Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Hogatka mam dla ciebie zla a moze i dobra wiadomosc... deszcz idzie w wasza strone.. kuzyn jest wlasnie na trasie do szczytna i mowi ze sie juz i tam robi kiepsko... u nas pada ze az milo bo to taki fajny wiosenny drobny deszczyk

    jakie masz leki do inhalacji?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    ja mam u siebie, salamol eb. berotek. i pije póki co mucosolvan rano ale chyba muszę zmienić lekarza bo tylko na salamolu jadę a to powinno być doraźnie tylko w razie duszności
    Oj niech troszkę popada
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    nie ma nikogo? ja siedze w domu VEVE SPI,na zewnatrz piekna pogoda ,ale wiatr okropny i boje sie zeby VEVE nie nawialo do ucha...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Nienawidzę końców semstrów.
    Oczywiście - co robię dzisiaj - piszę mężowi jakąś pracę zaliczeniową, wrrr
    Chciałam się zbuntować, ale uprosił, bo materiały do tej pracy są po angielsku, a on nie zna...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    No i jeszcze Ania biorę claritine. No u mnie pada aż się lepiej oddycha.
    NR on to ma się dobrze z tobą:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    alez mi peka glowa... nie wiem czy to przez zmiane pogody czy moze cos innego ale mam juz drugi wieczor straszny bol - w sumie w jednej okolicy - nad lukiem brwiowym skron az w strone ucha... wczoraj wzielam az nurofen forte i dosc szybko pomogl ale tez nie moge brac codziennie.

    Hogatko ja tez juz jade na claritinie, mam na nia pozwolenie od neonat. mimo karmienia piersia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    NR a ja znalazlam powod dla ktorego ciesze sie ze nie pracuje - szczerze nie nawidze okresu wystawiania ocen, setki popraw i zagwozdki jak ocenic zeby nikogo nie skrzywdzic...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    Czy ja wiem, czy tak dobrze ma ze mną... heh :)
    Aniu, wierzę Ci, chociaż ja nigdy nie miałam problemów z ocenami, teraz też nie mam...
    Ale wkurza mnie, że siedzę i piszę o jakimś cholernym Meksyku i Unii Europejskiej zamiast czytać książkę, którą muszę doczytać do soboty albo zamiast się uczyć do egzaminu, który mam w piątek, albo uczyć się do egzaminu, który mam w sobotę, albo pisać trzeci rozdział swojej pracy licencjackiej, którą muszę zdać w sobotę...
    --
  1.  permalink
    witam wtorkowo
    aja mam juz męża.....lalalala.... no poczatek był ciezki wiedziałam ze jakies nieporozumienia beda ale potem było miło baaaardzo dopóki...nam sie Pietruszka nie zbuntowal i nie spał pół nocy! chyba wyczuł ze M jest bo co zaasnał to za 2 godziny pobudka i gadanie spiewania i takie tam.Teraz odsypia M bo do 6.30 go pilnował,Nie powiem zebym ja była wyspana:wink: Dzisiaj sie pisze nawet na mocna kawe co mnie na nogi postawi



    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    no ciacho to poszaleliscie NA PEWNO...DZIEN DOBEREK...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 13th 2008 zmieniony
     permalink
    ciacho to specjalnie dla ciebie:



    U nas niestety od rana zaczyna się chmurzyć, więc dzisiaj chyba nici z pięknej pogody! Moja Oliwka aż taka wygolona jeszcze nie chodzi, było cieplutko, ale na tyle, że ja byłam w koszuli z długim rękawkiem, a Oliwka w bluzeczce bawełnianej z długim i spodenkach. Na główkę zakładam jej teraz nowy nabytek, taką ni to chusteczkę - ni to opaskę z daszkiem.:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Mam nadzieję, że chmury przejdą i ew. deszcze skończą się przed końcem pracy. Nie uśmiecha mi się 8 km w deszczu na rowerze.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ja kupiłam Cyrylowi kapelusz - może później wrzucę zdjęcia - który z wielkim wdziękiem sobie zdejmuje w ciągu sekund trzech :wink:
    Nocka u nas niezła. No i pospaliśmy prawie do 8 - drugi dzień z rzędu, luksus.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Amazonko, według prognozy jest szansa, że deszczu nie będzie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Tak, mam nadzieję, że się sprawdzi.
    Meteogram
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    U nas ładne słonko i ciepło - dzień zapowiada sie cudownie.
    Pobudka o 7 szybkie ubieranie dzieci i pobiegli do przedszkola. Kuba szczęśliwy bo idą na Chojnik - wiadomo że z przedszkolakami to inaczej niż że staruszkami :D A do tego wczoraj mój synuś nareszcie nauczył się wiązać sznurówki więc dumny i blady nawet Tacie chciał rano buty wiązać :rolling:
    Weronika dosypia a ja szykuje się do prasowania może się w końcu zmobilizuję
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    My też wyspani Hubert już sypia jak kiedyś fakt pobudka tradycyjnie o 6 alr już znowu spi więc ja zmykam troszkę powyginac ciało smiało, bo coś ostatnio miałam lenia i waga stanęła w miejscu a lato tuż tuż
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    witajcie z rana
    ja od 7 w kursie dziela, pranie poskaldane nowe nastawiane no i latam jak kot z pecherzem jakby to maz powiedzial.
    musze machnac jakies ciacho bo wieczorem moga sie zjawic goscie... czy ktoras z was kupowala gotowe spody tortowe? jakos nie mam weny na pieczenie biszkoptu a mini tort mezowi chcialabym zrobic
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Po drodze rano nad fosą widziałam zagryzionego wielkiego szczura na środku dróżki. Pierwszy raz taka atrakcja.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ja również witam :D
    U nas wszystko ok - właśnie zwlekłam się z łóżka z bólem głowy ...
    Kawy i to szybko :P
  2.  permalink
    Aniu ja kupowałam takie spody biszkoptowe-ale takie z piekarni czy ciastkarni w całosci,samemu sie przekrawało wg uznania-rewelacja,pyszne i takie"domowe" Nie wiem jak te z supermarketu które sa w takim plastikowym opakowaniu...
    Ewa poszaleliśmy ale troszke tylko:wink:
    Iwa kawa już działa-dzięki


    --
  3.  permalink
    A ja się dzisiaj obudziłam o 6:30 ale ylegiwałam sie prawie do 8... jutro zamierzam iść na rower przed pracą, będę musiała zwlec tyłek z łóżka o 6:30.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Aniu spody tortowe kupowane w Biedronce są niczego sobie i naprawdę całkiem dobre
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    And tak mowisz? a mocno czuc od nich sztucznoscia?
    u ans takich w cukierni nie ma szans dostac. widzialam je tylko w biedronce i w sklepie osiedlowym jakies i tak sie zastanawiam czy beda zjadliwe...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania - ja kupowałam takie spody - trzy w opakowaniu i robiłam w ubiegłym roku tort truskawkowy. One sa naprawdę dobre, nie czuć sztucznym! Spokojnie możesz zrobić!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Aniu jak byłam w ciąży z Gabi miałam wyczulony smak na proszek do pieczenia i sodę - ciasta tylko drożdżowe bo innych nie zjadłam. Na urodziny Kuby robiłam na tych spodach ciacho i nie czułam posmaku proszku (który czułam np w ciastkach kruchych)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Jak mija Wam dzionek ??
    Lady gdzie się podziewasz ?? Brakuje Cię tutaj :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Jezu tyle stron :shocked: ... nie czytam - brak czasu
    Ja tu tylko przelotem, jakby kto pytał żyjemy nadal w komplecie nikt nikogo nie zamordował nikogo nie przybyło :devil:
    Czas mi strasznie pędzi i mam wrażenie że się kurczy... Streszczam co nastąpiło: Ja ubrana uffffff bo myślałam że zejdę , straszy dzieć też młodszy jeszcze nie ma butów :cry:
    Próby w toku - moja latorośl coś czyta - zawału dostanę chyba...
    Chaotycznie ale mniej więcej na tyle :wink:
    Coś ważnego się wydażyło proszę o skrót please....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    U mnie ból głowy trochę ustąpił, ale ten dzień od samego przebudzenia jakiś taki porypany ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Oj tak jak i moje ostatnie dni hihihih
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Magg ja również jestem do tyłu z postami więc nie pomogem :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Kiedy masz tą komunię Frania ?? :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    W tą niedzielę :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    a stres mnie tak zżera że hej...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Izunia zaraz będzie u mnie kumpela - mama trojaczków :bigsmile: ale niestety tylko z jedną
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Magg, będzie wszystko dobrze
    Ja w ostatnią niedzielę przeżyłam komunię brata i wszystko było ok :) a moja mama jeszcze w sobotę malowała pokój, a w nocy z soboty na niedzielę robiła ostatnie porządki... :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg ubrałaś się w końcu na komunię ??? Ja kupowałam ciuchy w orsay :))

    Będziesz płakała na komunii zobaczysz :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Magg będzie git :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    wiecie co mój chrześniak przed weekendem tym teraz co był miał zajęcia wf... upadł na nich na plecy i uderzył się głową. WFista to zignorował... Dzisiaj wylądował na pogotowiu z zawrotami głowy i wymiotami.
    Szwagierka była u tego nauczyciela ale on wszystkiego się wyparł - śmiechu warte.
    Czekam na informacje co się dzieje i jak się czuje i co powie lekarz?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Oj nietety teraz to nawet w szkole nie mozna byc pewnym ze dziecku nic sie nie stanie :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    qrde ciekawe co będzie gadał jak dostanie zaświadczenie o wstrząsie....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    spacer numer 1 zaliczony. w sumie to byl szybki spront bo przypomnialo mi sie ze mam pare sprw do zalatwienia. Gabrysia zglodniala wiec przyszlismy do domu na dokarmianie (chwalic Pana za to 1 pietro!!!) i zaraz znowu w droge pewnie ruszymy...

    przekleta alergia daje czadu, chyba sie pozywie claritina bo mam wrazenie ze juz puchne... jak ja bym chciala zeby z rana padalo codziennie chociaz z pol godzinki!!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady no ja ryczałam ze wzruszenia na komunii mojego brata - bardzo jakoś to przeżywałam :D
    Z resztą na chrzcinach moich bąbli też mnie wzruszenie dopadło ...
    Jakaś taka jestem ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    aaa chcialam doniesc ze w naszej pobliskiej biedronce spodow tortowych nie posiadaja i nigdy nie mieli, tylko jedna z 4 biedron ponoc ma je w sprzedazy :confused:
    kupilam za to z delecta - sprawdze i powiem czy zjadliwe :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Sama jestem ciekawa co z chłopakiem się dzieje - daj znać Lady co i jak - skóra cierpnie szok !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    co do lez na Komunii to mi tez poplynely po policzku jak sobie przypomnialam ze pare lat temu do chrztu mala przynieslismy
    czas tak zapitala ze szok... najlepiej jednak to widac po cudzych dzieciach
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania dokładnie - mnie w przyszłym roku czeka komunia u chrześniaka :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    ach czekam na wiadomości co do chłopaka ... no i jestem ciekawa jak się będzie dalej zachowywał nauczyciel!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania Krzysia na spacerku masz w krótkim rękawku ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    jest mi zimno jak nie wiem co... w mieszkaniu nie mam jeszcze słońca więc jest chłodno. Pojawi się dopiero około 15 na jakieś 3 godzinki! w upały suuuper ale teraz zmarzłam!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.