Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny - i znowu weekend za pasem ;D
    U mnie pogoda super - jak marzenie - taki maj uwielbiam :swingin:

    Lady miłych zakupów ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    a ja ciagle na spacerkach,wiec zagladam tu z doskoku...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    VEVE spi ide na balkon poopalac nogi...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    ja też z doskoku w dodatku wczoraj net padł ,
    my już po spacerku,
    i ja po zakupach - częściowych na razie kupiłam tylko spódnicę w C&A zresztą brązową fajną - myślę a bluzka cóż pożyjemy zobaczymy mam jedną ale przekonana do niej nie jestem więc może coś upatrzę...... Lady powodzenia ja spędziłam wczoraj 4 h w galerii i to co fajne było to 300 więc zrezygnowałam....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Lady pokaż fryzurki :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    wybieram się dzisiaj na mikrodermabrazję zobaczymy czy coś da na moje przebarwienia po ciążowe....
    Lady ostatnio coś pisałaś o mopach wybrałaś jakiś dobry?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    dziewczynki zdiecie z zakupòw poprosze...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    ledwo zbieram dzisaij zakret. wpadlam tylko cos zjesc do domu i dalej w droge. dzieci zostaly obiadowo u mamy a ja 'suchy prowiant' dzisaij... jak wyszlam po 9tej tak dopiero po 16tej wrocilam i znowu w droge... ale w sumie ja tak lubie jak cos sie dzieje oczywiscie oby nie za czesto :D

    Magg no to widze ze podobne progi cenowe lypia na ciebie z polek ;) mi tez to co sie najbardziej podobalo to w kosmicznych cenach... ja licze ze jednak w niedziele bedzie piekna pogoda bo niestety nie udalo mi sie kupic bialego zakietu ale za to przynajmniej turbke kosciolowa nabylam :)
    a jesli idzie o mopa to ja kupilam w markecie podrobe viledy za cale 30zl z kijem - taki prostokatny tez i powiem ci ze swietnie zmywa no i wklady kosztuja wymiennie 8zl a nie 4razy tyle :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    A my mieliśmy dzisiaj z M wolne. Pojechaliśmy na zakupy do Wrocławia; kupiłam sobie .... balsam :confused: . Potem obiad na powietrzu w pizzerii i spacer z Maksiem. Cudowny dzień :smile:. Do tego M poszedł znów na spacer z Maksiem a ja nie wiem co zrobić z wolnym czasem :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Jemma pozycz mi go troche... moi dzwonili ze za kwadrans przyjada i zabieraja nas gdzies tam (nawet juz nie pytam gdzie)... nawet po Krzysia nie ide bo kuzyn a Krzysia chrzestny sie zaoferowal ze on 4 pietro zaliczy :)

    milego wieczoru zycze i do zestukania nocnego :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    no to udanego popułudnia, na pewno będzie miło :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    a ja juz w domku i tesciowa jest,wlsnie daje zupke VEVE,jutro na merkato chce isc po jAkies ciuchy tanie do latania po domu dla VEVE...
  1.  permalink
    Ja też już w domu, nie byłam dzisiaj na siłowni, bo brzuch mnie boli i na nic nie mam ochoty, jedynie na słodycze ehhh, dobrze, ze nic nie mam w domu...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    SHE ja tez slodyczy nie mam w domu,bo jakmam to wyjadam...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    AniaM a nazwę tego mopa pamiętasz i w którym markecie?
    --
  2.  permalink
    Ewa, dobrze, że nie ma w okolicy żadnego sklepu, bo inaczej pewnie już bym żelki jadła:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    nie mówcie o slodyczach bo ja na glodzie czekoladowym jestem :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    ja bym też coś zjadła ale sama nie wiem co. po pracy miałam iść coś kupić ale w końcu poszłam prosto do domu, a teraz już sie nie mam sił ruszyć. Może potem jakieś płatki na mleku zjem.
    U nas dziś piękna pogoda, aż sie żyć chce! a jutro do pracy tylko od 11,45-16 więc szybko zleci i po pracy idę na lody!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    AND ty sie oszczedzaj kobito....
  3.  permalink
    hej Babole:)
    jest jakas mamuska chetna na ploty piątkowe?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Ania Ja chociaż samego mopa mam viledę to wkłady kupuję z różnych firm bo większość pasuje. Mam trzy rodzaje i w zupełności wystarcza. Każdy w innym celu... jednak ten oryginalny jest najlepszy do mycia podłóg!

    MAGG nie zmieniałam fryzurki tylko podcinałam i dodałam troszkę ciemnych - brązowych pasemek.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    poryczałam się po wypadzie na zakupy... jestem załamana! Nic nie kupiłam. Nic nie mogłam sobie znaleźć :(( wszystko by mi się przydało bo spodni niet, bluzki niet, buty niet, wierzchnie okrycie też niet :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    ceny z kosmosu... nie chce iść na czarno ale ostatecznie chyba tak wyląduje bo nie mam innego wyjścia :((
  4.  permalink
    lady- jeszcze jutro tez jest dzień... Może odpuśc centra handlowe i idż do nieduzych sklepów?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Dobranoc Babeczki - idę się potulić do małego pieszczocha bo dziś wytęsknione obie jesteśmy siebie :) Małż właśnie zrobił łóżko więc uciekam (pewnie padnę jak pies pluto :D)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    hej hej... ja niedawno sciagnelam do domu... nogi mi w zadek wlaza i przyznaje ze blogo tak sobie na dupsku klapnac... przylaczam sie do was z inka :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    And - spokojnej nocy

    Lady ja ide w czarnej bluzce ale bialy dol. jakos tak cala w czerni stwierdzilam ze glupio bede wygladala no i u nas zwyczajowo na komunie chrzty i sluby czarnego sie nie nosi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    aga tak dzień ale w soboty to ludzi wszędzie nie miara! w Naszych sklepikach dopiero nic nie ma. Jutro odwiedzę ostatni sklep ale powiem, że jestem zrezygnowana :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Lady nie wiem jakiego typu ciuchy lubisz ale np w C&A sporo bylo eleganckich fajnych wdzianek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Ania u mnie biały dół by nie przeszedł teraz na komunii ze względu na @ a o spódnicy nie ma mowy. Dzisiaj przymiarkę zrobiłam i łomatko - tylko spodnie!
  5.  permalink
    ja tez nie wiem w czym pójde....a komunia w niedziele.Moj Bzik spał do 20 wic jeszcze si teraz bawi,mam nadziej e ze to wyjatkowa sytuacja
    Ja po spacerkach mam taki opalone rec e i buzie ze jutro skocze na solarium sobie jeszcze,a jutro mam grilla:)ze znajomymi wiec mysle ze sie troche rozerwe
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Ania wiesz co ostatnio to co mi się podoba na wieszaku nie podoba mi się na mnie :(( dzisiaj mijałam C A ale jakoś nie chciałam wchodzić bo tam nigdy nic nie widziałam ciekawego w moim typie. Moja mama lubi ten sklep!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 9th 2008 zmieniony
     permalink
    ciacho - ja tez mam spalone ręce od spacerków, twarz może nie ale dłonie .. masssakra; Maksiu z reszta podobnie

    Ja chciałam dzisiaj kupic sobie rybaczki ale w sklepach pustki, no chyba że kogos interesuje intensywny żółty czy zieleń :confused: Jutro mamy urodziny chrześnicy męża; zamarzyła sobie domek-czajnik dla kucyków. Kurcze, dzieciaki to teraz mają zabawki ...
  6.  permalink
    w ostatecznosci pójde w spodniach i tunice tak jak Ania:)

    Jemma mi sie ta moda teraz na te kolory absolutnie nie podoba...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    ja nie znosze spodnic i jak zaloze 2-3 razy do roku to max...
    mi sie strasznie kilka tuniczek w C&A podobalo ale kasy niet wiec sobie odpuscilam i kupilam tylko to co konieczne
  7.  permalink
    A ja w tym roku nie mam zadnych komunii więc i problemu nie mam :)
    Nic sobie nie kupuję, bo dopóki nie schudne pożądnie to nie ma większego sensu.
    Mam 3 pary spodni i kilka bluzek i tyle.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Jemma a ja kocham zielony i mam sporo rzeczy w takim odcieniu wlacznie z krzykliwcami :) zolty tez lubie ale nie taki krzykliwy tylko lagodny no ale roz totalnie odpada. poza 1 polowka i 1 polarem w mojej szafie rozu nie ma za to zieleni jest cale mnostwo :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 9th 2008 zmieniony
     permalink
    też nie lchodzę w spódnicach, ale ja mam grube łydki - po prostu sie do nich nie nadaję...

    Aniu, wierz mi, że TEN zielony by ci się nie spodobał :tooth:

    Założyłabyś?
    http://www.eball.home.pl/al7173/galeria/mini/74-003.jpg
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    wiecie co chciałam spodnie z lnu kupić sobie dzisiaj ale qrde nigdy nie miałam lnianego nic i nie wiem co na górę do tego ubrać !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    JEMMA a mnie się taki zieleń podoba bo mam podobne ale się w nie nie mieszczę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Lady ja do lnianych portek nosilam i lniane zakieciki i polowki bawelniane i rozne materialowe ale najczesciej wtedy cieniutkie materialowe

    Jemma spodni takiego koloru bym nie wlozyla bo mam za duza dupe zeby przyciagac uwage ale mam ze 2 bluzeczki top i polowke wlasnie w takim ostrym kolorze :D f
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    bluzki w tym kolorze ok, ale spodnie dla mnie odpadają; ale oczywiście to kwestia gustu :wink:
  8.  permalink
    Dla mnie ten kolor to porazka
    czułabym się jak zaba
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    aga to ile ważysz, że musisz schudnąć ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    a Ja takie jedne mam, ubierałam do nich zazwyczaj białe buty i białą koszulową bluzkę! świetnie się to prezentowało w ciepłe i słoneczne dni....
  9.  permalink
    Lady- nie właże na wage nawet...
    Z 10 cm mi brakuje zeby się w stare spodnie dopiac... Koszmar
    z 68 pewnie ... wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    no ja kocham zielony kolor... jak mialam rude wlosy (czyli calkiem do niedawna) to praktycznie w zieleniach sie plawilam... no i mam taki zabkowaty dwurzedowke plaszczyk nawet... przywiozlam go lat temu z 10 ze stanow i wrocil do lask - dobrze ze na dzialce sie jeszcze uchowal :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
  10.  permalink
    Ja się żle czuje w zieleni.
    Kocham czern , braz , granat i beż

    latem biel i błękit.
    Mam wrazenie ze w zielonym jakas blada jestem...

    Z odcieni zeilonego bardzo lubie tylko zdechłą zielen - taka zołnierską... Bojówki itp
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.