Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    U mnie też ślicznie, tyle, ze za oknem, bo nasal siedzę w biurze...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ania u mnie na razie się nie zapowiada na deszcz ale kto wie co będzie za godzinkę... a Ja łapię stresa...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady stresa przed jazda konna??

    mam pecha do telefonow... od rana dzwonie do dentystki bo cos mnie osemka pobolewa a jej nie ma... nie chce jechac na urlop z bolem zeba :|

    moj dziec spi juz zaraz 2,5godziny. zakladajac ze to jego druga drzemka dzisaij to niezly czas sobie wyrabia a jeszcze po 16tej pewnie sie przespi...
  2.  permalink
    Aniu, długo śpi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ania to tylko się cieszyć powinnaś .. moja siedzi w łóżeczku i coś nie chce zasnąć .... bawi się pojemnikami i tylko czekam aż poleci na ziemię ten z górnej części łóżeczka!

    Tak przed jazdą konną ... po prawie 2 latach przerwy mam troszkę stresa :( z jednej strony się cieszę a z drugiej boję się .... już widzę jak jutro a pojutrze to nie gadam będę chodziła!!!
  3.  permalink
    Lady, dasz radę, fajnei będzie:) Ja też bym sobie konno pojeździła...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    no ciesze sie ciesze... moj dziec jest do spania zloty tyle ze ja go usypiam i w dzien najszybciej zasypia na cycku... wiem ze to nie pedagogiczne ale jestem wygodnicka :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    moje dziecię samo usypia .... dyscyplina musi być ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    She a może kiedyś tak razem się wybierzemy ,... śmigam w piekarach
  4.  permalink
    Lady, moja przyjaciółka ma stadninę jakieś 8 km ode mnie, tam czasami jeźdzę, ale bardzo rzadko, umiem jedynie kłusować, galopu się boję....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    A czy któraś wie co się dzieje z Kfiatuszkiem?
    --
  5.  permalink
    Moje dziecko śpi...mam nadzieje ze na dłuzej niz 20 minut.Ja sobie sprzątam na raty i mysle co by tu zjeść:smile:
    --
  6.  permalink
    Ja zjadłam banana. Siedzę w biurze i umieram z nudów, nic się nie dzieje, nikt nie dzwoni, a jeszcze 40 minut muszę tutaj być... Niby fajnie, jak nic nie ma do roboty, ale czas sięstrasznie dłuży...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Myszorko kfiatuszek zagladala niedawno na przyszle i brzuszki no i teraz pewnie sie szykuja do imprezy na roczek :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    dziewcyzny moze glupie pytanie ale... po ile u was jest kilogram mlodych ziemniakow??
    przezylam szok dzisiaj bo to juz czerwiec zaraz a u nas za kg trzeba 3.45 zaplacic :devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ostatnio kupowałam za 1,99 zł, w albercie.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Cześć kobiety co tam u Was słychać?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Magg no ciebie to ciezko uwidziec na forum ostatnio :P

    moj starszy dziec niedawno przylecial na skarge na Krzysia "mamo mamo ja poszlam do lazienki a Krzys caly moj serek wyrzucil na dywan ale to jego wina a nie moja bo ja serek zostawilam na stole a on niepotrzebnie siegnal" :tooth:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    No ciężko AniaM było ale mam nadzieję że teraz już będę częstszym bywalcem... biały tydzień się skończył i już powoli wracam do żywych.... choć Tosia ostatnio śpi mi tylko raz w dzień 1,5-2 godziny i po prostu czasu nie mam zajrzeć a jak nie śpi to tylko chce się prowadzać za rączki i po prostu masakra... ostatnio nauczyła się nowych słów dzidzia, bach, kuj.kuj, aaa jak idzie spać i w kółko gada jak to śmiesznie brzmi :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Magg nie znasz nikogo kto mial do czynienia z laryngologia w centrum damiana??
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Wiesz co znajoma miała do czynienia z laryngologiem ale nie wiem czy u Damiana.... a dlaczego tam? ostatnio słyszałam bardzo złe opinie o tej klinice....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Magg wejdz do mnie na wykres i poczytaj ostatnie 2 dni... chodzi o operacje Gabrysi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    oki
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Anula 1,20 zl w KRAKOWIE..
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    w nas Polska irgę widziałam po 5 zł :shocked:
    --
  7.  permalink
    u nas za 2.99 ale ja tym pyrki olewam -nie lubie
    bardziej sie orientuje w cenach truskawek:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Magg to jeszcze ciekawiej niz u nas :P

    a co do CD to jedna z 28dniowych mam zdecydowala sie tam na zabieg coreczki i po 4czerwca bede wiedziala jak u nich to poszlo. ogolnie z tego co czytalam na forach to CMD wychwalaja tyle ze o laryngologii tylko kilka wpisow bylo :confused: szukam i pytam wiec dalej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Witajcie z wieczora ... wróciłam do świata żywych ale przez najbliższe dwa dni będę umierała brrr
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    a ja odwiedzilam przyjaciòlke VEVE ,jest ich tutaj 4 w tym samym wieku,ojj beda mialy gdzie sie bawic na tej wiosce z kozami,psami ,kotami...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Jestem :D
    Laski no to Was wszystkie przebiję - ja z moim M poznaliśmy się 11 lat temu a ślub odbył się po 7 latach znajomości - to jest dopiero zboczenie hihhii :P

    Brat ma gips ściągnięty - uuffff super :bigsmile:

    Lady czyli co dupsko boli hihihii :rolling:
  8.  permalink
    Przegrałas :fingersear::fingersear::fingersear:

    Ja z adamem chodziłam do przedszkola :updown:

    No wtedy parą nie bylismy- to chyba zaliczałoby się juz do mega ostrych perwersji;)
    Ale za to jestesmy po slubie już 13 lat :shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Wlazłam dziś na wagę i zonk :shocked: 56kg !! Jakim cudem uchował się jeszcze jeden kilogram więcej - było 55 ... :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Izunia jutro będzie mniej więc się nie załamuj i nie przejmuj ... u mnie się też uchodował i chociaż po basenie spada aż 1,5 to już rano wszystko w normie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    a Ja z moim w dzień babci mieliśmy 15 lat jak razem jesteśmy a po ślubie mamy 14 lat 3 miesiące i 21 dni :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Izunia weź tu nas nie denerwuj :devil: :wink:
  9.  permalink
    No to my też razem 15:D

    Laski- właziła któras do takiej maszyny co to wibruje , masuje i ma tłuszcz wyciągnac i ujedrnic to co brzydkie? Bo się zastanawiam....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Izunia nie dupsko ale ręce tzn barki i wewnętrzne partie ud :(( już na dzień dobry po kłusie miałam galop i tak na okrągło... do tyłka kobyłki na której Ja jeździłam uczepiła się inna kobyłka co odstawiała szooopki więc i tak się cieszę, że nie leciałam na trawkę hi hi hi :)) pojutrze będę stękała i jutro :)
    Ogólnie to zero ładu i składu.... anglezowanie jakieś powalone, ręce latały na prawo i na lewo i wodze non stop mi uciekały, w galopie pochylałam się do przodu poza tym te nogi w strzemionach - obciągałam piętę w dół a i tak wypadały!!! :(( porażka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    aga matko a co to za maszyna ??? PRALKA ??? w trakcie wirowania ??? :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aga moja znajoma otwiera swoj zaklad i bedzie miala wlasnie taka kapsule. seans kosztowal bedzie 100zl przy karnecie... ona sama na sobie wyprobowala i mowi ze po jednorazowej dawce miala do 2cm mniej w obwodach
  10.  permalink
    No własnie o tą kapsułe mi chodzi :) 100 za 1 raz- o zesz.... Niemało- nawet nie wiem ile u mnie to kosztuje- wzięłam dziś ulotke z solarium
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aga u nas jeszcze tego nie ma a laska urzadza lokal od podstaw. powiem tak - za kase ktora wsadzila w sprzet u nas mozna juz kupic dzialke i jeszcze materialy do budowy... takze musi sie jej to teraz zwrocic :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    cóż to za wynalazek ?? gdyby tak każda po jednorazowym traciła 2 cm to widzę jakie szkielety chodzą po mieście :)
  11.  permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Lady wg kolezanki pierwsze 5 kuracji daje najlepsze efekty, pozniej juz slabiej spada no ale ona wrocila po turnusie szkoleniowym jak po dobrej diecie :P aaa i wziela jeszcze jakies solarium slubne... oczywiscie ja nie wiedzialam o co chodzi i jak rasowa blondi zaliczylam wtope - kabina slubna to opalajaca na stojaco ze zlota poswiata :P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Oj takie tracenie to pewnie idywidualne, ja mam ten pas wibrujący i powoli strasznie idzie ale brzucho coraz to mniejsze.
    --
  12.  permalink
    Ania- no super miec kolezanke z takim sprzetem :) Zazdraszczam ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Matko jakie wynalazki - ja chyba sceptycznie podchodzę do takich urządzeń ... Sporo kasy jak na jeden seans - tu zgubię 2cm a jak mam doła wpierdzielę nutelle i mam z powrotem 4 :shamed::neutral::devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    No ale rowerek już na mnie czeka w domciu - będę pendałować :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ja sie smialam ze kolezanka moze wszystko pzretestowac na mnie... jestesmy z kuzynka w kolejce :D moze nas prad nie porazi hehheh
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Drona no to jazda raczej przyniosła zmęczenie niż relaks ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.