Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Może po przeglądzie?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ama po przegladzie wyjazd do Gdanska i wszystkie oszczednosci sie rozejda... coz zawsze sa inne wydatki niz ta 100 na gina
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    No dokładnie u mnie też zawsze coś - jednak przed wyjazdem nad morze obiecałam sobie kontrolę u gina. Ania wiesz to taki prezent na urodziny - miałam sobie coś kupić - ehh pójdzie na lekarza i nawet dobrze ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Izunia hehehe no to jednym slowem przeglad w ramach prezentu ;)

    ja moze po powrocie sie wybiore, szkoda ze ten moj gin panstwowo nigdzie nie przyjmuje :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania no właśnie ja też ubolewam nad tym bo mój również nie przyjmuje państwowo :\
    Mówisz prezentowe gmeranko na legalu :rolling: A na poważnie, to jakoś przeboleję tą 100 ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    ale mialam szczescie - zalewalam sobie kawe wrzatkiem i pekl kubek ale stalam obok wiec wszystko poszlo na podloge a nie mi na nogi... kurcze szkoda mi kubka ale z drugiej strony ciesze sie ze sie nie poparzylam no i ze dzieciakow obok nie bylo!!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    cześć! Czy u Was deszczowo dzisiaj? widzę, że siedzicie na necie....

    Ja już po lekarzu z Julką i po spacerku oraz po zakupach aptekowych na kwotę powyżej 100 :((
  1.  permalink
    U mnie nie pada, ale jest chłodno, a ja żadnego swetra nie wzięłam, bo byłam pewna, ze dzisiaj cieplutko będzie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    u mnie upał :)) ale Ja nie mam nastroju na myśl o poradni alergologicznej i o pobieraniu krwi Julci... ryczeć mi się chce bo nie znoszę jak dzieci małe płaczą :((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    A ja już po fryzjerze ... szok totalny bo z takich ciut za ramiona ścięłam się na bardzo krótko :D Weronika dziwnie mi się przygląda hihihi ale ogólnie super się czuje w takiej fryzurce! A i może faktycznie lepiej wyglądam :D w czerwcu chyba zrobię pasemka... nie wiem jak z kasą będzie bo to już koszty ale mam ochotę!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Magg znajoma aptekarka sprzedala mi ponoc super krople OFTOPHENAZOL - za 10zl sa 2buteleczki po 5ml. mowila ze stosowac je seriami czyli 3 dni tak pozniej pare dni przerwy i pozniej znowu... mam nadzieje ze cos pomoga... bo do nosa nie miala nic co mozna przy karmieniu wiec sie bede z woda morska paletala


    And - dobra zmiana nie jest zla :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    u mnie upal i caly dzien z veve siedzialam u tesciowej w ogròdku,jutro mam kosmetyczke,bede czyscic twarz,bo na wiecej mnie nie stac na razie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    a Ja siedzę i nie wiem co dalej robić z Julcią... ryczeć mi się chce jak na razie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    terminy u alergologa bardzo odległe = to jest chore.... do tej pory ma się dalej męczyć :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady przez to uczulenie?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania tak przez to uczulenie ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    wez wizyte prywatna. dzisiaj mialas byc u alergologa. nie dotarlas??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania dzisiaj miałam być u lekarza dziecięcego i dzisiaj od niego dostałam skierowanie na leczenie stałe do alergologa z Julcią ze względu na atopowe zapalenie skóry...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    najgorsze jest to, że będę chyba sama musiała wykluczać posiłki z jej menu i dochodzić do tego na co jest uczulona!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    AZS to juz powazna sprawa. zacznij od wyeliminowania kosmetykow i czesci proszkow plus plynow do plukania. sa znacznie bardziej niebezpieczne niz posilki.
    a co do alergologa - u nas sie czeka srednio 4-6miesiecy i jedyne wyjscie to pierwsza wizyta prywatna a pozniej przyspieszenie kolejki w przychodni
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    hejka wieczorem
    ja juz mam dosć dzisiejszego dnia bo palec w drzwiach zostal jak zamykałam auto, piwo wylałam, Mat heftował i cały do przebrania i termometr na balkonie mi spadł.caly tydzien zwariowany bo w niedziele roczek a jeszcze jutro alergolog Mata i mi powie kiedy ma miec to badanie Ige.
    Lady u mnie w Katosach szybko są wizyty wiec zapraszam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    myszorka można wiedzieć gdzie dokładnie ???
  2.  permalink
    Mam nowy suwaczek...ale długo go robiłam aż sie zmeczyłam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Myszorko badanie ige u nas robia od reki. skierowanie moze byc i od rodzinnego. a jesli prywatnie to koszt 40zl
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    U mnie uczulenie występuje po mleku Julci NAN ACTIV ... lekarka dzisiaj przepisała mi nowe mleko do kupienia tylko na receptę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    jestem ciekawa jaki jest koszt prywatnej wizyty... myszorko może się orientujesz ???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady w katowicach na koszutce, ja czekalam tydzien na wizyte to jest blisko silesi, moge ci podac nr, ja chodze z kasy chorych i lekarz jest polecony przez moja pediatre, a jak chodziłam prywatnie do dr nie do lekarza to placilam 50 ale mysle ze teraz moglo podrozec.
    a co do wizyt u gina to macie drogo bo ja u ordynatora płace 70zl
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady a jakie to mleko? moze te co Iwa miala dla Oliwki (isomil czy jakos podobnie)
    w moich rejonach prywatna wizyta (konsultacja) to koszt 100zl a w miescie obok przy szpitalu dzieciecym juz 150
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Aha Aniu Mat musi odstawic zyrtec dlatego jutro sie dowiem kiedy mam przyjsc tzn ile odczekac i czy dalej będą potrzebne inhalacje
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Myszorko ja normalnie u ginka placilam 60 ale wiem ze podrozal i bierze 90 (czyli ode mnie z 10 mniej wezmie) no i teraz dojdzie cytologia wiec kolejne 20zl
  3.  permalink
    Witam wieczornie
    Lady- lekarka postawila disgnozę o AZS po 1 wizycie?
    Kurcze....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Myszorko Ja ostatnio płaciłam za wizytę z pobraniem próbki wymazu 80 i z USG u ordynatora dr Pabian

    Numer owszem podaj bo jutro jeszcze u mnie podzwonię i zobaczę co mi powiedzą!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    hej kobitki,podczytuje was a teraz ide ubrac VEVE PIDZAMKE...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Mleko przepisane Julce to BEBILON PEPTI 2
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    myszorko czy po zyrteku Mati nie tyje ???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady lekarz to dr Halkiewicz i nr do rejestracji 032 258 02 32, jak się umówisz a bedziesz miec problem z lokalizacją to daj znać to powiem co i jak
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady nic takiego nie zauważyłam i u siebie jak kiedyś brałam tez nie. A czemu pytasz?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    myszorko dziękuję na tę chwilę jutro podzwonię i u mnie i tam zadzwonię i się dowiem co i jak....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady pierwsz e slysze o tyciu po zyrtecu... co ty wymyslilas?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008 zmieniony
     permalink
    myszorko - szwagier mój brał zyrtek dość długo i był strasznie otyły przy czym teściowa mówiła, że to on jest tego powodem dlatego pytam.... a raczej było tego powodem bo obecnie już nie bierze!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    poza tym oprocz zyrtecu (ktory jest chyba najmocniejszy ze wzsystkich i ogolnie mowia ze ponizej 4roku zycia trzeba sie go wystrzegac) maluch moze brac fenistil w kroplach i ketotifen w syropie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania tak wymyśliłam sobie bo mam taki dzisiaj nastrój do wymyślania :devil:
  4.  permalink
    a my mielismy jutro jechac do Poznania na zakupy ale pewnie nic ztego jak wyjawie mezowi pewna sprawe za która edzie musiał zapłacic 1000 zł,pewnie mu sie odechce Poznania i wogóle wszytskiego tym bardziej ze u projektanta zosatwilismy dzisiaj 5 tys...:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    aga po drugiej wizycie pediatra to stwierdziła .......................................
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    ciacho a Ty co zmajstrowałaś ??
  5.  permalink
    lady... A mozesz mi powiedziec, jakie ona ma objawy?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ciacho przykro mi
    Lady nie złość się i daj znac jak sie umówisz wczesniej.
    Aniu kupilam dzis czapkę z firmy Maja,a butów nie ma jakas firma fanco i gufo w ccc i nie wiem gdzie szukac
    --
  6.  permalink
    kurde kiedys miałam tel na abonamet i poprostu zgubilismy karte i nic ztym dalej nie zrobilismy a tu przyszłoz e jest kara za wczesniejsze zerwanie umowy.Tata mi ta kare zapłacił i powiedział ze oddam jak bede miała a tu moja wspaniała mamuska dzwoni ze chce ta kase juz! Ona wie ze M wrócił i ze napewno mamy pieniadze ale ja nie chciałam brac od niego ,a tak musze mu to powiedziec...i nie wiem nawet jak
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    u nas do alergologa 2-3 tyg sie czeka a do 2 pani dr tydzień

    Ja niestety zmieniam kosmetyki i proszek bo mnie coś uczula :( swędzawki mam kosmiczne ale ani śladu nie ma :( żadnych krost ani nic, a nawet twarz mnie swędzi
    --
  7.  permalink
    Ciacho- ja mam pomysł dla Ciebie :D

    Nie wyjawiaj - skoro nie musisz. Zapłac te 1000 zł jak on wyyjedzie i tyle. Po co ma się chłopak stresować?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.