Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Lady, a który sprzedałaś i za ile, jeśli można wiedzieć, opłaciło ci się???
    Powiedz coś więcej o nowej bryce!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Magg nie przejmuj się Mati tez ma ciezkie dni, i jest taki złośnik o byle co krzyczy, szantażysta i tyle, alkaida przy nim wysiada.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    hej kobitki ,u nas dzionek przebiega spokonie,aprzatam i gotuje na jutro wieczòr,bo jutro wyjezdzamy do RZYMU zalatwic paszporty dla mnie i VEVE...
  1.  permalink
    hej dziewczyny, ja dopiero teraz sie melduję.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    A moja niunia goraczkuje:cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    witam w piekne popołudnie :)
  2.  permalink
    Dla mnie będzie piękne za 2 godziny, jak z roboty wyjdę;pp
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Dla mnie tez bedzie jak goraczka spadnie Dusi:confused:
    --
  3.  permalink
    A dałas jej jakieś leki?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    DALAM DALAM
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    to pewnie od ząbków, co MD?
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Harpijko z pewnoscia i oby tak bylo bo Dusi z tego co widac to 3 naraz wychodza :cry:
    --
  4.  permalink
    u mnie dzien pod znakiem breczenia i płaczu...a tak słonce swieci a mały jest niemozliwy.byle do 19 wytrzymac...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Aga, Myszorka możliwe sama już nie wiem, staram się nie przejmować ale mam tyle do zrobienia przed tą komunią a ona jest tak absorbująca...
    Byłam u pediatry bo na buzi wyskoczyly jej jakieś krostki.... muszę przestać jeść czekoladę :cry::cry::cry::cry: jak ja sobie dam radę buuuuuuuuuuu moja ulubiona odskocznia a tu zakaz:sad::cry::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    witajcie po całym dniu... dzień spędzony na dworze i na plotkach ze znajomą! Jutro mam fryzjerkę i robią się u mnie dwie kobiety więc znowu mnie nie będzie przez dłuższy czas!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Magg Ja sama nie wiem czy nie zapiszę się ale dopiero na pojutrze do lekarza. Julcia też ma na coś uczulenie i myślałam, że już wiem a tu się okazuje, że dalej jestem w kropce! :((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    My dziś po kolejnych testach i okazuje się że Kubie nic nie jest (nie ma alergii) ale Gabi jest na sierść psa! kurde ja już całkiem zgłupiałam :(
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    A u nas nadal temperatura :sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    MD dużo zdrówka życzę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    niezle szalejecie z iloscia postow... troche was nie poczytac a juz nie wiadomo co i jak...
    my sie troszke relaxujemy po ostatnich wiesciach i spedzam duzo czasu z dzieciakami po za domem. pogoda piekna, towarzystwo spacerowe jest wiec szkoda w domu siedziec. dzisiaj przyleciala moja sis ze stanow ale sie przeliczylam bo myslalam ze bedzie do srody a tu wyszlo ze jednak w poniedzialek rano odlatuje... coz nie uda nam sie za wiele czasu spedzic razem i w zwiazku z tym dzisiaj niedawno do domu wrocilismy bo poplotkowac rodzinnie trzeba bylo :wink:

    Magg - ja tez mam problem z kreacja komunijna a tylko chrzestna jestem... poszlam na latwizne i nie ide w zadnych kostiumach tudziez garniturach czy kieckach... zbawienna okazala sie wizyta w C&A :wink:
    co do diety - ja juz od dawna nioe moge jesc zadnych owocow a od wielkanocy szlaban na czesc warzyw - najwiekszym obiektem porzadania sa ogorki i pomidory ale coz... ja cierpie i Mlody tez wiec jakos sobie odmawiam... z czekolado poszlo mi znacznie latwiej

    MD - mam nadizej ze z Dusia lepiej


    Lady a ty tez sobie nowa fryzure robisz?? ja jutro tez siadam na fotel ale tylko delikatne ciecie coby na komuniach jak kopciuch nie wygladac
    :cool:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Ania wiesz nie fryzure bo u mnie mało co można zwojować... musi mi fryzjerka poprawić to co zepsuła wcześniej hi hi hi .. Mam w niedzielę komunię tzn idę do brata syna. Nie mam nic do ubrania i nie wiem co mam sobie kupić - zero koncepcji a w sklepach nic mi się totalnie nie podoba :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Ania mam nadzieję, że ta pogoda słoneczna troszkę Cię podbuduje :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Lady skad ja znam brak koncepcji ubraniowej, u mnie to juz byla dzika rozpacz ale w koncu udalo mi sie dorwac w miare neutralne ale dosc eleganckie wdzianko - biale rybaczki (takie z mankietem) plus czarna tuniczkowata bluzka z haftem, nie jest zle - jakos 2 imprezy oblece (11 i 18 maja komunie chrzesniakow) oby tylko cieplo bylo!!
  5.  permalink
    czesc dziewczyny widze z e komunijny wątek,ja w ta niedziele tez ide na komunie.Nie wiedziałam co mam ubrac a ze fundusze mi na szał zakupowy nie pozwalaja tak ze ubieram spodnie które miałam na chrzcinach takie do kolan czarne z mankietem i jesli bedzie chłodno to koszule w kratke biało czarna a jezeli ciepło to nie wiem bo z krótkim rekawkiem to raczej nic nie mam.nasza komunia jest w przedszkolu tak ze dzieciaki beda miały raj
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Aniu fajnie że się pokazałaś bo się juz martwiłam. Ciesze się że masz coś do ubrania.
    Lady ciekawa jestem nowej fryzurki.
    MD biedna Dusia, ucałuj ją od cioci.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Witam
    Ania uff dobrze że dałaś znak życia:bigsmile: bo tak jak Myszorka myślałąm że coś nie tak dlatego cię nie ma
    MD dla duśki moc całusków oby przeszło.
    Ja mogę pochwalić wczorajszy dzieńi noc, maruder był w ciągu dnia tylko dwa razy a w nocy tylko pobudka o 1 a potem rano wstał ale zasnął przed chwilką znowu:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    a mój nie spi od 6.30 i jeszcze sie nie zmeczył,na macie sie bawi ale to napewno tylko chwilowe



    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Witam czwartkowo!

    Widzę że mowa o strojach na komunię - na pewno każda z was coś wymyśli!

    Ja wczoraj poszalałam w sklepie z bielizną, chyba godzinę mierzyłam różne staniki itd. Wkońcu wyszłam ze sklepu z rachunkiem ponad 200 zł i 2 biustonosze, stringi i figi. A co od czasu do czasu trzeba uzupełnić bieliznę,żeby dobrze się czuć. Tego nie widać, bo pod ubraniem, ale powoduje, że czuję sie bardziej elegancko!:wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    A co tu taka cisza!???

    To może kawka:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    dzieki dziewczyny ze sie martwilyscie, dochodzilam do siebie i nie mialam nastroju na forum, pod wykresem jednak sie pojawialam coby nie zaniedbywac obserwacji....


    a kawa mile widziana zeby sie reanimowac... wczoraj po poludniu wyzlopalam 2 i spac do 2 nie moglam a dzisiaj rano od 7 probowalam sie obudzic i koszmar oczy doslownie na zapalki mam...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Ania to na ciebie kawa działa bo ja mogę wieczorem wypić i zaraz potem iść spać , w niczym ona mi nie przeszkadza. Nawet bardziej wyspana rano jestem.
    Zaraz zmykam na pierwszy spacer bo młodemu owoce trzeba kupić i cos na obiad,ostatnio Hubert to jakby mógł to by konia z kopytami pożarł, taki ma apetyt, nawet butla znowu jest kochana. Na szczęście sobota blisko a ja wtedy odpoczywam, bo zon przejmuje pałeczkę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Hogatko to milego spacerowania... u mnie dzieci jeszcze spia a ja sie dobudzam co nie jest proste dzisiaj

    a co do kawy to ja rzadko pijalam przez ostatnie 2 lata i w sumie teraz tez glwonie CARO pijam a zwykla kaw awlasnie na zasadze reanimacji ;)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Ania ja bym chciała zeby mój Hubert zaczął spać odrobinke dłużej ale od urodzenia godzina 6 to max , może ze dwa razy do 7:30 pospał. Ja po ciązy to na rozpuszczalne czy kawo podobne patrzeć nie mogę, teraz piję swoją ulubioną, sypana bez cukru i mleka:bigsmile: A po ostatnich popisach Hubcia to chyba z tydzień będę dochodzic do formy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    a co do Komunii to ja nie znosze tego typu spedow :devil:
    na szczescie zostalo mi juz tylko kupic torebki prezentowe i mam z glowy

    wczoraj szalu dostawalam w ksiegarni diecezjalnej. chcialam kupic pamiatke I Komunii i wszystko bylo albo badziewiaste (kiepsko wykonane, dziwne malo przemawiajace obrazki) no i teksty mnie powalaly!!! babka stwierdzila ze jestem pierwsza klientka ktora czyta co jest w takiej pamiatce napisane bo ludzie biora po okladce... no zesz...
    z ciekawostek przytocze wam wpisy z 3 kartek bo to najciekawsze kwiatki byly
    1.mam na imie....
    nazywam sie....
    urodzilam sie....
    mieszkam w.....
    chodze do szkoly.... do kalsy.... moim wychowawca jest....

    2. to co wyzej ale posuneli sie dalej :devil: bo dodali
    moj tata nazywa sie.... z zawodu jest..... pracuje w......
    moja mama nazywa sie.... z zawodu jest..... pracuje w......
    moje rodzenstwo to.....
    moi dziadkowie od strony mamy....mieszkaja w....
    moi dziadkowie od strony taty.... mieszkaja w....

    co to kurcze PAMIETNIK jest????


    no i HIT
    3. na Komunie Sw od gosci otrzymalam.........

    to ma byc przezycie duchowe czy zwykla FARSA???? :devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Ania co do kreacji komunijnej nie potrzebuję nic wytwornego na całe moje szczęście ale na nieszczęście w sklepach nic nie widzę co by mnie urządzało...mój zapał do kupowania ciuszków uciekł i moje pomysły - zero wrrr

    Mam nadzieję, że chociaż fryzjerka nie spipcy mi włosków bo chyba nie wiem co jej zrobię dzisiaj... robię tylko jasne pasemka hmmm może z jakąś czekoladką! a fryz ten sam - loki chyba, że będę miała ochotę na proste to mi wyprostuje!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Ania dlatego Ja kupiłam zwykłą kartę na komunię... nie będę szarżowała z czymś wyjątkowym i suuuuper na pokaz. Nie chce nic do wpisywania tzn data komuni etc - jak to wymieniłaś bo wiem po swojej Adrianie i po Julce ze chrztu, że takie coś u mnie się nie sprawdza i nie za bardzo wierzę, że się sprawdzi np u mojego brata!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Lady no ja postawilam na wygodne wdzianko zwlaszcza ze na jednej z komunii beda atrkacje typu koniki kucyki strusiowa zagroda i inne takie wiec nie wyobrazam sobie w kostiumie pomykac na szpilkach po jakis lakach :) postawilam na cos eleganckiego ale praktycznego no i przede wszystkim nie bedzie to spalone bo idzie inaczej przekompletowac i juz jak nowe :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    AniaM: . na Komunie Sw od gosci otrzymalam.........
    hahaha Aniu mnie też to powaliło jak kupowaliśmy pamiątkę dla Ani :D I w końcu kupiliśmy kartkę z życzeniami, bo z takich albumowych pamiątek niewiele było ładnych a jak ładny obrazek to tekst beznadziejny :(

    Ja już po 1-wszym spacerze z Weroniką - byłyśmy w przychodni u mojej gin, małż doszedł po odprowadzeniu dzieci. Teraz on jej zrobi spacer jak będą szli po dzieci do przedszkola czyli po 15-stej no i może po mnie przyjdą do pracy (?) no ale to nie pewne bo dużo zależy od maluchów i ich chęci oglądania dobranocki :)
    Spijam kawę, jem śniadanie i spadam do pracy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Lady nam jako chrzestnym glupio dac zwykla kartke zreszta tez ladnych nie widzialam... u nas sie przyjelo ze chrzestni daja pamiatke ale BEZ takich wpisow tylko z jakimis przemyslanymi ladnymi sentencjami... udalo mi sie na szczescie takowa znalezc ale kosztowala 23zl, no coz jak sie jest upierdliwcem i przywiazuje wage do "szczegolow" to niestety trzeba placic :neutral:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Lepiej zapłacić więcej niż dać kartkę, której się będzie trzeba wstydzic przed dzieckiem albo jego rodzicami...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    U nas w maju też dwie komunię - w tę niedzielę mój brat, a za dwa tygodnie syn siostry ciotecznej męża. Jeszcze nie mamy żadnego prezentu dla niego, ale chcemy go zabrać do Bułgarii - ciekawe czy pojedzie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    ja juz kiedys wam pisalam o zwariowanych pomyslach prezentowych dzieci... moja koelzanka mowila mi wczoraj ze jej chrzesniak dostaje... quada niezle co?
    dla nas prezenty to niestety stworzenie dziury budzetowej by bylo wiec ciesze sie ze cos takiego jak zwrot podatku jednak istnieje :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Ania przyjęło nie przyjęło gdybym Ja na to spoglądała to bym do dzisiaj karty nie kupiła... moja to karta przestrzenna bo jak otworzysz to w środku otwiera się ołtarzyk z matką boską i jest skromny wpis a Ja tylko coś od siebie dodam.


    Co do ubioru to nie chcę żadnych kostiumów wrrr nie znoszę i z pewnością postawię na wygodnictwo - spodnie + coś tam coś tam i z tym coś tam mam najwięcej problemu jak się okazuje!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Aniu moja Anka też miała długą listę pomysłów na Komunię! Chyba jak każde dziecko. Jednak była na tyle mądra (albo głupia) że sama powiedziała i zapraszanym gościom i nam że zamiast roweru czy komputera (które miała) woli pieniądze. Zliczając wartość sprzętu jaki by niby miała dostać a gotówki jaką dostała - wiadomo uzbierała mniej ale była bardziej szczęśliwa i miało to większy pożytek bo sama z siebie zapłaciła sobie za książki do kl 3 i kupiła to co chciała zostawiając pieniążki na kieszonkowe.
    Kuba za 2 lata bedzie miał Komunię - wtedy pewnie już wille będzie się dawało (:devil:) bo samochody wyjdą z mody, ale liczę na to że on także nie będzie nastawiony na prezenty tylko na samą uroczystość!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    And ja tez mam taka nadzieje co do mojego dziecia!!

    Lady a ja znalazlam kilka gor ale chcialam cos co bedzie sie ladnie z dolem komponowalo i moj cyc z dekacza wyszczupli co nie jest takie proste :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Moja Adriana nie była nastawiona na żadne prezenty w dzień komunii więc na nic nie liczyła... nie ukrywam, że dostała tylko pieniążki i zebrała ich sporo bo kupiła sobie potem to na co miała ochotę tzn telewizor, rower, namiot z wyposażeniem - nie wiem po co jej to ale uparła się i ma. Ciuszków sobie nakupiła i inne pierdoły!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Ania w biuście nie mam problemu ale mam w dupie wielki hi hi hi

    od paru dni chodzę w dzinsach i jestem szczęśliwa. Sadełko się nieco wylewa - nieco więcej ha ha ha, obcasy poszły w kąt ale czuję się suuuuper :) i wisi mi to :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    A u nas w nocy temperatura wysoko do 39 dochodzila teraz rano stan podgoraczkowy ale zadzwonilam do lekarza idziemy na 12 upewnic sie ze sa to tylko zabki bo nic wiecej jej nie dolega

    Dusia ucalowana od kazdej cioci
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    MD mam nadzieję, że to będą tylko ząbalki :)) zdrówka dużo dla Dusieńki!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Lady mi sie robia walki i waleczki ale zlewam na to. staram sie tak dobrac ciuchy zeby zatuszowac co nie co a jesli sie komus nie podoba to niech nie patrzy. w cycku mam 117cm i ciezko jest cos fajnego kupic uh mnie w miescie w rozmiar 50 czy 52 sie nie mieszcze ale na szczescie w C&A czesc L a jak nie to XL byly dobre (z tych takich fensi szmensi to 46)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.