Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Dziewczyny czym najlepiej rozjaśnić sobie włosy ??? jaką farbę sprawdzoną polecicie ???
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    U mnie w domu 25 st, bo okno zamkniete w pokoju, ale rano podwiewalo, a Cyryl biega w samym body, małż z rana jedynie w slipach, ja w koszuli
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    jeżu a Ja mam bluzę polarową ubraną bo w mieszkaniu tak zimno... idę zobaczyć na balkon jaka tam pogoda! Okna mam pootwierane...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    witajcie
    Magg ty komunia a ja roczek w niedzielę
    A ja się poklóciłam własnie z M o to ze wg niego mam za duze wymagania finansowe (tzn marzy mie wieksze mieszkanie) i saochód nalezaloby zmienic w przyszlym roku. cholera i obraził się juz stwierdziłam ze nic mu nie powiem, nawet ogołoszenie o prace które mu pokazał w sumie dla zartów to sie obraził.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Myszorka nie płakusiaj ... No cóż w małżeństwie są wzloty i upadki - wróci wszystko do normy :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    U mnie w mieszkaniu też 25 stopni - okna pootwierane i duchota jakaś - chyba zbiera się na burzę ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Izunia jest okazja na kupno mieszkania super 4 pokoje 74m2 fakt cena powalająca bo 240tys ale przeciez są kredyty a on się duma unosi że mam sobie innego znalezc który na to wszystko zapracuje:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Qrde Myszorka jakbym czasem mojego słyszała ... A co do ceny to drogo ?? ja teraz w ogóle nie orientuję się w cenach mieszkań ... :shamed:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Myszorka - w jakich rejonach mieszkasz? 240 tys za 4 pokoje i taki metraż, to w Warszawie można co najwyżej pomarzyć. Albo popukać się w głowę.
    Tutaj 74mkw kosztowałyby pewnie koło 700-900 tys...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    No rejonizacja robi swoje - wiadomo ;/
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    LADY ja rozjasniam rozjasniaczem palety 320..
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    NR mieszkam w siemianowicach to jest zaraz obok katowic, mieszkanie jest wyremntowane od razu można mieszkać ale M mnie sprowadza na ziemie i tyle, a ja nie chce zeby Matus był sam, chce zeby mial rodzenstwo a na 37m2 i dwóch pokojach nie da rady:neutral:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    szopka z tymi cenami,ale dziwi mnie to ,ze ludzie narzekaja ze nie maja kasy a jakos w KRAKOWIE mieszkan malo ,bo wszystkie wykupuja...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    MYCHA rozsadna z ciebie kobitak...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    U mnie srednia cena za m2 waha sie od 3000-3800, nie jest źle ale najlepsza byłaba zmiana pracy jak dla mnie (jakbym zarobila 3000tys miesiecznie to biore kredyt i M nie slucham)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Mój brat planuje się wynieść do swojej dziewczyny do Sosnowca - chyba trzeba będzie pójść w jego ślady... Nie mam zamiaru się zadłużać na miliony - myślę podobni jak Ty Myszorko - nie chcę poprzestać na jednym dziecku, ale przy naszym skromnym metrażu nie ma nawet co o tym myśleć.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    NR no własnie bo jak jest dwojka od razu to inaczej a jak jedno ma np3 lata to jak mieszkac razem w pokoju z placzącym niemowlakiem w pokoju?
    ja uciekam do domku do mojego królewicza.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    nie dalam rady dluzej polazic. wyszlam na pol godziny i wrocilam tak zakichana ze szok. z nosa mi kapie a ja sapie jak lokomotywa doslownie... zaraz sie biore za wykanczanie ciacha bo mam 4 godziny na zastygniecie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Myszorko moim zdaniem cena jak na 74m jest super - u nas mieszkanie w stanie surowym tudziez do remontu kosztuje ok 3tys a takie zeby sie wprowadzac tak ok 3.5tys. kredyty a wlasciwie odsetki strasznie zzeraja ale ja sobie bez kredytow juz zycia nie wyobrazam. mam na mieszkanie w banku i bezprocentowy w szkole na auto no i tv na raty splacamy... gdybysmy mieli zbierac gotowke to bysmy sie nigdy niczego nie dorobili, a tak bierzemy na raty splacamy i mozemy kupic cos innego.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Lady - wczoraj Krzysko byl w cieniutkich spodenkach dresowych i body z krotkim rekawem, dzisiaj u nas mimo slonca jest straszny wiatr wiec na krotki rekawek mial zarzucona bluze dresowa bawelniana
    ja tez chodzilam na bluzeczke w rekawku 3/4 i nie bylo jakos szczegolnie mi cieplo
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania współczuję tej alergii ... Ja dziś nie mam sił dupska ruszyć i wyjść na spacer - może jak M wróci z pracy - teraz mam totalnego lenia :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Chmurzyło się chmurzyło a teraz niebo błękitne bez jednej chmurki - gdzie to wszystko uciekło :shocked:
    Może wieczorem by przepadało - inne powietrze by było ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    ojjj dla mnie to cala noc by moglo padac... ja mam przechlapane podwojnie bo zaraz na rogu bloku mam park i ogolnie na osiedlu masa drzew wiec nawet wietrzenie jest dla mnie zgubne.. dzwonilam do alergologa ale jest 2tyg na urlopie, niby moge brac leki ale troche sie boje brac czesciej niz co kilka dni bo jednak caly czas karmie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    hee ja tez zyje na kredyt,bo jak tu kupic mieszkanie czy samochòd za gotòwke...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    No własnie, a ja cały czas mówię mojemu M że teraz bez kredytu to nie ma życia, a on ciągle się boi. :sad::confused:
    A tak mi sie marzy domek z ogródkiem!:bigsmile:

    A mieszkanie mamy za gotówkę - 3 pokoje ok.60m2 i moglibyśmy je sprzedać potem i dokończyć budowę........
    Ech ci faceci..........:confused::confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    My czekamy na większe mieszkanie wojskowe - potem je wykupimy za grosze a po kilku latach użytkowania sprzedamy lub wynajmiemy i będziemy się budować lub kupimy coś do remontu czy przebudowy ... Nie wiem jak to będzie, na razie się tym nie martwimy, ale taki domek to raj na ziemi hmmmm - pomarzyć to dobra rzecz :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    EWA pokaż się na zdjęciu bo chciałabym widzieć jak Twoje włoski wyglądają :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink

    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=175&i=ewa2dc1.jpg][/URL]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008 zmieniony
     permalink
    LADY ,ZFIECIE SPRZED miesiecy ,ale od lat uzywam tego rozjasniacza i tak mniej wiecej to wyglada...to nie farba tylko rozjasniacz..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    musze koniecznie kupic szpryce czy jak to sie zwie do dekoracji tortow, mialam stara stara ale okazalo sie ze jest peknieta wiec mezowe ciacho dekorowalam masa wyciskana z.... torebki :) takiej sniadaniowej, w prawdzie zuzylam ich z 10 i nie jest to zadne dzielo sztuki ale przynajmniej "prawie" (bo poza spodami) samoroba :P

    Lady a ty znowu z wlosami kombinujesz??

    Izunia marzenia nic nie kosztuja a trzymaja nas przy zdrowych zmyslach :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha bo Ja chyba nigdy nie trafię na dobrą fryzjerkę aby mi rozjaśniła czy nawet przyciemniła włosy tak jak Ja bym tego chciała... zawsze coś spieprzone wrrr... chciałabym pasemka w kolorze takim piaskowym - nie białe, nie żółte i chyba to jest wielki problem!


    Ewa no no Twój mąż ma dwie piękne kobiety w domu :))
    Czy ten kolor jest jasny zupełnie czy on ma przebłyski takiej rudości ? albo mi monitor przekłamuje...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    LADy ,latem jest zòlty ,i od slonca az do bialego podchodzi...ale ja mam malo wlosòw i mnie ten kolor odpowiada,natomiast siostra juz robi kolor u fryzjera...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    ewa no właśnie żółty odcień nie każdej osobie pasuje. Ty dodatkowo masz piwne oczy więc wygląda ładnie a Ja mam szarą cerę i szare oczy więc odcienie piaskowe tylko i wyłącznie wchodzą w grę. Dzisiaj kupiłam z Joanny rozjaśniacz. Najczęściej używany przez fryzjerki... zrobiłam sobie kilka pasemek ściągając te ciemne - za ciemne na przodzie. Troszkę ściągnęłam ale przy każdej możliwej okazji będę walczyła! Muszę sobie zmienić fryzjerkę i poszukać nowej... może w końcu się odpowiednia trafi :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania hmm zapomniałam Ci ostatnio napisać ... widzę, że robisz zakupy w moim mieście tuż obok mnie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Lady no to ja szukalam az znalazlam....
    a propos zakupow to jak to widzisz gdzie ja je robie???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    reflektuje ktoras na tort czekoladowo smietanowy?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania przeglądałam Twoje sprzedaże ... i natrafiłam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ja torcika poproszę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Lady a ty juz chyba nie masz co robic ze przegladasz co kupuje... no i wiesz 'ciekawosc to pierwszy stopien do piekla' :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    w piekle chyba weselej,"widzialyscie faceta aniola"?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Aniu torcika chętnie :)
    Ja jem kolację i do łóżka, nie wiem jak mała bo spała do 19 :devil: ale ja padnę normalnie
    --
  1.  permalink
    Ja właśnie z siłowni wróciłam, tort bym z chęcią teraz skonsumowała:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    widze ze dyskusja o mieszkaniach była...u nas w Lesznie koszt mieszkania ok 60m2 to cena 170-200 tys zł.Macie racje bez kredytu teraz to nic sie nie zmieni.My aktualnie wynajmujemu=y połowe domu jest to 100 m2 za 600 zł plus rachunki ale zaczynamy budowe.Mój M nie zarabia malo ale i tak musimy dobrac kredyt bo materiały budowlane sa drogie.Działke kupilismy dwa lata temu za gotówke za niecałe 60 tys ale jej cena jest teraz raz wyższa wiec same widzicie jak to wszystko poszło w góre.Narazie takie pierdoly jak projekt czy pozwolenia i fundamenty to zapłacimy sami ale na reszte bierzemy kredyt.Mój M sie strasznie bał tego ale jedna wizyta w banku i rozwiali jego watpliwosci a znajomi tez w wiekszosci na kredycie jada i żyja sobie dobrze.Tylko auto pytam sie czy zmienimy jeszcze w tym roku to obiecał ze tak...
    Zaczyna mi sie marzyc rodzenstwo dla Piotrusia...
    Myszorka nie przejmuj sie ,faceci naprawde potrafia byc gorsi niz kobiety z tymi fochami.Tez tak mam!
    --
  3.  permalink
    200 tys za mieszkanie ...
    Chyba rzucę wszystko w cholerę i przeprowadzam się w Wasze strony:confused:
  4.  permalink
    Aga no to dalej! ale bym miała fajnie a Ty chyba przechlapane ze mna bo bym Cie odwiedzała:devil: hihiih
    --
  5.  permalink
    Ciacho- ja bardzo lubię gosci :)
    Jak za rok pojedziemy do Boszkowa to liczę,że mnie wakacyjnie chociaż odwiedzisz :)
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    ja tez :confused:
    my kupiliśmy niedawno 50 m2 za 390tys prawie.. (Warszawa of course)
    teraz się buduje, po ślubie odbieramy klucze :cool:
    ciekawe tylko za co my to wykończymy :confused:
    --
  6.  permalink
    a my dzisiaj z m na basenie bylism,Pietruszka pod opieka szwagra był a my jeszcze wykorzystalismy okazje i pojechalismy na lody...
    tylko troche zdołowana taka wychodziłam bo akurat natrafiłam na taka kobiete z moze 12 letnim chłopcem który tak wygladało miał zanik miesni i sobie w basenie siedział...i od razu pomyslałam cholera jakie to niesprawiedliwe taki chłopiec sie tyle nacierpi...za co??? te wszystkie menelstwo i ćpuny sobie żyja i maja sprawne rece i nogi a dzieciaki musza tak ciepiec,i od razu myśl ze mamy dziewczyny straszne szczescie ze mamy zdrowe dzieci bo chyba nic tak nie złamie jak patrzec na dziecko któremu nie mozemy pomóc...i ja jestem taka miekka i juz mi sie agresor włacza.
    --
  7.  permalink
    Aga no przeciez bez dwóch zdan,ja nawet dalej bym pojechała zeby Cie odwiedzic gdybys była gdzies tu w naszych stronach.Licze na to ze dasz znac jak tam bedziesz:)



    --
  8.  permalink
    Ciacho- jasne,ze dam :)
    Uwielbiam Boszkowo... Tylko,że od nas to ponad 400 km:( Za rok jak Hania podrosnie na bank wrócimy na stare, wakacyjne smieci :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.