Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    hee
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    aga1976: zobaczyłam,ze gdy się zabrudzą lub gdy ich syn wyrosnie to wyrzucają je na śmietnik!
    nie rozumiem czegoś takiego i chyba nigdy nie zrozumiem - sama osobiście wyrzucam tylko naprawdę mocno zniszczone takie z którymi nie da sie nic zrobić. Wg mnie w spodniach z łatą na kolanie dzieciak może bawić się w domu czy iść do piaskownicy, tak samo z podkoszulkami czy bluzami z których nie pozłaziły plamy

    aga1976: z rybą kontakt żaden, a wymiana śmierdzącej wody jakoś do mnie nie przemawia
    a mi sie jednak podobają i jakoś mnie "wyciszają" No wymiana wody to żadna przyjemność ale z drugiej str mniejszy kłopot niż pies - z którym wychodzisz po kilka razy dziennie, czeszesz itd. Raz w tygodniu podmieniasz 20% wody i to wystarcza a czyszczenie wszystkiego raz na rok- półtora :) Lubię siedzieć przed akwarium i patrzeć na to co wyprawiają rybcie
    --
  1.  permalink
    A ja uwilebiam psy :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    :) ja też niektóre - moim marzeniem nadal jest labrador i może kiedyś będę miała :) póki co mam małe coś podobne do jamnika szorstkowłosego
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    Na akwarium to mnie nikt nie namówi :tongue:
    Na psa - prędzej. Może i z psem więcej zachodu, ale przynajmniej widać sens tego zachodu w postaci szczerze przywiązanego zwierzęcia.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    u nas z racji na moje alergie odpadaja czworonogi i wszelkie ptice... lubie sobie na rybki popatrzec i Krzysko tez sie wpatruje z checia. na szczescie wymiana wody, mycie kamykow i wszelkie inne smierdzace zadania przypadly w udziale mezowi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    a ja sie dzisaij najadlam strachu... w trakcie pieczenia miesiwa strzelila szyba w piecyku. huk byl straszny i cala kuchnia i przedpokoj w szkle (nie wiedzialam ze szyba w kuchence bije sie tak jak ta samochjdowa w drobny pyl)... sila 'wybuchu' byla taka silna ze szklo dolecialo na parapet szafke a nawet do gara stojacego na kuchece wpadlo... ciekawe ile teraz taka przyjemnosc kosztuje :devil:
  2.  permalink
    widze ze wszystkie wypoczywaja albo w rozjazdach...ja zaraz bede miała niespodziewanych gosci...pewnie licza na kolacje a my sami dzisiaj cos zamówimy bo nikt nie pomyslał zeby zakupy zrobic wczoraj a sklepy pozamykane.I dobrze swieto od kuchni mam:)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    ja wròcilam od tesciowej ,zabilysmy kròlika feee,robie kolacje ,dla M...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    kobitki co robicie?'
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    Dobrej nocki Babulce :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    And a Ja wodę raz na miesiąc zmieniam całą o ile nie raz na dwa miesiące ale moje rybki to takie niewidzialne bo chociaż jest ich chyba ze sześć to ich nie widać :) roślinek też zero od czasu jak załapałam ślimaki wrrr

    kiedy miałam ich więcej było o tyle fajne, że się miło na nie spoglądało :))

    Co do psa to chociaż jest to obowiązek ale i wiele radości z taką merdającą ogonem gadziną!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    ewa Ja siedzę przed kompem i kątem oka obserwuję mojego małża, który przymusowo opiekuje się śpiącą Julcią i ma nerwy na mnie, że Ja tego nie robię bo w TV leci jakiś film co go interesuje!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    heee tak trzymaj...ja ide polozyc sie ...do jutra papa VEVE spi u M na ramieniu...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    ewa oj dobrze Ci... mi pozostaje jeszcze siedzenie nie tylko przy Julci ale przy pralce, która pierze :((
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    Ania!! Jak to się stało? Dlaczego?? Temperatura czy co??
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    uuu Ania co do szybki w piekarniku to nieciekawie!!! całe szczęście, że nikomu nic się nie stało!!! Ja w zeszłym roku kupiłam najtańszym kosztem cały piecyk za 800 zlotych!!! jedyny minus to brak termoobiegu!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ladybird76: And a Ja wodę raz na miesiąc zmieniam całą o ile nie raz na dwa miesiące ale moje rybki to takie niewidzialne bo chociaż jest ich chyba ze sześć to ich nie widać :) roślinek też zero od czasu jak załapałam ślimaki wrrr


    Dronko tylko że nie powinno się zmieniać całej wody bo zabija się florę bakteryjną potrzebną rybą i wodzie. Podmianę 20-30% rybcie mniej odczuwają i jest "bezpieczna" no i woda mimo wszystko musi być odstana. Moje akwarium teraz "dojrzewa" bo nie używam chemii i choć rybek nie mam super wypaśnych to nawet zwykłe głupiki wyglądają ślicznie (łącznie mam 21 rybek - głupole (pawie oczko i weloniaste), mieczyki, brzanki (nie powinnam ich mieć), molinezje, kosiarki, welon, żałobniczki, kiriski, glonojady) w przyszłym tyg idę do znajomego po mieczyki weloniaste - zakochałam sie w nich
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    No dobra - Milutkiego dnia ja zmykam do pracy - "tylko" do 15 dzisiaj więc jakoś przeżyję i oby szybko zleciało
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    hej babeczki,dzis upAl ale fajowo,robie sniadanko dla nas...aha VEVE DALA PO JAJNIKACH od 4 do 5 ,turlala sie....
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Witam
    Wczoraj ból głowy miałam już tak straszny że leżałam i wyłam, mój leciał biegiem do apteki, dziś spokój na razie.
    Ania boziu to dobrze ze dzieciaczki nie były w pobliżu, ciekawe czy to jakaś wada szkła czy co, bo przecież strach pomyśleć.
    Moje chłopaki tez chorują na akwarium,żonek kiedyś za kawalerki miał dwa jakieś 500 litrowe i drugie ciutkę mniejsze , miał piranie i jeszcze jakieś ale ja raczej nie pamiętam nazw i nie mam do tego głowy.Same egzotyczne chyba.
    Pogoda raczej nie ciekawa, młody wstał i od 7 dreptamy po mieszkaniu, teraz sprzedałam go Jakubowi, dostał do zabawy piórnik a ja mogę wreszcie wypić spokojnie kawkę. Żon oczywiście poszedł na fuchę, teraz się zacznie ,chyba go na zdjęciu będę go oglądać bo póki co fuchy co tydzień
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    witam
    a ja dziś w pracy, pogoda do d... a jeszcze mnie alergia dosięgnęła i mam katar i łebek mnie boli.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    zwleklam sie dopiero z lozka. o 7 wstalam wyszykowac Gabrysie do dziadkow i wtuleni z Krzysiem zasnelismy do teraz, on sie chyba powoli wybudza a ja reanimuje sie mineralka.. za oknem nawet nawet chociaz z tego co widze ludzie w plaszczykach pomykaja wiec raczej chlodno. niedlugo wpadnie chrzestna Krzysia zabrac go na spacer a ja bede mogla spokojnie zrobic porzadki w pawlaczach.

    co do kuchenki to jest moim zdaniem dosc nowa - amica - zaledwie 4 lata temu kupiona... dzisiaj bedziemy szukac szkla do dokupienia i mam nadzieje ze cena nie sprawi ze wyskocze z butow :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Aniu ja już dwa razy grzałkę wymieniłam w moim piekarniku a ma 5 lat, ale szyba pierwsze slysze, nikomu z moich znajomych to się nie zdarzyło.
    A jak głowa, robiłaś cos amolem?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    To u mnie na razie odpukać kuchenkę mam jeszcze po dziadkach ma może z 15 lat i na razie ok. Oby nie zapeszyć.
    Jejku odkąd wczoraj zaczęłam brać regularnie ibuprom zatoki to mimo że musze wydmuchiwac nochala co rusz to wreszcie oddycham jak człowiek. A młody spi już ponad godzinę ale za oknem szczeka jamnik sąsiada, jak mi go obudzi to znowu zdzielę go ziemniakiem:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    And no to masz cały zestaw rybek bo Ja poza czterema neonkami to te trzy jakie mam nie pamiętam ich nazwy hi hi hi ... jak wodę wymieniam to wcześniej jednak sobie stoi w drugim pojemniczku, potem do niego ryby przenoszę a po umyciu akwarium po 24 godzinach wstawiam rybki do ich właściwego domku! :)) And Ja nie jestem zapalonym "rybiarzem" :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Wiesz Droneczko jak już zdecydowałam się na rybcie to chcę by miały dobrze i nie chorowały przez moje wygodnictwo czy lenistwo
    Aniu a sprawdziłaś gwarancje na ile masz? bo ja mam na 5 lat!

    Znikam do łóżka bo padłam na pysk i ble sie czuję. Małż idzie zamówić kwiaty dla znajomych na ślub i zabierze Kubę i Gabi, Anka pojechała przyozdabiać salę weselną a ja położę się z Weroniką
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ja wlasnie przytelepalam sie do domu po prawie 6godzinach lazenia. w miedzy czasie czywiscie cycka chlodzilam na ulicy i zaliczylam kolezanke zeby mlodego nakarmic... w sumie chlodno jest (wyciagnelam dzisiaj gruby polar na bluzeczke z rekawem 3/4 )ale przynajmniej jakos z pyleniem zle nie bylo

    And dzieki o pomysl z gwarancja. myslalam ze to 2-3lata tylko ale jak piszesz ze zdarzaja sie dluzsze to lece szukac!!!
  3.  permalink
    Ania- a nie piekłaś czasem tego mięsa w rękawie? Móiwłam Adamowi co się u Was stało i on mi opowiadał,że słyszał o takim przypadku kiedy własnie ciśnienie wewnątrz rekawa spowodowało wybuch.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Aga miesiwo pieklo sie w brytfannie :confused:
    szukam gwarancji i o ile mam ksiazeczki od daaaawno zakupionych rzeczy ktore juz X lat temu gwarancje stracily o tyle nie widzie kuchenkowej :confused:
  4.  permalink
    Dziewczyny a ja sie powoli szykuje bo dzis wychodzę z koleżankami na imprezę a M w domu z Pietruszka zostaje.Właśnie szykuje sobie ciuchy,musze sie zrównac z nimi bo towarzystwo mam młodsze:)
    Czekam aż dziewczyny na drina przyjda:)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    ciacho opowiedz jak bylo,zazdroszcze ci...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Kurde nie mam lakieru do włosów :( Anka ma już wyprostowane włosy (jutro nikt jej tego nie zrobi :confused:) i tylko dałam jej ciut wosku i piany ale boje sie że poskręcaja sie jej :( Pożyczyłam od koleżanki prostownicę ale zajefana :D mała (wąska) ceramiczna i ma kopa że jeden kosmyk małej spaliłam - ja chcę taką! prostowanie zajęło nam 15 minut a nie blisko godzinę!
    --
  5.  permalink
    Ciacho- milej imprezki :)
    My imprezowalismy wczoraj... Uch... się działo ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ciacho ty juz pewnie balujesz... oby rano glowa nie bolala :)

    Aga a odspiewalas piosenke o podopiecznych? :wink:
  6.  permalink
    Oczywiście :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Witaj wieczorem!!!

    Wróciłam niedawno z pływalni.... mogę spokojnie oznajmić, że mam jeszcze kondycję :)) pływałam tam i z powrotem :)) i tak bez końca :)) a może to z powodu dwuletniej przerwy chciałam się zmęczyć i wyżyć :)) tak czy siak dziewczyny, które były ze mną były w szoku a Ja sama też jestem!!! 2 godziny naprzemiennie i pływalnia i jakuzi i bicze mmm powtórka będzie na 100%
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Moje dziecię mnie zaskakuje bardzo miło :)) Julcia oczywiście :)) staje coraz więcej sama na podłodze bez podpierania się o meble :)) tylko czekam aż tak w trakcie tego stanie się zapomni i kroczek zrobi :) jestem z niej dumna :))
  7.  permalink
    A co kupujecie swoim mamom na Dzien Matki? Bo u mnie zero pomysła :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    oooo jacuzzi .. chociaz nie sauna to jest to na co mam ochote :thumbup:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Aga u nas sklada sie tylko zyczenia, na szczescie :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    LADY ciekawe czy jutro ,beda cie nawalac miesnie??????? M wròcil zadowolony z pracy i mòwi ,ze ma dobra wiadomosci,myslalam ze w totka cos wygral a to tylko poniedzialek wolny...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ewa no to baaardzo dobra wiadomosc :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    ANULA jasne ze dobra wiadomosc,ale tak dziewczyny tutaj rozmazyly sie o budowie domòw,ze ja najpierw marze o wygranej...heeee
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    ewa ha ha ha ale Ja dalej brnę do mojego marzenia :)) ono się już od x czasu ciągnie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ania ach bąbelki są suuuuper i ta ciepła woda ale od tego bicze wodne jeszcze ciekawsze..... wymasowałam sobie kręgosłup calutki w tych obolałych miejscach :)) z sauny nie skorzystałam bo ma problemy z naczynkami więc nie będę ryzykowała ...

    Mamuśka moja kochana zaoferowała mi się, że będzie mi pilnowała Julcię abym sobie mogła jechać popływać :)) Pływalnia o tyle fajna, że w tym roku otwarta więc wszystko jak na razie gra i tańczy pełną parą :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    co do zakwasów to mam nadzieję, że tak źle jutro nie będzie... :)) a jak nie to polecę to wypływać dodatkowo :))

    Byłam dzisiaj też na stajni ale tam cisza jak makiem zasiał... wszystkich pogonił deszcz i nie było z kim pomówić o jazdach :((
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    ja tez ,VEVE na konie zapisze jak urosnie,tu od 4 lat sadzaja ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Lady no no to niezle plany na okres wiosenno letni... basen konie... codziennie bedziesz plywac chodzila?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    a ja i M nie umiemy plywac ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.