Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Jeszcze jak hihihihi
    pozwalam mu grać codziennie 2 h może coś zgubi hihihihihih
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    dzieciaki dostaly ipod nano - przywiozla sis ze stanow no i tak kosztowalo mnie to 350zl x2
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    No myślę że dobra z Ciebie chrzestna!! Co ty opowiadasz a zadowolone były co?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Będę do Ws zaglądać życzcie mi powodzenia :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    No życzymy Magg !!
    A co robisz z pazurkami ??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Magg powodzenia, ty tez pomyśl o mnie ja mam roczek Mata :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Magg chrzesniaczka zadowolona bo wszystko inne co dostala to kasa :P
    a czy chrzesniak meza to sie okaze w niedziele...

    powodzenia :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    matko jestem pozytywnie zaskoczona... zadzwonilam do szpitala umowic meza do ortopedy i jak wczesniej czekalo sie miesiac dwa albo i dluzej tak pani mi mowi ze wizyta w poniedzialek :) chyba strajki cos zmienily w koncu!!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Myszorko dzisiaj idę do mnie do poradni ze skierowaniem aby sie zarejestrować i zobaczę na kiedy termin i co mi powie tutejsza pani alergolog....

    Hogatko niedawno zadałam pytanie czy zyrtek może być powodem otyłości i z tego co piszesz jeśli pobudza apetyt to tak. Szwagier był strasznie otyły w czasie kiedy go zazywał. Obecnie już nie musi i jest chudy jak szczypiorek z tendencją do brzuszka - pozostałości z przeszłości :))

    Izunia wiesz, że Ja to śpioch a dzisiaj wstałam niewiele przed 9 bo Julcia już nie chciała spać. Pierwsze karmienie miałam o 6 ale zgrozą dla mnie było otworzyć oczy - nie mogłam poprostu nie mogłam jak mało kiedy :))

    Adriana moja powolutku po antybiotyku wraca do świata żywych. Wiele lat nie chorowała ale ta szkoła sportowa widzę, że jej się troszkę udziela! Najgorsze jest to, że po 2 godzinnym treningu spocone wychodzą na dwór co pewnie jest przyczyną jej infekcji!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Magg nie zapomnij o chusteczkach w torebce :)) to piękny dzień i z pewnością będziesz nie tyle co wzruszona ale i dumna :))

    Myszorko będzie dobrze ale komunia jakoś wyjątkowo zapada w pamięci wg mnie :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady ja się boję ze on będzie płakać a nie ja, ogólnie to on sie boi śpiewania i organów jak grają
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady a ten trzeci migdal jej nie odrosl? mowia ze to lubi po latach powracac i wtedy anginy sa a z tego co kojarze to jakis czas temu Adriana miala angine tez
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania nie trzeci migdał nie jest przerośnięty... Adriana jak kiedyś była taka młoda "baba" z wagą 64 kg a teraz waży 53, codziennie trenuje po 2 godziny a do tego jeszcze raz w tygodniu ma basen no i spocona abo mokra wychodzi z budynku, porozpinana! Ostatnio z basenu wracała z mokrą głową! Moje słowa nie pomagają bo każde dziecko na własnej skórze musi się chyba przekonać....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady a ty bylas inna... bo ja nie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    myszorka to Julcia wręcz zaczyna śpiewać w kościele hi hi hi śpiewa po swojemu na cały głos bo echo się niesie a ona to bardzo lubi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha jeszcze gorsza ha ha ha :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    w jednym z kosciolow jest oddzielna czesc (zamykana) dla malych dzieci, moga tam sobie szalec skakac pokrzykiwac... ja nie lubie isc na msze i jak mi dzieciaki placza jecza czy gadaja (nawet moje wlasne)... nie umiem sie wtedy skupic
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    ale gramatycznie napisalam hehehe... no nie... porazka :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania baaa zdarza się :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady witaj :D
    Moje chłopaki też nie płaczą w kościele - po prostu zaliczają odlot :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a cha muszę powiedzieć, że po tej maści robionej i po pierwszym wczorajszym smarowaniu ładnie zelżały jej te plamy :)) cieszę się bardzo :))
    Dla mnie nie ma to jak zdrowe dzieci to i Ja jestem szczęśliwa :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Izunia Julcia w takich miejscach chyba nigdy nie zaliczy spania bo ona jest ciekawa wszystkiego co nowe :)))))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    No Lady to najważniejsze ;D
    A dalej się piszesz na tą pływalnie z Julką - może odpuść - nie wiem ja bym chyba nie zaryzykowała. Fakt to inna pływalnia niż zwykły basen, no ale jednak maluchy z rodzicami wchodzą ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a ja juz chodze halasuje i nic Krzysia obudzic nie moze... padl dzieciak w njalepsze a wyjsc dawno powinnismy. dalam znac kolezance ze do 12 sie przyczlapiemy i chyba pozwole Gabie pograc na organkach :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    co do plywalni to ja juz pisalam pod wykresme u Lady - tez bym zrezygnowala... nie przy takim podraznieniu skory... co innego male placki a co innego taka duza powiezchnia. poza tym jaka by ta woda nie byla to i tak bedzie wysuszala skore a to Julce nie jest teraz potrzebne
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Na szczescie msza jest tylko dla roczniaków i chrztów więc moze inne dzieci tez będa płakać
    lady ja tez bym na czas leczenia zrezygnowała z basenu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady wszystko co nowe czasem się znudzi - na początku wielkie oczy były i otwarta niemalże buzia a potem znudzenie i drzemka :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    no dziec sie budzi... ide go potarmosic zabawowo to moze sie wybudzi do reszty i spadamy :)

    milego dnia
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania miłego !!
    Aaaa właśnie przyszedł okap :D
  1.  permalink
    Miłego dnia Aniu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    no a Ja przeciwnie do Was z pływalni nie zrezygnuję.... do niedzieli jeszcze ze dwa dni a kremik widzę ładnie działa! Poza tym rozmawiałam z lekarką i nie było sprzeciwu więc korzystam.... jak będzie się coś działo po basenie to będę wiedziała ale jak na razie nie było problemu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Właśnie się dowiedziałam, że mój M będzie wkręcał moją mamę na antenie radia złote przeboje he he he i czekamy na wiadomości aż oddzwonią czy się do niej dodzwonili no i jeśli tak to jestem ciekawa czy mocno została wkurzona hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Izunia jaki okap kupowałaś ... mój już zamontowany z wirpoola :)) i działa nawet
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady no Ty tu jesteś mamą i podejmujesz ostateczną decyzję - mam tylko nadzieję, że Julce nie zaszkodzi to taplanie w wodzie z innymi bobasami ;D
    Okap jak okap - normalny z możliwością zabudowy o taki:

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Izunia świetny.... masz z tego co widzę wolną przestrzeń między szafkami bo Ja mam okap podszafkowy :))
    A będzie podpięty do wyciągu czy tak jak na obrazku ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    moja mama została wkręcona w radiu ha ha ha dzwoniła do mnie i powiedziała, że Olkowi jaja urwie :)) hahahhahahaha teraz czekam na info kiedy to będzie na antenie puszczone - ale się pośmieję z niej :)) mówi, że się zagotowała :)) coś było o wykupie mieszkania a ona parę miesięcy już wykupiła :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady będzie podpięty do wyciągu - a kuchnię mam małą i kuchenka gazowa nie jest zabudowana z szafkami ... a co Ci będę tłumaczyła przyjedziesz kiedyś to zobaczysz :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    No to ładnie wkręciliście biedną kobiecinę hihiii - a Tych jaj lepiej co by Olkowi nie urywała będziesz miała jakiś pożytek jeszcze :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    lady to musze posłuchac tego radia, chociaz w pracy mam rmfke puszczoną
    --
  2.  permalink
    Izunia, śliczny ten okap:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    biedna mama mówi, że cała czerwona jest bo nie wie jak wypadnie na antenie hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    czy przy skazie białkowej dziecko może jeść kaszki ???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    lady mati je kaszki mleczno-ryzowe i nic mu nie ma
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady może - bezglutenowe i bezmleczne :wink:

    She taki przeciętny - ale nam na już jest potrzebny - mamy ślepą kuchnię i okap jest wskazany :P Jak gotujemy para i zapachy czuć w całym mieszkaniu - a zimą okna nam parują a wentylacja była sprawdzana i jest ok - za szczelne okna tak powiedzieli !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    No nam pediatra na okres skazy zabroniła innych kaszek - wtedy wówczas kaszki robiłam na bebilonie pepti 2, ale u nas szybko ta skaza "uciekła w siną dal" oby jak najdłużej !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Izunia Ja robię kaszki nestle ale te poranne na wodzie a tę wieczorną na mleczku z buteleczki podaję... dzisiaj Julcia dostała już pierwsze mleczko z 5 miarek nan i 2 pepti - wieczorem jeszcze dwie pepti a jutro 4 nan i 3 pepti!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Bardzo dobrze Lady - my też tak wprowadzaliśmy mleczko.
    Chłopcy nie lubią kaszek na wodzie :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    No nic zmykam maluchom szamę dać - bo wstały łobuzy :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    u mnie obiadek około 16 a teraz jeszcze kaszka po drodze na wodzie :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady u mnie też tak - tyle, że kaszka z 8 zbóż a obiadek o 16 :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.