Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2008 zmieniony
     permalink
    IWA czasami zadłużają i nie dają rady spłacać...
    Mój M też się boi kredytów bo chociaż dzisiaj mamy jak mamy to kto wie co będzie za rok, trzy, pięć.... ehhhh u nas opcja z mamą mieszkać i połączyć finanse z dwóch mieszkań i łączone dochody do spłaty tego co pozostanie do spłacenia! Mamy mieszkać gdzie tymczasowo więc jakoś byśmy to przeżyli! Tylko czy Ja pod jednym dachem z mamą przeżyję?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    LADY ZGADZAM sie ze kredyty ,to ryzyko,ale jak nie zaryzykujesz to sie nie odbijesz od trampoliny...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    ewa niby tak tylko trzeba mieć na prawdę mocne podłoże do podjęcia ryzyka... nie chcemy ryzykować za bardzo tym bardziej, że mamy dwie córy :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    LADY rozumiem,bo widzisz my tez teraz nic nie szalejemy bo nas nie stac,ale z czasem jak podejme prace to moze kupimy dzialke pod uprawe i zlozymy podanie o budowe,to moze trwac nawet 20 lat...tez wszystko obmyslamy zeby nie znalezc sie pod mostem hihi...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    My też boimy się kredytów... Nawet ostatnio jak dzwoniła do mnie pani z banku i proponowała kartę kredytową albo debet - podziękowałam jej i powiedziałam, że nie jestem zainteresowana długami.
    Ale prawda jest taka, że trzeba będzie pomyśleć o jakimś większym lokum, jeśli chcielibyśmy mieć kolejne dzieci (a chcielibyśmy).
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Ja również myślę, że trzeba w życiu zaryzykować ... Dziś też nas nie stać na budowę, ale dobrze jest marzyć i gonić te marzenia. Kredyty są dla ludzi - jednak trzeba mieć głowę na karku !!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    WITAM w majowy zachmurzony poranek :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Witam i ja!
    Pogoda piękna więc znowu nie będzie mnie na necie ale podczytuje Was....
    Kupiłam garnitur na komunię hurrrrrraaa! jedno z głowy hihihi
    AniaM trzymam kciuki....
    pozdrowionka kobiety :)
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    U mnie dopiero teraz słonko przebiło się przez chmurki ;D
    Magg super, że gangol dla Frania już jest - kurde kolejna impreza u Was za pasem :wink::bigsmile:
    She witaj :bigsmile:
  2.  permalink
    a ja własnie odebrałam kolejne zaproszenie.tym razem na 20 lecie ślubu.znów sama pójde-tzn z synem:cool:
    w ta niedziele smigamy na komunie-tez sami
    a na 20 leciu M napewn o nie bedzie,ale ja sie nie martwie,impreza jest w restauracji hotelowej u nas w Lesznie tak ze juz mam zaplanowane co i jak z małym , a partner ado tanca mi nie zabraknie,porwe mojego ojczyma bo moja mama jest po operacji i tanczyc nie bardzo bedzie jesczze mogła
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    ciacho... ale imprezowa sie ostatnio zrobiłaś hihihihi:smile:
  3.  permalink
    a co! w sierpniu mam wesele i w październiku dwa:shocked:
    jeszcze może roczek zrobie grany a co! hihihih uwielbiam takie imprezki
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Ciacho ale szalejesz z tymi imprezami.
    Ja mam spokój w tym roku.w przyszlym mam dwie imprezki 40 i 45 lat po slubie.
    --
  4.  permalink
    Ja mam w ostatnią sobotę maja wesele, i póki co partnera nie mam ani pomysłu na niego:-(, zastanawiam się, czy mojego eks nie wziąć ze sobą...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    U mnie w tym roku dwa wesela rodzinne i jedno znajomych ;D
    Jednak my piszemy się tylko na jedno - dwa pozostałe wypadają jak będziemy się plażować ;P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    My ślub koleżanki mamy 24.05 i mojej kuzynki 12.07 o tyle co 24.05 będę pracować to nie wiem jak to będzie w lipcu. Może pojedziemy tylko do Koscioła i zwiniemy się, ale nie mam z kim zostawić dzieci a poza tym nie chcę ich brać na imprezę na której będzie alkohol :/ Ehh zobaczymy - jeszcze trochę czasu jest
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    And i co to za praca?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Myszorko jako kasjer/sprzedawca w chemiczno-kosmetycznym :) Stoisko z proszkami omijam szerokim łukiem na ile sie da bo rzyganko mnie bierze ale ogólnie nie jest źle :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    To fajnie ze cos masz, zawsze woreczek w kieszeni :wink: a jak sie czujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    dziś ogólnie bardzo dobrze :) tak jak pisałam pod wykresem - mdłości dzis mnie opuściły rano nawet kawę sypaną wypiłam (słabą ale zasypiałam) póki co na dzień dzisiejszy z ciążowych objawów pozostała mi reakcja na zapachy i senność
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    a przyjeli cie w ciazy? czy ukrylas? no bo wiecie jak jest.....
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    siedzę nad referatem z parsonsa i już prawie zjadłam całą paczkę przewidzianych do tego referatu ciastek...

    fuj parsons fuj
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Wróciłam ze spacerku.... troszkę mnie deszcz postraszył ale ogólnie było OK no i ciepło się zrobiło bardzo! Julcia tuż przed domem zasnęła i śpi w mieszkaniu!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    ciastka mi się skończyły:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    weź kolejna paczkę
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    NR a co to za ciastka masz dobre ?

    Ja kupiłam sobie dzisiaj clarinol CLA i zaczyna znowu ładować w siebie chemię :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Kupiłam sobie florianki w czekoladzie mlecznej
    ciacha

    pyycha
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    ciekawe, co tam Ania załatwiła w stolicy...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Też zastanawiam się co u Ani i co powie lekarz
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    no czekamy...na dobre wiesci...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Czekamy... a jak jej tam w nowej pracy?
    Lady mnie deszcz tak pogonił że i ja i Tosia wraz z Maxem wrócilismy przemoczeni :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    wlasnie wrocilismy .... no i duuuuupa :(
    niestety operacja konieczna ale trzeba pol roku czekac. o terminie poinformuja nas w ciagu miesiaca...
    ehhh ja juz nawet nie placze, nie chce zeby Gabrysia widziala ze ja sie lame

    wpadne pozniej bo musze jakos dzieci ogarnac. 12godzin poza domem bylismy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Aniu przytulam Was mocno mocno a najmocniej Ciebie i Gabi. Będzie dobrze!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Nasza Polska rzeczywistość! AniaM dzielna z Ciebie kobieta może jakieś zrządzenie losu sprawi że operacja będzie wcześniej -bądź dobrej myśli :kissing:

    Moje dziecię jedno też śpi a z drugim lekcję robię ach jak ja nie lubię tych poniedziałków.... a jutro pierwsza próba w kościele....
    --
  5.  permalink
    Anusia- najwazniejsze, ze mała jest w dobrych rekach i ze w miarę wczesnie zostało uchwycone( zanim poszła do szkoły). Bedzie dobrze- musi :hugging:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Aniu ściskam Cię mocno, miejmy nadzieję że uda się szybciej z tą operacją a czy mogą być obie jednocześnie?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Ania podpisuję się pod postami dziewczyn !!
    MUSI I BĘDZIE DOBRZE :grouphug:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Aniu :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    wiecie co... jestem tym wszystkim strasznie zmeczona... mam dosc po prostu... wiem ze nie powinnam ale ciagle zadaje sobie pytanie dlaczego to nas spotyka...
    szczescie w nieszczesciu ze idzie to leczyc i jest 90% szans ze bedzie ok, w instytucie robia i wyciecie i drenaz przy jednym podejsciu - operacja trwajaca do 3godzin...no ale co nam zostalo - przeslismy tyle to i to jakos wytrzymamy ale nasza sila tez gdzies ma swoj kres i oby za rok nie bylo kolejnej proby przed nami . :sad:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Ania musisz pamiętać, że teraz jest źle i ciężko ale będzie dobrze... Życzę Ci tego z całego serca!

    Człowiek jest całe życie wystawiany na próby i jak to się mówi: co Nas nie zabije to Nas wzmocni.
    Często sobie to pytanie zadawałam jednak nigdy przenigdy nie znalazłam odpowiedzi - "dlaczego mnie to zło spotyka?". Szybko jednak schodziłam na ziemię myślami, kiedy myślę o rodzinach, które na prawdę cierpią z powodu dzieci chorych i w ciężkim stanie...

    Ania Gabi ma 5 lat więc takie dziecko szybko się regeneruje po zabiegach... Dacie radę dla dzieci przez to przebrnąć!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2008 zmieniony
     permalink
    a to kilka fotek zrobionych po przeciwnej stronie stawu bloku w którym mieszkam :)) Świętochłowice city :)) i nie tylko...

    ten po lewej zmoczony przez deszcz - tu mieszkam :))



    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Witam we wtorek ;D

    Ania to pytanie potrafi wywiercić człowiekowi dziurę w brzuchu ... Nie wiemy jaki los nas czeka - jednak Wy jesteście silną rodziną i wierzę, że Wam się uda przetrwać te trudne chwile !! Cieszę się, że znaleźliście dobrego specjalistę i Gabi będzie pod fachową opieką medyczną.

    Kawy mi się chce jak nigdy - M dziś miał wyjeżdżać w delegację ale zmiana planów nastąpiła i ma służbę - ehh taka praca ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    LADY bardzo ladnie ,ale mam nadzieje ze ta woda nie smierdzi...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Ania podpisuję się pod dziewczynami bedzie dobrze a przecież kiedyś to się skończy tylko zawsze człowiek sie zastanawia czy sił starczy.
    My już od 5 na nogach młody marudny niemiłosiernie pobudki ze 4 w nocy, chyba kolejne zabki albo nie wiem co znowu. W każdym bądź razie wymeczy na maxa.
    Lady ładna okolica a jeszcze teraz jak jest tak ślicznie zielono.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink

    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=59&i=erba2wc6.jpg][/URL]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    a to widok z mojego okna wioooskaa ....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    HEJ kobitki u mnie lato,dzis ide zrobic VEVE zdiecie do paszportu ,ciekawe czy sie uda,bo taki szkrab to sie rusza ciagle...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Aanula JAK samopoczucie?..trzymaj sie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Ewa no u mnie wiosna - do lata jeszcze troszkę brakuje ;D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.