Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    ja kiedys dalam Matowi ryzową na wodzie to była okropna i spróbowałam mleczno-ryzowej to nic mu nie było wiec dostaje na kolacje, a teraz juz całkiem się cieszy bo po 12 miesiącu sa coraz bardziej urozmaicone
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    zobaczę co będzie się działo u niej po tych dotychczasowych kaszkach jakie dostawała!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Izunia u Was można zatykać odprowadzenie wentylacyjne okapem?? bo u Nas gdybym tak zrobiła to podczas wizyty kominiarzy i gazowników mam nakaz zdemontowania więc mój okap ma tylko rurę skierowaną w kierunku wentylacyjnego wylotu i nie jest zatkany!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady zatykać nie - ale tak jak piszesz skierowaną - i trzeba mieć pozwolenie ze spółdzielni - nie wiem za bardzo jak to będzie - m się tym zajmuje :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    na pazurkach jakiś wzorek bo nie lubię tipsów....
    Chusteczki wezmę :cry: hihihihi...
    2 ciasta gotowe
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Magg ale masz POWERA kobito :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam dziewczyny!

    Lady - moja Oliwka je kaszki ryżowe(owocowe) i kaszkę mannę z bobo - wity lub nestle - już taką z glutenem i nic jej nie jest . Ale ja robie je na mleku ISOMIL, preparat sojowy!:bigsmile::wink:

    myszorka - trzymam kciuki żeby imprezka się udała. My robimy w następna niedzielę i też zaczynamy od Mszy, ale ja chodzę z Oliwką w niedzielę na Mszę także nie ma już z nią problemu! Jak była malutka to spała, a teraz troszkę sobie siedzi w wózku, troszkę na rączki, troszkę pochodzi - stoimy w takim miejscu, że może sobie pospacerować, bo nikomu to nie przeszkadza! Pytałaś o fotelik na rower - to HAMAX , jest naprawdę super, Oliwka jest zachwycona, bezmała co drugi dzień jedziemy z nią na przejażdżkę - poprostu BOMBA! POLECAM!:wink::bigsmile:

    http://www.allegro.pl/item359547658_hamax_siesta_komplet_gratis_zabezpiecz_wawa.html
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny, a ja mam głupie pytanie - w życiu jeszcze nie robilam sobie pedicure i manicure u kosmetyczki, a mam dość zniszczone stopy, bo często w szpilkach biegam, no i z siłowni tez trochę odcisków, i nie wiem, czy dla takiej kosmetyczki to będzie w miarę normalne, czy najpierw musze te nogi do porządku doprowadzić zanim się tam wybiorę?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    She oczywiście, że będzie to normalne... Ty nawet nie wiesz jakie kobiety mają zaniedbane stopy to się w głowie nie mieści... czasami to za głowę się łapałam jak widziałam piękną elegantkę z bardzo ale to bardzo zaniedbanymi stopami i pazurkami u stóp! Osobiście nie mam ładnych ale dbam jak mogę sama... co roku na wiosnę mam problem z pękającymi piętami i nie potrafię sobie z tym dać radę chociaż stosuję dwa razy dziennie kremy no i mam grubą skórę pięt taką brzydką! :(((( widać taki urok moich stóp!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    IWA a czy podczas rozpatrywania fotelików HAMAX braliście pod uwagę ten model sleep???
  2.  permalink
    Lady, dzięki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    ale sie rozpisalyscie :)

    zdezerterowalam od kolezanki i juz jestem w domu :)
    Krzysko dosypia, Gabrysia opala sie na balkonie a ja gotuje obiad. dzisaij rozpusta bo ryba w smietanie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a u mnie właśnie kropi sobie deszczyk i jest pomimo tego ciepło i parno....
  3.  permalink
    A ja nadal w biurze siedzę wrrrr, zaraz mnie cośweźmie, no i deszczyk też pada...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a ja juz w domku,po calodziennych wedròwkach...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a u ans jak deszczu nie bylo tak na takowy sie nie zapowiada...
  4.  permalink
    A mnie zaraz coś weźmie, klient upierdliwy, chyba nigdy się to nie skończy....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a ja czekam z kolacja na M,VEVE bawi sie sama,ale kochana..
  5.  permalink
    czesc dziewczyny 111 postów hhihihi fajnie!
    U nas juz lepiej ...M sobie kupił ...wedke z całym osprzetem i chyba go sumienie ruszyło bo synusiowi kupił troche :)
    no dzisiaj jest o wiele lepiej ale to jeszcze nie to.Tak to jest z facetami hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Muszę się Wam dziewczyny pochwalić siostrą - dostała z prezentacji na maturze 100% :crazy: Jest z niej cholernie dumna :bigsmile:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    NO JEMMA fajnie fajnie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Jemma - gratki dla siostry!!! duzo jej jeszcze zdawania zostalo?
    ja nie mam kiedy zajrzec do angielskiego tak na dluzej ale rozszerzenie na pierwszy rzut oka latwe nie bylo...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a tak w ogole to jestem wsciekla... kolejny nowy wydatek :( tlumik nam odpadl i trzeba kupic nowy :cry:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    JEMMA zdolna siosta - gratulacje dla niej :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Czeka juz tylko na wyniki no i jeszcze egzamin zawodowy. Ja też na matematykę nawet nie zajrzałam, chociaż chyba to zaraz zrobię. Przykro, że czekają Was niespodziewane wydatki :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania nie załamuj się... samochód to beczka bez dna! wszystko zależy, który padł ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    z tego co rozmawialam to matma i fizyka byly "przyzwoite" ale przy wosie i geografii ukladajacy poszaleli...
    oczywiscie mowie o rozszerzeniach nie podstawie..
    nie wiem jak z innych przedmiotow ale z wosu i angola podstawa jest banalna
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady po rabatach koszt 170zl :( w tym miesiacu samochod nas wykonczy... tlumik, ubezpieczenie (i tak tylko OC) i jeszcze przeglad... normalnie wsciec sie mozna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania z tego też powodu cieszę się, że mam rodzinę zmotoryzowaną :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    w tym miesiacu ,cala wyplata M POSZLA NA UBEZPIECZENIE samochodòw ,ich przeglad,bollo..SZOK ale bez 2 samochodòw na wsi ani rusz...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady moj maz tez pracuje w branzy i kuzyn bedzie zakladal ale kupic trzeba :confused:
    a jeszcze przed wyjazdem do gdanska trzeba olej wymienic i sprawdzic klocki... ciekawe co nas jeszcze zaskoczy..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania z samochodami tak bywa.....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    taaaa
    no ale nasz bedzie mniej exploatowany teraz bo mezu sluzbowy dostaje a ja sie nie moge przekonac zeby zaczac jezdzic
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    kobitki,ide poturlac sie z VEVE bo juz czas...papa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    ewa miłego turlania :)) papappa
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    ewka o tej porze ? :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania nie wiem ale Ja życie nie widzę bez samochodu... codziennie prawie się poruszam i przemieszczam swoim i jestem szczęśliwa ze mam taką możliwość! mam ochotę i kasę to jadę gdzie chce i o której chce...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    JEMMA ,chce zeby VEVE zasypiala ok 9 .30 ,a kobitka oczy jak 5 zl ,wiec musze ja zmeczyc...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady ja moge wszedzie dotrzec pieszo. jedynie zima jest problem ale tak to wygodne buty dzieci "pod pache" i w droge... benzyna niestety tez sporo kosztuje i jak mam sie smignac na drugi koniec miasta to wole sobie 1.5godz spacer urzadzic :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ladgy ,ja tak jak ty...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    pewnie śpi rano dłużej, u mnie to i tak byłoby bez sensu skoro wstaję rano do pracy; a bez samochodu też juz nie wyobrażam sobie życia :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    kto spi dluzej? VEVE 6.30 na nogach...kobita aktywna mi rosnie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    to ja mam chyba dobrze bo Maksiu 19 kąpiel, butla, spanie i o 7 dopiero wstaje
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Jemma a je/pije w nocy?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    JEMMA super masz...paapaaa lece
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    I ja mówię dobranoc :) Powoli padam na twarz a jutro otwieram sklep i o 8,30 muszę juz być na miejscu by to zrobić na spokojnie. Może uda się Weronikę szybko lulnąć
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania ale Ja sobie nie wyobrażam iść do sklepu na większe zakupy i taszczyć je w rękach.... po co i na co? poza tym jak potrzebuję szybko obskoczyć kilka miejsc to z pewnością z tzw buta nie dałabym rady a samochodem zajadę szybciutko i jeszcze mam czas dla siebie! Poza tym był czas gdy dużo jeździłam na mazury sama z Adrianą... pociągiem nie mam mowy od czasu jak sąsiadkę z przedziału okradli złodzieje. Samochodem jadę sobie spokojnie i jestem niezależna!

    Spacerować mogę codziennie w formie relaksu bez obciążenia :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Czasem budzi się o 5 na butle i idzie jeszcze spać; czasem je dopiero jak wstanie - zależy od dnia (a raczej nocy :) )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Julcia moja albo zasypia przed końcem programu mini mini albo już po programie mini mini jak rybka idzie spać :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    JEMMA u mnie podobnie bo nad ranem budzi się ok5 - 6 a nawet 7 na butlę i śpi dalej... karmię ja bez wyciągania z łóżeczka!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.