Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    And ja moja tez krece włosy,wiec jak bedziesz chciała je choocby podwinac lub wywinąc to dasz rade bez problemów:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Laaaaaski u mnie pogoda do opalania - 23 stopnie w cieniu i lekki wiaterek i bezchmurne, błękitne niebo - jejku aż mi się chce już jechać nad morze - fajnie jakby była taka pogoda ;D
    Chłopaki teraz drzemią przy otwartym oknie :wink::bigsmile:
  2.  permalink
    schowałam przed szwagrem ciastka i teraz sama ich nie moge znaleźć buuuuuuu:cry:



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Buahahaha Ciacho no nie źle bidulko :rolling:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Znak, że skutecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Moje zasnęło ale ile krzyku przy tym, niby główką się przytuli ale nogami pomnie wędruje, wstaje na biodrze. Normalnie mnie wykańcza ten gargulec. Ciekawe ile pośpi. Wstanie to znowu na spacerek
    Ciacho dobra jesteś u mnie nawet boysy nie mają co chować bo nie wytrzymają nawet chwilki jak wiedzą że maja coś słodkiego
    --
  3.  permalink
    U mnie jak coś mama schowie, to albo rodzeństwo wytropi, albo tata; są tacy łasi na słodkości, ze rzadko coś sięw domu uchowa.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    U nas też tak było - mama nawet chowała słodkości do szafek z ubraniami w akcie desperacji, że nic się w domu nie uchowa. Wszystko z siostrą wyniuchałyśmy i wszamałyśmy :D
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    ja też kocham słodkości a MM jeszcze bardziej...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    A ja wszamałam sernik z brzoskwinią, mmm pycha.
    --
  4.  permalink
    Sernik to ja bym też zjadła, ehh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    oj oj ale będe miała nadrabiania w czytaniu... teraz ubieram się z Julką i jadę do mamy a potem na plotki do znajomej :)) do wieczora kobiety :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    miłego popołudnia Lady - papa
    --
  5.  permalink
    Do wieczora Lady:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    A ja za chwilkę mykam z pracy! Niestety nie do domku tylko do stomatologa! :sad:
    Ale pogoda super, M pójdzie z Oliwką na spacerek, a w tym czasie ja już wrócę! :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    A ja jeszcze półtorej godziny muszę w pracy spędzić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    a miałam was pytać o prostownicę godną polecenia, hihihi
    --
  7.  permalink
    Moja siostra też ma fajną prostownicę, ale teraz nie pamiętam modelu, sprawdzę w domu.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Jejuniu a co tu tak cicho ?? :D
    Pewnie większość spędziła dzionek w plenerze - my jutro będziemy tak odpoczywać - M będzie po służbie i miał czas tylko dla nas :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    hej kobitki,zdiecie VEVE do paszportu ,wyszlo fajnie a moje okropnie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    przynioslam bòb od tesciowej,wiecie ze tu sie je surowy ,ten pierwszy malutki z chlebem....albo z makaronem a ten duzy dojrzaly to tylko ja lubie ,ale musi jeszcze dijrzec kwestia pogody...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Nie żyje :( padłam trupem ze zmęczenia! po tylu miesiącach siedzenia na dupie w domu 6h stania uuuu mój kręgosłup, nogi nie koniecznie aż tak bardzo ale kręgi to od dupy po łopatki :( Ale nie było źle - był moment że miałam kryzys myśleniowo ruchowy ale szybko go opanowałam :D A teraz czas coś zjeść i wannę
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    A ja położyłam już młodego boziu ale mnie wymęczył,po południu spał 3 godzinki nawet dychnęłam ale połowa z tego czasu to obiad szykowałam a potem kimka ale i tak. Ciekawe jak dzisiejsza nocka.
    And kwestia przyzwyczajenia no i ciąża swoje robi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    HOGA juz spi??????? i co przespi cala noc?????????? ale ci fajnie!!! moja veve o 9.30 zasypia
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Pierwsza próba za nami....Młoda też mnie dzisiaj wymęczyła spala raz 30min i drugi 1h mam dość ale już śpi na szczęście... ja też padam i czekolady mi się chce buuuu
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Już nie mogę doczekać się lipca...
    Będzie mniej nerwów, oby było mniej nerwów.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    A moje dziecko dzisiaj grzeczniutkie, raz tylko był wkurzający, ale to tuż przed zaśnięciem.
    Jeszcze nie śpi, obejrzymy sobie l kak lubow i będziemy się usypiać.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Ależ mam kochanego meża - zrobił mi kanapeczki i herbatkę :whorship::flowers: Moje dzieci nie śpią jeszcze niestety. Gabi już w piżamce ale jeszcze jedzą i w ogóle coś nie mają chęci na spanie :( Mała przysnęła i kimała jak ja wróciłam do domu więc nie wiem kiedy teraz zaśnie a ja już chcę się położyć
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Ewa on tak zawsze zasypia najpóxniej o 21 ale żadko kiedy wytrzyma tak długo. Nocki przesypia tylko teraz przy zębach marudzi ale wstaje zawsze o 6 rano
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Odkąd nie karmię Cyryla piersią budzi się w nocy raz - między 2 a 4 i śpi do 6.30-7...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    ale wam dobrze ,moja VEVE jest zlotym dzieckiem,ale w nocy lubi sobie powisciec na cycu...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety... wróciłam o 19.30 z plotkowania.. było miło, sympatycznie i wesoło :))
    Jutro jest u mnie moja znajoma a pojutrze fryzjerka i zlot kobiet - mam salon fryzjerski w mieszkaniu :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Hello - ja już na nogach !! Słonko świeci i bezchmurne niebo jak na razie ;D
    Zapowiada się ładny dzień :wink:
    Lady no to poplotkowałaś ;P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Hej Izunia u nas pogoda srednia w domu mam małego potwora noc nie przespana, młody nawet śpiąc potrafi się drzeć. Normalnie odwrót o 180 stopni. Zauważyłam ze jak się z nim bawię to ok, jak jestem blisko też ale jak tylko znikam w kuchni czy w łazience to wrzask.
    Teraz piję kawke ale zupełnie nie mam siły na nic.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Ja również witam. Mam dość moje dziecko mnie szantażuje, krzyczy jak musze wyjsc z łóżka a on chce sobie cyca potrzymać. Czasem już mam dość, no ale co sie nie robi z miłości.
    Dziś sobie zdałam sprawe ze chyba zawaliłam sprawe z tortem na roczek bo są przeciez komunie :cry: na dodatek kupiłam kartke na roczek dla niego bo chciałam zeby miał pamiątke i nie przeczytałam życzen a tam pisze kochanej córeczce, a obrazek i kolor nie wskazywał ze to dla dziewczynki :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorka co za początek dnia - pełny niespodzianek ;D
    No to co zostaw tą kartkę na zaś - będzie i córa :P
    Hoguś przytulam mocno.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!

    Ja wróciłam wczoraj od tego stomatologa dopiero ok. 20, a miałam na 16.30, takie było opóźnienie! Ale już mam super, wszystkie ząbki zdrowe!:cheer::clap::crazy: Także spokój na pół roku.

    Moja Oliwka wspaniała, wszystko ok, spała od 20.30 do rana, rozpłakała sie o 4.30 tak strasznie jakby jej się coś złego przyśniło, wyskoczyłam jak poparzona w łóżka bo wystraszyłam się że coś się jej stało (może nóżka weszła międzi szczebelki, albo coś). Ale okazało się, że ona na śpiąco tak się rozpłakała, więc wziełam ją do nas do sypialni i spała tam do 6.00. Może to był zły sen!

    A tak wogóle to zapraszam na kawę:


    albo herbatkę:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady tu Ci napiszę :D
    Ta biała bluzeczka to nic innego jak tunika i to kupiona na okres ciąży ... Jednak nie doczekała się założenia kiedy w brzuszku mieszkały brzdące bo jak sama wiesz urodziłam wcześniej. Teraz są jej dni świetności :tongue:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Hogatko, współczuję nocki...
    Myszorka, nie martw się, jak mówi Izunia, może kiedyś będzie córka :)

    U nas nocka w miarę, wczoraj rozwiązała się część naszych problemów, a dzisiaj dzień naukowy - muszę napisać drugi rozdział swojej pracy. Ciekawe, kiedy przyjedzie teściowa, żeby zabrać małego. Ostatnio umawiałam się z nią na rano, a jej wypadło ważne spotkanie i dotarła dopiero o 12... Mam nadzieję że tym razem dotrze szybciej.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Dzieki dziewczyny, zupełnie nie poznaję małego, może to też okres kiedy mama, mama i tylko mama bo nawet u żona wczoraj był krzyk a u mnie cisza. Nie pozostaje nic innego jak to przeczekać. Teraz niby śpi ale coś tam sobie mruczy i spiewa przez sen.
    A ja zamówiłam sobie fajną bluzeczkę i okazało się że brakło, troszkę mnie to zezłościło bo chorowałam na nią a tu zonk. Teraz muszę sobie poszukać innej. A najlepsze ze wchodze juz w rozmiar 36 albo 38 w zalezności od producenta, spodnie 38, chociaż tyle dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    W tym momencie ja tylko w przelocie jestem - dziś mam zawirowany dzień. Lecę zaraz na tą Bete - wcale nie mam ochoty bo w laboratorium będzie pewnie masa ludzi ale sobie że wezmę Weronikę ze sobą to może uda mi sie wejść bez kolejki :shamed: no i ciekawa jestem kiedy będą wyniki bo jak jutro to dupa blada :( na jutro rano są mi potrzebne. Beznadzieja z ta moją przychodnią - laboratorium jest zamknięte we wtorek buuu i dziś będą ludzie z 2 dni (poniedziałek wtorek) a badania tylko do 10.
    Wrócę do domu powieszę pranie, wstawię kolejną pralkę i muszę wyjść, o 14po dzieciaki i do przychodni a z niej prosto do pracy :( i zaś cały dzień zleci.
    Wczoraj wieczorem padłam jak niemowlak, obejrzałam jeszcze film i zaliczyłam odlot. a dziś od 7na nogach
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Oj And to masz biegania
    A ja mam pytanie odnosnie allegro bo wystawiłam cos i chce się wycofac i nie wiem czy coś bede płacic za to że się wycofuje, wiecie moze jak to zrobic?
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Witam czy ktos serwuje dzis kawe bo padam ????
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    mamadusi - ja serwowalam parę postów wcześniej!

    Ale teraz specjalnie dla ciebie:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety...

    Jeszcze od rana nie zdążyłam sobie zrobić kawusi bo pakowałam wózek do wysłania wrrr porażka !!!
    Kurier zamówiony więc mogę się napić spokojnie kawy potem poodkurzam, pomyję podłogi, sama siebie wykąpię i znikam na spacer... bryką ct01 super się śmiga :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa dziekuje bardzo jestes niezastapiona kawa pychotka :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Myszorko z tego co mi wiadomo za samo wycofanie nie płacisz ale nie zwracają kosztów wystawienia

    Ja już po kłuciu - poszłam z małą i weszłam bez kolejki i sami ludzie mi kazali wchodzić choć uczciwie powiedziałam że to nie dzieć tylko ja :D Jutro o 8 mogę skoczyć po wyniki na 2 koniec jeleniej :( chyba nie dam rady i w efekcie nie pójdę jutro do gin bo mi najzwyczajniej braknie czasu jutro :(
    --
  8.  permalink
    LAdy -ale czemu ten cho\icco jest lepszy? Powiedz coś więcej
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Witajcie u mnie też noc z serii koszmar... a tak dobrze już było.... budziła się raz albo wcale a od 3 dni znowu pobudki od 2 co dwie godziny i darcie w niebo głosy...teraz padła a ja muszę po Franka i do lekarza na 13.30 kartę wypełnić na kolonię, do tego nie mam sukienki na komunię :cry: bo we wszystkich wyglądam jak pasztet... może jutro pojadę...
    --
  9.  permalink
    magg- może Tosia przezywa nową umiejętnosc? Moja hania dziś przez sen stawała na czworaka , póxniej siadała i biła sobie brawo :confused: Wszystko super- gdyby nie to,że położyłam sie o 0,30 i wstałam o 6- z przerwami na jej ekscesy :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.