Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Kfiatuszku, november DZIęKUJę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    NO I DZIELę SIę TORTEM



    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    mniam mniam...
  1.  permalink
    Oooo- imprezka :):):):):)

    Lady - 100 lat zycia w szczesciu i milości :) Zycze Ci zeby Ci się układało jak najlepiej i żebys sie nie przejmowała dokuczaniem niejakiej agi :bigsmile:


    Chwal się prezentami!!!!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    dziekuje Dronka tort pychotka :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    mniam pysznosci :D nie moge sie doczekac Kacperkowego torta :D uwielbiam torty ;p
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Bardzo apetycznie wygląda ten tort i nie ma na nim nic brązowego :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    O Lady bardzo dziękuję za poczęstunek, właśnie nalałam sobie lampkę czerwonego winka i brakowało czegoś słodkiego.

    TWOJE ZDROWIE LADY!

    A codo tortów to zamówiłam Oliwce na roczek ( na przyszłą niedzielę) torcik w kształcie motylka - taki śliczny kolorowy. Za tydzień zapraszam na degostacje!:bigsmile::wink:
    --
  2.  permalink
    Izunia- jak młody?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Aga no cóż ... Dzwoniłam dziś do mamy to mówi, że leży - jest troszkę załamany bo do kompa nie siądzie, do szkoły nie pójdzie no i w ogóle jest mu smutno ... Chyba dopadła go chandra :/
    Dzięki, że zapytałaś :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    We wtorek tato wiedzie go na badanie - wtedy się okaże, czy będzie ta punkcja i czy noga dalej będzie usztywniona ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    O ja tez pije czerwone winko zdrowko Droneczko :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Izunia- wierzę,ze młody się martwi - ale wiesz... Jak coś opowiedz mu historię mojego MIchała... W jego przypadku ani komp, ani ksiązka, ani przelacznie pilotem tv, ani podrapanie się ani nawet samodzielne zrobienie siusiu nie wchodziły w grę... Wiem ,że trudno sie pocieszac cudzym nieszczesciem- ale wiesz- czasem wtedy łatwiej zauwazyc pozytywy... Chociaz te maleńkie ;)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Nie pochwaliłam Wam się, jaką wpadkę zaliczyłam wczoraj...
    Wróciłam do domu, było już po 21, wkurzyłam się, bo mąż zużył całą przegotowaną wodę i zamiast zrobić dziecku szybko mleko i położyć go spać, to musiałam wodę najpierw gotować, a potem studzić i zamiast załatwić sprawę mleka w 1,5 min zajęlo mi to 20 min, ale nieważne.
    Odkąd weszłam do domu, to zza okna leciał jakiś heavy metal, tak głośno, jakby za ścianą była jakaś impreza lepsza. Wkurzało mnie to, ale liczyłam, że do 22 się uciszą. Tak się nie stało.
    W końcu wkurzyłam się i zadzwoniłam do straży miejskiej, skarżąc się na hevimetalową dyskotekę, a pani powiedziała, że wyślą patrol.
    A potem okazało się, że to byl koncert na pl. Politechniki z okazji Juwenaliów...
    Ale skąd mogłam wiedzieć, że tak dźwięk poniosło, w sumie mieszkam niezły kawałek od Politechniki...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Aga dzięki - bardzo to przeżywam ... Tym bardziej jak jestem daleko - mimo, że smyk jest o 14 lat młodszy to strasznie jestem z nim zżyta :D Już niebawem jadę do mamy na tydzień więc go pocieszę !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Jestem... atmosfera w domu "grobowa" jestem wściekła na M... ach i smutno mi jakoś tak!!!

    Nie robię w tym roku urodzin swoich nie chcę - bo sto razy wolę dziewczynom odprawić!

    aga przezenty: kasę dała teściowa bo przyjechała na kawę chociaż wiedziała, że nie robię imprezy a Olek i Ada kupili mi ramkę coś prawie takiego samego jak wkleiłam wyżej!

    aga dziękuję za życzenia a po tych dwóch latach człowiek się przyzwyczaił....i chociaż sobie dokucza wzajemnie dziób się śmieje! Był czas, że reagowałam impulsywnie a teraz jest już OK :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Izunia co się dzieje bo Ja nie w temacie??? coś z bratem Twoim ???
  4.  permalink
    No to cieszę sie,ze te impulsywne reakcje poszły sobie juz gdzieś daleko:)

    Takie "szczypanki" sa śmieszne- przynajmniej ja je lubie ;) Moze dlatego ,że jestem rakiem?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    aga ha ha ha no to by się zgadzało a Ja byczek jestem więc też uparciuch wielki :))
    Człowiek z czasem do wszystkiego się przyzwyczaja i to co kiedyś drażniło teraz wydaje się być śmieszne :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny jak się nazywa poprawnie kreska zrobiona na górnej powiece coś na zasadzie tatuażu???
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    LADY ,BUU nie wiem...NOWEMBER hihi ... DZIEN DOBRY ,na razie ladnie za oknem...zjem jogurt z bananem...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi :) Pierwszą pobudkę miałam o 6 ale zasnęłam a drugą chyba o 6.20 i drzemałam z Weronika przy cycu. Czekam aż ubierze się Gabi i pójdą sobie i chyba położę się jeszcze na chwilkę z Małą
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Ja też już jestem :D
    Witam po weekendzie - no to my zaczynamy 3-dniowy maraton bez taty :/
    Od wczoraj zaczęło padać i nie wiedzieć dlaczego nie chce przestać !!

    Lady pisałam wcześniej - brat był na treningu i doznał kontuzji kolana po zderzeniu z dość masywnym chłopakiem ... Efekt końcowy jest taki, że biedak leży z usztywnioną nogą a we wtorek mają podjąć decyzję co do punkcji - jeśli opuchlizna i stłuczenie nie zelżeje ...

    Tak zdecydowanie chce mi się kawy - lecę parzyć :P

    NR rozbawiłaś mnie - no nie źle "zaszalałaś" hiihihihiii :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Myszorka jak tam Wieki Dzień Matiego ?? Jak imprezowanie ?? Napisz nam w skrócie jak było :D
  5.  permalink
    ja wczoraj cały dzien u tesciów...meczace sa tam wizyty bo teściowa chce bawić małego a on wrzeszczy w niebogłosy u niej.i najlepsze ze wymysliła ze jemu coś jest bo jak ona go trzyma to on raczki ma w dole...no jasne moim zdaniem na znak protestu.... potem zasnąć nie mógł do 21.30 :confused:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    ciacho to nie fajnie,bo tesciowe moga byc pomocne ,jak np moja ,VEVE JA UWIELBIA i ciesze sie ,bo mam troche wolnego jak chce...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo :)

    ufff na reszcie spedy rodzinne chwilowo mamy za soba... chociaz nie powiem fajnie bylo a najbardziej podobalo mi sie ze Krzysko mial wziecie i praktycznie caly czas ktos sie nim zajmowal hehehe

    Izunia mam nadzieje ze bez punkcji i zabiegu sie obejdzie. 3mam kciuki za Twojego brata!

    Lady - masz jeszcze ten tort do kawy ;)
  6.  permalink
    no i mam problem bo 14 czerwca ide na 20 lecie slubu takie grane i tańczone i nie mam go z kim zostawic.Idzie cała moja rodzina ,kuzynek ze strony M nie ma zadnych ,szwagierki maja swoje maluchy a tesciowa...po wczorajszym zrezygnowałam z niej całkowicie.Szwagrowi bym zostawiła ale jak na złosc tego samego dnia idzie na wesele! no i mam jeden pomysł ,ale nie wiem czy znajde jakas kolezanke która zgodzis ie z małym spac w tym hotelu w którym jest ta impreza...wykupie pokój i zawsze bede miała blizej do małego gdyby sie przebudził i miała z nim jakis problem.no sama nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Dzień dobry :)
    Czeka mnie dzień pełen wrażeń, mąż ma dla mnie mnóstwo zadań, które muszę wykonać, żeby wycieczka, którą jutro organizuje się udała... A ja bym wolała w domu posiedzieć bo raz, że pogoda nieładna, to jeszcze dom wygląda jak po włamaniu i wypadałoby coś z tym zrobić.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    witam dziewczyny!

    Ja właśnie popijam kawkę i biorę się ostro do roboty, bo szefowa i koleżanka na urlopie a roboty po pachy!
    Dobrze, że to tylko 3 dni w tym jutro mam szkolenie to w pracy mnie nie będzie, a w piątek wziełam urlop!

    U nas pogoda pod psem, wczoraj zaczęło padać i się ochłodziło, a dzisiaj kontynuacja wczorajszej pogody niestety!
    Moja Oliwka nawet się ze mną dzisiaj nie pożegnała rano, bo spała sobie smacznie - taka pogoda!

    Mołego dnia dziewczyny!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Witam po weekendzie, my spędzilismy go w domu, bo pogoda coś nie dopisała, choć jak dla mnie tata była zbawienna , nie męczyła alergia aż tak. I chyba hubcio też ma alergię, bo w piątek jak kosili trawy to po spacerze miał zaczerwienione i spuchniete oczka, katar jak woda i podkasływał, wczoraj się uspokoiło. Muszę się wybrać do lekarza zeby wiedzieć co można mu podawać jak znowu go złapie czy w ogóle coś sie podaje takiemu maluchowi bo pojęcia nie mam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Ciacho a ciocia rodzaca to twoja rodzina czy M?
    z ta kolezanka to mysle ze dobry pomysl tylko zeby Piotrus ja znal...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Hogatka takiemu malcowi mozna podac zyrtec lub fenistil (krople) lub ketotifen (syrop)

    u mnie za oknem slonecznie. wczoraj popadalo raptem 2 godziny i dzisiaj znowu zapowiada sie ze pogoda wraca
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    witam ale miałam czytania więc tylko przeleciałam wzrokiem co i jak
    Lady spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, wszystkiego naj
    A wczoraj to było nieźle ale miałam dość krojenia, mieszania i gotowania. W kosciele był płacz i wielkie grochy.nawet na amen płakał. Na sali bawił się, zresztą babcie i reszta rodzinki go zabawiała. W bilarda nawet grał.Ogólnie to się cieszę że jest po i dopiero komunia za kilka lat, ale to w restauracji. Mati wybył z imprezy wczesniej bo widać ze go takie spendy rodzinne bardzo męczą.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Myszorko to ile mieliscie zaproszonych gosci ze to byl az sped?
  7.  permalink
    Aniu Ciocia rodzaca to moja rodzina i to własnie jej 20 lecie ślubu:)
    no cos tam wymysle chyba
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Aniu było 15 osób ale dla Mata to juz za dużo, nie wie co się dzieje i musi się potem wyciszyć w domku.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    no to faktycznie bardzo duzo... chociaz Krzysko w zeszla niedziele i wczoraj byl z nami na Komuni - tydzien temu ponad 30 osob wczoraj 20 i w na kazdej z nich znal jakeis 5-6osob tylko a po 2 godzinach wedrowal z kolan na kolana :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania dzięki - ja też modlę się, aby obeszło się bez punkcji ...

    Myszorka a jednak płacz był - no to Mati nie lubi śpiewów kościelnych czy takich skupisk ludzi ?? Moi chłopcy na początku byli chyba troszkę przerażeni ilością ludzi w jednym miejscu :P

    Ciacho rozwiązanie z koleżanką i pokojem wydaje się być OK - dopracuj wszystkie szczegóły i będziesz spokojna o malca :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Izunia nie lubi jak ludzie śpiewają i organy grają, a na dodatek mszę miał ksiadz który chyba do idola się nie dostał i bardzo głośno śpiewa. A jak był mały to się nie bał.Ale teraz zaś ma jakies przewrotki bo w sobote to się nawet miksera bał, a tak to siedział ze mną w kuchni i się smiał.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Myszorka dziecko się zmienia - moje łobuzy nie bały się suszarki a teraz jak suszę włosy to jest ryk - tak samo z odkurzaczem :P
    Chłopcy dosłownie gonią się na czworaka po naszych 36m2 - wszędzie wlezą i chichoczą się non stop :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Myszorko z ta przewrotka to moze cos byc... Krzys 2 tygodnie temu na odkurzacz wlazil a w sobote uciekal, podobnie z pralka wczesniej sie nie bal a teraz daje dyla jak uslyszy ze sie kreci
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Ooo Ania no właśnie - pralka też była cacy a teraz jest krzywa mina jak wiruje - dziecka nam dorastają :P
  8.  permalink
    Hej kobiety:)
    Lady, czy z tą kreską to chodzi Ci o makijaż permanentny?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Izunia jeszcze troche i nam na podryw pojda :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Ania :wink::bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    No to u nas wszystko co gra, wydaje jakiekolwiek dźwięki jest teraz na topie a ja mam głowę jak szafa od tego ale cóż póki co trzeba przeżyć.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    No moja Oliwka jeszcze 2 tygodnie temu to zaczynała płakać jak tatuś włączał odkurzacz a mamusi nie było obok, a teraz to szybko leci i pokazuje jak tata robi burcząć przy tym jak odkurzacz! Zmiany co chwilkę jakieś...!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Ja dzis troche zabiegana jestem milego dnia dziewczyny aaaaaaaaaaaaaaaaaa Dusia juz raczkuje :crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Iwa dzięki za namiar na fotelik, chce zobaczyć dzis w sklepie bo jest hamax siesta za 270zl.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.