Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    25 :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania może być, że coś podłapie gdyż Adriana ma z nią kontakt codziennie i dzisiaj też podchodziła przy czym nie całowała...

    Dawno to moje starsze dziecię nie chorowało!

    Co do uszu to swędzenie ich od wewnątrz to u mnie norma i tylko wtedy jak swędzi mnie ciało!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And no to swietny gest miala przyjaciolka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And to Ja cię wyprzedzę ale w tym roku nie robię urodzin!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Myszorko dziękuję serdecznie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    a Ja będę żarła ryż tajski i będzie mi błogo i dobrze :)) trudno jest go kupić tak samo jak klejący ale dostałam przez przypadek i jestem happy! Muszę jednak jechać i kupić ze trzy paczki...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Dronko ja też nie robię. Tzn jadę do przyjaciółki na całą niedzielę z rodzinką :) taki sobie prezent "wymyśliłam"
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    u nas sie nie obchodzi urodzin czy imienin. w sumie na imieniny zawsze jakies ciacho sie robi bo rodzice wpadaja ale to bez prezentow tylko tak zeby razem pobyc. wczoraj M mial urodziny to w ramach prezentu zrobilam mu tort niespodzianke i radosc byla wielka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And ha ha ha to masz świetny prezent a co na to przyjaciółka ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    a u Nas się robi urodziny bo to świętowanie dnia kiedy się człowiek urodził rok w rok :))
  1.  permalink
    A u nas się robi i imieniny i urodziny:0 Kazda okazja do swiętowania jest dobra :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    dla mnie imprezy imieninowe są bez sensu!
  2.  permalink
    Dlaczego?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    w sezonie spotykamy sie ze znajomymi grillowo z okazji imienin. w sumie w naszym regionie bardziej o imieninach ludzie pamietaja niz o urdozinach. w pracy np obchodzilismy imieniny :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Aga bo np niektórych imion w roku w kalendarzu jest wiele :)) w nałóg można wpaść :)))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady - wg tutejszych zasad - obchodzi sie pierwsze imieniny po urodzinach.
    no chyba ze ma sie tak przechlapane jak moj M - urodziny i imieniny jednego dnia :D
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    DOBRANOC KOBIETKI
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    MD - spokojnej nocy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    MD dobranoc :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    no i u nas wsrod znajomych i w rodzinie nie obchodzimy ani imienin ani urodzin prezentowo. jedynie dzieciaki dostaja prezenty
  3.  permalink
    Eee- ja tam lubie świętowac- niekoniecznie z procentami.
    Kazda okazja jest dobra,zeby się spotkac z przyjacółmi :)My teraz mamy mniej czasu - 2 dzieci i praca pochłania nas maxymalnie- ale wczesniej bylismy dośc mocno rozrywkowi:)
  4.  permalink
    U mnie obchodzi sie urodzi,chociaż ja zwykle życzenia dostaję też w dniu imienin, bo akurat przypadają w urodziny mojego taty:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    u nas ze względu na ciągłą pracę męża mało imprezowaliśmy ale troszkę przed moją ciążą to się zmieniło i obecnie też ciągle ulega zmianą. Do tego wszystkiego raz na dwa tygodnie mamy wieczorem gości - znajomi z Niemiec przyjeźdzają i bez gadania odwiedzają czy nam się podoba czy nie... dobrze jednak, że ich bardzo lubimy więc są dla nas jak rodzina!

    Urodziny z prezentami i nie mogę tego zwalczyć... teściowa swoje z teściem a ja swoje! wg mnie impreza urodzinowa owszem ale po cholere te prezenty w granicy 200 złotych - wolałabym to w dzieci zainwestować!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    osobiście dość często i gęsto spotykam się z koleżankami z czego się bardzo cieszę bo prawie każda ma małe dziecko w wieku 2- 3 miesięcy starsze albo młodsze od Julci albo moja przyjaciółka jest w ciąży :)) więc tematy też się nawijają dzieciaczkowe!
  5.  permalink
    U mnie w rodzinie prezenty robi się maksymalnie do 50 zł, zresztą mam tak dużą rodzinę, ze gdyby prezenty były w kwocie ok 200 zł, to moi rodzice chyba by zbankrutowali, bo czasami jest kilka imprez w miesiącu...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady no to faktycznie wystawne prezenty u was - u nas w rodzinie nie przekracza sie 70zl na prezent a bardzo czesto dzieciaki dostaja prezenty "zrzutki" czyli kilka osob sklada sie na dana rzecz... wiem ze u mojej kolezanki tez jest jak u was - z prezentem ponizej 200zl wstyd sie pokazac i jak przychodza swieta to ona biedna debet na maxa wykorzystuje zeby rodzine zadowolic... to juz dla mnie skrajna glupota
  6.  permalink
    Zmykam do łózka, dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    U nas w zasadzie nie robi się imprez imieninowo - urodzinowych. Jedynie dzieciom się robi prezenty i urodzinowe przyjęcia.

    Moja przyjaciółka zaprasza nas od siebie od kilkunastu miesięcy, zresztą przed urodzeniem się Weroniki a właściwie przed ciążą z nią widywałyśmy się minimum raz w miesiącu. Tylko że teraz za daleko mi do lubania :( no i nie ma co - jednodniowy wypad jest ciut kosztowny :( Dlatego mój małż zadecydował że pojedziemy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania dla mnie to jest chore... bardzo chore! Wiele razy prosiłam o nierobienie sobie prezentów i branie pod uwagę tylko dzieci! Dla mnie to jest duży wydatek i w tym roku niestety my z M nie będziemy tyle przeznaczali bo wolimy to dać dziewczynom!
    Święta podobnie wyglądają z tym, że kwota była mniejsza no i w zeszłym roku daliśmy tylko kalendarze :)) no i oczywiście mówiąc o nierobieniu moja teściowa i ograniczyła prezenty dla dzieci Naszych - śmiechu warte!
    Na wielkanoc dziewczyny nic nie dostały wrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    mnie znajomi molestują o przyjazd nad morze na dwa trzy tygodnie a Ja bardzo tęsknię za mazurami :) mogłabym tam nawet zamieszkać bo kocham te strony!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    hmm u nas nie ma prezentów na wielkanoc

    Znikam do łóżka - moje dziecie krzyczy wrrr coś niespokojna dzis jest :(
    Dobrej nocy Babulce
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    no u nas na wielkanoc NIGDY nie dawalo sie zadnych prezentow wiec akurat problemu nie rozumiem :P

    a jesli chcesz zerwac z tradycja prezentowa to raz drugi trzeci nic nie zanies to zrozumieja :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    And dobrej nocy...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania to będą mieli o czym gadać przez cały rok i pewnie będą unikać odwiedzenia :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    teść mój wczoraj miał 60 lat i w sobotę teściowa robi urodziny. Niestety nie idę ale namawiam usilnie Olka aby z Adrianą poszli! Dalej mam focha o 8 marca i nie tylko .... od tamtej pory tylko raz przez przypadek widział Julkę jak byłam pod firmą ale nawet do niej nie podszedł nie wspominając o tym, że nie pyta się co tam u wnuczek słychać. On chce mi dać karę za moje nieodzywanie się a praktycznie sam sobie ją wymierza...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Lady no to zycze zeby klopoty rodzinne sie w koncu rozwiazaly!!!

    uciekam spac bo rano kuzynka mnie wyciaga w spacery :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania same się nie rozwiążą a Ja po raz pierwszy mam na nie olewkę totalną :))

    a Ja objadłam się ryżem i też idę zrobić Julci na rano mleczko i na noc herbatę i idę spać :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    a cha czy ryż uczula ??? chyba nie powinien!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Witam,my chyba ostatnio to jak Myszorka o 5 pobudka.
    Ja znowu chora , normalnie mam dość. dwa dni temu zaniemówiłam spałam w dwóch swetrach i tak mną trzęsło że hej wczoraj to samo...
    U nas w rodzinie to urodziny a imieniny tylko ojca, wystarczą same życzenia a na święta to tylko dzieciom się kupuje
    --
  7.  permalink
    Mój mały sie zepsuł...budzi sie w nocy,płacze a już było tak pięknie...
    Moze niech M pojedzie juz to znów bedzie lepiej sypiał.
    Nie zabił mnie ale ciekawie nie było.Poznan moge osobie wybic z głowy
    Miłego dnia dziewczynki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Oj dziewczyny tyle czytania :P

    Lady z tego co napisałaś to wygląda mi na skazę - moje chłopaki miały takie same objawy, również byliśmy na bebilonie pepti 2 - dla mnie to mleko tak śmierdzi jak żadne inne - ohyda !! Ja nie mogę powiedzieć, nam Balneum Hermal bardzo pomógł przy skazie, maluchy miały bardzo wysuszoną skórę ... Jednak ja używałam tylko mydełka bambino i nic innego. Teraz jestem na kosmetykach Hipp'a i jest dobrze.

    Ciacho super suwaczek - mam nadzieję, że to "drożdżowe ciasteczko" nie będzie więcej znikać :D

    Aga gratki podwyżkowe - Ty szczęściaro :clap:

    W moich stronach obchodzi się imieniny - jednak, że ja "hanyska" a mąż "gorol" to obchodzimy i imieniny i urodziny - jednak nie wyprawia się, żadnych imprez itd. Wystarczy tel z życzeniami a jak go nie ma to i tak nikt nie rozpacza :P

    Znowu zapowiada się ciepły dzionek - wczoraj spacerowaliśmy z M od 16 do 19 - nogi włażą mi w dupę za przeproszeniem.

    Hoga zdróweczka dla Ciebie - nie choruj już kobieto !!

    Miłego dnia Laski :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    And zmiana fryzury zawsze wprawia kobietę w dobry nastrój - tym bardziej jak jest zadowolona z zmiany image ;D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Hogatko przykro mi, dużo zdrówka życze
    Mat dziś pobił rekord 4-30 pobudka, byłam wsciekla, ale nie wiem juz co robi. Mąz mówi że nie ma chodzi dwa razy dziennie spac, ale jest zmierzły wieczorem. Tzn idzie spac okolo 9 i 14-30 i wieczorem 20-30, nie wiem co robic on mysli ze cały czas cyc będzie a ja musze iść do pracy.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Witajcie poranną porą. Dzis ciut mi sie przysnęło i wstałam o 7,30 Mała sie bawi dzieci w drodze do przedszkola.
    Oj Izuniu to prawda, czuje sie fajniej :) tym bardziej że mój małż prawi mi komplementy :shamed:
    Wczoraj miałam cudowny dzień i wiele miłych rzeczy mnie spotkało :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Myszorka a ile Mati tnie sobie drzemki ?? Moje chłopaki też dwa razy dziennie śpią około 9-10 czas spania 1-1,5h i koło 16 nie całą godzinę. Musisz chyba Matiego przetrzymać - po prostu malec jest wyspany :D

    And no to bardzo dobrze - oby dzisiejszy dzień i następne też takie były !!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia śpi tak kolo godzinki rano, ale popołudniu różnie bo wczoraj spał dwie godziny od 13-30 do 15-30, normalnie to godzinka. Rano sam zasnał o 7 mojej mamie bo jak go bierze do odbicia na ręce i za chwilke patrzy a on śpi.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Chodź na mamusie ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    dzien dobry kobitki milego dnia...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    za 10 dni moi bardzo dobrzy znajomi mają ślub i właśnie nie wiem co robić bo mogę starać się o wolne i może je dostanę ale wówczas mogę nie mieć wolnego czy zamiany godzin na imprezy przedszkolne :( aż nie wiem co robić. Moja Ania napewno jedzie i na ślub i na wesele my mamy "zaproszenie" do kościoła na imprezę nie wiec tym bardziej chcieliśmy być (Ania śpiewa z TYMI ludźmi no i nawet podczas ślubu będą im śpiewać) Kurde poza tym co 11sto latek ma założyć na taką "imprezę"? Anka najchętniej poszłaby w bojówkach moro, glanach i t-shircie a ja siedzę i mam zgryza co ona ma założyć :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny, tak sobie myślę że chyba do alergologa też sie wybiorę ale prywatnie może on mi to ureguluje bo znowu brać antybiotyk, dopiero niedawno brałam a teraz na nowo.
    Myszorka to masz nie za wesoło.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.