Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    ewa widziałam wiele złota ze wstawkami biedronkowymi ale nie nie ... nie dam się namówić :)) chociaż czasami kuszą!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Dziewczyny obecne na forum, "luknijcie" proszę na pytanie zagubionej mamuśki na rozpakowanych :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    KUPIŁAM sobie ciuszki! mam lniane spodnie kolor hmm coś na pograniczu kawa z mlekiem :) do tego żółta bluzka koszulowa, buty w kolorze ekri ( sorki za błąd w pisowni ) ... Dokupiłam sobie jeszcze z chyba to jest żorżetka - bluzkę w kolorach zielonych i pasek zółty do niej :)) ale się cieszę bo mam wszystko co chciałam. No może prawie wszystko bo jak będzie chłodno to będę zębami szczelała z zimna :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    O tak, bo ja jutro na komunię i mam taką beżową krótką, pomarszczoną sukienkę na ramiączkach i na to koszulę z krótkim rękawem w podobnej tonacji... Oby była odpowiednia pogoda...
    Najlepsze, że w ogóle nie mamy prezentu dla mojego brata... No cóż. Tak to u nas. W wypadku kryzysu uruchomimy kopertę.
    --
  1.  permalink
    O- no prosze :)
    Wszystkie laski bedą wystrojone:)
    Dobrze ,że poranne depresje poszły sobie ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Dobranoc Babulce - obżarta naleśnikami padłam już totalnie i zasypiam na siedząco - mam nadzieję że jutro pośpię do południa a może chociaż do 9:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 10th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!

    Ale poszalałyście od wczoraj - 200 postów do nadrobienia!

    U nas dzisiaj byli znajomi, pogoda pzesliczna, więc spacerek i lody w kawiarence.
    Oliwce zaczeły wychodzić trzonowe i prawa górną chyba 5 już ma!

    Teraz już M i Oliwka oczywiście śpią, a ja wpadłam poczytać co u was słychać. Widz, że w większości problem ubranek na jutro rozwiązany - brawo!:clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    HEJ kobitki,milej niedzieli u nas upal i na trawke pòzniej zmykamy...
  2.  permalink
    o 11 ide na komunie...nadal nie mam koncepcji ubraniowej,na tunike jest juz za ciepło
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    Wstałam po 7 i nawet jestem wyspana :) Właśnie piję kawusię bo leżakowałam z dziećmi i oglądałam bajki i zaraz wychodzimy na spacery
    Miłego dnia Kobietki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    a u ans slonko... w prawdzie ciagle zimno ale jest nadzieja ze sie do 13tej ogrzeje... ryzyk fizyk ide w rybaczkach i z krotkim rekawkiem, awaryjnie na wieczor (impreza czesciowo w plenerze) biore plaszczyk

    mimo ze nie lubie takich spedow to mam nadzieje ze nie bedzie najgorzej

    milej niedzieli dziewcyzny
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    My też na 13 na komunię, ale musimy wyjść wcześniej, żeby mojej mamie dowieźć ciasta :)
    Ciepło, na oknie jedyne 53 stopnie - ciekawe, ile naprawdę?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    U mnie w cieniu (po zimnej str budynku) tylko 22 a w słońcu blisko 40 :shocked: Byłam na szybkim i małym spacerze, ale zaraz idę na dłuższy gdzieś do parku czy na "pola" po prostu odpocząć a i Weronika pośpi troszkę
    --
  3.  permalink
    A ja właśnie wróciłam od dziadków, wczoraj jechałam tam z bratem na rowerze, nocowaliśmy, a dzisiaj powrót. Trochę zmokliśmy, ale jest ok. Tylko tyłek mnie boli, dawno na rowerze nie jeździłam....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    niedawno dotarlismy do domu... bylo jak na sped bardzo milo ale jestem jakas zmeczona.. Krzys przespal msze a pozniej dusza towarzystwa :) najwazniejsze ze pogoda dopisala i nie zmarzlismy a dzieciaki mialy kucykowe przejezdzki w cudownych sloncu...
    za tydzien powtorka z rozrywki i pozniej juz dlugo dlugo spokoj :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 11th 2008 zmieniony
     permalink
    ANIA to i tak sie udalo ,ze fajnie bylo,ja ide za tydzien na biezmowanie i do resteuracji na obiad i ciesze sie ,ze idziemy z VEVE ,bo jak bedzie nudno to sie urwiemy...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    a w ogòle to co tu tak cichutko?..
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    Ewa bo raz że niedziela,sezon na komunię a najważniejsze sliczna pogoda. My dziś cały dzień na dworze zahaczyliśmy o plaże miejską i patrząc na ludzi i ich ubiór to sezon kąpielowy rozpoczęty na całego
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    no tu tez na plazy ludzie sie opalaja,aleja sie podpiekam na balkonie bo stroju nie mam...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    Ewa ale u was inna strefa klimatyczna a tu dopiero kilka dni ciepło a noce zimne więc ta woda nawet porządnie nie zdążyła sie nagrzać
    --
  4.  permalink
    wróciłam z komuni ,fajnie było Pietruszka grzeczny pospal i z goscmi sie posmiał:)
    mnie cos boli brzuch nie wiem od czego kobiety ide dzis predko spac bo jutro wraca M:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    --
  5.  permalink
    Właśnie wróciłam z kościoła, dzisiaj u nas w Żorach jest Święto ogniowe, było kiedyś w przeszłości, w 18 bodajże wieku, kilka pożarów, i żorzanie zobowiązali siędo corocznego odprawiania mszy z procesją w celu wyproszenia tego, żeby więcej takich pożarów, spalających niemalże całe miasto, nie było. Byłam na mszy i procesji, teraz są pokazy sztucznych ogni i laserów, ale to mnie już nie pociągało zbytnio, wolałam wrócić do domu.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 11th 2008
     permalink
    Dzisiejszy dzień był superaśny i gorący. Mała paradowała w krótkim rękawku! a ja w cieńkiej koszuli się spociłam. Byliśmy na lodach gdzie spotkaliśmy znajomych i razem poszliśmy na plac zabaw. Weronika miała radochę z huśtawki i z tego że podreptała poza domem. A potem poszłam na chwilkę do znajomej i siedziałam do po 22 :D Ale odpoczęłam i to bardzo.
    Jestem wymęczona ale i zadowolona z dzisiejszego dnia - kocham taką pogodę
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY ....
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam poniedziałkowo!

    Na dobry początek dnia proponuję kawkę, a dla innych herbatkę;


    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Witam
    Ciacho i Ania fajnie że komunie się udały i dzieciaczki się spisały. My w niedzielę roczek w kosciele i impreza, mam nadzieje że na mszy jakoś Mati wytrzyma.
    And odpoczywaj odpoczywaj, a jak się czujesz?
    Ja zaraz sniadanko, potem kawka i praca
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Witajcie porannie na kawusi :)
    Myszorko patrząc na pierwsze 2 tygodnie a teraz czuję się super. Mdłości pojawiają się ale naprawdę rzadko od niewielu smaków mnie odrzuca a i zachcianki ustąpiły :D Jedno co mnie niepokoi to zawroty głowy - no ale może i to przejdzie :)
    Ależ wspaniały dzień sie dziś zapowiada! Słoneczko już grzeje przez szybkę - super
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Witam
    U nas też dzień wczorajszy cały na dworze, dziś piękne słoneczko więc pewnie tak jak już to się dzieje będziemy do wieczorka spacerować. Choc wieczorkiem jestem padnięta, to lepiej spie tym bardziej ze Hubert znów nie budzi się w nocy i przesypiam bez wstawania co chwilkę do niego.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    ja sie wlasnie wybudzam przy mineralce. dzieci juz odziane i tylko Gabrysia skonczy jesc i lecimy do sis. okolo poludnia wyjezdza juz na lotnisko - z jednej strony mi szkoda bo wiem ze sie szybko stesknie a z drugiej to w sumie sie ciesze bo zycie wroci do normalnosci i znowu bedzie spokojnie bieglo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Dzień dobry bo Ja niedawno wstałam i zabieram sie za przywracanie mieszkania do ładu i składu :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    ooo piękna pogoda to pustki na necie :)) Julcia przed zaśnięciem a Ja czekam bo chcę szybciutko pomyć podłogi a potem wskoczyć pod prysznic i przygotować się do wyjścia na spacerek!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Pustki, pustki - tak cieplutko i słonecznie, że wszyscy sobie spacerują!

    A ja w pracy muszę siedzieć! :cry::sad::cry::sad:
    --
  6.  permalink
    Iwa, nie jesteś jedyna - ja tez musze w pracy siedzieć:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    ja siedze w domu i dogorywam
    jestem tak osłabiona, że nie mam sily juz na nic
    nawet na zmiane piżamy

    :(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Ja również witam po weekendzie ;D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Ja tez siedze w pracy i mnie nosi, a dzis do glacoka idę,nie cierpie tam siedzieć.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    a ja wròcilam ze spacerku i prz okazji ,zdecydowalam przebic uszka VEVE,szybko na 2 pistolety...VEVE nie plakala...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    ooooooooooo - proszę bardzo jaka elegantka będzie. Ja narazie się chyba nie zdecyduję, może za jakiś czas!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Ewa to super, pokaz zdjecie :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    jak zrobie fotke ,to wkleje...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    no Ja poczekam do roczku może po a może tuż przed roczkiem przebiję jej uszka! Na razie nie mam odwagi. Moja Adriana już w tym czasie co Julcia miała kolczyki!

    Młoda na razie śpi... u mnie podłogi pomyte, kurze powycierane... obiadu nie mam ochoty szykować jakoś :(( Wykąpana i pomalowana jestem. Muszę jeszcze ciuszki sobie wyprasować i znikam na spacerek. U mnie gorąco z tego co widzę za oknem. Ludzie w krótkich rękawkach chodzą!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Dronka u mnie również ludzie pomykają na letniaka - w cieniu 23 stopnie ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    muszę sobie dzisiaj wyciągnąć sandałki bo na pełne to szkoda nogi :))
  7.  permalink
    Sandałki to dobra myśl, ciekawe gdzie ja moje mam...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    ja juz od tygodnia smigam w klapkach hhhiii,ale w takich sportowych teraz mam akurat nowe to je użytkuje a co!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    a ja po prawie 5 godzinach przytelepalam sie do domu... zlazilam sie jak glupia no i dupsko mi sie w jeansach smazylo... super cieplo jest tak ze Krzysko w koncu w samym body i cieniutkich spodenkach byl. jak ja kocham taka pogode! normalnie az czlowiek innego nastawienia do zycia nabiera :)
    Sis juz na lotnisku ehhh to teraz czekam na telefon kiedy znowu do nas zaiwta, oby nasteonym razem na dluzej a nie jak teraz na wariackich papierach :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    U nas skwar! Mała gołe stopy, cienkie spodnie rybaczki i body krótki rękaw i zgrzana jak nie wiem co. Przyszłyśmy na butelkę do domku i zaraz idziemy po dzieci do przedszkola. Szok normalnie!!
    Kupiłam Iśce chusteczkę na głowę bo nic nie miała na łepetynę a za mocne słonko
    aaaaaaa i znalazłam obie barierki od wózków, ten "ochraniacz" na nogi od dreams'a i folię przeciw deszczową na 3kółkę - mąż się ze mnie śmiał bo upierałam się "napewno jest w domu" i były .... w piwnicy!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    And najwazniejsze ze sie znalazly :)
    ja walcze z Krzysiem o kapelusik ale niezbyt chetny do wspolpracy jest a wiazana cieniutka mam na razie tylko jedna...

    wlasnie zaczelo padac... chwilowo ze spaceru nici ale w sumie sie ciese bo bede mogla isc polazic jeszcze bez kichania - alergia niestety od kilky dni daje czadu
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    U nas też skwar młody właśnie po 30 minutkach drzemania sobie wstał i broi w mojej starej torebce. Zaraz podszykuję starszym obiad i zmykam dalej. Mój w samym rampersie i skarpetkach i spocony.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Ania ja ostatnio zamiast komórki pod ręką to mam inhalator bo już chwilami nie wyrabiam a tu deszczu ni widu , ni słychu
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.