Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Maksia telewizor nie interesuje zupełnie, chociaż był taki czas, że uwielbiał reklamy :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady ale ja do moich skelpow nie mialabym jak dojechac :) te w ktorych robie zakupy (warzywa owoce mieso wedlina pieczywo) mam blok obok na osiedlu a po wode mineralna smiga maz wieczorowa pora... jedynie do rossmana jezdzimy samochodem ale to z raz na 2tyg w weekend
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania nie wiem jaka duża jest Twoja miejscowość bo moja chociaż mała to pobliskie są bardzo duże takie jak katowice, chorzów, bytom, zabrze.... ruda śląska! większe sklepy mam rozsiane na około a w mniejszych mało kupuję bo cholernie drogo mają!
  1.  permalink
    A mi złość przeszła i wpadam zerknąć co u Was. Byłam na siłowni i humor mi się poprawił. Znacie jakiś dobry krem do biustu może? Siostra mnie pytała o radę, a ja nie używam takiego:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    She ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Lady sredniej wielkosci miasteczko ok 70tys mieszkancow tyle ze ja do najblizszego wiekszego typu hipermarket mam ponad 90km wiec sama rozumiesz ze sie nie pale :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania dlatego masz inny tryb życia - u mnie na około jak nie kaufland to lidl, tesco, plus, netto, billa, biedronka etc ....... te większe typu auchan, geant , careffur - czy jak się to pisze i inne już w zasięgu od 5 km :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    A mnie boli brzuch strasznie wrrrrrrrrrrrr :sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    hehehe no to ja mam w zasiegu 1,5km 3 biedronki :P kolejna biedronka troche dalej, kaufland jest juz prawie wykonczony a od czerwca bedzie jeszcze lidl prawie na koncu mojej uliczki ... na hipermarket przyjdzie nam kilka lat poczekac :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania największy moloch jaki mam około 7 minut jazdy samochodem to SILESIA CC ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    w sumie sa tez zalety braku molochow - mniej rzeczy oko kusi :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania człowiek się przyzwyczaja więc nie kusi ale mnie osobiście się nawet nie chce chodzić po sklepach bo nie znoszę przeglądania wieszaków z ciuszkami. Robię to jak muszę ale najlepiej jakby ciuchy same wchodziły mi do szafy hi hi hi
  2.  permalink
    Ja sie zawsze denerwuje, ze tyle jest ciuchów, a takich, jakie szukam to znaleźć nie mogę..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    taaa i jeszcze gdyby nie trzeba bylo za nie placic :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    a teraz moje ostatnie spostrzezenie ktore wzbudzilo smiech kilku znajomych osob...
    Gabrysi rozpial sie bucik niedaleko swiezoodpicowanej kamienicy... zatrzymalysmy sie spogladam w gore a tam wielki szyld "restauracja amnezja": no i moj komentarz do kuzynki ROZUMIEM ZE TA NAZWA TO OD TEGO ZE IDZIESZ JESZ DO BOLU I WYCHODZISZ NIE PLACAC BO NIE PAMIETASZ ZE RACHUNEK CI DAJA :p
    Kuzynka stwierdzila ze wiecej ze mna nigdzie nie idzie bo wstydu jej narobilam przy znajomych :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ania ciekawa jestem kto i dlaczego nadał taką nazwę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Jeju patrzę na discovery na ostry dyżur i pokazywali jak babka przyjechała do szpitala z bólami brzucha... wieźli ją szybko na salę zabiegową bo okazało się, że dziecko prawie całe jest na zewnątrz a babka nawet nie wiedziała, że jest w ciąży ... co 3 miesiące brała zastrzyki antykoncepcyjne he he he i nie podejrzewała ciąży..... śmiechu warte ale jak można tego nie odczuwać ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Julci plecy w dniu dzisiejszym :))
  3.  permalink
    Ale ma laska wciecie w talii;)

    A tak powaznie- świetnie ,ze masc pomaga. Miejmy nadzieje,ze po odstawieniu sterydu nie bedzie gorzej.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    aga qrde szczerze powiem, że nie wiem jak długo mam stosować tę maść! w poniedziałek idę do lekarza z Adrianą to zapytam o Julkę!

    U mnie po sterydowej objawy znikły i nie wracały... muszę pilnować aby nikt z rodziny nie dał jej z zawartością mleka! Dzisiaj babcia już chciała kinder czekoladki dawać wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    wcięcie - to po mamie ma :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Witajcie na rannej szybkiej kawie. Ja już włosy wyprane, śniadanie zjedzone teraz tylko kawa do dopicia włosy do ułożenia i praca - mam jeszcze godzinę wiec nie jest źle :)
    Mój syn obudził Weronikę, mąż śpi i ma wszystko w nosie a ja zaczynam mieć nerwa i na niego że mi nie pomoże i na Kubę że aż tak kocha Weronikę że nie daje jej nawet spać bo on sie nią "zaopiekuje", a w efekcie dzieć chodzi za mną jak piesek koło nogi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    ja tez juz na postaerunku... Krzysko dzisiaj pospal do 7 i to ja musialam dziecko wybudzic bo cycki nie wytrzymywaly juz cisnienia i przeciekalam...
    zanosi sie na pochmurny dzien w prawdzie jeszcze nie pada ale powietrze jest takie typowo na deszcz wiec mam nadzieje ze mimo bezdeszczowych prognoz chociaz odrobine popada!! wiem ze to dziwne ale chyba tylko alergicy potrafia zrozumiec jakim zbawieniem jest deszcz wiosna i latem :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    heheh wg onetu ma byc po prostu pochmurnie wg wp ma padac deszcz a wrecz mozliwe ulewy... dziewcyzny ktory portal pogodowo bedzie bardziej wiarygodny?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    HEJ kobitki,milej soboty,pogoda nieciekawa szkodza,bo M w domu i chyba nici ze spacerku ,bo zapowiada sie na deszcz...
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady, cieszę sie, ze u Julci jest poprawa,plecka już lepiej wyglądają:)
    A ja też już na nogach (sama się dziwię hihi;p). Jadę dzisiaj z rodzicami do Wisły, jutro wieczorem chyba wracamy także nie będę sie zbytnio udzielać. Muszę tylko wymyślić jakąś górską alternatywę siłowni hihi:)
    Udanego weekendu!
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Lady dopiero mi sie fota Julkowo otworzyla, poprawa jest i to duza zwlaszcza ze dopiero chwile masc stosujecie. oby juz tak zostalo...

    ja jestem wyrodna matka bo moje dziecie nie dostaje slodyczy od nas a w rodzinie nikt tez nie probuje dawac, w sumie poza sprobowaniem szarlotki czy babcinego sernika raz dostal od Gabrysi do ugryzienia delicje..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Sheh - no to udanego weekendu, polazisz troche po gorach czy raczej posiadowa u jakiejs kuzynki?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Dostrzegłam pierwszy minus krótkich włosów - układanie ich. 10 minut rano przed lustrem to dla mnie stanowczo za długo :( Spadam Kobietki - miłego dnia i do zobaczenia popołudniu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    And - milego dnia...

    znacie ten serwis pogodowy?

    WEATHER UNDERGROUND - prognoza pogody dla calego swiata w tym szczegolowa dla PL
  4.  permalink
    Aniu, pochodzę po górach, może się wykąpie w rzeczce jak warunki pozwolą:). Buuuu, własnie się dowiedziałam że jedziemy tylko na jeden dzień, ehhhh:(( a Ania chciała na dwa buuu
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    a ja normalnie oczom nie wierze... moje dzieci ciagle spia... Gabrysia juz ponad 12 godzin :shocked:
    poukladalam w jednej szafie ubrania i zaraz bede remament w Krzysiowej robila tyle ze nie bardzo mam jak z pokoju wyjsc bo mlody spi w poprzek naszego lozka i boje sie ze nie przyuwaze i mi szczupakiem zjedzie :confused:


    aaaaaaaa deszcz pada... hurrraaaaaaaaaaaaa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    a Ja siedze i fotki robię Julci jak sama na łóżku staje i stoi :)) i to dość długo :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Witajcie


    Wstałam dzisiaj o 8.30 - młoda nie dała pospać a do tego o 2 w nocy nie chciała zasnąć wrrr coś jej się pozajączkowało :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ania jest poprawa co bardzo mocno widać ... z każdą godziną znacznie lepiej ale czy ta maść nie zaszkodzi Julci ? qrde to są sterydy więc mam nadzieję, że nie będzie jej po tym nic złego....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Lady no to gratki dla Julki :)

    a ile razy dziennie masz ta mascia smarowac??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    a moje dzieci nadal spia... no zyc nie umierac :D szkoda ze mi sie nie udalo zasnac po karmieniu porannym
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ania dwa razy dziennie mam zalecenie co do smarowania ale jak będę widziała już dużą poprawę to tylko na noc posmaruję!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    no to norma... ja sobie moglam smarowac tylko raz dziennie ze wzgledu na karmienie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    hej KOBITKI ,ja szykuje obiad tu sie jada o 1...VEVE je zupke z tatuskiem...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Witajcie ja właśnie jem 2 śniadanie z pracy bo czasu nie miałam. Nawet szybko minął ten dzień, teraz jakiś obiad i idę na spacer bo ciepło jest
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Hejka... też już jestem... pozałatwiałam to co miałam do załatwienia... teraz muszę Julci obiadek przygotować i jadę do M zdać mu samochód --- pogoda jakaś taka niepewna i czuję się śpiąca strasznie ... coś czuję, że poleci z nieba deszczyk majowy :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    veve juz po drzemce popoludniowej,M spi ja umylam wlosy,bo za godz wychodzimy na zakupy spozywcze,ale za strojem kapielowym zerkne,bede miala trudnosci z kupieniem przez cyce duze...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    a ja bylam ponad 3godz na spacerze... wybralam sie bez lekow co nie bylo zbyt madre bo jednak poranny deszcz byl za slaby i niestety dusznosci mnie dopadly a do domu daleko bylo... no ale teraz juz podleglam 'reanimacji' i wkraczam do roboty. maz na szmate a ja ukladanie ostatniej szafy :)
    a wieczorem goscie sie jeszcze zapowiedzieli wiec wszsytko na speedzie bedzie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ania Ja tez będę miała wieczorkiem gości co dla mnie nie nowość bo oni zawsze wpadają z nie-nacka i dwa razy w miesiącu obowiązkowo :)) Julcia mi się wybudza więc będę mogła poodkurzać i podłogi pomyć :) na razie to pralka za pralką u mnie idzie a miejsca na stojaku z praniem brakuje :((
  5.  permalink
    A ja byłam na zakupach i nawet sie udały,jestem padnieta a jutro mam w planie odwiedzic szwagra:)
    Co tam gotujecie dobrego?
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    A ja czekam na M az wroci z pracy poukladam w meblach ubrania bo trzeba bylo przeglad zrobic ugotowalam leczo Dusie wziol mi brat na spacerk a ja odpoczywam jak M wroci to moze uda mi sie go wyciagnac na spacerek :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ja też mam przerwę :D Weronika śpi, Ania na rowerze a dzieciaki z tatusiem poszły na zakupy do biedronki. Myślę czy sie nie położyc na chwilkę ale pewnie zasnę :confused: jestem padnieta jak nie wiem co
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    u mnie w szafkach na bieżąco mam robiony przegląd więc jest OK :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    dzisiaj robię grilla na balkonie więc do tego dorobię jakąś sałatkę i hmmm no właśnie może sałatkę z makaronem :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.