Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    a ja ide polozyc sie,do jutra kobitki...
  1.  permalink
    lady- moze Twojemu M potrzeba trochę zazdrości?
    Wiesz- faceci to samce... Jak nie mają o co lub o kogo walczyć to popadają własnie w taki marazm...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga wg mnie już od dawna powinnam gdzieś wyjechać.... na kilka dni... proszę się go o to aby mi przygotował samochód do trasy a on NIE
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    3 lata non stop się widzimy i powiem szczerze, że mamy siebie już dość... Ja jestem zmęczona jego zachowaniem a on ma dość mojego zrzędzenia....
  2.  permalink
    No wyjazd to świetny pomysł. Czasem trzeba sobie dac trochę oddechu.

    A po cholere go prosisz?
    Zapłac i niech ktos inny zrobi Ci przegląd.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    echh.. tez bym sobie gdzieś wyjechała a tu urlopu brak :neutral:
  3.  permalink
    Jemma- wybrałąs po macierzyuńskim urlop za 2008?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    został mi jedynie 14-dniowy urlop na wakacje a z chęcią wybrałabym już teraz kilka dni, w pracy ostatnio sajgon a tu upały nadchodza :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga ha ha ha a po co mam płacić za części bez upustu i za robotę jaką trzeba tam wykonać jeśli M jest mechanikiem .... poza tym on by mi głowę ukręcił za to, że ktoś jego samochód ruszył...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    A my mieliśmy dzisiaj udany dzień. Z mamą się nie widziałam, ale rozmawiałyśmy przez telefon, ona złożyła życzenia mi, a ja jej :) Byliśmy u teściowej - dostała od nas fiołka alpejskiego - taki sam czeka na moją mamę. A ja dostałam od męża storczyka, a od Szyneczka jakieś bliżej nieznane mi kwiatki i kartkę:
    md
    md
    Łapka odciśnięta przy pomocy rozcieńczonego koncentratu buraczanego :)
    --
  4.  permalink
    Ewa mój M pracuje w Norwegii w takiej firmie gdzie zajmują sie hydraulika siłowa i pneumatyką.Pracują przy wielkich maszynach do wydobywania ropy i przy statkach.Ma lekka prace bo to żadna fizyczna nie jest i nowe hobby-wędkowanie:) Tam podobno wszyscy wędkują.Lata tam na jakis miesiac lub troche dłużej i przylatuje na dwa tygodnie.Zbieramy kase na dom i nawet zaczelimy juz prace ale narazie nie nie mowie:)
    Dobrze ze jest internet bo mamy kontakt codziennie i jesteśmy na bieżąco
    --
  5.  permalink
    Jemma- ja mam zamiar własnie w czerwcu iśc na kilka dni na urlop... Jestem juz zmeczona i baaaardzo chce mi się pobyć w domu.

    Wiem lady,że Twój maz jest mechanikiem.

    Ja tylko napisałam, co ja bym zrobiła... Nie znoszę zależności od facetów.
    Bardzo kocham mojego meza ale on wie,że ze mnie duża i samodzielna dziewczynka, która nie prosi 2 razy ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga wiesz pociągiem w każdej chwili mogę jechać ale nie chcę a co do samochodu to nie chcę wojny z powodu tego, ktoś inny ruszał jego dobro materialne wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga wiesz u mnie najgorsze jest to, że chciałabym pracować a nie ma mi kto być przy Julci wrrr :(( więc w pewny sposób jestem zależna od męża... Niestety o żłobku nie ma mowy a opiekunka - nie wiem ale trudno tutaj znaleźć w moim mieście.... znajome dwie szukają na tę chwilę i mają wielkie problemy a bóg wie kogo brać nie chcę bo to by nie przeszło!
  6.  permalink
    ja kiedyś głupotę robiłam ze byłam strasznie"usłuchana" i potem o wszystko sie prosić musiałam ...teraz juz tak nie ma chociaz musze Wam przyznać ze w domu rządzi M i lepiej mu to wychodzi niż mi :shamed: ale do pewnych spraw nie ma sie co wtrącać i umiem tupnąc noga jak trzeba.A najlepsze ze jeśli mam racje i o tym wiem-nigdy za żadne skarby nie odpuszczę:)
    --
  7.  permalink
    NR - laurka cudo :D Ja trzymam wsztskie takie pierdołki Michała i zaglądam czasem z rozrzewnieniem. On dopiero był takim okruszkiem jak hania ... Ech- zapyla ten czas... :/

    Ciacho- jak ja wam zazdroszczę tej budowy...
    Codziennie oglądam ogłoszenia dot sprzedaży domów i codziennie jestem coraz bardziej chora na nowy dom...:confused:


    A tak w ogóle to magg cos się nie pokazuje... Miała wrzucic komunijne foty młodego i cisza...

    Izunia- a jak Twój brat? jak noga?


    A tak ogólnie to mój dzieć ma zęba. Nowego. Pierwszego :D
    Opóżniona normalnie, nie? :tooth:

    Dobrze,ze matka w schizy nie popadła oglądajac paszczęki co poniektórych :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    ciacho Ja też nie odpuszczam ale M nawet jak nie ma racji to jest gorzej uparty niż 100 blondynek co ma rację hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga u mnie też Julcia miała późno ząbki ale jak jej poszły jedynki dolne to po miesięcznej przerwie górna jedna a za nią po dwóch tygodniach druga i naraz 4 dwójki boczne - dzisiaj kolejną zauważyłam... normalnie jak grzyby po deszczu :)
  8.  permalink
    Eee- jak to póxno lady... ? Przecież jej 1 zab wyszedł daaawno...
    Wiesz- ja się zupełnie nie przejmowałam tym,ze hania taka opóźniona w tym wzgledzie ;D
  9.  permalink
    oj mój tez uparciuch ale pamiętam ,że raz nie miał racji o cos i ja sie strasznie zdenerwowałam bo juz nie potrafiłam znalexć argumentow żeby mu udowodnić...musiałam sie wypłakac ale nie miałam jak wiec w Piotrusia sie wypłakałam :shamed:on nieswiadomy był bo spał:) a M niechcacy to widział i potem chyba go serce ruszyło i od tej pory zawsze mnie słucha do końca.Napewno ten widok nie był dla niego powodem do dumy...

    Aga ja jakoś narazie tego nie czuje ale budujemy prosty domek,bez żadnych udziwnień.naszczescie teraz projektakci w swojej ofercie maja cos takiego ze płacisz a oni załatwiają za Ciebie pozwolenia i dawaja kierownika który bedzie pilnował zeby budowa faktcznie szła wg rysunków
    Mój M jest zafascynowany .Ja narazie z boku trochę sie przyglądam:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Oj BABY - ale miałam czytania :shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Mamusie przyjmijcie serdeczne życzenia !! Wszystkiego dobrego dla każdej z Was :D
    Zdróweczka przede wszystkim dla Was i waszych pociech :P
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Aga brat ma jutro kontrolę - opuchlizna zeszła mamy nadzieję, że pozbędziemy się gipsu :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga no w sumie nie późno ale jak tu laseczki pisały o uzębieniu swoich pociech to myślałam ze Julka będzie bezzębna :)) jednak Hanutek też jeszcze ma luki :))
  10.  permalink
    Ciasteczko- ja uwielbiam proste domki...
    Ceny działek jednak mnie powalają... Za 500 000 to można u nas kupic trochę ziemi na zadupiu. Moze to fajne dla emerytów- ale raczej nie dla nas :/

    Izunia- trzymamy kciuki. Bedzie dobrze
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Aga thx :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Iznia powiedz bratu, że przyjadę Adrianą i zaraz mu wszystko przejdzie :PPPP
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Lady, ale mój brat miewa się świetnie :D
    Zapraszamy - miło będzie :P
  11.  permalink
    Lady- przeciez Julka to z pół roku miała jak jej wyszły, nie?

    Co do braku uzebienia to obaw nie miałam. Widziałas kiedyś dziecko bez zębów? Bo ja nie. ;)
    Hania zresztą nigdy nie była w czołówce rozwojowej- ona zaczeła raczkowac dopiero z miesiąc temu. Ale wiesz- ma matkę bez wygórowanych ambicji w tym wzgledzie ;)

    Za to cudnie pokazuje oczy , nos i inne czesci ciała u swojej lali :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Izunia mam na myśli nogę babolu hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga ha ha ha chyba w marcu pierwsze jej wyszły!!!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Maksiowi wyszedł właśnie 7 ząbek ale to raczej nie jest powód do dumy, nooo .. jedynie moge się cieszyć, że część ząbkowania już za nami ;)
  12.  permalink
    Nasz bedzie prosty,z poddaszem użytkowym dach dwuspadowy a nie żadne pokoślawiony bo dachówka drogaaaa
    poprosze projektanta o taka wizualizacje na maila to Wam pokaze co mój M wymyslił.Bo cena projektu przerysowanego a narysowanego pod konkretna osobe nie rózni sie ceną.Aga te działki to masakra-my kupowaliśmy jeszcze za 56 tys działke a teraz po 120 tys sprzedaja.Koszmar i tak czeka nas kredyt-nie ma szans na budowe za gotówke
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    aga a Ja się tez nie przejmuję tym za bardzo czy Julcia już raczkuje czy nie etc... podobno zęby im później tym mocniejsze więc też wcale się nie martwiłam zbytnio ale sam fakt, że matka wyczekuje tego pierwszego ząbka, czy pierwszego kroczku w raczkowaniu czy kroku ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    no moja na razie potrafi lampa i nos hi hi hi i jeszcze coś tam umie :))
  13.  permalink
    no a mój synus nauczył sie jednej rzeczy...tzn tatus go nauczył
    wałkował z nim codziennie"zrób tatusiowi cacy" i pokazywał mu raczka ze trezba głaskac po buzi.i tak nieporadnie ale mu wychodziło.za to jak M go trzymał,ja podesząłm czy ktos inny i M mówił"zrób mamie/wujowi cacy" to on robił ale ...tylko M!!! nikomu innemu nie robi.Wiecie jaki M jest wniebowziety nie? haha ale mały jak krzyczy sobie to wydaje z siebie mamamamamamama.i to sie M juz mniej podoba hahah
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    a Ja się dziwię, że u Julci cztery zęby w parze wyszły jednocześnie ... i to tak bezobjawowo na całe moje szczęście :)
  14.  permalink
    No ja do tej pory rozwazałam duże mieszkanie - ale ceny sa niewiele niższe niz domów... sama nie wiem... Zobacze za ile uda mi się sprzedac moje- za jakiś miesiąc się za to wezmę konkretnie.

    No i w sumie nie wiem jak mi się uda przyzwyczaić do mieszkania bez ogródka... :/ ech- do dupy normalnie
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Aga a opowieści dziewczyn o walce z sąsiadami Cię nie przerażają ? ;)
  15.  permalink
    Aga a teraz mieszkasz w domu?
    ja mieszkałam swojego czasu z M w bloku i nie było źle...zadnych wojn ani problemów z sąsiadami.
    Ale teraz mimo ze dom wynajmowany to ten kawał trawy jest naprawde pocieszny.I piaskownica jest i basen bedzie latem,tak że mysle ze nie chciałabym wrócic do tych bloków...co innego te nowe śliczne osiedla-tam bym poszła.Ale M pochodzi z wioski z duzego domu i czuje sie w bloku jak w klatce
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    ja tez nie mam problemów z sąsiadami, chociaż są hm.... specyficzni ale i tak marzy mi się dom z ogródkiem
  16.  permalink
    jemma- ja teraz tez mam sasiadów- chociaż przez płot.Mieszkam w zabudowie szeregowej- więc ni to dom ni to blok
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    JEMMA łączę się w marzeniach :))
  17.  permalink
    Pokaze Wam mój ogródek- niewielki - ale zawsze....


    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=357&i=dscn0330po3.jpg][/URL]
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    ooooo mały ale własny kąt fajnie :)) no i chyba za płotkiem zielono masz :))
  18.  permalink
    bardzo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    no i fajny truciciel na pierwszym planie stoi - duży!!! nazwy nie pamiętam :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    oj Aga, dla kogoś kto nie ma nawet balkonu to marzeniem jest chociaż taki kawałek zieleni :)
  19.  permalink
    Truciciel to datura- uwielbiam te kwiatki :D

    No ogólnie ten kawałek zieleni jest ciut większy- fota obejmuje tylko róg ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Hmmm dokładnie Jemma - my niet balkonu ...
    Aga śliczny kącik :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.