Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 11th 2007 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku jesio Twoje dzieciatko już ma 5 miesięcy ? hmmmm jak duuuużooooooo!! i jaki wielki ten suwak :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 11th 2007
     permalink
    kfiatuszkuuuu mam :)) zrobiłam inaczej niż Damaz zaleca! wstawiłam tak jak tutaj się wstawia obrazki :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 11th 2007
     permalink
    Ladybird, chcesz pogadać? Wejdź tu o 14:
    http://www.polchat.pl/chat/?room=28dnipl
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    po co mnożyć czaty o tym samym? Szkoda :sad: w ten sposób się dzielimy a nie łączymy
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    biedrona po co Ty tak kombinujesz, czat już jest i po co drugi, dlaczego tak się unosisz ?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    :crazy: uwaga uciekajmy bo biedrona nas skiluje zaraz :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Poza tym może by tak troszę zrozumienia, że nie każdy miał prawo wiedzieć o czacie juz wcześniej założonym! Nie każda siedzi 24 na dobę i czyta wszystkie wątki! Niektóre mogą zostac przeoczone!

    Wystarczy widzę jedno potknięcie a już nalotka ...................... :( bardzo niemiło! aż się ma ochotę skasować swoje konto!!!
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    biedrona babolu a co ty taki nerwus jesteś ! Zaraz po łapach dostaniesz, sama chcesz siedzieć na tym czacie ?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Ja coś ci powiem jak chcesz od dawna denerwują mnie te twoje humorki, byle cię nózka zaboli a ty już umierającą z siebie robisz, wiem że jesteś w ciąży i masz prawo , ale bez przesady. Zobacz jak Ania M. cierpi i jakie ma problemy zdrowotne a prawie nie narzeka i tak się nie rozczula. Weź się w garść kobieto. Już nie chce się tego czytać, naprawdę . Podziwiam tylko twojego M że to znosi.:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    biedronka ja niezłośliwie, ale jak tak cię czytam już dłuższy okres to wychodzi że ciąża to jedne wielkie pasmo udręki, bólu i żalu, Może to że nie pracujesz , jesteś w domu , masz dużo czasu to tak się pastwisz nad sobą, a rozumiem cię dobrze , tez byłam juz w ciąży i wiem co to strach o dziecko. Po prostu weź się w garść. Długa droga jeszcze przed Tobą.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza chociaż to tylko internet i tylko pisanie pamiętaj, że pewne słowa mogą zaboleć! bo o pewnych sprawach co mi jest nie piszę.... a siedzi to w człowieku i boli! M jest wyrozumiały bo żyje ze mną na co-dzień i widzi co jest i jak jest!
    Nie masz pojęcia o pewnych sprawach.....

    Jesli nie masz ochoty czytać czegoś lub kogoś poprostu nie czytaj ot co! Nie każę ci mnie lubieć - możesz nienawidzieć! ale zanim podejmniesz taką decyzję poznaj osobiśćie człowieka a potem podemuj decyzje!

    Czytaj uważnie AnieM......
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    biedronka a ja cię lubię a piszę w trosce o Ciebie, bo twój stan psychiczny tez mnie niepokoi.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza nie będę tu rozpisywała się o pewnych sprawach bo zrobiłam już to kiedyś raz i zostało użyte przeciwko mojej osobie!
    Nie można na tego typu komnikatorach być człowiekiem szczerym! Nie mogąc o pewnych sprawach pisać nigdy zuza nie zrozumiesz....... dolegliwosci ciążowe to nie wszystko!

    Najłatwiej jest powiedzieć komuś - weź się w garść - kazdemu to łatwo powiedzieć i tylko powiedzieć!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza nie powinno cię to niepokoić! chociaż chciałabym na życie mieć "gładkie plecy" niestety nie potrafię! Kiedyś miałam...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    ja tylko wnioskuję z tego co piszesz na forum , może powinnaś w takim razie dokładniej się zastanowić co tutaj piszesz. Wnioski wysuwają się po przeczytaniu,a między wierszami czytać nie umiem, niestety.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    ale zauważ o pewnych dolegliwościach z dnia ty tak samo piszesz jak Ja i mogłabym też powiedzieć, że narzekasz i się użalasz nad jakimś pieczeniem jajeczka!
    Nie krytykuję tutaj żadnej dolegliwości od żadnej z kobiet bo kazdy przechodzi wszystko na swój sposób! to co dla mnie jest bolesne dla innych będzie bagatela i odwrotnie!

    Chętnie bym Ci oddała mój żołądek - może byś zrozumiała! Problemy z nim ciągną się od dawna a ciąża je nasiliła! zasugerowano mi wrzody kiedyś - mam nadzieję, że to było tylko zasugerowanie!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza każdy pisze o tym co czuje, odczuwa - nie wiem do czego tak dokładnie uderzasz teraz - może nadmienisz o co ci chodzi???
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    biedronka użalam się pod wykresem bo po to on jest i po to są przyjaciołki żeby wspierały i doradzały , a nie na forum, tu jest kochana ta róznica.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    no to już ci powiem bo ty ZAWSZE tylko narzekasz.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza dziwne bo tu jest tyle wątków do narzekań pod kątem dzielenia sie swoimi dolegliwościami!

    POza tym nie narzekam ale piszę co mi dolega no i nie wiem czego się tak naprawdę uczepiłaś i o co ci chodzi! Moze mnie w końcu oświecisz! ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Dziwne jest to, że zaczęło się od czata a weszłaś na ogólne moje narzekania i dlatego chciałabym mieć jasność w tym o co Ci dokładnie chodzi....
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    biedrona dajmy spokój już , bo tak to do nocy będziemy sie przepychać. Od dawna chciałam to napisać , bo mialam dosyć. Temat uważam za zamknięty.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza widzisz uciekłaś od wyjaśnienia o co ci dokładnie chodziło o jakie moje narzekania! Nawet nie potrafisz nadmienić zdania jednego mojego! Szkoda ..... Nalatujesz bez argumentacji!

    Zauważ tylko jedną rzecz Ja piszę o sobie tutaj na tym temacie! jeśli narzekam to tutaj! nie rozchodzę się po innych tematach....

    zuza napisałaś co chciałaś - szkoda, że tak późno!! z tym lubieniem mnie to nie przesadzaj! Wiem jak jest.... i wcale nie będę się cisła w Twoje łaskie aby było ok i abyś mnie tu akceptowała! :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    nNe będę szukać teraz twoich postów bo mi się nie chce, już ci pisałam denerwuje mnie że ty tylko wiecznie narzekasz i nic więcej, a juz z tym założeniem drugiego czata dla 28 dni to już przeszłaś samą siebie i tyle. Biedrona bądż obiektywna , polataj po swoich postach a sama się przekonasz jaka ty wiecznie niezadowolona jesteś , mam ci przypomnieć twoją niedawną ropacz że jesteś w ciąży a na koniu nie możesz jeździć ? . Juz ktoś cię wtedy sprowadził na ziemię , prawda ? i tak w kółko. Ty chyba taki typ człowieka jesteś . Napisałam jak chciałaś , żebys nie myślała że uciekam od tematu, chyba moje wyjaśnienia ci teraz wystarczą.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza to były początki ciązy i jakoś ciężko było mi się z tym pogodzić! teraz nie narzekam a ten temat ma już 3 miesiące :))

    Narzekam jak pisałam na dolegliwości ciążowe - zgadzam się z Tobą ale pokaż mi czy Ja na innych tematach narzekam! NIE tylko tutaj :)) no i pod swoim wykresem!

    Czy Ja poza narzekaniem na inne tematy nie klikałam hmmmm ciekawe! widać wiele bardzo wiele nie czytasz :)) szkoda! Oceniasz mnie po łebkach - szkoda!
    Jesteś moją rówieśniczką z tą różnica, że urodziłaś córę 2 latka temu a Ja prawie 13 lat! ta ciąża jest dla mnie jak pierwsza! Pierszzej i z nią towarzyszących dolegliwości nie pamiętam - bo nie było. Teraz jest inaczej. To, ze wieczorkami płaczę z bólu nie nadmieniłam ani razu, to, że unikam tabletek bo się boję tez nie piszę. Ciężko ostatnio przeszłam krwawienie w ciąży i ograniczenia jakie mam ze strony lekarza też mnie męczą bo wszystko obija się o przetwanie tej ciąży - psychicznie się boję i jestem tym zmęczona - strachem. Piszę, że źle się czuje i tyle..... Uczepiłaś sie mnie bardziej bo mnie nie znosisz i tyle.... NIe starasz się zrozumieć...

    Z czatem - zanim się o nim dowiedziałam założyłam na czacie - Amazonka mnie poinformowała i koniec! a Ty musiałaś dołozyć do pieca :))
  1.  permalink
    oj Zuza- musze troche stanąć w obronie Biedronki;)
    Wszystkie ciezarówki trochę narzekają- taki juz nasz urok :)
    Poza tym nawet takie biadolenie może przynieśc troche pozytku. Jestem w tym samym okresie ciazy co Biedronka i trochę porównuje jej doznania ze swoimi. No i wychodzi na to, że nie tylko ja czuje się jak wyprana skarpetka ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    czytając zuzę mogłam się tylko z bezsilności poryczeć na jej brak zrozumienia!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    na jakiś czas zamknęłam sobie wykres i Ja się odcinam - nie mam ochoty płakać przez osoby, które mnie nie znają i nie wiedzą co człowiek może odczuwać! Jak mi przejdzie wrócę!
  2.  permalink
    kaśka- wrzuc na luz.
    a tak a propos twojego żołądka- kiedys mówilas, ze lekarz dał Ci skierowanie na helicobacter. Jaki był wynik? Te przewlekłe bóle żoładka są dość niepokojace
  3.  permalink
    Ej, no biedronko, jestes dużą dziewczynką i nie stosuj metody z zabieraniem zabawek;)
    Ja lubię tu zaglądac i będzie mi smutno, jezeli Ciebie nie będzie :)

    Ale hormonki szaleją, szaleją :jumping:

    Bedzie chłopak - jak nic :-))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    aga - źle odczytałam zaznaczenia na liście badań.

    Pewne dolegliwosći żołądkowe u mnie rodzinne i wrzody w połączeniu z rakiem! Mam jednak nadzieję, że ten stan jest przyczyną tylko i wyłącznie związaną z ciążą!
    W luty na wizycie poinformuję lekarza raz jeszcze! Najgorsze jest to, że nawet to miejsce jest wrazliwe na dotyk!
    Nerwy w swoim czasie swoje też zapewne zrobiły a te moje nastroje to takie pozostałości z przeszłosci!
    Będzie dobrze... czas goi wszystkie rany!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    aga masz dostęp pod wykresy ??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Przecież Aga ma aktywne konto.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    no i biedronka znów ofiarę z siebie robi, założyłaś sobie w tym wątku prywatnego bloga do narzekania, i dobrze że tylko tu, więcej tu nie wejdę.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    zuza, liczymy na dotrzymanie obietnicy. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    masz to jak w banku, tematu koni i wiecznego narzekania mam powyżej uszu.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Amazonko ale do 01.01. nie widzę jej na swoim koncie i pod kątem :)

    zuza bardzo sie cieszę z decyzji a do bloga to Ja bym tego nie porównała!

    Zuza poczytaj uważnie co ktoś pisze :))

    Do ofiary mi daleko! żyję, noszę w sobie życie a, że sa cieżkie dni to widać taki urok tej mojej ciązy!
    Ważne dla mnie, że rodzina mnie rozumie :)) bo mnie widzą :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Ladybird, blog jak blog. To dobre porównanie. Masz spokojnie czas na wszystkie wątki, ale ten faworyzujesz.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Amazonko właśnie zuza nadmieniła dla mnie piękny temat koni! W niedzielę jadę na stadninę! czy będzie ze mną źle czy dobrze jadę :)) już mi tęskno do koniczków :))


    zuza polecam więcej kontaktu ze zwięrzetami takimi jakimi sa konie! WIdać ich brak tak na mnie działa :))

    a przestań już z tym wiecznym narzekaniem a popatrz sama jak narzekasz :)) Ja ci tego nie wygarniam poza tym jesteśmy na 28dni gdzie tu można ponarzekać :)) właśnie po to tu jesteśmy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Amazonko bo nie chce się rozpisywać na innych ... :)) to zrozumiałe :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Amazonko jak wiadomo mało bywam na 28 dni a jeśli jestem to przelotnie !
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Czemu inne są gorsze niż ten?
    Jedź, odstresujesz się - i opowiedz.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Amazonko przepraszam ale nie napisałam, że inne są gorsze!

    ten wątek ma nazwę CO MI W SERCU GRA! więc chyba nazwa mówi sama za siebie!

    Amazonko nie mogę opowiadać bo zuza nie lubi tego tematu :))
  4.  permalink
    Biedronko - moje konto jest juz od dawna nieaktywne
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Wiem aga a może je aktywujesz??
  5.  permalink
    Nie Biedronko- juz keidyś pisałam, ze sam wykres nie jest dla mnie atrakcyjny. Mówiłam równiez, ze jeżeli damazy zdecyduje się na stworzenie kalendarza ciązy i jeżeli bedą porady ginekologa - poloznika to pierwsza zrobie przelew :)
    Amazonka jednak mnie oswieciła, ze juz były takie sugestie, jednak Damazy narazie chce wspierać staraczki i odkładajace.
    Więc tylko na forum zagladam :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    aguś rozumię :))
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    ZUZA,POZDRAWIAM...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    dla złagodzenia atmosfery ten wątek zamykam :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    myślę na razie ale raczej będzie zamknięty :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.