Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    probuje jeszcze zlapac kontakt z CZD ale z tego co mi pwiedzieli na centrali oni nie maja oddzialu laryngologii tylko przychodnie
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Witam wtorkowo ja juz wrocilam milego dnia wam zycze :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    gadalam wlasnie z dyra, powiedzialam ze nie wracam od wrzesnia do pracy... nie byla zachwycona :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aniu czyli to będzie wszystko szybciej tzn kiedy?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Myszorko prywatnie czeka sie kilka tygodni. jedna z dziewczyn z 28 zdecydowala sie na zabieg w tym centrum i 15maja byla na wizycie a juz 4czerwca robia wyciecie migadla... ciekawe jak byloby u nas bo Gabrysi operacja jest ciut bardziej skomplikowana
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny - mam dużo pracy więc tylko zaglądam co jakiś czas o czym piszecie!

    Lady, a może to "zewnętrzne objawy wewnętrznych potrzeb"- ten pryszcz!:wink::crazy::thumbup::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    A ja się zastanawiam nad zmianą pracy, zobacze po wakacjach jak będzie z Matim, bo jakoś wizji rozwojowych w obecnej nie mam:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Qurde nie nadążam za waszymi postami ...
    Witam - piękna pogoda za oknem więc będzie spacerowanie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    IWA a lekarz mówił, że kiedy kobieta ma owulkę to cera jest piękna etc .... no właśnie to wyszło po dwudniowych igraszkach wrrrr wiec może za dużo tego było???
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    hihihihihhihihhi:wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Na podstawie samoobserwacji każdy wie, kiedy i jak cera się zmienia.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    LADY czy ty na basen ubierasz czepek??????''bo ja dzwonilam ale o to zapomnialam sie zapytac????????''tytaj lekcja trwa 45 min u u ciebie''''? i tez tu daja kostium dziecku...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ewa czepek nie jest wymagany... na zajęciach kostiumu nie dają ale pampersa do wody :)) basen na który Ja chodzę to taka duża wanna - tak to nazywam.... tam nie rodzic uczy się ale dziecko :)) u Nas 30 minut i w zupełności to wystarczające jest dla Nas :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ja chodzę do katowic do SWIMMERA zobacz sobie galerię
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    tak wygląda ten basen u Nas
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Lady moze ja tez tam pójde z Matim
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    myszroko super byłoby :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    super jest to, że w basenie przewaga facetów jest bo mamuśki wymalowane stoją na zewnątrz :)) niestety mój M nie za bardzo chce wchodzić bo twierdzi, że sobie nie radzi ... mi to lepiej wychodzi!
  1.  permalink
    Kurcze, a jak ja się kiedyś postaram o dzidziusia, to Wy już będziecie mieć swoje odchowane i nie będę miała kogo wyciągnąć na basen;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    no Lady ja wypycham M pierwszym razem bo ja stroju jeszcze nie mam...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    SHE bedziemy sluzyc radami...nie zwlekaj ,staraj sie przed 30...potem moze byc trudniej...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ugotowalam nowe ziemniaki ,marchew i brokuly,rozciapcialam widelcem i VEVE JE ,oj jak fajne...
  2.  permalink
    Ewa, na razie nie mam z kim się starać, więc nei wiem, czy przed 30 sie wyrobię...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    no rozumiem ,ja M poznalam jak mialam 30 a o VEVE 3 lata starlismy sie, teraz mam juz prawie34...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    She spokojnie ja tam nie wykluczam ze za jakies 5-6lat znowu postaram sie o malucha ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    8. Uczestnictwo w zajęciach osób z alergiami

    Przeciwwskazania do korzystania z basenu przez osoby /dzieci i dorosłych/ z wykrytą alergią występują sporadycznie i tylko w przypadku niektórych rodzajów alergii lub okresowego zaostrzenia ich objawów. Zdarza się również, że uczestnictwo w zajęciach na basenie jest wskazane jako środek potencjalnie wspomagający łagodzenie objawów alergii. Każdy przypadek należy jednak traktować indywidualnie i musi on być konsultowany z lekarzem prowadzącym. Udział w zajęciach jest możliwy, bowiem tylko dla osób / dzieci i dorosłych /, które są zdrowe a wszelkie odstępstwa od normy winny być podparte zaświadczeniem lekarskim o możliwości korzystania z zajęć w Szkole Pływania dla Niemowląt.

    dla MYSZORKI
  3.  permalink
    Ja nie panikuję póki co, ale chciałabym juz być mamusią:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ANULAjak moge spytac ,czemu jestes jedynaczka ,pytalas rodzicòw czemu nie zdecydowali sie na rodzenstwo dla ciebie???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    She właśnie się dowiedziałam bo 5 minut temu mama dzwoniła, że moja kuzynka jest w ciąży a nie ma faceta tzn celowo dała sobie dziecko zrobić hi hi hi ... Ma już 35 albo 36 lat :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    no na ten temat mozna by dyskutowac...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    chyba troche egoistyczne myslenie nie??????
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Lady dzięki za info a trzeba jeszcze te babskie badania zrobic>?
    --
  4.  permalink
    Lady, ja myślę o adopcji, tzn jesli rodziny nie założę, ale ciężko jest dostać dziecko, jak siejest sunglem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Myszorko wiem tylko tyle, że jest wymaz potrzebny bakteriologiczny ale mi jeszcze nie sprawdzali... na pierwsze zajęcia nie musisz mieć!!! Warto chociaż raz jechać i zobaczyć....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    She nie zakładaj jeszcze adopcji a postaraj się w swoim czasie o własne!!! :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ewa dlaczego.... lepszy rydz niż nic :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ewa moja mama jak mialam rok wyjechala za chlebem na saksy i po powrocie probowali sie ustawic.. zle znosila ciaze a chciala sie w pracy troche zaaklimatyzowac i przekaldali termin... z tego co sie dowiedzialam dziecko bylo w planach ale moj tato mial powazny wypadek i od 20lat jest inwalida

    Sheh a ja bym chyba byla egoistka... bedac singlem wolalabym miec dziecko jako panna niz nie miec go wcale
  5.  permalink
    Ewa, wiadomo, ze lepsza jest pełna rodzina, ale czasami samotna mama jest lepsza niż np wieczne kłócący sięrodzice...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    no tak...
  6.  permalink
    Aniu, ja też byłabym egoistką, ale póki co to tylko hipotetyzowanie, bo może poznam jakiegoś fajnego przedstawiciela rodzaju męskiego:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Sheh no jasne ze poznasz. on juz pewnie na ciebie gdzies sie czai za jakims rogiem ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008 zmieniony
     permalink
    moja siostra ma 27 lat i tez nie ma nikogo a tez chcialaby zalozyc rodzine...szkoda bo tak bym chciala byc juz ciocia...i pRZEKAZAC rzeczy po VEVE...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Dzieci wam się zachciewa kobitki :bigsmile: to dziwne ale ja może za parę latek tez się postaram , mojemu mówi.ę że do 40 muszę się wyrobić jakby co.
    A moja kuzynka chciała mieć dziecko ale nie męża, więc jakieś 18 lat temu sobie machnęła dzieciaczka a póżniej z tym samy chłopakiem sobie zrobili kolejne i dopiero po drugim synu stwierdzili że wezmą slub.
    My już po spacerze, młody majstruje przy orbitreku to mam chwilkę a tak to cudujemy na podłodze bo ciągłe dreptanie to mnie wykańcza i siedzę z młody na macie i wymyślam:bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Moja ma 24, i ciocią nie będę, zakochała się, wzięła ślub, w sumie jak decyzje o ślubie podjęli to sie znali 2 miesiące, a teraz wygląda na to, że rozwód będzie:(, szkoda mi siostry...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Sheh ja z moim M pozlalam sie w styczniu a slub byl zamawiany w lipcu :P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    She to różnie bywa my z byłym znaliśmy się dwa lata , potem zaręczyny i rok później śub a potem co koszmar zamiast życia. Z drugim w kwietniu poznanie w maju pierwsze spotkanie w sierpniu wspólny urlop i zaręczyny a w grudniu slu i jest zajebiście do dziś:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    a od poznania to dopiero w lipcu stwierdziliSmy Ze chcemy być razem, więc wszystko bardzo szybko
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    She ostatecznie zrób tak jak moja kuzynka ... ciąża jest, dziedzic będzie a faceta brak :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    dziewczyny u mnie w cieniu 25 stopni słońce pięknie grzeje a Julcia w domku siedzi i czeka na babcię
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    juz wiem czemu Krzysia dzisiaj taki spik ogarnal... pada ... w sumie sie ciesze bo jak przestanie to sobie na spacer spokojnie wyjde :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.