Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    ewa jak wykupujemy bilet to w jego cenie jest pampers specjalnie do wody przeznaczony!!!

    Na zajęciach za każdym razem musimy podejść do instruktora, mówimy który raz jesteśmy np 2 albo 5 i dostajemy odpowiednie ćwiczenia do wykonywania na pływalni!!! jest to średnio jedno nowe za każdym wejściem!!! Nie ma takiego czegoś, że wchodzimy i się bawimy jak nam się podoba... Owszem jest to pewnego rodzaju zabawa ale jednocześnie i nauka!!!! Do wody wchodzę Ja a M czeka na obrzeżu basenu gdyż jak wychodzę to on odbiera dziecko ... nie ma opcji, że wchodzę z dzieckiem sama do basenu. Najpierw Ja a osoba towarzysząca czy też instruktor podaje dziecko!!! i przy wychodzeniu jest podobnie!!! Wszystko musi mieć tam swoje tzw ręce i nogi!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    aha ,to ja zadzwonie w poniedzialek i wypytam...bo na linku jest nr informacji...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    Ania, ja bym do 2 nie czekała absolutnie na wezwanie policji.
    Od 22 obowiązuje cisza nocna i po 22 nie ma prawa nikt sobie imprez urządzać :devil:
    No, chyba, że ktoś by do mnie przyszedł i poprosił o wyrozumiałość. Mój przyjaciel miał taki zwyczaj, że zawsze jak miał zamiar zrobić imprezkę, to informował o tym sąsiadów - no i nigdy nie było bardzo głośno dłużej jak do północy.
    Jak ktoś się chce dłużej pobawić - niech sobie idzie do lokalu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    NR wiesz tam przychodzi szemrane towarzystwo no i raz ze strach zadzierac dwa troche glupio jak ja sie z sasiadem znam jeszcze z czasow szkoly podstawowej, mundurowych wzywam tylko w ostatecznosci a i tak to nic nie daje :confused:

    jak z pogoda u was? u nas caly czas pada niby mzawka ale tak zgnilo i nieprzyjemnie jest takze dzisiaj dzieciaki sobie w domu zimuja a tylko ja na zakupy skoczylam. moze po poludniu sie troche przejasni to wyruszymy chociaz na godzinke
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    Ja właśnie wróciłam z zakupów, miałam pojechać do Arkadii, ale poprzestałam na Złotych Trasach, nie chciało mi się nigdzie dalej wypuszczać. Kupiłam trochę jedzenia, małemu mleko i jakiś słoik na zapas i sobie buty - sandały. Tydzień temu wypatrzyłam w Deichmanie na Kabatach sandały tylko nie było mojego rozmiaru, a w Tarasach pełna rozmiarówka :smile: Zadowolona jestem, bo są zwykłe, bez festyniarskich ozdób i płaskie :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    Ania, no jak szemrane towarzystwo to gorzej. Fakt, czasem nie warto ryzykować, bo można mieć problemy...
    Chociaż ja ostatnio wypowiedziałam wojnę chamstwu i głupocie. Ostatnio z tego powodu o mało mnie nie pobiła pani w metrze - bo zwróciłam jej uwagę, że wychodzi z windy stroną, którą się wchodzi. A ona stwierdziła, że tędy ma bliżej na peron i nie będzie na około chodzić. Ciekawe, czy jak przechodzi przez ulicę - to idzie do pasów, czy łazi tam, gdzie ma bliżej. Wkurza mnie taka postawa: mnie nie obowiązują zasady, bo mi nie pasują.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    No cóż mi się plany weekendowe radykalnie pozmieniały. Lekka nutka smutku ale to nic - tak jest lepiej :)
    Nie pojechałam na wesele znajomych, wczoraj wieczorem "odwołałam" kierowcę, dziś zadzwoniłam do kwiaciarni że bukiecik odbierze dzieć i po przyjściu do domu ciut poleżakowałam... Mój małż robi właśnie frytki a mi jest zimno i niedobrze :( w pokoju jest 20,5 st a ja w swetrze się trzęsę
    Nie wiem czy jutro pojedziemy do tego Lubania :( dzieci czekają i cieszą sie na ten wyjazd ja zresztą też - zobaczę jak będę się czuc
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    jejku ale tu cisza :)
    Witajcie na rannej kawusi i życzę miłego dnia Babulce
    --
  1.  permalink
    Witajcie ja juz od 6 na nogach,jedziemy dzis do tesciów na Dzień Matki(chociaż jest jutro ale M jutro juz wylatuje)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    My jesteśmy na nogach od 5.30 - tak się Syneczek obudził, więc już nie śpimy. Zaraz wyruszamy na komunię syna siostry ciotecznej mojego małżonka... Nie chce mi się, bo daleko, ale wypada iść, skoro już potwierdziliśmy, że będziemy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    widze ze wszystkie sie weekendujecie :)
    u nas pogoda ciut sie zaczyna poprawiac - slonko wyszlo zza chmur i juz cale 13stopni jest... moze po obiedzie sie rozpogodzi jeszcze bardziej i popelzniemy na spacer...
    wlasnie robie remanent w szafce i tak zaczelam odkaldac co chcialabym zabrac ze soba no i maz sie smieje ze chyba przyczepke bedzie trzeba wypozyczyc zakladajac ze dzieciom wezme nie mniej niz sobie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    a na śląsku jest cieplutkoooo :)) Wróciłyśmy z pływalni... zaliczyłyśmy symulację nurkowania :)) na następną niedzielę o ile się uda to będzie zanurzenie Julci pod wodą!!! Ciekawe jak to będzie... dzisiaj od znajomej dzieciątko było zanurzane i laseczka całą się trzęsła ze strachu!

    Idę sobie zrobić kawusię no i ze starszą pociechą jedziemy na stajnie .... o jazdach jeszcze nie ma mowy bo będzie Julcia ale zorientujemy się co i jak :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Ania Ja to już opanowałam sztukę pakowania - max 3 pary obuwia do tego klapeczki do latania po mieszkaniu, cztery bluzeczki, kurteczka, sweterek, ok 4 par spodni no i kosmetyki :)) one więcej miejsca zajmują niż same ciuszki.... mam możliwość prania na bieżąco w pralce więc nie biorę nigdy zbyt dużo spodni!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    wlasnie przyturlalismy sie od rodzicow bo mama robila zasiad 'dniomamowy' ledwo doszlam do domu przez wlasne lakomstwo :shamed:

    Lady dla mnie 4pary spodni plus dresy to ok ale bluzek na tydzien to musze miec z 15szt bo czasami Krzysko potrafi mnie uciapac a i cycki czasami psikuas mi robia i mnie zalewa ... niby tez jest szansa prania ale jakos na wakacjach do tego sie nie kwapie :wink: a poza tym - kombi czy vana pakuje sie inaczej a nasza micra to tak czy siak pod sam dach zaladowana bedzie :cool:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Ania no widzisz u mnie kombi a mało zabieram :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Wróciłyśmy z Adrianą i Julcią ze stadniny. Julcia przejechała się na kucyku i chyba jej się to podskakiwanie rytmiczne podobało :)) miała też okazję przytulić się do konia - ulubieńca Adriany :)) no i ciągle go gładziła rączką :))

    My z Adą umówiłyśmy się na pierwszą jazdę na wtorek na 16 hmmm mam nadzieję, że przeżyję :)) ale następnego dnia chyba od zakwasów nie :)) zobaczymy jak to będzie :)) wymasuję na basenie!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    a te glupie wloszki sasiadki ,chca sprzataczke na klatke schodowa i garaz,a to tylko 6 mieszkan,ja nie zgodzilam sie ,bo dla mnie to nie problem posprzatac a kasy nie mam na wyrzucanie w bloto,teraz mnie obgaduja,a wale je,wielkie panie czyste majtki ubiora ale dupy nie umyja,przepraszam ale sie wkurzylam...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Lady ja chce sie calkowicie zresetowac wiec tydzien nad morzem mam zamiar spedzic bez prania suszenia prasowania, a co... raz sie zyje :P

    Ewa u mnie tez klatke w bloku sprzataczka zmywa i ja sie ciesze. mieszkam na 1 pietrze i duuzo ludzi chodzi przy drzwiach i wiem ze moi sasiedzi z pietra by to mieli w nosie i bym co tydzien ja poginala ze szmata. nie wiem jaki koszt to u was ale u nas 6zl miesiecznie wiec nie majatek!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Ania za taką kasiorkę to i za mnie mógłby ktoś sprzątać!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Lady JA jestem oszczedna i tam gdzie moge zrobic sama ,zrobie ,tu sprzataczki sa drogie i w ciagu roku ,jest to sumka ,ktòra wole wplacic na konto VEVE...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    ewa niewątpliwie u Nas to groszowe sprawy. Kiedyś chodziła kobieta i chciała sprzątać ale w końcu nie sprząta i nie wiem czy jej kwota nie pasowała ... lokatorów w bloku jest 55 a jej koszt to płyn do mycia bo wodę jej ktoś udostępni z mieszkania na piętrze!!! niestety mycie mojego piętra mam co pięć miesięcy i robić muszę to sama!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    a u nas sie zamiata i zmywa klatke co tydzien... na pietrze sa 3 rodziny wiec normalnie jest to na zmiane np u moich rodzicow w klatce... u mnie mieszka jedna starowinka a drudzy to lokatorzy ktorzy wynajmuja wiec ciesze sie ze ktos to robi za mnie bo srednio by mi sie usmiechalo co tydzien na szmacie jezdzic
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    ja latam na szmacie korytarzowej co 2 tygodnie, na piętrze 2 rodziny ale pod nami mieszka dziadek a obok babcia więc co jakiś czas z rozpędu zlecę do parteru z myciem (z 2 piętra)

    Miałam dziś cudowny dzień :) Jadąc do przyjaciółki wahałam sie czy dobrze robię ale było cudownie i nie żałuję! Jestem przeszczęśliwa i przemęczona :) Ale naprawdę warto było !
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    And najwazniejsze ze sie zrelaxowalas i jestes szczesliwa :)

    widzialyscie prognoze dlugoterminowa??? maja przyjsc super cieple dni pod koniec tygodnia :swingin::swingin::swingin:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    u mnie to 6 mieszkan,wszystko nowe,super sie sprzata ,tylko 2 pietra i na prawde to jest wyrzucanie pieniedzy...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    oj VEVE marudna i nic mi nie je ,tylko cyca ,chyba zabki ida...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    a Ja chociaż miło spędziłam ten dzień to niestety nie mogłam liczyć na mojego małża.... przeleżał od rana do wieczora w łóżku! Jechałyśmy z Adrianą na basen bo jemu się nie chciało potem pojechałyśmy na stajnie a on nawet się nie zainteresował tym, że wychodzimy z domu... po prostu totalna olewka! Zajmowanie się Julka dla niego to wielki wysiłek i najlepiej aby jej nie było w pobliżu to chore wiem wiem ale prawdziwe! On tylko jak ktoś znajomy jest w pobliżu to zgrywa tatusia ale jak jesteśmy sami to wszystko robi aby się nie zajmować dzieciakiem... Jestem zła ale poza tym jak organizować sobie sama czas nie mam innego wyjścia. Zawsze jednak powtarzam, że wszystko mu się wróci z nawiązką bo kiedyś on będzie potrzebował pomocy ze strony córek a wtedy one odwrócą się plecami do niego ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Ania niech przyjdą to będę siedziała poza domem w weekendy bo inaczej ogłupieję w domu....

    Taktyką mojego męża aby pozbyć się rodzinki tzn mnie Adriany i Julci jest kłótnia pod byle jakim nieuzasadnionym pretekstem!!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    wyżaliłam się i poskarżyłam się Wam tutaj... cholera cały dzień mnie to gniotło, że można być takim obojętnym człowiekiem dla dzieci... Staram się dawać moim córom uczucie nawet za niego ale to czasami nie jest łatwe!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Lady to wspolczuje takich ukladow... ale moze powinnas go zaskoczyc za tydzien tektem w stylu "no kochanie zamiast sie klocic to ty sobie odpocznij a my idziemy .... (gdzies tam)... " zakladam ze szlak go trafi ze go rozgryzlas :P przynajmniej mnie by trafil..

    moj M to domator i wykorzystuje czas zeby pobawic i powyglupiac sie z dzieciakami. ja dostaje "wolne" na zasadzie mam czas na dluuugie lezenie w wannie, pogaduchy przez tel z przyjaciolka czy poczytanie... i chwala mu za to bo ja wymagajaca baba jestem i zeby bylo inaczej to mialby w domu sajgon :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Ania dzisiaj tak rano zrobiłam jak jechałam z Julcią na pływalnię. Powiedziałam mu, że ma sobie odpocząć i się zdrzemnąć a my z Adrianą pojedziemy na pływalnie... nie powiedział ani słowa... Kiedy wróciłyśmy, zjadłyśmy obiadek i zaczęłyśmy się ubierać aby na stadnine jechać też nie powiedział ani słowa - wlepiał oczy w tv!!! Szlag mnie trafiał więc na odchodne powiedziałam mu swoje co o tym myślę bardzo spokojnie to jeszcze dostałam opierdziel, że się mam nie czepiać - normalnie cyrk!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Mój to pracoholik ale jak jest w domu to lepiej aby go nie ruszać!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Witam :)
    Wczoraj zaliczyliśmy komunię - na samej mszy starsznie zmarzłam, pomimo, że wcale nie byłam jakoś lekko ubrana, ale później zrobiło się cieplutko i siedzieliśmy u mężowej siostry ciotecznej w ogródku. Syn wreszcie przestał bać się trawy, bo najpierw pomykał po lesie, a później po trawie :) Co prawda o ten las to się wściekłam na męża, ale cóż...
    Lady, ja doskonale Ciebie rozumiem, mój może aż tak się nie wymawia od opieki nad Cyrylem, ale też poprosić go czasem, to foch wielki i łaska, że tyłek podniesie.
    A u mnie na klatce mieszkań jest koło 25 (nawet nie wiem dokładnie) i klatkę raz w tygodniu sprząta gospodyni. Swoją drogą, bardzo fajna kobieta.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    NR tylko po co to zgrywanie się przed rodzinką czy znajomymi, że się jest ach ach tatusiem? :(( wrrr to mnie zlości!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Dziewczyny a Wy co kawusi dzisiaj nie pijecie bo Ja już kończę swoją w kubeczku :)) no i nie śpię już wrrr bo Julcia mnie obudziła a teraz ona śpi a Ja siedzę dupskiem na stołku i nie chce mi się pokonywać trasy pod prysznic!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    LAdy kurcze ,nie fajnie tak zyc obok siebie a nie ze saba,ale rozumiem cie,ile lat jestes po slubie???????????? zeby mnie taki kryzys nie dopadl...bo ja to z czasem bym sie rozwiodla..
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    ja pije inke DZIEN DOBEREK...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Ja już też przy kawie :) Małż zaprowadza dzieci do przedszkola, Weronika dosypia. Jak M wróci zjemy śniadanko i trzeba podejść do teściowej złożyć jej życzenia z okazji Dnia Mamy. Do mojej mamy dziś nie dojdę bo na 14 do pracy i braknie mi czasu - może jutro mi się to uda a jak nie to dopiero w środę - mam wolne i chcę iść na grilla do znajomych
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    A mòj tesciu,tez okrpony moja tesciowa to ma z nim Skaranie Boskie ,facet nigdy chlopakami sie nie zaja a do tego nie pracowal,tesciowa pochodzi z b biednej rodziny,a on kupil dom i wg niego swòj obowiazek spelnil.(spadek po rodzicach) a moja tesciowa to za sluzaca w domu jest do tej pory,ja jak to widze to az mnie skreca ,pytalam jej czemu sie nie rozwiodla???? bo bala sie ,ale mòwi ,ze zycie sobie z nim zmarnowala.JA ja pocieszam ,ze ma super synòw i to najwazniejsze i teraz jest wnuczka do wychowania.Obie chcemy wychowac VEVE DOBRZE I ZEBY MOGLA BYC W ZYCIU NIEZALEZNA ,jak bedzie miec meza do dupy ,do zeby mogla go zostawic i nie bac sie zostac sama...zeby miala swoje mieszkanie do ktòrego bedzie mogla zawsze wròcic...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    he he he jestem dzisiaj pierwsza he he he i kawę wypiłam i patrzę w kierunku łazienki aby wskoczyć pod prysznic :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    oo DZIEN mamy ,dzwonie do pl..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    cholerka NR była pierwsza .... ślepa Ja z rana hi hi hi
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Witam po długim weekendzie
    Lady czasami tak to bywa z tymi facetami a zmienić ich ciężko
    Ciacho super że imprezka się udało.
    Aniu jak tam głowa
    Lady i Iwa nie widzę różnicy między fotelikami, jedynie te uchwyty na rączki widzę że są inne.
    A mój M teraz dużo czasu spędza z Matim, szczególnie na rowerku.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    ewa pod wykresem mam suwaczek ustawiony co do długości stażu naszego pożycia... do tego trzeba dodać rok to będzie czas od kiedy jesteśmy razem :)

    eh mój teść jest jeszcze gorszy ale teściowa z nim siedzi i nawet się nie odzywa... kiedy on jej docina ona nauczyła się tym nie przejmować a jeszcze z uśmiechem na twarzy coś mu powiedzieć typu - tak tak kochanie masz rację!!!

    Niestety nie jestem taka jak moja teściowa czego jej zazdroszczę. Jestem strasznie wybuchowa i jak mnie wkurzy mój małż mu uszy puchną :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko qrde muszę się uważnie przypatrzeć tym fotelikom czym one się poza uchwytami różnią ...
    Mam na allegro upatrzony ale z czerwoną wyściółką... troszkę lepiej by pasowała pod kolor mojego rowerku! Mam czarno - ceglasty kolor... mój M ma srebrny więc do niego wszystko pasuje :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    ach myszorko z facetami źle a bez nich czasami jeszcze gorzej..... :)))):wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Lady a cenowo jaka jest różnica bo nie sprawdziłam?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    wiesz szczerze powiem to Ja już sama nie wiem.... :tongue:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    U mnie jest tak że teść jest straszliwy ale teściowa to naprawdę ta "druga mama" a nawet i lepsza jest od tej mojej "pierwszej mamy" dlatego też z radościa pójdę z jakimś malutkim bukiecikiem do niej
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    And to miło czytać...

    Na moją mamę nie mogę narzekać bo to kobieta z wielkim sercem a za swoimi wnukami poszła by w ogień... wystarczy tylko, że brzuszek boli a już wsiada do autobusu czy tramwaju i jest u mnie aby np dać wnusi ciasteczko czy soczek czy nawet pogadać! teściowa niestety nawet nie zadzwoni a przychodzi tylko od święta - szkoda! Kiedyś sama do niej często chodziłam aby wnuczka widziała, że ma dwie babcie. Niestety teraz już mi się nie chce bo sama nie wiem czy się nie narzucam a ona nic nie mówi i nie zaprasza....
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.