrobilam?? wszystkie podchodowane pazurki w 2 dni wrabalam :( to silniejsze ode mnie... no i jeszcze swedziawka... chcialam zwalac na uczulenie ale maz mowi ze mi sie tak na tle nerwowym to juz ktorys raz z kolei zrobilo i sie drapie jak oszalala po przedramionach :evil:
  6.  permalink
    Hej dziewczyny, melduję się po powrocie z Wrocka, ale jestem zmarznięta, nie pomyślałam, i nic ciepłego tam nie wzięłam, no i strasznie zmarzłam.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    She wygrzej się kobieto co byś nie chorowała... dzisiaj popołudniu już było zimno ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Ania suuuper było... Julcia dostała dwa kolejne zadania do wykonania. Polewanie w specyficzny sposób buzi tak aby nauczyła się nie przecierać oczek oraz pływanie na brzuszku z odpowiednio ułożonymi rękoma moimi oczywiście służącymi jako podpora! Oczywiście kiedy mój M ją przejął napiła się wody wrrr ale ogólnie suuuper było bo mała bardzo się cieszyła :))
    Niestety za tydzień w niedzielę nie idziemy bo mam komunię ale może uda mi się w sobotę jechać na inna pływalnię!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    a u nas lato ,ja chce dzialke swoja!!!!!!!!!!!!1 a tu kasy nie ma.....uffff VEVE juz padla ,ale pewnie za pòl godz sie obudzi...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    dowiedziałam się tak samo, że między 5 a 9 zajęciami będzie zanurzanie dziecka pod wodę!

    a tak wygląda ten basen ( zdjęcie ze strony wwww )
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    fajny ,tez bym tak chciala,tylko ze tu nie ma basenu...
  7.  permalink
    lady- super,ze Julka się nie boi i że chętnie pływa. Basen rzeczywiscie wygląda przyjaźnie, bo jest niewielki.

    ja dzisiejszy dzien spędziłam na wertowaniu ogłoszen nieruchomosci.
    załamka :(

    Dom na majorce kosztuje tyle, co mieszkanie w ok warszawy :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008 zmieniony
     permalink
    atmosfera przyjazna tak samo jak instruktorzy. Julcia jednak kiedy miała demonstrowane kolejne ćwiczenie przez instruktora popłakała się ... ona boi się obcych! same jednak zajęcia i mi się bardzo podobają :)) na początek będziemy ją uczyć pływać a jak już podrośnie to będzie się uczyła jeździć konno :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    aga chcesz się budować czy chcesz kupić coś gotowego do remontu ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Ja sobie wczoraj siedziałam z dwie godzinki i szukałam domu dla Nas... trudno znaleźć odpowiedniego gotowca!
    JARZęBINA i BENITA to są jak na razie dwa co mnie interesują!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 4th 2008
     permalink
    Mój Syn nareszcie nauczył się jeździć na 2 kołach!! Jeszcze jedzie slalomem ale już jest coraz lepiej :) Powoli czas na większy rower no i niestety przykra niespodzianka bo rower po Ani ten średni jest dla niego dużo za duży :( Teraz czas uczyć Gabi na 2 kółkach :D
    Z rowerowych szaleństw Kuba wrócił z bolącym gardłem i ma solidną chrypkę :( i w ciągu kilku minut dosłownie zmieniał sie jemu głos :( Nie miałąm nic dziecięcego to dałam mu Tamtum Verde - może pomoże i to takie chwilowe będzie a jak nie to jutro zostają w domu :(
    Ogólnie dzień zleciał za szybko i leniwie - ale był miły
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.