Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Lady ja przeglad robilam miesiac temu a dzisiaj kolejny worek za malych rzeczy spakowalam. Krzysko nie miesci sie juz w nic 9-12 a i te na 12 sa za ciasne juz wiec tylko 12-18 zostawialam no i przyszedl czas zeby wyciagnac lzejsze ubranka. bluzeczek i polowek mam pod dostatkiem ale body na ramiaczka tylko 1... czeka mnie buszowanie w sklepie i dokupienie przynajmniej z 4 sztuk :confused:


    a co do gosci - wole jak sie zapowiadaja chociaz na dzien wczesniej a nie ok poludnia mowia ze 17-18 beda...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ania Ja ich mam tak mało, że u mnie nie ma problemu z pomieszczeniem się na dwóch półeczkach w szafie :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    hej kobitki,ja wròcilam i czyszcze szpinak,bardzo lubie z parmezanem,tesciowa zrobila pizze ,wiec kolacja gotowa.VEVE juz wykapana i bawi sie z M.JU TRO IDE NA BIEZMOWANIE ,wiec musze poprasowac bluzki,zagladne tu jeszcze..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    No moje dziecka już śpią :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    kurcze ,moja VEVE W ZYCIU O TEJ PORZE nie poszlaby spac,ale tu tez jest inny tryb zycia ,w lecie to teraz na spacery sie wychodzi...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ewa moje chłopaki padły po całodziennych szaleństwach i łobuzowaniu - spały tylko raz w dzień - mieliśmy gości więc musiały się zmęczyć - teraz słodko śpią :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Niunia też już śpi, Franek ogląda Indianę....
    Wszystko gotowe :) .....Jednego czego się boję to że jutro lunie deszcze i będzie kijowo.... No ale trzymam kciuki i Was też proszę o trzymanie :wink:
    Jutro się nie odezwę... no chyba że.... więc do poniedziałku :swingin::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg ja będę 3mała kciuki - fajowego dnia dla Was ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    A Franio nie ma stresiora jutrzejszego ?? :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    U mnie dzień szybko zleciał :) Za szybko. Weronika śpi, Kuba Gabi też, Anka szykuje sie do jutrzejszej Komunii bo śpiewa na niej z zespołem szkolnym, ja 1 okiem oglądam Indianę ale w myślach planuję nowe akwarium...
    Kiedyś jako dzieciak miałam kilka rybek ale od kiedy w domu pojawił się rok temu pierwszy bojownik wiadomo było że wcześniej czy później będzie akwarium. Mały baniaczek 40 litrów już mi jest za mały i dziś od znajomych zabrałam 100litrowe... pewnie gdyby nie to że kosztowało mnie "na piwo" to bym się dłużej zastanawiała a tak to tylko mi powiedzieć... I teraz siedzę i planuję co i jak :D
    Jutro idę na spacer nad bajoro zwane "Glinianki" po glinę - kawał drogi mam no ale trudno :D Wyszoruję akwarium, wieczorem uszczelnię silikonem i tyle narazie na jutro.
    W poniedziałek pójdę po kamyki (niedaleko robią jakieś cementy i ponoć jak tam sie poprosi to można sobie zabrać) muszę zahaczyć ogrodniczy i kupić siateczkę. Nie wiem skąd wziąć torf i chyba w ostateczności kupimy no ale jeszcze popytam :D
    Czeka mnie jeszcze poproszenie sąsiada by pomógł wynieść z tego pokoju duży telewizor (około 50kg sukinsyn waży) i będę mieć miejsce na akwarium. wtorek i środą pracuje ale coś tam pobawię się w nowym zbiorniku a w czwartek leję wodę - w piątek idę do znajomych po nowe rybki :D
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    And no to tydzien zaplanowany :wink::wink::wink:
    --
  1.  permalink
    Magg- i ja trzymam kciuki:)
    Wszystko się uda - zobaczysz :thumbup:

    Tylko tego białego tygodnia Wam współczuję ...:confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga ale te Twoje dwa serducha sobie pomykają na suwaczku ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    No ja jak byłam mała i miałam komunię to NIE lubiłam tego białego tygodnia ...

    And faktycznie prawie cały tydzień zaplanowany :D
  2.  permalink
    Izunia... wiem właśnie...:(
    Jakoś ten czas mi strasznie szybko mija:( Za szybko:(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Aga nic się na to nie poradzi - ciesz się, że Hania zdrowa - bo mam nadzieję, że tak jest ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    A co my same we dwie ?? :P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    ja tez jestem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja się dziś dowiedziałam, że mój brat na treningu [trenuje piłkę nożną] doznał kontuzji >> czyt. zderzenia z kolegą ...
    Efekt końcowy taki, że noga w szynie jak na razie - kolano bardzo spuchnięte ;/ Bardzo duże stłuczenie wewnętrzne - nie wiem czy nie zrobią mu punkcji :neutral:
    Ehhh my się wszyscy o niego martwimy a ten happy cały bo jechał karetką na sygnale - jesssuu udusić to za mało ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    No nie ma to jak przejazdzka karetka co z tego ze cala rodzina sie martwi :wink:taki to juz urok dzieciakow:wink:
    --
  3.  permalink
    Izunia- no jasne ,ze sie cieszę :)
    Tylko ciągle mam wrażenie,ze jakoś trace ten czas- bezpowrotnie :(


    Mam nadzieje,że z młodym bedzie ok - oby mu tylko nie unieruchomili tej nogi... Ech- mam nastolatka w domu- węc wiem jak to jest :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    MD no dokładnie :P
    Aga ja nie wiem - ale jak zacznie mu się zbierać woda w tym kolanie po taaak dużym stłuczeniu to już nie będzie mu tak wesoło ... Najgorsze to to, że koniec roku i wakacje - ciekawa jestem co mu powie lekarz we wtorek :confused:
    A co do czasu, którego nie sposób zatrzymać ani choć na troszkę zwolnić ... Ja tak samo czuję jak patrzę na chłopaków - a łzami zalewam się jak patrzę na te fotki z ICZMP jak leżały takie bezbronne w inkubatorach :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    A najgorsze jest to, że te kontuzjowane miejsca zazwyczaj lubią się odnawiać ;/
  4.  permalink
    Ech- nie mów nawet
    Mój Michał miał złamany obojczyk, a potem obydwie ręce na raz
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    oki ja mykam do Dusi maz wstaje o 4 do pracy wiec dobranoc milych snow:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    MD spokojnej nocy !!
    Aga obie ręce na raz - kurcze jak Michał tego dokonał toć musiał to być poważny wypadek :neutral:
  5.  permalink
    To było w październiku ubiegłego roku.
    Miał nowy rower- sportowego bmxa- historia dośc oczywista- podskoczył na krzywym chodniku, nie umiał utrzymac obrotowej kierownicy i zdrowo rąbnał.
    No był koszmar- Hania miała 2 miesiące a ona zagipsowany od palców do pach... Brrr... Az mi się zmino robi jak pomyslę...
    Nota bene - ukradli mu spod szkoły ten rower tydzien temu :confused: Tysiak w plecy
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Aga aż skóra cierpnie - szok !!
    A złodzieje - hmmm nie ma siły na nich. Mojemu bratu też ukradli rower - górala - 2 tyg po komunii z własnej piwnicy !!
    Ale najlepsze, że moi rodzice mają 3 piwnice więc skąd wiedzieli gdzie stał rower ??!!
  6.  permalink
    Izunia... Musieli dobrze go obserwowac :/ Młodemu też ukradł jakis nieźle przygotowany do tego- Michał miał bardzo porzadne zapiecie, które niełatwo było przeciąc :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Aga dokładnie tak jak piszesz ... Zapomniałam dopisać, że stały też tam dwa inne rowery rodziców i kolarzówka :confused::devil::confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Nic ja też zmykam spać - dobrej nocki pa.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Zaplanowałam tydzień ale już od dziś zmiany :( Pada deszcz buuu ze spaceru na Glinianki nici :( może jak na chwilkę się przejaśni pójdę po ten żwirek jeśli ktoś tam będzie.
    Anka jest do zamordowania od 7 rano wrrr Idzie na tą Komunię i nie naszykowała ciuchów, teraz chodzi i sie ciska że nie ma co założyć
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    A ja zaczęłam dzień od kłótni z mężem. Jakbym chciała, żeby już był lipiec, to przestanie być tak nerwowo... W piątek już puszczały mii nerwy, przez perfidne działania mojego małżonka nie nauczyłam się do żadnego z trzech egzaminów, które miałam w ten weekend. Jeden wiem, że zaliczyłam na 5, pozostałe dwa są dla mnie zagadką, ale w sumie, to mi zależy tylko na tym, żeby zaliczyć - i tak już stypednium z tego nie będzie :cool:.
    Byle do lipca...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    a my szykujemy sie na biezmowanie,M goli sie a ja maluje paznokcie,VEVE siedzi w chodziku i sie cieszy ,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Wreszcie się dodzwoniłam do mojego ojca i zabierze nas do mojej babci na działkę, tylko muszę się dotargać do Pruszkowa :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    my zaraz wybywamy bo u nas dzisiaj kolejny zasiad - Komunia chrzesniaka mojego meza... oby przezyc dzisiejszy dzien to do czerwca z imprezami spokoj...

    milej niedzieli
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Witam po ciężkiej nocy :(( Julcia od 2 do po 5 nie chciała mi spać i myślałam, że ja uduszę... sama położyłam się była 1.30 w nocy! Na szczęście udało mi się nad ranem przysnąć i zdrzemnąć :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia o takiej ramce Ci mówiłam :)) z HP o poj 1gb
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Drona tu też Ci życzę wszystkiego co najlepsze - zdrowia i pociechy z córek i mężulka :D

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Do dupy pogoda i mój nastrój urządzania i szykowania minął :( Dzieciaki szaleją, nosi ich pada deszcz Weronika upierdliwiec wrrrrr kimłam się kilka minut i chyba wrócę do łóżka - źle się czuje i nic mi się nie chce dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Izunia ogromnie Ci dziękuję, że pamiętałaś :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Lady - wszystkiego naj, całuski i uściski kobieto!:kissing::kiss::hugging::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:

    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Droneczko
    Pragnę Ci życzyć odrobinę ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach, oraz ciszy tak pogodnej i czystej, aby dusza słyszała bicie serca.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Wysztkiego naj Drona http://www.gify.org/bazagif/piwo/birra011.gif
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    no to ja tez dolaczam do zyczen...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    ja nie lubie restauracji,dobrze ze to bylo agriturismo,bo przesiedzialam prawie caly obiad na lezakach i trawie ...
  7.  permalink
    Wszystkiego dobrego Dronko:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Izunia, IWA, Justynko, JEMMA, ewa, She - DZIęKUJę :)):grouphug:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    oo urodzinki :)

    Wszystkiego naj naj Lady :*:) daj no kawalek torta ;)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    I ode mnie najlepsze życzonka!! Sama wiesz, czego byś chciała najbardziej - i tego Ci życzę!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.