Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    no nie wesolo z tymi alergiami...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Witam z rana ja zaraz wybywam na spacerek

    Hogatko strasznie wspolczuje :hugging:
    Ciacho dobrze ze nie zabil :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!

    Widzę, że nieciekawie macie z tymi alergiami i wy kobietki i wasze dzieciaczki!
    Mój M tez ma na coś alergię, bo 3 dni temu zaczął jak co roku kichać i oczy mu łzawią, ale wziął jakies tabletki, które mu mama przyniosła w ubiegłym roku i już wczoraj było dużo lepiej (do lekarza nie chce iść, bo już taki jest).:confused:

    Oliwka też ma skaze białkową, ale chyba taką niewielką, bo objawy maleńkie i to tylko jak dużo zje nabiału (np. dużo zupy ze śmietaną lub jajko całe) to może 2-3 wypryski na buzi i na klatce piersiowej! Skóra Oliwki w bardzo dobrym stanie - moim zdaniem, używamy tylko mydełka w płynie z NIVEA, czasami mleczko (raz w tygodniu) i tyle! :wink::bigsmile:

    aga - gratuluje podwyżki, ależ to poprawia humor - cos o tym wiem!:wink::bigsmile:

    Co do urodzin i imienin to u nas każda okazja jest dobra żeby się spotkać z rodzinką (tzn, z rodzicami i rodzeństwem moim i mojego M) i zjeść ciastko, lody i napić się kawki, czy lampki wina. Ale prezentów jakiś wielkich nie robimy, kwiaty, coś słodkiego, czasami na urodzinki coś większego!:wink::bigsmile:

    myszorka - moja Oliwka też nie śpi bardzo długo to znaczy od. ok. 20.30 do 5.30 - 6.00 rano. Wstaje, bo my z M tez wstajemy , po 6.00 wychodzimy do pracy. A ona pewnie wszystko słyszy i woła nas żeby ją wyciągnąć z łóżeczka. Ale nam to bardzo pasuje, bo możemy z nią jeszcze chwilkę posiedzieć i daje nam całuski i robi papa i zostaje z babcią!
    Oliwka w dzień śpi godzinkę od 9.00 do 10.00 i popołudniu od 15.00 ostatni 2 godziny. Przez to musiałam jej troszkę później przenieść godzinę kąpania, ale jest fajnie bo możemy troszkę dłużej popołudniu pospacerować.:wink::bigsmile:

    Ale najbardziej to podziwiam Lady i Julcię - te dziewczyny to sobie śpią - nie ma co.....!:wink::wink::wink::wink:

    Wszystkim miłego dnia - u nas śliczne słoneczko!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izuniu wsyzstkiego najlepszego z okazji 18stych urodzin :)

    ds
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Aniu - dostałaś mojego szepta???:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:

    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Izunia uściski i całuski, no i spełnienia marzeń kobieto!:kissing::flowers::kiss:

    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Iwa dostalam, zreszta wystarczylo sprawdzic :fierce:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    a jesli idzie o alergie to ja wlasnie sie reanimuje. wstalam zapuchnieta zasmarkana zaplakana i od razu prochy... dzisiaj debiut nowych kropli bedzie i oby byly skuteczne!!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaania jaki fajny tort :rolling:
    Dziękuję za życzenia - od rana tel się urywają ;P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ja sie odmeldowuje, nakarmie dzieci i wychodze ludzi straszyc :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Miłego spacerowania Aniu - ja tradycyjnie czekam na męża ;D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia no to pod tą osiemnastkę wszystkiego naj naj:rainbow::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    A ja się odświeżyłam, młody wstał ale jakoś bez apetytu więc muszę poczekać aż zje i też wybywam, tylko oby przeżyć spacer.
    Na domiar złego zaczynają kosić trawy, normalnie jeszcze tego brakowało, dopiero mi da popalić
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ok, ok - dzięki bardzo!:fingersear:

    Oby ci pomogły te nowe specyfiki - współczuję!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia
    Zyczę Tobie: zdrowia chroniacego jak tracza; milosci, ktora jak rzeka pokona gory i doliny zycia; wiary, ze wszystko ma sens; przychylnosci wszechswiata; czystego ognia w sercu co rozpali wszystko wokól Ciebie szczesciem i radoscia; zwolnienia oddechu; nabrania dystansu do tego co wokól; niech wszytsko czego sie dotkniesz, stanie sie pomocne w spelnieniu marzen, w kazda najmiejsza nawet czynnosc przybliza Ciebie do bycia najszczesliwsza i najbardziej usmiechnieta osoba sposrod wszystkich ludzi!
    No i jeszcze życzę małej kobietki w domku jak się zaczniesz starać ponownie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Hogatko thx :kissing:
    No to przyjemnych spacerków i niech Was już ta alergia nie męczy no :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Myszorka dziękuję bardzo - jejku jak mi miło - buziaki przesyłam.
    O tym staraniu napewno będziecie powiadomione ;P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Witajcie z rana :)) wstałyśmy dzisiaj o 9 :)) IWA dobrze, że mam ten plus z wysypianiem się ale Ja to śpioch a Julci się jedynie udzieliło :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    sto lat, sto lat niech żyje żyje nam
    sto lat, sto lat niech żyje zyje nam IZUNIA :))


    :rainbow::flowers::rainbow::flowers::rainbow::flowers::rainbow::flowers::rainbow::flowers::rainbow::flowers::rainbow::flowers::rainbow:

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Julci wyszedł kolejny ząbek i idzie jeszcze jeden. Dolna dwujka prawa w kolejce czeka dwujka lewa :)) stąd też ten katarek u niej!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    DRONKA dzięki Babolcu :*
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia zaupełnie zapomniałam, że Ty tak samo jak Ja BYCZEK :)
  1.  permalink
    Lady, a jak się Julcia czuje?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    hej kobitki,no wlasnie co u JULCI
  2.  permalink
    Ale mam dzisiaj dzień, szef na mnei wyskoczył, to się przestałam w ogóle odzywać i mam wreszcie spokój:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady to my dwa byczki - takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego ;D
    Innymi słowy "majowe cielaczki" :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    po prawie 6 godzinach lazenia dotarlam wreszcie do domu... alergia w normie idzie przezyc. wykorzystujac kuzynke zalatwilam sprawy w skarbowce i w spoldzielni plus smignelysmy sie nad rzeke... co raz wiecej ludzi na spacerach i czasami wozkami sie ciezko wyminac :)
    Gabrysia tak sie biedna uchodzila ze polozyla sie w pokoju na podlodze "sie przeciagnac" wychodze z lazienki a ona spi, Krzysko tez zasnal z tylkiem do gory i nawet go nie ruszam niech sobie chlopak odespi - dzisaij to pierwsza drzemka dopiero... obiad pyrkocze na ogniu wiec czas na relax :)
  3.  permalink
    a mi sie chce:cry::cry::cry::cry::cry: dzisiaj...
    wszyscy sie pytaja co mi maz przywiózł a nie dosc ze nic to jeszcze do tego Poznania nie pojechalismy i nie pojedziemy
    ehhh czasem ten mój M mogłby byc inny naaprawde,widzi ze jest mi przykro ale nic nie robi...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ciacho,przywiòzl siebie i zarabia na wasz piekny dom...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    moze twòj M jest zmeczony i przechodzi kryzys,pogadaj z nim,wiesz jakie jest ciezkie zycie na obczyznie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ciacho ewa ma rację: prezent, ech... chyba nie jest najważniejszy? tak mało macie czasu dla siebie, nie traćcie go na sprzeczki o głupoty :wink:
  4.  permalink
    nie o to chodzi dziewczyny,ja nie potzrebuje jakis specjalnych prezentów,jak cos chce to sobie kupie sama ale nawet o małym nie pamieta...jest mi przykro i tyle i chyba mam jakies hustawki nastrojów ze mnie takie pierdy wyprowadzaja z równowagi.poza tym prawie wcale go nie ma w domu i nigdzie nas nie bierze ze soba
    Ewa xciezkie zycie??on juz by wracał na drugi dzien tam,nawet tego nie ukrywa w dzien przyjazdu juz szedł po bilet ppowrotny...
    Widze ze mnie nie zrozumiecie:(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho ja Cię rozumiem ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Ciacho ja tez cie rozumie :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Ciacho wierze ze jest ci ciezko... nie dosc ze rozstanie to jeszcze z tego co pisalas nie masz skad liczyc na pomoc (oprocz cioci rodzacej), moze Twoj maz stal sie pracoholikiem? wydaje mi sie ze powinniscie usiasc i pogadac - powiedz co cie boli no i ze tesknisz i takie tam :wink: mam nadzieje ze dojdziecie do porozumienia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ciacho rozmowa i tylko rozmowa ale na spokojnie i bez nerwów bo one są najgorszymi doradcami....
    Mi też jest ciężko kiedy całymi dniami prawie nie widzę się z M bo on w pewnym stopniu stawia pracę na pierwszym miejscu! :(( Z wiekiem jednak zaczyna to przychodzić łatwiej !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    u mnie też jakaś huśtawka nastrojów...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    a ja jestem zadowolona ze mam M pracoholika,sobota i niedziela jest super i nie ma czasu na sprzeczki...ja caly tydzien sama zajmuje sie VEVE I jestem szvzesliwa ,bo wiem ze szybko urosnie...a juz nie dlugo tez pewnie zaczne prace...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ciacho a dlaczego ,tak szybko chce wracac? pytalas?...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    mòj M tez nieraz mòwi ,ze lepiej w pracy,ale ja wiem ,ze to chwilowe i wcale tak nie mysli,tylko ma okres..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Ciacho przytul mocno Pietruszkę i spróbuj na spokojnie porozmawiać z małżem - krótko i zwięźle - jest Ci potrzebny a Pietruszce potrzebny jest Tatuś! i niech chłop się weźmie w garść bo w końcu przyjedzie do domu, syn mu otworzy drzwi i powie "Mamo jakiś pan przyszedł" - oczywiście troszkę żartuję ale musicie porozmawiać

    Mi dzień minął strasznie szybko - na 11 praca, o 16spotkałam sie z małżem i dzieciami na ryneczku, szybkie zakupy, spacer i siedzenie w domu - ale jestem zmęczona jak nie wiem co.
    Aaaa i od kierowniczki nie oberwało mi się tak mocno jak myślałam :D Miło nam sie dziś razem pracowało - choć wchodząc dop pracy byłam naszykowana na zjebki a usłyszałam tylko że solidnie namieszałam ale już jest naprawione wszystko i muszę bardziej uważać :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    a tak wygląda ciałko Julcika
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    LADY A to swedzi? jak myslisz?
  5.  permalink
    Izunia- 100 lat:dinner:
    Dużo szczescia i milosci!


    Lady- zrób fote na sucho
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Lady, biedna Julka... moje dziadostwo na nogach wyglada podobnie, zdaniem dermatolog to uczulenie na konserwanty ktorych mnsotwo teraz w warzywach
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    aga praktycznie są tylko bledsze minimalnie i niczym się nie różnią no i suche jakby skóra się łuszczyła!

    Dzisiaj pierwszy dzień smarowałam ja maścią robioną i o kolejną łyżeczkę zwiększyłam mleczko kosztem zmniejszenia starego!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Lady a ta masc robiona to ta sama co kiedys czy inna?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    kobitki ,do jutra ide poturlac sie z VEVE ,bo to juz czas do spania...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ta co kiedyś była moja a ta jest inna - chyba bo jeszcze składu nie oglądałam!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.