Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha czasami ciekawe książki sprzedajesz dlatego też spoglądam!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    a cha mam pytanie Ania... czy małym dzieciom testy alergiczne robią tak samo tzn punkciki, nacięcie skalpelem ....
  1.  permalink
    Kurka- lady... Ale inwigilacja :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    aga daleko tu jeszcze do inwigilacji .... jednak jak się ktoś tutaj udostępnia to sam wie na co się naraża! :P
  2.  permalink
    ja wiem...?
    jak wrzucam linka to raczej z myslą,zeby ktos oglądał to co sprzedaję, a nie to co kupuję :p
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    ciacho jednak najbardziej żal mi tych rodziców. Oni z pewnością w sercu mają wielki żal do Boga, że ich dziecko nie jest takie jak większość!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    HEJ kobitki ,ja jak zwykle pierwsza na nogach,VEVE spi buuu...nigdy jej sie nie zdazylo spac do tej pory...
  3.  permalink
    Ewa to tylko sie cieszyc! mój juz wariuje od 5.30 a teraz znów śpi i mam nadzieje ze troche pospi bo mam do ogarniecia pokój i siebie.Dzisiaj jedziemy do tesciów na obiad:confused:


    --
  4.  permalink
    dziewczyny no jaki kod mam wstawic tam w ustawieniach forum gdzie sygnaturka zeby byl suwaczek? wstawiam i zawsze pojawia mi sie to o
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Cześć z rana :D
    My też już na nogach - u mnie słonko ślicznie świeci - zapowiada się kolejny ciepły dzień.
    Miłego dnia !!

    Ciacho wstawiasz adres url ;*
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    witajcie
    dzięki za pocieszenie ale wczoraj była jazda na maksa, rozwód wisił w powietrzu, ale rano juz jest ok,zobaczymy jak będzie dalej. M czuje się obrażony że mam wielkie wymagania i że sie zmieniłam, ale kicham to i nie zmienie się moge jedynie popracowac nad zwracaniem mu uwagi.
    A Mati dziś wstał o 5 i teraz śpi, a ja w pracy jem sniadanie
    lady niezly z ciebie detektyw
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ladybird76: Ania ha ha ha czasami ciekawe książki sprzedajesz dlatego też spoglądam!


    to jak ciekawe to co nic nie kupilas :fierce: zreszta czytadla kuzynki sprzedawalam sto lat temu a nie posadzam cie o zainteresowania lingiwstyka kognitywistyczna
    zreszta tak jak piszesz ty nie ogladasz tego co ja sprzedaje tylko to co KUPUJE... ehhh nie masz innych zainteresowan?? chociaz nie... jestes na czasie - inwigilacja ciagle w modzie

    ps. chyba zaloze sobie nowe konto bo przy nastepnym zakupie gadzetow jeszcze sie wezmiesz i zgorszysz :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ja śpioch do kwadratu kolejny dzień wstałam przed budzikami :shocked: Jestem po kawie i sniadaniu i delektuję się ciszą. Weronika siedzi na podłodze i wcina "ciacho" Ania pojechała na konkurs do Kowar, Andi zaprowadza dzieci do przedszkola a jak wróci to MUSIMY iść na zakupy jakieś bo w lodówce poza światłem musztardą i majonezem niewiele zostało.

    Tak apropo książek - odkryłam niechcący miejsce gdzie za grosze można kupić książki używane nie antykwariat ale nie pamiętam jak to sie nazywa :( Super nowości nawet tam są i komplet "Opowieści z Narni" kosztuje 35zł a nie ponad 90 jak w EMPIKU.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Hahahahahahahahahahahahaha, hihihihihihihihihihihihi!

    No nieźle Inwigilacja ........!!! Hehehehehehe!

    "Wyście baby wszystkie powariowały, boście dawno faceta nie miały"

    Wczoraj była moja ulubiona polska komedia - "SEKSMISJA":bigsmile::bigsmile::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    AND u nas tez jest taki punkt nazywa sie to centrum taniej ksiazki tyle ze tam trafiaja ksiazki z reguly z jakas skaza ale np dzieckowe malowanki czy inne ksiazeczki z rebusami sa za 1/3 ceny ksiegarniowej

    IWA - kto nie mial ten nie mial :P

    a Seksmisja to u nas tez serial kultowy... nasz przyjaciel smsy wysyla z najlepszymi textami nim zostana one wypowiedziane :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Aniu super takie książeczki. Niestety nowych tam nie ma czy ze skazą. Kiedyś kiedyś z papierni można było "wziąć" takie wybrakowane albo ze zwrotów a teraz już niestety nie. Ale mamy internet :D więc rebusów i innych malowanek mam co niemiara.

    Seksmisji nie obejrzałam - zasnęłam bezczelnie na niej :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And już kiedyś miałam Ci napisać - mój tato rodzony w Kowarach ;D
    Marzy mu się wrócić na "stare śmieci" będąc na emeryturze :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    A ja obejrzałam - również lubię ten film :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    CIasteczko, do suwaczka wstaw BBCode, nie html.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Witam z rana
    Wczoraj najpierw zachrypłam potem zaniemówiłam, dopadła mnie gorączka i dzis ledwo na nogach stoję. A moje małe szczęście tylko by tuptał, wstaje i tupta w miejscu i jak mu się uda zrobić kroczek to radocha tylko najczęściej sąto kroczki do tyłu. A sięganie po zabawki z pozycji stojącej to dopiero wyczyn. Zabawki przestały interesować teraz stolik i to co na nim, orbitrek, kabelki .A ja dziś siły nie mam
    U nas seksimsja tez kultowy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Hogatko a Hubert potrafi raczkowac ??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Izunia79: Marzy mu się wrócić na "stare śmieci" będąc na emeryturze :P
    Izuniu jest wiele piękniejszych miejsc w Polsce od Dolnego ślaska ale osoby które urodziły się w Jeleniej czy okolicy (kowary, Karpacz, Szklarska, Lubomierz, Piechowice i nawet małe pipidówy naokoło Jeleniej) są zakochane w tym rejonie i ciągną tutaj :) I gdzieś w nich jest marzenie o powrocie :) Mój Wujek mieszkający już ponad ćwierć wieku w dużym mieście i mający tyam wszystko nie raz mówił że tęskni do tych rejonów. I przynajmniej raz w roku przyjeżdża poodwiedzać stare szlaki a na emeryturze chce tutaj wrócić... Nie dziwię się więc Twojemu Tacie - ja nie widzę siebie gdzieś indziej no chyba że na wsi zabitej dechami gdzie psy z nudów zabijają sie o własne budy i szczekaja dupami :D pod warunkiem że to będzie też w okolicy gór Izerskich i ogólnie Karkonoszy
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania nie , nawet nie chce kombinuje z pozycji wyprostowanej sięganie ale nawet nie myśli zgiąć nóżki a przy tuptaniu zgina aż miło. On chyba najpierw pójdzie a potem zacznie schodzić do parteru tak jak ja
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    ja z tych okolic to tylko Karpacz i Szklarska ale do Karpacza prawie rok rocznie wracalam w czasach licealno studenckich!! Majowe wypady sa nie do zapomnienia!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ostatnio upatrzył sobie koc którym nakryta jest wersalka i siedząc rusza się tak śmiesznie i potrafi ten swój tyłek tak dosunąć i się łapie za koc i podnosi, wczoraj próbował za moją koszulę mało brakowało a zaliczył by podłogę głową.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Kowary i Szklarska to takie typowe miejsca turystyczne ale jest wiele pięknych miejsc mniej rozpowszechnionych :) Góry są piękne i co tydzień można iść gdzieś indziej :) Wystarczy mieć czas, chęci i wygodne byty hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And wygodne buty to podstawa. ja mialam takie trepy wysokie a'la wojskowe i tylko w gory jadac je z szafy wyciagalam :) chyba jeszcze gdzies w garazu leza... pamietam ze kozstowaly fortune ale warto bylo bo super sie sprawdzaly i na kamieniach i na wilgotnym podlozu i na sniegu
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    W Kowarach jest atrakcyjne muzeum miniaturowych zamków dolnośląskich.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Mi sie marzy pojechanie na stare sztolnie w Kowarach Mój synuś jedzie 2.06 z przedszkolem i zastanawiam sie czy się nie podhaczyć z nimi - a mogłabym do opieki bo jestem w 3 "klasowej"... Jak dziś będę odbierała Kubę to podpytam jaki mają plan wycieczki hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    A pisałam o tych wygodnych butach bo ostatnio moje dziecię poszło na łazęgostwo w glanach... już mniej jej sie podobają hihihi Nogi zdarła do krwi :devil: bo jak matka mówi że w góry inne buty to co ona tam wie :D ale po powrocie przyznała mi rację - mogłam założyć trekingi :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Witam kawkowo!
    U nas znowu ładna pogoda bez żadnej chmurki aż miło ...
    Dzięki kobiety za słowa otuchy mam nadzieję że wszystko się uda - tylko najgorsze że zawsze są dwa uda...albo się uda albo nie...
    Lady ubrałam się w C&A spódnica i cash cash - chyba tak to się pisze - bluzka do tego jakieś korale i będzie git :bigsmile:

    Coś dziś znowu mnie w nosie kręci niedobrze ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg uzywasz jakis kropli do oczu?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    tak Polocrom
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    na szczęście moja alergia juz się kończy...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania nie wiem czy mi pisałaś nazwę tego mopa bo nawet nie mam kiedy przeczytać poprzednich postów jak byś mogła mi napisać jeszcze ra i powiedzieć gdzie kupowałaś bo te viledy są strasznie grogie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg ja kupilam to w markecie zwyklym, stokrotka sie zwie :P w carrefour widzialam podobne tez cenowo cos ok 30zl z badylem do prowadzania


    mi niestety ani polcrom ani ophticor H nie pomagaja :( cholera a moj alergolog bedzie dopiero po dlugim weekendzie :(
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Witam milego dnia wszystkim zycze:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg zazdraszczam ze u ciebie koniec alergii, najwieksza jazda jeszcze przede mna a juz sie zaczyna... brrrr

    MD - wam rowniez milego dnia
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    MD miłego :)

    U mnie zaczyna się od połowy kwietnia i jest jazda bez trzymanki i zazwyczaj w 2 tyg. maja się kończy.... powiem Ci że mi tylko claritine pomogło...
    zobacze w carrefour może u nas też są te mopy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg to u mnie jazda bez trzymanki jak sie zacznie to potrwa 2 miesiace. na razie idzie wytrzymac dlatego staram sie brac claritine tylko w skrajnych syt a i tak wieczorem juz nie dziala :( niby ja mozna przy karmieniu ale jakos mam obawy, bralas ja codziennie?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Nie też jak mialam najgorszy atak i jak było bardzo sucho i słonecznie i to na noc gdy Tosia nie je od 20 do 5 rano..
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And zgadza się, my również raz w roku odwiedzamy Karpacz ;D W tym roku może też uda nam się wybrać z maluchami. W Kowarach mieszka moja ciocia [siostra taty] i zawsze miło jest jak się z nią spotykamy.

    Ama byłam w tym muzeum - super sprawa :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg Ty masz dwa świetne uda więc się UDA :P :rolling:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg no to jakbym wziela claritine na noc to mi gora do poludnia by starczyla... ja musze brac rano zeby mnie do wieczora przetrzymala...

    kurcze musze isc po zakupy papiernicze. skonczyl mi sie papier do drukarki i koperty... Krzysko spi a na 13 ma przyjsc kolezanka na ploty... no i znowu bedzie biegiem
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Izunia, bywasz w miasteczku kowbojskim pod Śnieżką? Sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ama ja osobiście jeszcze nie byłam, ale rodzice z bratem tak i byli zadowoleni ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    a ja umówiłam sie do fryzjera... mam mieszane uczucia ale to był impuls - chcę podciąć włosy ale sama nie wiem czy chcę czy mi się wydaje że chcę... No cóż - idę około 17 i niech się dzieje co chce hihihi

    Izuniu masz super Bąbelkowy suwaczek :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    polazilam troche z dzieciakami i pozniej z kolezanka tez na spacerze sie spotkalysmy i mam wrazenie jakby czolg po mnie przejechal... jestem zakichana i zasmarkana po sam pas. oczy czerwone i zalzawione... juz dzisaij nei ma sensu lykac tabletki ale jutro rano przed spacerem nad rzeke musze cos koniecznie zazyc bo sie wykoncze :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And dzięki :D

    A ja właśnie umówiłam się do gina na sobotę - kurcze odwykłam od tych wizyt ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Izunia ja tez mialam sie w maju umowic do gina ale maz mnie oswiecil ze mamy do zaplacenia rate za ubezpieczenie i przeglad... gin zostal odlozony na blizej nie wiadomo kiedy :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.