Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    własnie widziałam

    wcześniejsze Twoje wykresy Amazonko były bardzo ładniutkie.. na początku tempka niziutka a potem widać wyraźny skok.

    Obecny odrobinę mozna porównać do tego pierwszego - tam też tempki nizutko sobie siedziały...

    Amazonko tu pozostaje nic innego jak czekać do końca i ewentualnie konsultacja lekarska... może coś z hormonkami nie tak albo ten stres i choroba ( bańki) osłabiły Twój organizm...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Wiesz podobno jest rzeczą normalną jeśli w ciągu roku i w przeciągu naszych cykli mamy i takie bez owulki!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Amazonko jeśli nie planujesz jeszcze ciąży a nie jesteś w gorącej wodzie kąpana to poczekaj co przyniesie finał a potem poczekaj co będie w nowym cyklu! Jeśli to by się jednak powtórzyło to powinnaś bezwarunkowo udać się do gina....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 30th 2006
     permalink
    Tak, tak, podejrzewam stres, stawianie baniek i brak suplementacji Full Spectrum (zestaw witamin, który mi się skończył i nie mogę dostać).
    Cykl 001 był całkiem czytelny. Ślubny miał podobne aberracje, długi, ale owulacja była.
    Biorę magnez i Castagnus. Może pomoże na PMS, który mam często w III fazie?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2006
     permalink
    Amazonko nie mam wiedzy na temat Castagnusa jaki to lek i ogólnie w czym pomocny!
    Niewątpliwie mniej stresu i brak choroby przyczyni się do poprawienia cyklu! Psychika ma tu wielkie znaczenie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2006
     permalink
    takich brzuszków życzę Wszystkim staraczkom tym obecnym i przyszłym :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2006
     permalink
  1.  permalink
    Hejka Biedronko!
    Jak tam Twoje samopoczucie po duphastonie? Ja od kilku dni równiez mam tę watpliwą przyjemność łykania tego paskudztwa:(
    Nie dosc,ze boję się wszelkiego rodzaju lekarstw w I trymestrze ze względu na krasnalka, to jeszcze mam obawy, że będę gruuuuba:cry:
    Jak długo masz go brać? Ja niestety co najmniej do 18 stycznia( do przyszłej wizyty)...
    Usciski
  2.  permalink
    No i niestety jednak muszę przyznac, że zupełnie inaczej chodzi się w ciązy w wieku lat 19, a inaczej w wieku 30:(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 1st 2007
     permalink
    Aguś Ja niebawem go końcę bo w przeciągu 2 dni .... ogólnie miałam 2 opakowania czyli 40 tabletek i miałam brać co 8 godzin 1 tabletkę! Na wadzę do tej pory przybrałam łącznie z obżarstwem po świetach i nowym roku 2 kg i też mam obawy.... bo u mnie zrzucanie ciężko idzie!

    Oj ciąża w wieku tak jak moim 17/18 lat to nie była ciąża - nic mi nie było, nic nie dolegało w przeciwieństwie do obecnej! Jestem zmęczona i wykończona.... ciągłe obawy co będzie jak bęzdie i czy dam sobie radę po porodzie. Boję się porodu, boję się ogólnie.....


    Muszę wierzyć, że urodzę zdrowe dzieciątko - synka, który będzie śliczniutki i kochaniutki :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 1st 2007
     permalink
    Kochane jakbym słyszała swoje obawy! Ja w wieku 23 lat też lepiej znosiłam ciążę choć skurcze też pojawiły się tyle że w 6 miesiącu, obecnie już mnie łapią więc zostaje mi tylko mały spacer, po schodach na 3 piętro i tyle mojego wysiłku.....:confused:
    Ja przybrałam znacznie więcej nie wiem może to po luteinie która cały czas biorę ogólnie 5 kg!
    Mam tylko nadzieję że pozbędę się ich po porodzie tak jak po 1 ciąży!
    Ja też boję się porodu, boję się tego bólu i ewentualnej cesarki...
    Ale nic to trzeba być optymistom, bedzie dobrze i koniec!
    ta śliczna dzidzia w ramionach zrekompemsuje wszystko. :twosome: Prawda?
    --
  3.  permalink
    Magg - pewnie, ze musi byc dobrze... :)

    Mimo wszystko ciezko pogodzic mi się z tym, ze czuję się jak wyprana skarpetka...
    Wystarczy, że zrobię cos niewielkiego, a od razu musze połozyc sie spać bo jestem wykończona. Nie mówię już o tym, ze wyglądam jak Zombie :cry:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 1st 2007
     permalink
    pozazdrościć kobietom, które w czasie ciąży kwitną :)) no Ja bynajmniej nie wyglądam kwitnąco i nie czuję się kwitnąco!

    Do Lipca mam jeszcze dużo czasu ale z pewnością po świetach i nowym roku muszę pochamować się z jedzeniem! Nie wiem co się dzieje, że ciągle czuję głód... to mnie przeraża :))

    Będzie dobrze bo jest Nowy Rok i są Nowe Możliwości :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 1st 2007
     permalink
    Jutro rano moja córa jedzie na 7 dni na wycieczkę ze szkoły i troszkę będzie mi w tym czasie smutno i nudno!

    Może nie będę dzisiaj jeszcze o tym myślała, pomyślę jutro jak to będzie :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Lady ja też jestem wiecznie głoda i przez to już piątka do przodu :bigsmile:
    Co będzie za pare miesięcy aż strach myśleć...
    --
  4.  permalink
    Biedronko... napisałas wczoraj pod moim wykresem, że się nie odzywam...Odzywam się słonko, własnie tutaj ;) Pod wykresem nie moge nic napisac, bo juz od dawna jest zablokowany, a wykupienie abonamentu w tej chwili nie ma dla mnie sensu ;) Jezeli Damazy pokusi się o stworzenie kalendarza ciazy i jezeli wśród ekspertów bedzie specjalista ginekolog-połoznik odpowiadajacy na pytania, to pierwsza zrobię przelew ;)
    Buziaki
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Na początku testów sugerowałyśmy to Damazemu, który na razie wspiera odkładające i starające. 9miesiecy to przyszłość.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Damazy chociaz powinien pozwolić na pisanie pod wykresem tak samo jak tutaj .....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Kobiety jak się czujecie w tym Nowym 2007 roku ?

    Wierzę, że to będzie szczęśliwy i dobry rok :)) nie tylko ze względu na moją ciąże ale ogólnie! to będzie przeciwstawność roku 2006 :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Czemu aż tak? Co złego zdarzyło się w 2006?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Amazonko każdy ma swoje gorsze i lepsze lata - rok 2006 zaliczał się u mnie do gorszych! Tematu nie będę poruszała!
    2007 będzie rokiem szczęśliwym :)) będzie rokiem radości i uśmiechu :)) mocno w to wierzę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    2006 był i się skończył - zamknęłam zdrzwi za nim ..............................
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Dokładnie Lady ten rok będzie lepszy, szczęśliwy i spełnią się nasze marzenia! :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Magg i tez tak sobie mówię to od zeszłego roku!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    oj co Ja dzisiaj się bidulka nabiegam po stronach www

    najpierw stetoskop do słuchania brzusia a teraz szukam jakiegoś ciekawego roweru treningowego! za dużo siędzę w domku i widzę co się dzieje z ciałem szczególnie na nogach buuuu a Ja tak nie chcę...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Lady a ja sie gina pytalam o rowerek i ogolnie o cwiczenia ale powiedzial ze jak miewam skurcze i pobolewa mnie brzuch to moge co najwyzej sobie pospacerowac. Stepper i rower zniesiony do piwnicy, przeprosze sie z nimi jak urodze. teraz spaceruje i ewentualnie gimnastyka z mezem :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Aniu wiesz kiedyś bym w domku nie wysiedziała godziny a teraz mnie z niego nie można wypędzić! Obwiniam się o to sama ale cholerka nic z tym nie robię! Mam okropnego w d......... lenia i nie mam lekarstwa na niego!

    No tak u Ciebie gimnastyka z mężem a u mnie buuuu po ostatniej znowu miałam lekko zabarwiony na brunatno śluz :((

    Wiesz ogólnie mój ginek nie zabronił mi jazdy konnej! Dobrze jednak, że instynkt mówił coś innego - sądzę, że rowerek w moim przypadku nie powinien zaszkodzić....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    na pływalnie nie chce mi sie chodzić samej buuu - mąż nie pływający a pilnujący ubrań :)) córy nie mam przez tydzień a poza tym nie mam stroju i nie lubię suszyć włosów :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Lady - jak bedziesz teraz na wizycie to po prostu sie gina zapytaj co sadzi o cwiczeniach i tyle, tak najbezpieczniej :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    Ania jak będę pamiętała... Jesio mam przystojnego gina i te jego perfumy - zapominam wszystko o co miałam pytać i ze stresu szybko z gabinetu uciekam :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 2nd 2007
     permalink
    idę wyciągnąć kopytka bo coś serduszko mnie pobolewa .... to chyba z braku córy i męża w domku i samotności
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Lady ja też siedzę w domku i rosnę! Ale po urodzeniu mąz obiecał mi wspólny kurs tańca więc mam nadzieję że doprowadzę się do porządku teraz mam zakaz ćwiczeń przez te moje skurcze!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    A co myślicie o szkole rodzenia? Któraś się wybiera?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    ja nie chodziłam i nie żałuję, poczytałam sobie tylko co powinnam zrobic żeby ułatwic sobie poród, o oddychaniu, pozycjach, to mi wystarczyło, nie rodziłam z MM.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Magg to masz tak jak Ja! Muszę się jednak jakoś zebrać do kupy i zabrać za siebie bo qrde mizernie to widzę do lipca :))

    Ja to wrócę do nauki jazdy konnej! już mi cholernie brakuje tego i w myślach sobie przypominam wszystko czego do tej pory się nauczyłam a jeszcze tak wiele bardzo wiele muszę się nauczyć! Lata pracy mnie czekają :)) a w szczególności zagalopowanie, z którym mam wiecznie problemy :))

    Magg szkoła rodzenia - Ja dziękuję! Patrząc na film ONO ( tego typu filmy nie sa dla mnie - za drętwe ) tam była scena ze szkoły rodzenia - myślałam, że mnie rozwali ze śmiechu......

    Przy 1 dziecku tez nie chodziłam i urodziłam bez problemu! - na szczęście! nie miałam pojęcia o oddychaniu i pozycjach bo miałam do wyboru tylko leżącą bez możliwości ruszania sie buuuu tragedia świata! a było to 12 przeszło lat temu!

    Ten poród nie wiem czy będze z M - myślę nad tym ale nie jestem do końca przekonana!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Powiem Ci że ja myślę o szkole ze względu ma ćwiczenia( oczywiście jeżeli będę mogła ćwiczyć) no i na możliwość wyjścia z domu bo teraz oprócz zaprowadzenia dzwońca do szkoły to mało chodzę! Też się boję że do lipca będę jak słonica :shamed: Ja też przy pierwszym nie chodziłam do szkoły rodzenia, miałam cesarkę a M rodził ze mną i wiem że teraz też nie odpuści! A z nim czułam się bezpieczniej i miał młodego pierwszy na rękach to ogromne przeżycie!
    Pozdrowionka ciężarówko! :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    MAgg Ja się boję z M iść na porodówkę aby się nie zraził potem do mnie! On troszkę inaczej patrzy na pewne sprawy więc nie wiem jak na to by zareagował!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Rozumiem, Ty sama wiesz najlepiej jaki jest Twój M i jak może zareagować! Brat mojego męża nie był przy żadnym porodzie (2) - po prostu każdy jest inny i ma inne podejście do pewnych spraw. Wiem że takie obawy są uzasadnione.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Lady a skąd Ty wiesz że będzie chłopak??? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Magg nie wiem... od początku uparłam sie na chłopaka i już imię jest dla niego! Nie wiem już sama co będzie! Jak coś gadamy o dzieciątku we mnie to mówimy Kacperek :)) jeśli brać pod uwagę to jak się czuję i co jem to hmmmm już sama nie wiem!

    Magg Będzie Syn i Koniec i Basta :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Patrząc po szczęśliwym wykresie, można domniemywać płeć.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    No to niech będzie chlopak! Ja strasznie chcę córeczkę! Mam nadzieję że też będzie....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Amazonko na co typujesz?? obserwując mój wykres ??

    Magg Ja mam córeczkę 12-letnią :)) pomoże przy maleństwie :)) bo to baba taka jak Ja wielka i zaradna :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Ladybird, tak szybko zapominasz? Jako pierwsza zasugerowałam, że być może wstrzeliłaś się w samą owulację, dlatego chłopak.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Amazonko troszkę czasu upłynęło... rozmowa nabrała innego toku! w Lipcu na sam koniec się dowiemy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Mam jednak nadzieję, że się nie pomyliłaś tak samo jak i Ja :))


    Magg jakiego nicka używasz do wykresu?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    ja nie wiem czemu ale do malenstwa mowie per MLODy, zobaczymy co wyjdzie ciekawego, moj gin ponoc pierwsza probe okreslenia plci juz nawet w 14tyg podejmuje wiec jak mi zrobi jutro usg to kto wie co powie :) ja wg wykresu to nawet nie jestem pewna KTO to moze byc, niby w owu trafilismy ale i wczesniej byly tulanki wiec na zadna plec sie nie nastawiam tylko po prostu sie ciesze ze mam pod serduchem malego goscia :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.