Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    no to zazdroszczę tym bardziej, szczególnie teraz, gdy sezon grillowy :) spadam do łózka bo inaczej jutro się z niego nie zwlokę a to moja kolej na poranne zabawianie Maksia :)
  1.  permalink
    Ja też spadam. Trzeba się wykąpac, zrobic kanapke do pracy, uprasowac cos może...A budzik codziennie bezlitosnie dzwoni o 6,15:devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    na moje szczęście mam balkon i włożę na niego leżaczek :)) i stojak z praniem :)) no i griluję elektrycznym grilem!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Kolorowych snów :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Kurczę, znów mi się dziecko przed 6 obudziło. Trochę jestem niewyspana, chyba zaraz sę jeszcze z dzieckiem położę.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    A tak w ogóle, to dzień dobry i miłego dzionka życzę Wam wszystkim :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR a mój dziś miał okropną nocke i nie wiem czemu, straszny maruda był.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ja juz też na nogach - wstałam koło 7 - miałam rano lenia nie z tej ziemi. Piję kawusię a nawet się nie ubrałam.
    Mobilizuję się by iść do wanny i do pani dr ale póki co idę Małej zrobić mleko
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Witajcie....

    Moje dziecko przed chwilkę mnie obudziło tj o 8 ... nie chciała gnida spać :) Wstałam więc do toalety no i w drodze powrotnej słyszę, że w pokoju cisza a ona śpi sobie w najlepsze wrrrr co za bestia :) jestem śpiąca ale nie kładę się już!!!
    M zostawił mi otwarty balkon jest bardzo ciepło i jak na razie niebo bezchmurne!!!

    W pralce i za pralką zalega pranie do wywieszenia hmmm a krasnoludki nie chcą się zmobilizować i zrobić tego za mnie... łeee mam lenia coś czuję i ciutkę się boję dzisiejszej jazdy konno!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Myszorka, współczuję.
    Cyryl nawet nie marudził, tyle, że obudził się o 5, głodny jak nie wiem co, a że już jasno, to spać nie chciał. Teraz padł, ciekawe jak długo pośpi.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR u mnie rolety pozaciągane :) troszkę oszukuję w ten sposób małą... więc śpi w miarę OK

    Myszorko Ja tak miałam z Julcią o pełni. Jak się w nocy obudziła to zasnąć nie chciała tylko w najlepsze gadała albo popłakiwała!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Lady, pewnie przynajmniej masz gdzie wieszać. Mnie mąż zwleka od września z powieszeniem suszarki (fakt, że w zasadzie to dopiero od miesiąca jest nam potrzebna) i wysyła mnie do schowka, bo on tam sznurki pozawieszał i on nie po to linkę kupował i kołeczki, żebym rozwieszała praniie po domu. Ale uparcie stoję na stanowisku, że nie będę się wczołgiwać do schowka (w schowku jest 1,10m wysokości)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR ha ha ha dobry ten twój małż... Ja też bym nie wchodziła. Pranie wieszam na wieszaku przenośnym... u mnie zdaje egzamin na piątkę bo wędruje po całym mieszkaniu a teraz jak ciepło stoi na balkonie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR daj mężowi niech wiesza Ci pranie :)) może mu się szybko odechce!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    JEJU VEVE tak pomyka w chodziku ze wszystkie kable od kompa ciagnie,musze zmienic miejsce,aaa dzis konczy 7 miesiecy i tez nie ma zebòw...ZAZDROSZCZE WSZYSTKIM OGRòDKòW I DOMòW...DZIEN DOBEREK...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Niestety, jakbym miała liczyć na męża z rozwieszaniem prania, to pewnie by mi gniło w pralce :P Wychodzi rano, wraca w nocy (najczęściej).

    A co do rolet, to wkrótce pewnie założymy, trzeba się jakoś zabezpieczyć przed upałami, zawsze może będzie trochę chłodniej - i masz rację, że ciemniej.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR i przyjemnie się rano śpi kiedy słońce nie świeci po oczach!!! :))

    EWA dzieńdoberek :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    głodna jestem hmmm
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    lady ja tez mam zaległe pranie, Mat dzis od 12 do 3 marudził, potem o 4 wstał i tak zas do 5 marudka, oczy dzis na zapałkach, nie wiem czy to nie moja wina, moze to przez biszkopt który wczoraj jadł z ciastka?
    U mnie tez piękna pogoda.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ewa gdzie masz suwaczek ??? miesięcznicowo- dniowy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko my to samo niebo mamy :)) nad głowami :crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Moje starsze dziecię pojechało na stajnie dzisiaj już o 7... jestem ciekawa czy sama skuterem czy M ją zawiózł!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Kurcze ja nie umiem wstawic,jes jakis watek jak wstawic suwak?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    U mnie przede wszystkim zalegają czyste ciuchy - chociaż jest to w zasadzie miła odmiana po stertach ciuchów mniej lub bardziej zanieczyszczonych... Na razie w łazience zalega jednak przede wszystkim nowy komputer mojego męża, który mu wyniosłam, żeby nie obudził dziecka, jak przyjdzie po 22 i się zacznie bawić :P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ewa, u góry z prawej masz "ustawienia forum", a jak w to wejdziesz drugie od góry jest wstawianie Sygnaturki - tam wstawiasz suwaczek:
    [img]link do suwaczka[/img]
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ewa na górze masz USTAWIENIA FORUM i zaraz w pierwszej kolejności masz możliwość wklejenia suwaczka!!! Zrób sobie suwaczek a potem link tutaj wklej i będzie ok :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    witajcie wtorkowo ale zescie nastukaly!!!
    ja juz od prawie 4godz na nogach. jakos dzisiaj spac nie moglam wiec troche poczytalam, rano mialam juz goscia z dostawa salaty jajek i kurczaka dla Krzysia... ogolnie to sie totalnie nie wyspalam bo do 1 w nocy wisialam z sis na telefonie ale jak sie z nia wygadalam to mi lzej na duszy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR ubiegałaś mnie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ania to suuuper :)) nie ta to jak móc się wygadać do bólu :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aniu a Krzyś sałate tez je?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aniu, dobrze mieć tak z kim pogadać... Ja się umawiam z moją przyjaciółką i umawiam i jakoś nie mozemy się zgrać... Ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się z nią spotkam, bo już się stęksniłyśmy za sobą...

    A wczoraj dzwoniłam do dziekanatu i pani mi powiedziała, że nie mają być dwa egzemplarze pracy jak w zarządzeniu dziekana, tylko 4 - dwa oprawione na twardo i dwa zbindowane... Całe szczęście, że opłata tylko 60 zł, bo u mojego małżonka za obronę chcą ponad 1,5 tys.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    sis na 90% przyleci do PL na 2 miesiace wiec 2tyg urlop sierpniowy spedzimy razem a nie tylko z kuzynem i jego dzieciakami. pocieszajace bo w sumie niewiele mam okazji zeby sie nia nacieszyc.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Salate jada Gabrysia no i ja :P od znajomych jest wiec moge sobie na nia pozwolic bo przynajmniej uczulenia nie dostane :P Krzys dostal do sprobowania kawalek salaty (pokrojona w piorka zmieszana z ziemniakiem) i byl zachwycony ale ja sie boje ze mu sie do zoladka / jelit przyklei wiec na jednej probie smakowej sie skonczylo... salata od znajomej ze szkalrni (tyle co na potrzeby rodziny) nas nie uczula :jumping:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR u mnie na Gdanskim oplata 80zl byla i 3 prace - 2 w twardych i 1 zbindowana... teraz tylko bede sie bujala z odebraniem dyplomu bo baba co za to odpowiada jest po cholerze nie mila :confused:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    U mnie w pierwszej wersji miało być tak samo - jeśli chodzi o ilość egzemplarzy, potem w zarządzeniu dziekana pojawiło się, że tylko 2 egzeplarze (plus cd) i to zbindowane. Wczoraj dla pewności jeszcze zadzwoniłam do dziekanatu, żeby się zapytać o to, czy nie mam zaległości i co w końcu z tymi pracami, to panie przy mnie ustalały wersję, jaką będą przekazywac studentom. Lubię moją szkołę, bo jak na prywatną uczelnię, to ma wysoki poziom (sądząc po sobie), ale poziom organizacji jest dość marny... :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008 zmieniony
     permalink
    wiecie co a Ja nie wiem co zrobić.... tzn z pewnością opierdzielę ile wejdzie pocztę polską.
    Czekałam na przesyłkę z allegro. Wczoraj pod moją nieobecność listonoszka dała ją sąsiadowi. Ku mojemu zdziwieniu były dwie ale w zasadzie, dwóch się a nawet i więcej spodziewałam - tylko nie tak szybko... nie spojrzałam w tej jednej na adres i otwarłam - zaskoczona byłam tym, że to nie do mnie więc zobaczyłam adres. Wszystko się zgadzało poza nazwiskiem. Dziewczyna, która to wysyłała pomyliła nazwiska i skierowała do mnie paczkę!
    Czekam teraz na odpowiedź z jej strony niech poda dokładne dane adresata i wyśle kasiorę to rzecz zostanie odesłana!

    Na poczcie będę dzisiaj chciała z kierowniczką rozmawiać. Moje dziecko nie może listu poleconego do niej kierowanego odebrać a sąsiad odbiera moje przesyłki - to jest chore już drugi raz mi tak zrobili!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    NR oczywiscie plyta w formacie pdf z tymi glupimi streszczeniami i cala reszta??

    Lady poczta polska rzadzi sie swoimi prawami... ja mialam z nimi przeprawe bo listonoszowi czesto sie nie chcialo do nas zachodzic i zostawial nasze przesylki u moich rodzicow lub u sasiadki a kiedys nawet i do szkoly mi debil przyniosl!!! zrobilam najpierw jemu wyklad odnosnie prywatnosci ale nie pomoglo - zglosilam w U. Pocztowym no i facio wpadl z przeprosinami i polecone zawsze ttrafiaja juz do rak wlasnych :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    dzisiaj na 14ide do lekarza... ataki bolowe ciagle powracaja a przy stresie to jest jakis koszmar doslownie... wczoraj w czasie naglego bolu glowy mialam cisnienie 130/113 a za jakis czas spadlo na 109/79 :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    no właśnie dlatego Ja się wybiorę od razu na pocztę do kierowniczki!!!! wkur......... to jest, że paczki trafiają nie do rąk osoby, która widnieje jako adresat!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    a Ja walczę z moim olbrzymim pryszczem na czole - boże świeci na odległość... co za dziadostwo się mnie uczepiło nie rozumie i po co i na co wrrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    dobra idę wieszać pranie na balkon ... może jakiś sąsiad ciekawy pod oknami się znajdzie :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ania, ze streszczeniem, oświadczeniami promotora i własnym i jeszcze ze słowami kluczowymi itd...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady polecam CLINIQUE ACNE SOLUTION
    sis mi kiedys przyslala na probe i jest swietny, wulkan sie robi 2 razy posmarujesz i po pryszczu
    BV

    kiedys na allegro widzialam i jak znajde to ci zlinkuje. jest rewelacyjny chociaz nie wiem ile kosztowalby u nas w sklepie
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Oj, coś takiego to chyba i mi by się przydało, bo odkąd przestałam karmić, to jakoś cera mi się pogorszyła...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    na allegro nie ma ale na ebay jest tego sporo.. Lady moze znajomi z Niemiec ci przywioza
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aniu bedziesz próbowac gdzieś indziej Gabi zapisać na uszka?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Myszorko pewnie sprobujemy to zalatwic prywatnie, kase jakby co juz mam zaklepana ze od rodziny pozycze na 2lata. teraz tylko kwestia "wywiadu"
    Warszawskie znajome probuja sie wywiedziec odnosnie tego szpitala. wiem ze porodowo sa na wysokim poziomie, centrum damiana zostalo uznane przez wprost najlepszym szpitalem prywatnym w polsce przez ostatnie kilka lat tylko teraz kwestia jak to jest z laryngologia u nich
  2.  permalink
    Hej dziewczyny, ale dzisiaj śliczna pogoda. A ja niewyspana jestem, na dodatek stresujęsiętym, ze nadal nowej pracy nie znalazłąm, a tej mam już powyżej uszu ehh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    balkon pomyłam a raczej poszrowałam, pranie wywiesiłam... teraz piorą się kolorowe od Julcika i najgorsze to pierzyny łeee nie wiem gdzie Ja je wywieszę... pożyczy któraś balkonu ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ania hmmm zrzuć mi z ebay linka jeśli możesz ....
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.