Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    tak ale ja to przerobiłam z lekka:) na potrzeby dyskusji
    --
  2.  permalink
    Ja nie potrzebowałam lusterka.
    Depiluję się od kilkunastu lat, więc robie to na pamięc :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    z ta pasta cukrowa to nawet kolezanka miala przepis na samorobe... kurcze ze tez go wywalilam :P
  3.  permalink
    Mamodusi, to taka mieszanka cukru i soku z cytryny, to sięgotuje, musi to odpowiednią gęstość osiągnąc, ja tego nie umiem zrobić:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    Aga to na pamiec tez tak idzie jakos ????????????:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 9th 2008 zmieniony
     permalink
    AAAAAAAAAAAA dzieki shehe :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Kurde Aga Ty to jestes,jakie ja pozy przyjmowałam jak to robiłam ze padłybyscie tu i teraz.a M mówił mi ze mam nie przesadzac jak jeden włosek zostanie nic si e nie stanie to zawsze mówiłam ze pan Ginekolog bedzie sie śmiał ze mnie,a pomyslałam potem co mi powiedziała kolezanke która ma brata ginekologa .Powiedział ze tak naprawde tylko ok 20% pacjentek sa wydepilowane do zera
    --
  5.  permalink
    No ja współczuje tym ginekologom, którzy przed badaniem musza rozgarniać loki pacjentki :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    ja tez robie 'pamieciowke' mam nieduza lazienke i nie wyobrazam sobie wygibasow z lustrem w roli glownej :P
    w ciazy wykorzystywalam M do depilacji :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    o nie M nie dala bym sie wydepilowac u mnie by to nie przeszlo Aniu podziwiam cie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    dobra to teraz prosze wygodnie usiasc...
    ostatnio pewna babka twierdzila ze cytuje "musze porzadki w ogrodku zrobic bo maz przyjedzie z delegacji"
    siedze kurde mysle mysle i mysle i za chu chu nie moge wymyslec jak ona mieszkajac na 3pietrze w bloku ma ogrodek... wiec sie pytam w czyim ogrodku no i zostalam uswiadomiona ze bedzie sobie bikini golila z podkresleniem ze bikini a nie cos wiecej :P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    No niezle hi hi hi :):)
    --
  6.  permalink
    Aniu, niezła baba:), moja mama ostatnio mało trupem nie padła, jak dalsza sąsiadka, której prawie nie zna, zaczęła jej opowiadać, ze spiralę sobie musi wyciągnąć wreszcie, bo już dwa lata temu miała to zrobić, ale jakoś się zebrać nie mogła (baba jest koło 50-tki).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    oki ja mykam do Dusi dobranoc milych snow dziewczyny :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Dobranoc Justynko:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2008
     permalink
    MD no mojemu M ufam (uf uf) i wiem ze jesli juz on mnie ogoli to bede mogla spiewac ten kawalek z reklamy "tak gladka jak we snie" bueheheh
    zreszta on tez mi pare razy zaufam z depilacja - wlacznie z ta woskiem ;D
  8.  permalink
    Dobranoc dziewczyny, ja zmykam do łózka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    Dobranoc,a ja nadal na kompie posiedze cos mi sie spac nie chce
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Witam z rana :)
    Po wczorajszym referacie mam zgryz. Wkurzyłam się, bo facet powiedział, że na pewno sobie czymś pomagałam... Tłumaczyłam, że nie, że wszystko jest w tekście, na podstawie którego kazał przygotować. Sam widocznie nie zna tego tekstu :confused:.
    W domu padlam totalnie. Pobudka o 6, bo mąż zajmuje się produkcją wrzątku.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    No i miłego dnia Wam życzę.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    KURCZE ,ale wczoraj fajnie poplotkowalyscie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008 zmieniony
     permalink
    JA tez mam biezmowanie za 2 tyg ,a tu to tak jak komunia albo jeszcze bardziej eleganckie,ide w jeansach ,(nOWE LADNE) i bialej bluzce takiej ladnej modnej z krtkimy rekawkami bufiastymi i eleganckie sandaly na obcasie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Ponad 140 wpisów - szaleje :)
    W planach miałam spanie do 10 wstanie wypicie kawy, śniadanko itd no i praca o 11,30 trzeba wyjść z domu... Wstałam o 6,30! rześka jak skowronek i zapomnij o leżeniu czy spaniu. Małż też wstał, zrobił mi kawę do łóżka i tak poleżałam do 7,30, potuliłam maleńką i miałam dosyć.

    Co do ciuchów - pasujących mam niewiele bo albo lecą z dupy albo za ciasne w biodrach :shocked:, ostatnio wyjęłam wszystkie rybaczki jakie były w szafkach moich i Ani i tylko 3 pary są na mnie dobre w tym 1 dziecka. Bluzeczek dobrych mam sporo, więc to nie problem. Jakoś przebiegam lato, szkoda tylko ze nie mam części "ciążowych" ciuchów bo oddałam, ale tym będę się martwić później jak już nic nie będzie na mnie pasować

    Co do depilacji - sama czuje się lepiej jak "tam" jest łyso, i o tyle co małż mi golił nogi to włosów łonowych nie tykał - jakoś źle bym się czuła gdyby on mnie golił. Więc kończyło się moimi wygibasami w łazience. Pod pachami żadko się golę - jak są upały to tak ale nie lubię jak pojawiają sie odrosty takie milimetrowe i już na 2-3 dzień mnie pieką swędzą i "kleją sie" miejsca zgolone. Facetów wygolonych nie lubię,a mój małż należy do tych facetów co są bardziej owłosieni bo na plecach też ma kłaczki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    czesc sobotnio... przeliczylam sie z tym spaniem do 9 bo nie wzielam pod uwage ze Krzysia moze sie nie dac cyckiem przyatakowac :confused: Mlody wstal po 7ej a teraz poczlapal do pokoju Gabrysinego ja budzic wiec zaraz zacznie

    NR ale ocenil pozytywnie?? bo przeciez to najwazniejsze :)

    Eva - u nas sie przyjelo ze jeansy nie sa strojem eleganckim...

    ja na sama mysl o jutrze sie wzdrygam, nie lubie tego typu imprez, a jeszcze wczoraj uslyszalam ze mam foty robic pod kosciolem i pozniej na imprezie bo w kosciele na szczescie nie mozna
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Muszę kupić wygodne buty :( Wygodne tzn nie wiem jakie bo najwygodniej mi w adidasach ale z 2 str mam dosyć adidasów. Mam 1 wygodne klapki, wygodna podeszwa i mnie stopa od spodu nie boli ale na gołą nogę czy rajstopy obcierają mi palce :( a do duszy zwykłe skarpetki, rybaczki i klapki :( W pracy gorąco, stopa w adidasie mokra wrrr jak tylko będę mogła pójdę na miasto może coś znajdę dla siebie. No i adidasy dla Anki muszę kupić - od ciepłych dni załatwiła już 2 pary - 1 takie za 20zł w Tesco a drugie kupił jej ojciec za 60zł i już też w koszu wrr
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Ale macie wenne, ja lubię być wydepilowana, choć tak jak She mam czasami kłopoty z tymi krostkami, odżywkę wypróbuję:bigsmile: ja lubię szczupłych facetów mój zreszta już pisałam wyscigowa wersja pająka a przy jego sposobie i ilości pożeranego jedzenia to ja bym miałą juz ze 140 kilo a on dalej taki cienki. On raczej nalezy do małpek czyli owłosiony jest prawie wszędzie, kiedys za młodu powiedziałbym że fuj a teraz jakos lubię ,a on czasami latem ma dośc bo mu za ciepło z futerkiem:bigsmile:
    Nocka wreszcie normalna ale za to młody pobudkę zrobił po 5 rano a o 7:30 znowu padł. Na 10 wybywamy z domu na spotkanie w bibliotece ABC, spotykają się tam olsztyńskie mamy z dziećmi, nawet te ciężarne już przychodzą, super sprawa dzieci ganiają po podłodze na której porozkładane są maty, jedzenie jest i w ogóle bardzo fajnie to wygląda. Tylko młody musi wstać bo póki co spi w najlepsze, wstanie to jedzonko i wybywamy
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=106&i=skarpeun0.jpg][/URL]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=182&i=scarpe2jb5.jpg][/URL]
  10.  permalink
    Ewa Buciki przesliczne a reszta tez:) dzinsy i biala bluzeczka to taki niezobowiazujacy zestaw,Bedziesz super wygladała.aja nadal nie wiem co z ta komunia.U nas ma byc jutro 22 stopnie chyba mi sie dupka ugotuje w tej tunice...sama nie wiem dziewczyny ide na miasto moze cos dorwe w promocji:)
    --
  11.  permalink
    I znalazłam sie wsród osób które napisały najwięcej postów:shocked: hhihih



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    EWA koszula boska uwielbiam takie ale nigdy nie mogę na ładną natrafić a jak już jest to Ja nie mam kasiory!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Witam z rana ja dzis pospalam moja Dusia wstala o 10 az dziw ze tyle spala milej soboty dziwczyny

    Ewa bluzka mi sie podoba buciki tez :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    dupa dupa dupa!!!! jutro ma byc u nas 19stopni czyli koncepcja ubraniowa poszla sie... gore mam na krotki rekaw no i nie mam nic na wierzch bo w marynarkach srednio z 10cm brakuje zeby sie dopiac. 19 stopni to juz za cieplo na plaszczyk wiec jestem w kropce... na marynarke mnie nie stac bo biale sa u nas powyzej 200zl, nowych ciuchow nie kupie... musze zadzwonic do 2 cycatych i wiekszych gabarytowo kolezanek moze one cos maja :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    kobitki,dzieki LADY ta bluzka jest z benetona,wiec moze u ciebie znajdziesz ,tylko pewnie beneton w PL drogi...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    ewa bardzo drogi benetton w polsce! Wczoraj byłam i spoglądałam na koszule ale nie było nic ciekawego!

    Jestem dzisiaj wściekła. Opierdzielam wszystkich po kolei! Nawet Julce się oberwało bo ciągnęła mnie za włosy wrrr ...
    Musiałam wszystkich po kolei opierdzielać bo jak się okazało to do sklepu sama nie mogę jechać bo nie ma kto Julci pilnować. Wszyscy mają setki zajęć. Olek ucieka przed zakupami ze mną bo nie lubi marketu, Adriana zapowiedziała, że na 14 jedzie na basen i wróci przed 18...
    Mam ochotę ryczeć ze złości i krzyczeć. Oni jak potrzebują mojej pomocy to jestem na zawołanie i czy mi się chce czy nie chce nie domawiam. Mam nauczkę jakich mało...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Ania witaj w klubie... jestem tak wściekła, że nie mam sił na nic!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    LADY rozluznij sie,ja tez na merkato nie poszlam bo M w pracy a na zakupy jedziemy popoludniu i juz widze,jak M marudzi ,bo tez niecierpi marketòw a JULCI DZIADkòw nie mozesz podrzucic...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Lady a ja siedze jak dudek i czekam az mi dzieci podrzuca - chrzesniaczke i sisotrzenca - mam zabrac ich na kulki - mieli tu byc po 10tej ale juz maja godiznny poslizg i kazali po prostu CZEKAC. liczylam ze obskocze kulki i jeszcze do ciucholandu i na rynek zdaze skoczyc w poszukiwaniu czegos na gore ale niestety nie ma szans tego dzisiaj zrobic a jutro zielone swiatki i rynku nie bedzie... :devil:
  12.  permalink
    A ja wróciłam właśnie od koleżanki, ona dzisiaj idzie na wesele, zakręcałam jej włosy. Miałam iść na siłownię, ale znowu brzuch mnie boli, wykończy mnie ta @, cały czas jestem nafaszerowana lekami ehhh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    czesc dziewczynki...

    mam spotkanie klasowe 31 maja i oczywiście nie mam co na siebie włożyć...
    byłam dzisiaj polatać po sklepach, ale nic mi nie wpadło w oko....
    kurde, muszę chyba zrewidować szafę :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    u mnie troch lepiej ja poszlam z Dusia na spacerek a wczesniej wlonczylam pranko i wywiesilam na podworko przebralam lozeczko a maz poprasowal i umyl okna w pokoju zaraz mykamy na spacerek i lody

    Droneczko Aniu przytulam :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 10th 2008 zmieniony
     permalink
    shh wspolczuje bolu brzucha ja jutro czekam na @ buuuuuuuuuuuu:devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    witacje ale miałam co czytać od wczoraj.
    Aniu a po co się chcesz zapinac jak bedzie 19 stopni to wg nie trzeba.
    Lady nie złość się. Mati dziś mi dał popalić, straszny jest ostatnio, wyje non stop, ale łez brak.
    Mamodusi jak Dusia?
    Ewa fajne ciuszki i butki ekstra.
    --
  13.  permalink
    jesooooo
    http://pl.youtube.com/watch?v=q9sQcC9V4EE
    Jakbym miała taką córkę....
    Ech- chyba przestanę kupować Hani rózowe ubrania, bo jaki mi się tak dziecko spaczy???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Witajcie :) Ja po pracy poszłam na spacer z dziećmi i małżem - pogoda super i gdyby nie to że zachciało mi sie innych lodów niż zawsze i te okazały się wstrętne i paskudne to by było idealnie. Dzień minął szybko i mam 2 dni wolnego :D Chyba we wtorek idę do pracy :D A teraz znikam robić naleśniki - wrobiły mnie dzieciaki ale jak odmówić na to kochane "mamuś prosie" :D
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    HEJ jak mina dzien?JA kupilam dresik dla VEVE i sukieneczke,na wyprawce fotki.Sobie nic nie kupuje bo mam z zeszlego roku ciuchy z przecen,oszczedzam i we wrzesniu znowu na przeceny na nastepny rok kupie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    bylam u zlotnika LADY jakie piekne rzeczy z biedronkami ,kolczyki lancuszki ,branzoletki dla bobasòw...(poogladac bylam) ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink

    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=49&i=dronkanm3.jpg][/URL]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    to VEVE dostala na chrzciny ,ale kolczyki chyba jej kupie,bo byly slodkie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    w prawdzie rano sie irytowalam ze musze czekac ale suma sumarum dzien uwazam za udany
    sciagnelismy do domu grubo po 20tej dopiero. bylam tylko na kwadrans w międzyczasie zeby dzieci przebrac i dalej w droge. w sumie nawet obiadu nie gotowalam bo jedlismy u kuzynow wiec laba nie z tej ziemi :)
    do sklepow po zakiet nie dotarlam ale przynajmniej udalo mi sie Gabrysi kupic buty 'kosciolowe' na najblizszy sezon. dzisiaj po poludniu strasznie sie ochlodzilo i padal deszcz wiec trzymajcie jutro kciuki zeby te 19-20stopni bylo to wtedy wersja krotkorekawowa przejdzie...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.