Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Aniu tak wiem, mnie też to denerwuje - chyba się nigdy nie uwolnimy od biurokracji i stosów papierów.
    No to masz kołowrotek z tym wychowawczym - ja znowu składać będę w sierpniu, ale i tak papiery trzeba wcześniej skompletować :neutral:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Izunia a wiesz ze te dziady uwazaja ze jak ja w czerwcu wezme zaswiadczenie to pod koniec lipca powinnam isc po nastepne?? no a w zusie powiedzieli ze dopiero po 3 miesiacach wydadza mi nastepne i badz tu czlowieku madry... postanowilam ze z zusu papier wezme tak pod koniec czerwca (najlepiej byloby jakiegos 30go ale tak sie nie da) a o wychowawczy na nowy okres polece pod koniec lipca tak zeby miesiac nie minal bo wtedy jest papierek zusowski jeszcze wazny...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    jak to czytam to dla mnie to czarna magia wrrr pomieszanie z poplątaniem!

    Znajomy mój gdziekolwiek chodzi do urzędu i jak każą mu czekać na coś w przedziwnie długim terminie albo każą mu coś załatwić co na pozór jest bezsensowne prosi o napisanie tego sobie na kartce i podanie nazwiska osoby jaka mu to kazała załatwić... czasami urzędniczki są na tym zacinają i co najciekawsze okazało się niejednokrotnie, że zmieniały zdanie....
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Laski czy oglądanie TVN ?? :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Lady zmienianie zdania to norma :devil:
    ostatnio mialam przeboje z panem w spoldzielni mieszkaniowej ktory nie chcial mi dac zaswiadczenia bo... nie zaplacilam za mieszkanie a czynsz platny do 15go kazdego miesiaca... co ciekawe byl wlasnie 15sty godzina ok 13.30 ale tlumaczenie ze banki sa czynne do 18tej czy prosba o udostepnienie komputera zebym wykonala przelew na nic sie zdaly i pan uparcie twierdzil ze mam UWAGA.. zadluzenie!!!!!!!!!!! zmienil ton dopiero jak pwoeidzialam ze rozmowe bedziemy kontynuowac w obecnosci prezesa :devil: no ale co mi nerwow cham napsul to moje
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    a do mnie przyszla tesciowa przyniosla bòb,groszek i truskawki z ogrodu,i bawi sie z VEVE a ja moge postrykac na kompie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    ewa ale Ci dobrze :)) mniem i truskawy mmm pychotka :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Izunia a co tam leci
    ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Izunia człowiek kot widziałam już jakiś czas temu - odważny bardzo!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    ale pada fee...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008 zmieniony
     permalink
    czy u was na podwòrku dziewczynki ,graja w gume ,albo w klasy ,albo rysuja kreda na aswalcie...bo tu nie...a za moich czasòw ,to tak sie bawilo...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Ewa, ostatnio jak byłam u mojej mamy, obejrzałam sobie podwórko, po którym kiedyś biegałam z koleżankami, bawiłam się i w klasy i w labirynty i grałyśmy w gumkę i skakałyśmy na skakance... A teraz dzieci nie potrafią się bawić, potrafią tylko biegać, a potem wyciągają komórki i odsłuchują dzwonki - to widziałam.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    cos okropnego...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    tu tresuja od malego ,to taniec,to fortepian,zero dziecinstwa...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Ewa u mnie na osiedlu na szczescie jeszcze stare zwyczaje :) moj osobisty dziec tez pogrywa w klasy i bazgroli kreda po parkingu :)


    czy ktoras z was wie jak sie ostatnio ksztaltowalo cisnienie atmosferyczne? mam troche wyzsze cisnienie niz zazwyczaj (bo 115/65 a moja norma to max 90/50) i troche marnie sie czuje i tak sobie mysle ze moze te bole glowy to od tego :confused:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    jeju ale grrrzzzzmiiii....
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Ania rano w DDtvn mówili że 1001 hpa a mnie tez tak głowa od kilku dni napitala że nawet jak się nachylę to mi niedobrze.
    A ile można prochów jeść
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Mnie też dzisiaj głowa boli i jeszcze dziecko niedobre :(
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    a moja VEVE ZNòW SPI BUUU? nie poznaje dziecka,fakt ze pogoda do spania ciemno ,tak leje...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Aniu ale ja nie mam wychowawczego mam tylko rodzinne więc chyba mnie to nie dotyczy

    Jestem skonana a w domu burdel na kółkach wrrr A do tego mój plan postawienia dużego akwarium powoli zaczyna mnie przerastać! Nie mam gdzie postawić telewizora :( nie wchodzi w segment a na szafce na której stał Tv miało być akwarium
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    NR ja ostatnio miałam gorączkę po 39 stopni chłop w pracy to bałam się nawet młodego brać na ręce bo wydawało mi się że go nie utrzymam, teraz mam nowe boleści boli mnie kręgosłup od pomykania zgietej w pół po domu za młodym.
    Zmykam, bo jak zawsze kiedy żon w domu to ja do kompa się dopchać nie mogę a wieczorem to tv i kicha , muszę w laptopa zainwestować to wtedy nie będzie wojny o dostep. Miłego wieczorku i spokojnej nocki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    zabrałam się za prasowanie gdyż m wcześniej w domku dzisiaj... wykorzystałam go do bawienia Julci ale szło mu to bardzo marnie i ciągle miał focha...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Hogatko, do bólu pleców to już się prawie przyzwyczaiłam - dopada mnie od czasu do czasu od września czy października zeszłego roku. Ale na bóle głowy to od niedawna zaczęłam cierpieć, wcześniej nie miałam takich dolegliwości...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Moje dziecko śpi od 18.30... Trochę mnie to przeraża, mam nadzieję, że się nie obudzi jak tatulek wróci.
    --
  1.  permalink
    Ja własnie z siłowni wróciłam, prawie godzinę biegałam, w życiu bym nie uwierzyła że Anna M. potrafi tyle biegać hihi, a jednak:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    u mnie spokojny wieczòr.M karmi VEVE ja siedze przed tv...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    a mnie bardzo rozbolał żołądek buuuu jest mi niedobrze :(( idę się płożyć i chyba koniec prasowania mam na dzisiaj!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    DOBRANOC i do jutra!!!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Dsia zasnela maz zrobil kolacyjke :wink::wink: a ja mam dobry humorek dowiedzialam sie ze idziemy na 4 weseli to nic a ja z Dusia w lipcu lece do Szkocji (DUNDE) ....../juz sie ciesze wiec dzien byl mily :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    She, kondycja wraca.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    LADY PAPA ja tez ide poturlac sie z VEVE,musze ja zmeczyc bo dzis za dlugo spala...
  2.  permalink
    Ama, chyba wraca:)), a wiesz, ja nie cierpiałam biegać, a teraz to polubiłam:)
    Zastanawiam sie co spakować ehhh, pomysłów zero:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    nie śpię jeszcze - prasuje, prasuje matko ale się tego nazbierało!!! zaległości z dwóch tygodni!
    Wszystko poprasuję poza trzema parami spodni od M bo one są tak ciężki w prasowaniu, że nie mam ochoty się z nimi męczyć - męczę ostatecznie pościel!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    znalazłam dzisiaj urządzenie do kuchni, które około 7 lat temu miałam okazję często obsługiwać... niestety cena nadal jest powalająca buuu może kiedyś się go dorobię!

    THERMOMIX w nowym wydaniu
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    A ja walczyłam z akwarium - prawie gotowe tzn wyszorowane i zasilikonowane schnie do jutra :) Jutro rano czas się wziąć za kamyki (żwirek) i płukanie ich no i muszę w końcu korzeń przygotować... Braknie mi chyba czasu do 13stej ale na ile mi sie uda na tyle zrobię. W czwartek mam zamiar już zalać wodą i włączyć flirty, coby woda dojrzewała ... Kurcze nie mogę się doczekać :D Chyba bedę chciała dokupić jakąś roślinkę - ale to na razie samo chyba :D

    Dobrej nocki dziewczyny :*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Aga Ja ostatnio kupiłam roślinkę i zalęgły mi się od niej ślimaki i na tę chwilę nic nie mam :(( tylko 6 rybek hi hi hi takich małych, że ich nie widać nawet :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Jejku Lady ty chyba spać nie mozesz, tak póxno posty piszesz
    Ja tez mam akwarium a rczej mój M i skalary są,fajnie to wygląda.
    Aniu u mnie w spółdzielni czynsz do 20 się płaci ale kobiety nie robią takich problemów z zaświadczeniami,
    She brawo za kondyncję.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    hej kobitki,znowu pierwsz na nòzkach...DZIEN DOBEREK..
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Ewa ja byłam pierwsza :fingersear:
    --
  3.  permalink
    czesc dziewczyny,mój M idzie dzisiaj do dentysty i pewnie bedzie umierał poł dnia po tym wiec chyba gdzies wybede zeby miał spokój.Ale niestety autkiem bo pogoda zmienna i wieje.Pietruszka ladnie przespał dzisiaj do 5.45 a potem jeszcze go troche potuliłam i zasnal do7.20 wiec nie jest źle!
    a w piatek ide z kolezankami na impreze:crazy:wiecie kiedy byłam ostatni raz? chyba ze dwa lata temu w sumie nie bawia mnie juz takie tłumy ale mam ochote wyjsc sie odchamić hihih
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Ciacho to super rozerwiesz sie troche:wink:
    --
  4.  permalink
    Szczerze to juz zapomniałam jak to na te imprezki sie chodzi wogóle ubranym hihhi musiałam wypytac tych młodszych kolezanek:)M zostaje w domu z Piotrusiem i jeszcze nas zawozi:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    wow no to super,a ja to chyba w piątek na solar pójde się wygrzać
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Witam na kawce i z kawkA i lukrowanym pączusiem - a co czasem trzeba siebie porozpieszczać, a z uwagi na fakt iż mieszczę się już we wszystkie ciuszki sprzed ciąży to pozwoliłam sobie dzisiaj zakupić dla siebie i współpracowników po pączku do kawki!:bigsmile::wink:

    Wczoraj mnie nie było i musiałam nadrobić 200 postów, ale się rozpisałyście...!:wink:

    myszorka - fotelik który ma Oliwka też się pochyla do spania, kiedyś wklejałam zdjęcie Oliwki na nim i jak to wygląda " do spania". Oliwka jeszcze nie ma kasku, maja być w pszyszłym tygodniu, a muszę jej przymierzyć także nie chciałam kupować na allegro!:bigsmile::wink:

    Lady - buty Ryłki są superowe i bardzo wygodne. Do ślubu miałam z Ryłki i nawet nie czułam o 6 rano że całą noc przetańczyłam. Jeden problem mam z czarnymi butkami z tej firmy - farbuja mi stopy. Baty nie lubię bo są dla mnie bardzo sztywne - może na takie trafiłam. Ja uwielbiam CAPRIS i TAMARIS z anti - shock podeszwą, czy jakoś tak! Są bardzo mięciutkie!:wink::bigsmile:

    A wczoraj mnie nie było bo byłam na szkoleniu, a nie w pracy. A po południu byłam sama z Oliwka, pogoda do bani więc spędziłyśmy popołudnie z dziadkami. M jest w delegacji - wraca dzisiaj. Wieczorem padłam jak kawka i nie miałam siły odpalać kompa i czytać!

    Dzisiaj pogoda nienajlepsza, szaro-buro i ponuro, a do tego niska temperatura i coś kapie z nieba, może później sie rozpogodzi!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    myszorka ja się własnie wczoraj po szkoleniu wygrzałam na solerium, a przy okazjo skóra troszkę oliwkowa się zrobiła! :wink::bigsmile:
    ciacho - ja też dostałam zaproszenie na babską imprezkę w sobotę - wieczór panieński mojej koleżanki z liceum, tylko nie wiem jak to zrobię bo w sobotę mam dużo pracy, bo w niedzielę roczek Oliwki wyprawiamy.:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Witajcie :)
    Dronko ikra ślimaków jest trudna do wytępienia :( Ja też mam ślimaki i co je wytępię pojawiają się nowe. Rybek mam sporo i bardzo zielono w starym akwarium, ale jak przeniosę to wszystko do dużego to będzie łyso. A marzy mi się jakaś trawka :D no i upatrzyłam sobie nową rybcię - zobaczymy :)
    Mam problem z telewizorem bo nie mam gdzie go dać wrrr stoi póki co na ławie - ale to przejściowo
    --
  5.  permalink
    A ja jutro mam w domu imprezke :) Robimy grilla i zapraszamy wszystkich znajomych. Hania idzie na noc do babci a ja sobie nucę pod nosem Kazka *wyjechali na wakacje wsyzscy nasi podopieczni, gdz nie ma dzieci w domu to jestesmy ...*:tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Ja też jestem - parzę kawę bo zasnę na stojąco :P
    Pogoda ble i jakoś łamie mnie w kościach - oby jakieś choróbsko sie nie napatoczyło wrrr ...
    No na solarkę też bym poszła, ale normalnie taki ziąb, że nosa chyba nie wystawię z domu :P
    Dzwonił M już do nas wraca - JUPII - fajnie, człowiekowi aż ciepło się robi na serduchu :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Ale Wam zazdroszczę tych imprez :P
    Aga czy ja zaliczam się do Twoich znajomych ?? Chętnam na grillowanie :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Iwa a czemu robisz roczek przed jej urodzinami? a ja po kask dzis chce jechac no ale trzeba przmierzyc na główke
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.